Jump to content

bomba6

 • פרסום הודעות

  29
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

3 נייטרלי

אודות bomba6

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סיאט איביזה 2016
 1. באתי לפרוק. אבין אם יסגר/יועבר. יש לי סיאט איביזה, עם מערכת אנדרואיד שהותקנה ע"י חברה ידועה בארץ, שאם היתה הגדרה בתשבץ היגיון בטח היתה משהו כמו "ההיפך מ'עצב חם' (3,3)". בשבוע שעבר האינטרנט במערכת הפסיק לעבוד (3g). גם hotspot דרך הטלפון הפסיק לעבוד. התקשרתי לאיתורן (הסים מנוהל/משולם דרכם). ענה נציג נחמד שבדק ואמר שהסים נראה מחובר ותקין, ולכן הוא מפנה את הבעיה שלי למישהו יותר טכני שיחזור אלי תוך 24 שעות. אחלה. כמה שעות אח"כ (שעה 21:00 בערב) התקשרה אלי מישהי מהשירות של צ'מפיון בקשר לבעיה. בדקה גם היא את הסים, אמרה שתקין, ואמרה שבד"כ מהניסיון שלה זה
 2. דווקא באיביזה, דרך האפליקציה של סיאט, וללא תשלום נוסף (שאני יודע עליו) ניתן לראות את מיקום הרכב. זה פיצ'ר חשוב ונחמד מאוד. באיזשהו מקום מרגיע. וואלה? לא ידעתי. בכל אופן, המצבר נגמר והם לא התקשרו 🤣 באמת לא הפריע להם שהרכב הפסיק לשדר...
 3. סליחה שאני מנצל את השרשור, אבל אני באמת חושב שזה מה שגמר לי את המצבר החדש ברכב שלי, אחרי שהרכב עמד 8 ימים ללא התנעה (בתקופת הקורונה). בגלל שהרכב חדש (3.5) והמצבר חדש (חצי שנה) לא ידעתי במה לחשוד, וההודעה שלך גרמה לי לחשוב... באמת זה עד כדי כך רע?
 4. עדכון וסיום הסאגה: כתבנו לחברת הביטוח, הסברנו להם איך חברת ההשכרה עשתה את החישוב המוזר שלהם ולשמחתי הרבה הם אישרו את התביעה והכסף באמת נכנס לחשבון. חברת הביטוח היא rentalcovers.com שממשק הגשת התביעה שלהם באינטרנט הוא די נוח למען האמת וגם כל ההתנהלות מולם במייל היתה יעילה ונעימה. חברת ההשכרה היא כאמור Centauro שאליה לא נחזור. תודה לכולם על העזרה.
 5. יש התקדמות. אחרי איומים לבטל את החיוב באשראי, חברת ההשכרה שלחה לנו לא פחות מ-7 קבלות על כל פיפס. אף אחד מהקבלות האלה לא ניתנה במעמד החזרת הרכב. אבל הם עשו שם סלט- חייבו סכום מסויים ביום לקיחת הרכב (על מיכל דלק) וזיכו ביום החזרת הרכב. אבל במקום שתופיע שורת זיכוי, הם ניכו במעמד החיוב את הסכום מסכום התאונה. אז יש לנו חשבונית עם ערך תאונה x, החיוב באשראי הוא y ואת זה אנחנו צריכים להסביר איכשהו לחברת הביטוח כדי לקבל את הסכום המקורי. מה שזול עולה ביוקר בסוף.
 6. לא. לא יודע מה קרה הפעם. הוא בדרך כלל אחראי, תמיד מצלם ובודק. 3 פעמים בשנה בחו"ל (לא פותח עיניים ) והוא יודע איך להתנהל. לא יודע מה קרה הפעם. נתנו קבלה כביכול עם 2 מילים וחצי שמתארות שיש את המכה. הסכומים שמפורטים בדף הזה הם לא הסכומים שירדו באשראי ולכן חברת הביטוח עושה בעיות (עוד רעה חולה). כן, לא מול סוכנות ישראלית. זה פעם ראשונה שהוא ראה אפשרות להזמין רכב אחרי הזמנה ב-Booking והחליט לנסות אותה. הוא תמיד מזמין דרך סוכנות ישראלית ואף פעם לא היו לו בעיות כאלה. מה, לנסות לחזור אחורה בשרשרת עד שנקבל מישהו שעונה?
 7. ההורים שלי "נעקצו" (טוב, זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע) ע"י חברת השכרת הרכב Centauro. לצערנו, רק אחרי המקרה הרצנו חיפוש בגוגל וגילינו עשרות הודעות "זהירות, זה Scam". בזמן החזרת הרכב, אץ לו רץ לו נציג הסוכנות אל עבר הצד הימני של הרכב כדי להודיע להם שיש נזק לאוטו והם צריכים לשלם על התיקון. (כשלקחו את הרכב לא ראו / לא זוכרים שהיתה שם מכה, ובכל מקרה היא לא מופיעה בטפסים). החברה ניפקה קבלה על סכום של 510 אירו, אך באשראי גבו בפועל רק 414 אירו. פנינו לחברת הביטוח (יש ביטוח תאונות מלא כולל ביטול השתתפות עצמית), גם חברה בינלאומית. הם מבקשים, ובצדק, קבלה מחברת ההשכרה על הסכום שנגבה. לנו אי
 8. + 4 צמיגים חדשים + טסט עד נובמבר 2017
 9. מוכר את הקליאו שלי. רנו קליאו III, ידנית, שנת 2011. מנוע 1150, 40,000 ק"מ. יד ראשונה, פרטית. אבזור: * בקרת שיוט * מגביל מהירות * שליטה מלאה מההגה גם על המערכת * הגה וידית הילוכים בציפוי עור שמורה ומטופלת. עברה עכשיו טיפול 40,000 + החלפת טיימינג + מצבר חדש. מחיר מחירון. פרטים בפרטי.
 10. ההצעה כוללת טלפון למוסך: "שלום, אני צריך לעשות טיפול לרכב". המוסך: "אה, זה 4 שנים. וזה טיימינג. 3100 ש"ח". כמו רוב האנשים- אני לא מבין בזה כלום. וסביר להניח שעושקים אותי בדברים האלה. מצד שני, זה כן הדליק לי נורה אדומה, ולכן ההודעה כאן בפורום. אמת וכאילו זה לא מספיק לא ברור, באתר של מרכז שירות ניסן רנו (שלא אכתוב את שמו כמו שלא כתבתי את שם המוסך) כתוב על רנו קליאו 3: " החלפת רצועת טיימינג (120,000 ק"מ או 5 שנים)"
 11. ת"א/חולון הם לא באיזור שלי, על אף ההמלצות החמות. יש משהו בכפ"ס? ובאופן כללי- טיימינג אחרי 4 שנים?
 12. אסף, מאור: זוהי הקליאו III הידנית שנת 2011, מנוע 1.2 (מספיק? אשמח להרחיב אם צריך). אין התעקשות על מוסך מורשה, רק כדי שקונים עתידיים של הרכב יהיו שקטים (לפחות בפורום כאן מטיפים לזה). אם כן אחליט לעשות טיימינג, אשמח מנסיונכם להמלצה על מוסך בנתניה / כפר סבא.
 13. הקליאו III ידנית בת 4, עם 30,000 ק"מ. המוסך אומר (וכך לפי ספר הרכב) שאחרי 4 שנים (או 90,000 ק"מ, המוקדם מבין השניים) יש להחליף טיימינג. הצעת המחיר שהתקבלה עבור כל הטיפול הגדול: 3,100 ש"ח. (מוסך מורשה רנו). אני מודה שאני לא מבין כלום במחירים, אבל לי זה נראה הון. האם בכלל יש הצדקה להחלפה בקילומטרז' כזה נמוך? תודה!
×
×
 • תוכן חדש...