Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל שדרוג של הרכב - קטגורית סופר מיני/מיני, עם גיר ידני

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 3545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע. אני רק יודע שהפחות מאובזרת - זו שדיברתי עליה כאן - היא זו שנמכרה אז ב-60 ויש לה גם 5 מושבים. היותר מאובזרת לא משתלמת כי במחיר שלה כבר עדיף לקחת פיאסטה.

אני חושב שזה מסכם הרבה.

2 הרכבים מוצלחים אם כי הפנדה נראית קצת מיושנת אבל כל אחד והטעם שלו.

תעשה נסיעת מבחן על כל אחת מהאפשרויות ותראה מה נותנים לך תמורת הכסף.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגרסה הזולה היא פשרה רצינית, בעיקר בתחום הבטיחות והאבזור, פחות מעוניין בה.

את המיי אני פוסל אחרי קריאה של כמה מבחנים עליה.

כרגע נראה לי שאני מזמין נסיעות מבחן לפיאסטה ולמיקרה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הפנדה החדשה. בחו"ל ההפרש ביניהן קטן יותר. את הפנדה אפשר לקנות במחיר קרוב למחיר חו"ל בעוד את הפיאסטה לא. ברור שבמחיר הרשמי שלה אין מה להתקרב אליה. בכל אופן, חזרתי ואמרתי, הפיאסטה רכב משובח ונהדר ואם תחפש בהיסטוריית ההודעות שלי תמצא את אותן המחמאות מורעפות באופן עקבי. אבל לשלם עוד 25% על אוטו שלא מרגיש שהוא 25% יותר? לא נראה לי; אבל כידוע, כל אחד יעשה השיקולים שלו.

לגבי "רכב גרמני": הפיאסטה לא מרגישה גרמנית "באמת" (כמו VAG\אופל). מצטער. היא כן מרגישה אירופאית ובוודאי גם "מגורמנת", אבל כך גם הפנדה למען האמת.

למה, כי לימדו אותך וחפרו לך פה ש״פולקסווגן״ זה גרמני ״אמיתי״ וכל שאר מה שמיוצר בגרמניה זה ״מגורמן״ ( מה הכוונה?) האם סקודה ,סליחה ״שקודה״ :wink:,וסיאט הם לתחושתך גרמניות או ״ מגורמנות״?

עוד פעם, שלא תטעה, אני לא אומר שהפיאסטה היא מתת האל לאנושות ואין בילתה:lol:, בגרסאות שאנחנו מדברים מדובר על רכב נוח, נעים, מאוזן, בנוי היטב ומוצק, שקט ( וזאת כן תכונה בולטת על פני רכבים אחרים), ובעיקר אמין כי הוא פשוט יחסית מבחינה מכנית.

מה הוא לא? בגרסה האוט׳ לפחות , הוא לא שיא הזריזות, וצריכת הדלק היא ממש לא ברמות שפה אני שומע מאנשים בסופר מיני׳ס, שלהם.

לא הגעתי ליותר מ1/13 במקרה הטוב באף פעם כשהרוב עירוני.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת בפיאסטה אוטומטית בעיר ה1/13 זה מצוין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, כי לימדו אותך וחפרו לך פה ש״פולקסווגן״ זה גרמני ״אמיתי״ וכל שאר מה שמיוצר בגרמניה זה ״מגורמן״ ( מה הכוונה?) האם סקודה ,סליחה ״שקודה״ :wink:,וסיאט הם לתחושתך גרמניות או ״ מגורמנות״?

לא חפרו לי ואני לא שפוט של אף מותג. אני הולך ומתרשם בעצמי. מרגישים שסקודה וסיאט גרמניות, להבדיל מ"מגורמנות". מה זה אומר "מגורמנות"? זה בעיקר אומר מוצקות, מאסיביות ו"כבדות".

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיגמות האלו לא מעניינות אותי יותר מדי, ראינו את "האיכות הגרמנית" בדורות הקודמים וגם בדורות הנוכחיים, כמו אמינותו הידועה לשמצה של הDSG7 ואת הפלסטיקה המתקלפת בבורה ובגולף מארק IV.

(למרות שזה לא רלוונטי אם הייתי מסתכל לעבר פאביה/איביזה, כי הן באות עם מנוע MPI אמין וגיר ידני אמין)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשכתי במשך הערב אתמול לנבור ברשת,

והחלטתי לצמצם עוד יותר.

כרגע זה עומד על הפיאסטה, המיקרה והסוויפט, ואולי הi20 תשתחל לרשימה. (בסימן שאלה גדול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה שלי הi20,שונא את ההגה הוא מתקשח עם המהירות וגורם להיגוי ממש מלאכותי מרגיש כמו משחק מחשב.

במנוע 1.4 אוטומט הצריכת דלק טובה 1 ל14 עם הרבה עירוני.

רכב אמין ואחזקה זולה, תא הנוסעים מרגיש זול הכול שם עשוי פלסטיק קשיח.

הציפוי ניקל שעל הידית הילוכים התקלף, הצבע של הפלסטיקה בהגה ירד חלקית.

בשורה התחתונה רכב טוב, אולי זה נשמע כאילו אני מהלל את הפיאסטה אבל אני באמת מאמין שאין לה מתחרות בקטגוריה.

אין תחליף לנסיעת מבחן,לדעתי המיקרה צריכה לרדת מהרשימה אתה רק תתישב במושב הנהג ואתה תבין מה הפער בינה ובין הפיאסטה והסוויפט.

לדעתי ההתלבטות שלך צריכה להיות בין הפיאסטה לבין הסוויפט ולבין הi20.

לא יצא לי להיכנס עם הפיאסטה למוסך עדיין.

בהצלחה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו מעלי אין מה להכניס פיאסטה ומיקרה באותה רשימה.

המיקרה מצועצעת והפיאסטה מסיבית.

הסוויפט גם קצת פחות מאובזרת מהפיאסטה אבל שתיהן רכבים אמינים וטובים עם חומרים איכותיים עם יתרון קל לטובת הפיאסטה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הבנתי שהיא לא ממש חסכונית ולא נוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת חיסכון,היא לא רעה יש פה בחור LAGASY 1.8 שמפרסם חוות דעת עליה,דווקא הנוחות בסדר,יוצא לי לנסוע על כזאת מידי פעם,אני אוהב את הרכב הזה.

מציע לך לבדוק אותה.

אמנם היא פחות נוחה מהרנו,יש לה קשיחות כזאת,אבל בסיבובים אין לה זווית גדולה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, מנועי קיה-יונדאי מציגים צריכת דלק לא רעה תחת נהיגה עדינה מאד ועלובה תחת נהיגה מאומצת מאד. התנודה אצלהם גדולה. עם המשקל של הריו, תצטרך לאמץ את ה-1.2 כדי לייצר קצב סביר (ממש מקרה סימטרי הופכי מהמצב בפנדה, היכן שאפילו תחת מאמץ מתקבלת צריכה טובה). לגבי הנוחות - אתה מציין שהיא פחות נוחה מהקליאו, שבעצמה נחשבת לחובטת ולא נוחה.. אין חדש תחת השמש הקוריאנית.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשכתי במשך הערב אתמול לנבור ברשת,

והחלטתי לצמצם עוד יותר.

כרגע זה עומד על הפיאסטה, המיקרה והסוויפט, ואולי הi20 תשתחל לרשימה. (בסימן שאלה גדול)

קצר לי קצת תהליכי קריאה ונבירה. מה טוב במיקרה מעבר למחיר המצוין וצריכת הדלק? איך ההגה, בלמים , התנהגות?

אני רואה אותה כסופר מיני מינימליסטית וקטנה יחסית, אולי באותה תת קבוצה עם הפנדה. מהעוד צריך לדעת עליה לטוב ולרע? איך מחוץ לעיר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...