Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי הקבוצות - מכוניות פאר/יוקרה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המועדפת עליכם מבין הבאות?  

112 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המועדפת עליכם מבין הבאות?

• אאודי A8
    • ב.מ.וו סדרה 7
    • הונדה לג'נד
    • לקסוס LS
    • יגואר XJ
    • מרצדס S
    • פולקסווגן פאטון

פוסטים מומלצים

לפניכם הסקר השביעי - מכוניות פאר/יוקרה.

המכוניות הללו הן במחיר של עד כ-800000 ש"ח, כך שהגרסאות היותר יקרות של חלקן לא נכנסות (נניח גרסאות העל של הגרמניות), לא מדובר על מכוניות ספורט כאן, אז אל תחפשו גרסאות ספורטיביות. לכו על מכונית הפאר הטובה ביותר לטעמכם.

יאללה, הצביעו והשפיעו.

1. אאודי A8

a8.jpg

2. ב.מ.וו סדרה 7

bmw7.jpg

3. הונדה לג'נד

legend.jpg

4. לקסוס LS

ls.jpg

5. יגואר XJ

xj.jpg

6. מרצדס S קלאס

sclass.jpg

7. פולקסווגן פאטון

phaeton.jpg

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי.

נקודה.

מי זה אודי ולמה זה מעניין אותנו? (ובמילים אחרות - בואו ננסה לפחות פעם אחת לא לזבל את הת'רד בקביעות נחרצות ומיותרות לחלוטין שלכם בנוגע לאיזו מכונית בחרתם, בלי שום פירוט מעבר ל"נקודה". הרי אם באמת נרצה לדעת מה בחרתם נכנס לסקר - הוא הרי ציבורי)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה לג'נד נופלת על הסף יחד עם הב.מ.וו. סידרה 7. ההונדה פשוט לא מתחרה ראויה לשאר המכוניות פה, ולב.מ.וו 7 אני פשוט לא מתחבר ולא אוהב אותה.

את הפייטון אני לא מכיר מספיק ולבגלל זה אני לא שולל - אבל גם לא בוחר...

נשארו ה A8, ה XJ, ה S, והלקסוס.

כאן זה כבר בעיקר כל אחד ולאיפה שהולך הלב שלו..

הלקסוס היא אולי המכונית הכי פחות עוצרת נשימה מכולן והכי פחות מעוררת חושים אקזוטיים, אבל היא עושה את העבודה שלה על הצד הכי טוב שיכול להיות, ולא סתם היא זוכה בסקר שביעות רצון באנגליה במשך המון שנים ברציפות (אם אני לא טועה, 8 שנים). כמו הקורולה, והיאריס, היא משעממת מרובעת, אבל עושה את העבודה כמו שצריך בצורה שמספיקה לרוב האנשים (בעיקר הזקנים....רוני זה בשבילך)- החיסרון היחידי שלה הוא ה"שם".

ה S מוכיחה את עצמה במכירות. פשוט אין לה חסרונות בולטים, והיא מהמובילות בכל הקטגוריות. פחות או יותר כמו הסגנון של ה A8, שגם לה אין יתרון מובהק או חסרון מובהק - אלא פשוט מוצלחת בהכל. רק שמישום מה ל A8 יצא שם של "עשיר בסתר", כביכול יוקרתית שלא מוציאה עיניים - לדעתי ה A8 מוציאה עיניים לא הרבה פחות מה S CLASS.

ואז נשארה לה הXJ. יש לה שתי ערכים מוספיים שאין לאחרות כאן - קודם כל הנהיגה. יגואר התמקדו ב XJ הנוכחית בנהיגה שלה ובחווית הנהיגה הכיפיית שלה. הנהיגה שבה נחשבת לכיפית והמהנה ביותר מכל היוקרתיות, והכוונה היא לא רק בנסיעות מבחן עצבניות אלא גם בנסיעות ארוכות - אבל הדבר שונה לגמריי ליושבים מאחור. המרווח מאחור עדיין צפוף ביחס לאחרות (אם כי טוענים שהוא השתפר מהדור הקודם). היגואר הזו תוכננה בעיקר לאנשים שנוסעים על מנת ליהנות מהנסיעה בזמן הנהיגה שבה, ולא דווקא איכפת להם מאחורה.

והערך המוסף השני הוא האצילות..."יגואר". זה דבר שאין למתמודדות האחרות כאן, חוץ מזה שאני אישית הכי אוהב את הפנים של היגואר. אני בחרתי אותה.

התלבטתי הרבה עם ה A8, אבל האצילות מחייבת...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהA8 היא המכונית הטובה מבין האפשרויות (הנתונות בטווח המחיר) אך יש לה מספר מינוסים שלפחות מבחינתי הם מהותיים (מושבים קשיחים מידי+גישה מאד לא נוחה לכיוונון המושבים) ולכן אאלץ לבחור בסידרה 7 (שהעיצוב החיצוני שלה לא ממש מדבר אלי אך שהפנים שלה מפנק ביותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי ההתלבטות פה הייתה בעיקר בין 2 מכוניות:הA8 והפייטון.

הA8 ניצחה אצלי בגלל הסיבות:

מותג יוקרתי יותר,מראה מושך יותר,ובאופן כללי היא יותר מדברת אלי..

עוד אופציות שקצת משכו אותי הן ה7 והS קלאס,

ה7 נפסלה בגלל איך שהיא נראת..(אבל אם נתעלם מהמראה..היא מכונית מעולה מכל בחינה)

והS קלאס לא מספיק ייחודית בשבילי..(טוב,זה לא שרואים S בכל פינה ממש..אבל עדיין.. :roll: )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי אודי (כמו כל סקר אחר שהיה אפשר)

מהסיבה הפשוטה שכל מה שהם מוצאים מפס היצור שלהם איכותי ברמה מטורפת

המנועים שלהם הם הכי טובים

העיצוב החדש פשוט מהמם

ואני אישית מעדיף את המושבים הקשיחים (אז ככה שבישבילי זה לא מינוס)

אגב גפ הפייטון ניראת לא רע

ואפילו בקטלוג הרכב של ''אוטו'' (ליפני שיצורה) אמרו שיש לה מנוע יותר חזק מה-S והיא עצמה טובה יותר מה-7 אני לא יודע מה נהרס בדרך אבל הדגם לא ממש הצליח

ד''א לפי דעתי האישית לקסוס זה חיקוי זול למרצדס (שימו לב לדימיון החולני בניהן) אני לא יודע איך הרכב זכה לפופולריות כזאת

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן טובות.

לא בכולן נהגתי.

בסידרה 7 נהגתי במספר גרסאות -730D 730 ו745 כשדווקא הדיזל היא זו שהרשימה יותר.

מעבר מהבמוו ללקסוס 430 מלמדת שגם מה שמרגיש איכותי ומלוטש (במוו) רועד ורועש יחסית ליפאנית.

הונדה לג'נד כלל לא במשחק היוקרתי הזה, ואודי A8 משלבת מבחינתי גם את תכונות רכב הפאר וגם תכונות דינמית וכיף בנהיגה בצורה הטובה יותר.

כל השאר הן מחוץ לתקציב שלי ....:sad: :sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי אודי (כמו כל סקר אחר שהיה אפשר)

מהסיבה הפשוטה שכל מה שהם מוצאים מפס היצור שלהם איכותי ברמה מטורפת

המנועים שלהם הם הכי טובים

העיצוב החדש פשוט מהמם

ואני אישית מעדיף את המושבים הקשיחים (אז ככה שבישבילי זה לא מינוס)

:mm_yeah: same here

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I own 2001 S Class, 2002 Audi A8, and 5 months old 7 Series (with over 20k Km. during this time). All of the them with a very wide list of options and with long wheel base.

Today, the winter really started here, snow (I hate It!!!) and the temp.is below 0 now, so, i took the 4WD A8 Today (Well-The driver... :-P ). Even though she is almost 3 years old, she has better traction from the 7 series.

The 7 is also a very good car, but i felt that i did a mistake when i bought her, thanks god i'm working hard so i should buy myself a new car soon...

:-)

As for S Class, she is already old and i'm waiting for the 2005-6 New Model, S always was better for the passenger then for the Driver.

Here are my choices:

Traction: A8

Design: 7

Comfort: 7 (Nasca Leather)-for Driver. S-for passenger

The only problem i have with the A8 is that the place for the leg is not designed so good, sometimes your leg is "tired" from that

Interior: 745 (I adore the I-DRIVE)

The S class first belonged to my dad, and i remember when i played with the command system for the first time, i felt happy, cause i like all this technology in the car.

My chioce: A8

Second: 7 Series (Althought i think i made a mistake when i bought it, she is a really good car)

Third: S class

I like only Germany luxury, not english and not Japanesse.

GUY

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתי בסדרה 7, תמיד אהבתי אותה יותר מכולם ולדעתי היא מכונית הסלון הטובה בעולם.

ומה הלג'נד עושה פה???

גם יש אותה לאישה העשירה בישראל שרי אריסון.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ,

בחרתי ב-XJ.

בחירתי המשנית - פייטון.

האודי מכונית מעולה , אבל העיצוב שלה ממש לא זה. כנ"ל סדרה 7.

הלג'נד מיושנת.

הלקסוס מצויינת אף היא , אך היא משעממת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי בסדרה 7

לפי דעתי זה שילוב של כול העולמות ביחד...

אחרי זה

הייתי הולך על פייטון

נסעתי בו לפני חודש בערך פשוט רכב מדהים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה אודי ולמה זה מעניין אותנו? (ובמילים אחרות - בואו ננסה לפחות פעם אחת לא לזבל את הת'רד בקביעות נחרצות ומיותרות לחלוטין שלכם בנוגע לאיזו מכונית בחרתם, בלי שום פירוט מעבר ל"נקודה". הרי אם באמת נרצה לדעת מה בחרתם נכנס לסקר - הוא הרי ציבורי)

רוני

כל הכבוד רוני, הרתעת את כולם עכשיו אף אחד לא רוצה לדבר, אנ זוכר תזמנים (תזמנים = את הזמנים) שלכל תרד כזה היה 5 עמודים נראה לי הזמן הזה נכחד:lol: .

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...