Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחץ אויר בצמיגים-מה קובע?

vicom
שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

רציתי לשאול בבקשה,אם יצרן הרכב שלי קובע שעבור שבצמיגים שלי צריך לנפח אויר בלחץ מסויים א ל יצרן הצמיגים עצמו קובע אחרת )עבור אותו הצמיג בדיוק (מבחינת גודל, רוחב וכו).האם יש בכלל דבר כזה? ואם כן אז כיצד לנהוג?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול לקרות. יכול להיות שהיצרן לא התחשב באקלים, ויכול להיות משהו אחר. תמיד אפשר לברר כאן (במידה ותינתן מידה נכונה), עם מוסך מומחה, בתחנות דלק [יש על המכונה עצמה], בצד הדלת בחלקה הפנימי או בספר הרכב. קשה לי להאמין שיהיה הבדל גדול, אם בכלל, בין המלצות לחץ אוויר של יצרן ויבואן.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמש בחיפוש.

בעקרון, הנחית יצרן הצמיג מתייחס ללחץ מירבי שהצמיג יכול לשאת, וגם זאת כשהוא בעומס המירבי (משקל ומהירות) ולאורך זמן. ההנחיה של יצרן הרכב היא המחייבת אבל שים לב שהיצרן לעתים ממליץ על לחצים שונים בהתאם למידות שונות המאושרות על ידיו לשימוש ברכב, וכן בהתאם לעומס ברכב ולפעמים אף לנסיעה ממושכת במהירות גבוהה במיוחד.

עוד נקודה: המלצות היצרן הם לצמיגים קרים. די בנסיעה קצרה למדי כדי לחמם את הצמיגים ואת האויר שבתוכם, כך שצריך למלא יותר אוויר. בכל מקרה, עודף לחץ אויר עדיף על מחסור ולכן במצב של ספק עדיף למלא יותר ואפשר גם לנהוג באופן שיטתי עם עד 2PSIG יותר במידה והתנאים מצדיקים זאת.

ולא לשכוח: לבדוק כל שבוע, ועם מדיד אישי אמין ומדויק!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו כזה:

http://www.hotpiston.co.il/חלקים/7-אופנועים-קלאסיים/51-צמיגים-וגלגלים/76-אביזרים-לצמיגים/2264-next-מדיד-לחץ-אוויר-נמוך-1-20-psi/

קיבלתי כזה בקורס נהיגה מתקדמת. שים לב שהלינק הוא להמחשה, אני לא מכיר את החנות או המוצר הספציפי.

אתה מחבר אותו לונטיל ולחץ האוויר משחרר את המד בהצאם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידות שלי הם 15/60/175.

בכל מיקרה אני מבין שלא כדאי לקנות משהו זול אפילו לא משהו בינוני אלא להשקיע במשהו יקר ואיכותי כגון מישלין או גודייר נכון?אני צריך להחליף את כל 4 הצמיגים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא צמיגים - רצוי לא להתפתות לקנות צמיג זול במחיר מפתה (בדר"כ זה יהיה צמיג סיני מתוצרת עלומה), כי אם

צמיג מיצרן מוכר (שבסבירות גבוהה - יהיה טוב מהסיני בכמעט כל פרמטר זולת המחיר...)

לא חייבים להעדיף תמיד את היקר ביותר (השאלה היא מה עומד בראש דרישותיך - נוחות / אחיזה / נסיעה שקטה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידות שלי הם 15/60/175.

בכל מיקרה אני מבין שלא כדאי לקנות משהו זול אפילו לא משהו בינוני אלא להשקיע במשהו יקר ואיכותי כגון מישלין או גודייר נכון?אני צריך להחליף את כל 4 הצמיגים שלי.

TOYO ו-Hankook הם אופציות שגם כדאי לשקול, רק רק המותגים המפורסמים (מישלן, פירלי בריג'...)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שהציעו לך טובים, אם אתה גר באזור ראשל"צ יש לך ב 339 לצמיג

בדקתי במספר אתרים והביקורות על הצמיג הנ"ל טובות, ב TIRES4U לא מצאתי צמיג אחר במחיר דומה חוץ מה YOKO A.Drive שהוא גם צמיג טוב במחיר דומה ואתה יכול לשקול אותו (הוא מופיע בלינק שצירפתי למעלה)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...