Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה קילומטרים אתם נוהגים לעבודה?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נחזור כמה חודשים אחורה לתקופה שלי בהונג קונג, בערך 400 מטר על דרגנוע. 5 דקות. אכלו חצץ!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אופניים עם הילוכים. :wink:

ולעניין התחרות הקטנה שהולכת פה... 700 מטר ו-8 דקות הליכה, bitches! :twisted:

450 מטר לאורך הרחוב שלי ורמזור אחד.

לפעמים אני מגיע באוטו וזה לוקח יותר זמן (כי הרחוב שלי חד סטרי).

כרגע אני עובד 220 ק"מ מהבית.

לא ממש מזיז לי כל עוד אני מתנייד בשעות שאין פקקים.

:shock:

אם אני הייתי צריך לשרוף 4 שעות ביום בדרכים, הייתי משתגע.

מדהים מה שהמגורים 5 דקות מהעבודה עושים לזמן שלך. אתה יודע שאתה יכול לקום חצי שעה לפני פגישה כי אם אתה רוצה, אתה תספיק להגיע. ואתה יודע ש-7 דקות על השעון מהרגע ששמת את הלפטופ בתיק אתה כבר יכול לרבוץ מול הטלוויזיה בתחתונים ולנשנש משהו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני וגם In Flames גרים דיי רחוק מקו חדרה-גדרה...

אכן כמו שmextreame אמר, שנינו גרים רחוק ומוצאים איך לשרוד נסיעות, אקטרים עם אישתו בולטסטר, אני עם אישתי לעתיד וחברים ברכבת. ופה מדובר על 50 ק״מ. יצא לי כמה פעמים לבוא עם רכב, הורידים שלי היו על סף פיצוץ מהפקקים והבלאגן

לבד, 90 ק״מ לכיוון, רק לעבודה באחוזת פלייבוי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם הייתי צריך להגיע לאיזור שאתה עובד בו בחיים לא הייתי עושה את זה באוטו, זה פשוט אידיוטי יש לך קו רכבת ישיר והליכה של כמה דקות.

אצלי זה החלפת רכבות והליכה של 20 דקות לתחנת רכבת בכל כיוון, זה כבר קרוב לשעתיים ועוד לא החשבתי זמן מהתחנת רכבת הביתה.

גם הפקקים בד"כ לא נוראיים כמו מגנות עד ארלוזורוב ולוקח לי שעה בערך לכל כיוון.

ולא שלא היו לי אופציות לעבודה בבורסה או בעזריאלי אלא שעולם התוכן היה משעמם במקומות האלה כל כך.

אני נהנה מכל רגע בעבודה שלי בד"כ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע כמה זה במטרים, אולי 50 מטר, מהבית עד לעבודה. בקושי דקת הליכה.

במקרים חריגים זה 100 מטר שהם 2 דק' הליכה (מקום אחר).

ניצחתי?

ולעניין השרשור, עבדתי בעבר במרחק של 80 ק"מ מהעבודה, כעבודה זמנית לחודשיים. בבקרים כמעט וללא פקקים. בחזור תמיד היה פקק של כעשר דקות עד רבע שעה. באמת שאין לי מושג איך לא השתגעתי קודם.

לדעתי זה גם תלוי באופי העבודה, בכמה היא מתישה, ברכב שלך (תתפלא לגלות עד כמה זה משמעותי לעניין), ועוד. בלי פירוט על מסלול הנסיעה וסוג הרכב וכן אופי העבודה ועל מה זה בא בחשבון, וככה יהיה יותר קל לענות.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שניצחת, ברכותיי. :-)

שאלה לכל אלה שגרים קרוב לעבודה, מפי מישהו שעדיין מתרגל לרעיון: האם גם לכם חסר לפעמים פרק הזמן הקצר הזה של "חזרה לאטמוספירה" בין חלק א' של היום לבין חלק ב'? הרבע שעה הזאת שבה הראש מתנקה והמוח עובר מענייני המשרד למחשבות על מה שקורה בבית ועל הסידורים שצריך לעשות? לפעמים אני מגיע הביתה כשהראש עדיין באמצע המייל שקראתי לפני עשר דקות, ופתאום אני קולט שאני כבר לא שם וצריך להתחיל לעבוד על ארוחת ערב. :shock:

זה עובר עם הזמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.4 ק"מ שעל אופניים כחולות לוקח 10 דקות עד שאני בפתח המשרד.

אם לא הייתי צריך לחצות 4 רמזורים בדרך סביר להניח שזה היה אף קצר יותר.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופניים כחולות? רגע, אם הם היו אדומות אז כמה זמן זה היה לוקח? ;-)

דריש, האמת שלא חשבתי על כך. עצם הקרבה של הבית למקום העבודה נוחה לי מאוד בקטע של לקפוץ הביתה להפסקת צהריים לאכילה וכדו'. בקשור להפרדה, העבודה שלי היא יצרנית (כמו גבס, עץ) אז לא חושב שבעיה להפריד. בעבודה בעלת אופי משרדי אני מניח שזה אחרת, ואני רואה זאת גם על הסובבים אותי.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לכל אלה שגרים קרוב לעבודה, מפי מישהו שעדיין מתרגל לרעיון: האם גם לכם חסר לפעמים פרק הזמן הקצר הזה של "חזרה לאטמוספירה" בין חלק א' של היום לבין חלק ב'? הרבע שעה הזאת שבה הראש מתנקה והמוח עובר מענייני המשרד למחשבות על מה שקורה בבית ועל הסידורים שצריך לעשות? לפעמים אני מגיע הביתה כשהראש עדיין באמצע המייל שקראתי לפני עשר דקות, ופתאום אני קולט שאני כבר לא שם וצריך להתחיל לעבוד על ארוחת ערב. :shock:

זה עובר עם הזמן?

אין בעייה עם זה כי גם הבית וגם העבודה הם רצף שלא נגמר. בתפקידים בכירים העבודה איתך כל הזמן (אני לא יכול להגיד למישהו מחו"ל שמתקשר ב 12 בלילה שאני כבר לא עובד) וכשיש לך ילדים כנ"ל גם לגבי הבית (אני גם לא יכול להגיד לבת שלי שאני לא מגיע לקחת אותה כשהיא לא מרגישה טוב כי אני באמצע העבודה).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה עובר עם הזמן?

אההה, כתבתי שעבדתי מהבית. 2.4 מטר מחדר השינה לחדר עבודה. יש ימים שזה לקח לי כמה דקות, תלוי כמה מאופס קמתי.

3 שנים ככה וכמעט התחרפנתי. ימים ארוכים שכל מי שראיתי היו אשתי והכלבה שמתישהו גם הלכה לעולמה אז גם זה הצטמצם.

כ"כ חיכיתי לאפשרות להתרחב ולצאת מהפאזה הזו. הנסיעות עכשיו (אפילו שלא ארוכות, אבל מפותלות מאוד) הן איוורור של כמה דקות, גם פסיכולוגית,

לשים את היום קצת מאחורי ולעבור למשימות הבית הסטנדרטיות. כשעבדתי מהבית בעצם לא הפסקתי לעבוד, גם אם היו

עצירות לאוכל/מקלחת/חצי שעה טלוויזיה. 15 שעות ביום היה יום רגיל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובר עם הזמן?

אני מנסה לרוב לעשות את הרבע שעה הזאת בעבודה עצמה. לפני שאני הולך הביתה אני קופץ לפורום או לפייסבוק לכמה דקות, מנקה את הראש ואז מבצע את הצעדה הארוכה עד הבית :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...