Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 15K, האם חיה כזו בכלל קיימת?

Nati9
שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקרונית התכנון הוא לא לחצות את ה15 וגם להישאר כמה שאפשר מתחת, אבל במידה ותהיה הצעה שממש תמשוך אותי, אני מוכן לקחת את האפשרות בחשבון :).

אני יודע שאני עוף מוזר, אך אמליץ לך ללכת על יפנית ממודל נמוך יותר אך אמינה יותר שיודעת לשרוד יפה את השנים

הנה מספר דוגמאות :

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=2537788df8c452bac44daa78185e3d03982&Code=a4fea2911ac04c961d3bd0aa0165d857

http://www.yad2.co.il/Cars/CarGallery.php?AreaID=&ModelID=28&SubModelID=254&FromYear=2000&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=&GalleryView=1

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=6dbb8e46c6f6120db10a9879b442f7e4c42&Code=a4fea2911ac04c961d3bd0aa0165d857

אם אתה הולך על רכב צרפתי ,אמליץ לך על פיז'ו 306 (ידנית בלבד) ,שהיא חסכונית מאוד ודי אמינה .

אני באופן אישי , אוהב את העיצוב שלה ובמשך שנתיים וחצי עם זוגתי שהיא בעלת רכב כזה ,אין תקלות .

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=3f78819d04f6c2bfb643b8fde07556877d0&Code=950f04478aeb64e87c1ebab4a839e978

בבואך לחפש רכב ,מצא את האקזמפלר השמור ביותר עם עדיפות לטסט ארוך,מזגן תקין ,צמיגים טובים וכמובן מנוע וגיר.

בהצלחה.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת חיה כזו, אבל אתה לא קונה רכב עד 15K אלא למעשה רכב עד 10K, ושם אתה נכנס לאיזור דמדומים שבו המזל יכול לשחק לך או לשחוט אותך לחלוטין.

סתם לדוגמא:

אני מכרתי פונטו ספייס 2006 (שלא מצאה חן בעיניך) ב-15.5K. הייתה במצב די מושלם למעט בולמי זעזועים עייפים וצמיגים קצת יבשים (אבל עם טסט לעוד 8 חודשים).

לעומת זאת, בתקציב שלך, קנה מישהו מהפורום איזו פונטו שנת 2001 (5 שנים הפרש) ונפל על הוצאות של 8K בתוך 3 חודשים.

יכול להיות שאם היה מראש מותח את התקציב וקונה פונטו חדישה יותר, היה מונע מעצמו את הוצאות הבלאי האלה.

מצד שני, תמיד אתה יכול לראות אנשים נוסעים על גרוטאות מפורקות לגמרי ללא הוצאה של שקל מיותר - ככה שיש פה גם אלמנט של מזל.

אני ממליץ לך להוסיף עוד טיפה כסף לרכישת הרכב, כי בסוף מוציאים אותו על מוסכים, בתשלומים לא נעימים.

האמת שבעייני פונטו באופן כללי מאוד מושכות ביחס להרבה רכבים אחרים בטווח, אבל ראיתי לא קצת חוות דעת שטוענות שאלו רכבים שבהם המנוע הולך בקלות ומפחיד העניין.

בכל מקרה, קצת יותר לעניין עצמו:

אם אני אוציא יותר מ10 נטו על הרכב, זה יהיה רק אם אני אמצא מש'ו שאני אחליט שמאוד קורץ לי ושווה עוד חודש-חודשיים של קריעת תחת, אבל בגדול אם לא יהיה מש'ו שמאוד יקרוץ לי, אז מעל 10 נטו לרכב, אני אעדיף להתפשר ולנסות לשרוד עם הרכב של ההורים כשהוא פנוי.

עוד 5K זה הרבה עבודה, והייתי רוצה לפני הצבא לשמור גם קצת כסף צד שיהיה.

לאשתי יש פיאסטה 2002,מנוע 1300 סמ"ק,גיר רגיל.

צריכת דלק 12.5 ק"מ לליטר.

מזגן לא להיט אבל סביר,

מלבד טיפולים שוטפים העלויות הן מאד נמוכות,ואין בעיה של חלקי חילוף.

היא נוסעת כ-16000 ק"מ בשנה.

רכב כזה אתה יכול למצוא בסביבות 5K-6K ש"ח.

רכב שיכול בהחלט לשרת אותך ועדיין להשאיר אותך בתוך מסגרת התקציב.

חפש כזה או אולי שנה/שנתיים חדש יותר,תבדוק טוב שלא תיפול על רכב נבלה.

בהצלחה

מאיר

פיאסטה בטווח של ה5-6 בהחלט מש'ו שאני לוקח בחשבון.

ראיתי כמה מ2000-01 שמאוד קרצו לי והביקורת נשמעת חיובית מאוד סה"כ.

תודה

לי יש פיאסטה שנת 2000 ידנית שנקנתה בהרבה מתחת לתקציב הזה. בנתיים נוסעת...

כמו שאמרתי למאיר מעל, בהחלט אחד מהכיווני חשיבה :)

אני יודע שאני עוף מוזר, אך אמליץ לך ללכת על יפנית ממודל נמוך יותר אך אמינה יותר שיודעת לשרוד יפה את השנים

הנה מספר דוגמאות :

אם אתה הולך על רכב צרפתי ,אמליץ לך על פיז'ו 306 (ידנית בלבד) ,שהיא חסכונית מאוד ודי אמינה .

אני באופן אישי , אוהב את העיצוב שלה ובמשך שנתיים וחצי עם זוגתי שהיא בעלת רכב כזה ,אין תקלות .

בבואך לחפש רכב ,מצא את האקזמפלר השמור ביותר עם עדיפות לטסט ארוך,מזגן תקין ,צמיגים טובים וכמובן מנוע וגיר.

בהצלחה.

בברכה

מוטי

(מחקתי את הקישורים מההודעה שלך כי מתחת ל-20 הודעות במונה המערכת לא מאפשרת לי לפרסם לינקים מסתבר)

האמת שה-306 באמת נכנסת לתקציב בגדול, לא חסרות גם כמה באיזור ה7-8.

רכב שאני מבין שיש לו אחלה נוחות, לא זולל יותר מדי דלק, ניראה מצוין ביחס לשאר הרכבים בטווח, אבל שמעתי לא קצת טענות על אמינות מפוקפקת.

עוד לא מצאתי מישהו שטוען שהאמינות סבירה. או חבר'ה שאומרים שהרכב גרם להם לעבור לגור במוסך, או חבר'ה שטוענים שלא ראו מוסך עם הרכב מעבר לטיפולים שנתיים.

אגב, שוב המון תודה לכל מי שעוזר לי חבר'ה!

כרגע עדיין אין לי אפשרות לה"פ (אפשרי מעל 25 הודעות), אז אני אגיד כאן לחבר'ה ששלחו לי רכבים שהם מוכרים בפרטי:

מאוד מושך אותי, אבל כמו שציינתי כבר, את האשכול פתחתי במקור כדי להתעניין אם בכלל כדאי להמשיך ולחסוך לרכב בטווחים האלו, וכשראיתי שיש תגובות ואנשים מחליטים לענות ולתת לי מהמידע שלהם, אז מאוד שמחתי והתחלתי להתעניין לגבי אפשרויות ספיציפיות, אבל קנייה תתבצע רק בעוד כמה חודשים טובים, רק בתהליך חסכון, אז חבל שתשלחו לי הודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים האלה וברמת המחירים שאתה רוצה , עדיף לחפש רכב כמה שיותר שמור.

כלומר שאם תמצא פיאסטה 2002 סבירה ב 6000 ש"ח ומצד שני פיאסטה 2000 ב 5000 ש"ח, אל תמהר לקחת את החדש יותר.

פה נכנס המצב של הרכב והטיפולים בו. לא בהכרח חדש יותר שווה טוב יותר.

בעקרון אני יכול להמליץ מנסיון אישי על פג'ו 306 1400 ידנית בשנתונים 95-98 בערך.

רכב מצויין, חסכוני, נוח מאוד יחסית למחיר, מרווח ואמין. כמו כן גם טיפולים וחלפים זולים.

אבל יש עוד חלופות , כמו שציינו קודמיי.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים האלה וברמת המחירים שאתה רוצה , עדיף לחפש רכב כמה שיותר שמור.

כלומר שאם תמצא פיאסטה 2002 סבירה ב 6000 ש"ח ומצד שני פיאסטה 2000 ב 5000 ש"ח, אל תמהר לקחת את החדש יותר.

פה נכנס המצב של הרכב והטיפולים בו. לא בהכרח חדש יותר שווה טוב יותר.

בעקרון אני יכול להמליץ מנסיון אישי על פג'ו 306 1400 ידנית בשנתונים 95-98 בערך.

רכב מצויין, חסכוני, נוח מאוד יחסית למחיר, מרווח ואמין. כמו כן גם טיפולים וחלפים זולים.

אבל יש עוד חלופות , כמו שציינו קודמיי.

אלי

האמת מאוד מלהיב אותי שאתה כבר לא הראשון שממליץ לי על 306.

רכב שמאוד משך אותי אבל מוקדם מאוד פסלתי אותו כאפשרות בכלל כי הייתי בטוח שנחשב כלא אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...