Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צמיגי נעים את יחזקאל ברחוב גבריאלוב 41 אזור תעשייה רחובות- שרות יעיל ואדיב ומחיר הוגן לצמיגים שהותקנו.אנשי מקצוע המצויים שנים רבות בענף ואני מקווה שישארו בו עוד, לרווחת הלקוחות.

בנוסף שלושה שאצלם ביררתי ולא רכשתי לבסוף, אך בהחלט ראויים:

צמיגי אנטון- היצירה 6. אזור תעשייה רחובות. כאמור לא רכשתי אך יחס אדיב, מבחר דגמים ומחיר הוגן.

צמיגי כחלון בראשון לציון- אזור תעשייה חדש מול טיב טעם. יחס אדיב, מבחר, מחיר הוגן- מוכרים לי לטובה מרכישות קודמות.

צמיגיי טייר דיל- שיטת רכישה חדשה, נוחה ויעילה שלא הכרתי עד כה: מטלפנים למרכז הזמנות, מבהירים צרכים ועדיפויות ומקבלים הצעות מחיר על פי התאמה לדרישות ולתקציב. בהמשך הצמיגים נשלחים לצמיגייה הקרובה יחסית לביתך, מתקינים ומשלמים. חוסך ריצות לעסוקים שביננו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אחר הצהריים החזירו נשמתם לבוא שני המצברים של הרכב - (שני מצברים של 95 אמפר).

כמה טלפונים לחברים, קומבינטורים וכאלה שיכולים לתפור דברים בזמנים ושעות לא שגרתיות, ובמחירים 'למקורבים'.

בסופו של דבר הגעתי לרוני מ'סטארט מצברים' - אותו דווקא לא הכרתי.

רוני היה בטוח שהוא מדבר עם שיכור שמספר לו שיש לו טויוטה עם שני מצברים, ועוד עם קטבים הפוכים, אבל זרם.

נתן לי מחירים בטלפון, זולים יותר מכל החברים שעוסקים בתחום, התקשר לפני שיצא אלי מתל אביב, הגיע בדיוק בזמן, החליף את המצברים, חיזק אותם במקומם היטב, (עצוב שצריך לציין את זה, היו כבר כאלה שלא עשו את זה), וגבה בדיוק את המחיר שביקש בטלפון.

בלי "אחי, זה תעריף לילה", בלי "כן, אבל המחיר היה לפני מע"מ", בלי "נסיעה לרעננה זה תוספת מחיר, אם היית בתל אביב אז לא היה צריך", בקיצור - מילה זו מילה, זמן זה זמן, מחיר אטקרטיבי - מה אפשר עוד לבקש?

רוני - 052-3788161

אם אתם מתקשרים אליו, אתם יכולים לציין שיואב עם הטויוטה שיש לה שני מצברים המליץ...

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אם אתה קורא פה, אתה תותח.

לעבודה אני זקוק לטנדר. חיפשתי טנדר דימקס, ויצא לי לראות כל מיני "יצורים" וכל מיני רכבים שחוטים, גמורים, שעברו התעללות ותאונות, ומה לא.

ברכב פרי הרכב היה בדיוק כמו שהם ציינו. רכב במצב מעולה יחסית לשנה ולק"מ.

בואו ונגיד שלא הייתי לקוח קל במיוחד, ועדיין קיבלתי מהם רק יחס מקצועי, מבין ועוזר, והכל עם חיוך.

יש מצב טוב שגם את הפרייווט הבא שלי אני קונה דרכם.

יחס אנושי ורצון לעזור כדי שכולם יצאו מרוצים ועם הרגשה טובה.

אני מאד נהניתי.

הם מתעסקים עם רכבים פרטיים ומסחריים, הסניף שלהם נמצא מול לב המפרץ בחיפה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני מספר שבועות קניתי אצל אבי סט צמיגים די נדיר במחוזותינו, GOODYEAR F1 GSD3.

א. המחיר פשוט טוב. משמעותית זול יותר מכל מקום שבדקתי בו.

ב. השירות- פשוט שירות מדהים. נדיר לראות במחוזותינו.

ביקשתי מאבי שיזמין לי סט ברגי נעילה והשארתי את הצמיגים הישנים אצלו עד שיקחו אותם.

אבי גם עזר עם המכירה של הצמיגים הישנים וגם התקשר לשאול אם הכל בסדר. פשוט כיף לקבל שירות כזה.

לצערי, היום בבוקר גיליתי בליטה באחד הצמיגים, חיש מהר נסעתי לאבי שהחליף לי לצמיג זהה (בהתחשב בעובדה שהרבעיה הזאת גם ככה הייתה האחרונה אצל היבואן, להשיג צמיג חדש כזה היה חתיכת כאב ראש.).

החלק המדהים הוא- אבי לא חייב אותי ואף לא באגורה!

אבי- אמרתי לך את זה כבר, אתה אדם זהב.

ממליץ בחום!

אבי צמיג - רחוב הפלדה 28 אזור התעשייה הצפוני אשדוד.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף לאלון, אין לי מילים לגביו!!

הבנאדם מקצועי ברמות, ויש לו מחירים לג'אנטים וצמיגים שלא מצאתי בשום מקום.

וללא ספק שיש לו את השירות הכי טוב שפגשתי מזה הרבה זמן!

אבי ללא ספק יצאת צדיק!

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מזדה 626 שנת 2001 עם 99,800 ק"מ.

לפני כמה ימים נדלקה לי נורת מנוע שאומרת שעליי להתחבר למחשב ע"מ לקבל קוד תקלה.

מכיוון שאני גר ברמת הגולן, רחוק מכל מוסך מורשה (30 ק"מ מינימום), התחברתי למחשב של הרכב במוסך אצלנו במושב

כדי לראות מה התקלה ואם אני יכול לנסוע איתו עד למוסך מורשה מבלי לגרום נזק לרכב.

בחיבור הרכב למחשב, קיבלנו שתי תקלות:

קוד תקלה ראשון - P0715 והקוד השני P0751.

קוד התקלה הראשון מצביע על תקלה בסולונויד A השייך למערכת הגיר אך יושב מחוץ לגיר.

קוד התקלה השני הצביע על בעיה אחרת השייכת גם היא לגיר.

הגעתי למוסך מורשה מזדה פורד בחצור הגלילית. מנהל מוסך בשם אבנר.

הוא מתחבר למחשב. לאחר כ 10 דק ניגש אלי ובישר לי שיש לי בעיה בגיר.

שאלתי אותו מה הבעיה והוא אמר שאי אפשר לדעת ושצריך לפרק את הגיר.

כשאמרתי לו שהקוד תקלה מראה על תקלה בסולונויד A שנמצא מחוץ לגיר, הוא התחיל לספר לי סיפורים על מניפות, על פירוקים ובעיקר על המחירים הגבוהים שאני הולך לשלם (לדבריו זה רק מתחיל ב 2000 ₪).

אמרתי לו שכל מה שצריך זה לבדוק את הסולונויד עצמו הנמצא מחוץ לגיר. רק לבדוק את תפקודו.

לאחר שהבין שאני מבין קצת יותר ממה שאני נראה, אמר :

"אין דבר כזה. כדי לבדוק מה הבעיה אני צריך לפרק את כל הגיר."

המלצתו הייתה: "אם הגיר מתפקד טוב כמו שאתה מתאר – תמשיך לנסוע. לא כדאי לפרק גיר. סע עד שתרגיש בעיות בגיר, ורק אז נפתח אותו."

הבנתי שיש פה מישהו לא מקצועי / מנסה לעשות עלי קופה / אחד שלא בא לו להתעסק עם "כסף קטן".

אמרתי לעצמי שלא ייתכן שמנהל מוסך מורשה, אומר לי להתעלם מהתראת תקלה ולגרום לנזק למכוניתי במודע ! אם זה היה סתם מוסך מדרכה הייתי עוד איכשהו מבין. אבל מוסך מורשה שאמור לכבד את עצמו לא משחרר ככה לקוח! משהו הרגיש לי די מסריח למרות שהתקלחתי בבוקר.

מכיוון שלא כל יום פורים, התחלתי לאסוף מידע.

יצרתי קשר עם מכוני גירים מומחים מחיפה והמרכז, שאלתי שאלות וקיבלתי לא מעט תשובות. בסופו של דבר, החלטתי לנסוע למוסך מורשה נוסף – הפעם בקריית שמונה.

הגעתי למוסך, הם התחברו למחשב, ולאחר כ 5 דק אמרו לי שחיישן מניפה השייך לגיר אך נמצא גם הוא מחוצה לו התקלקל וצריך להחליפו.

אמרתי אוקיי, מה עם הקוד תקלה השני ? הוא אמר שהקוד תקלה השני שמצביע על בעיה בסולונויד נגרם כנראה בגלל קריאה לא נכונה של החיישן מניפה. לדבריו, החיישן הזה מתקלקל לא מעט, וכשהוא מתקלקל הוא משבש את פעולת הגיר. כשהגיר עובד לא נכון, החיישנים האחרים מראים עוד תקלות. הוא אמר שזו תופעה שכיחה ו99 אחוז שהחלפת החיישן תפתור את הבעיה.

הוא גם תיאר לי בדיוק את התופעה: "נכון עברת את ה-40 קמ"ש, נדלקה נורת התקלה ונורת ה- HOLD של הגיר הבהבה לך?"

וואלה – תיאר את הבעיה אחד לאחד !

אני התרשמתי מהמקצועיות של מוסך חרמון בקריית שמונה באבחון התקלה, הידע המקיף הקשור לרכב ולתקלה עצמה. בלי סיפורים, ישר ולעניין. אנשים פשוט מקצוענים.

וחצור ? אם הייתי מישהו אחר – עוד חודש היה הולך לי הגיר. ואז.... ובמקום 500 ₪ הייתי צריך לשים 8000 ₪ במינימום על גיר חדש.

המלצתי היא להתרחק מהמוסך המורשה בחצור כמו מאש !!!!!!!!!

הזמנתי את החיישן – עלותו כ- 312 ₪ לפני מע"מ ולפני עבודה.

מחר ירכיבו לי אותו, ואני מקווה שהתקלה תיפתר. גם אם לא, לפחות יש לי מוסך שאני יכול לסמוך עליו להמשך פתרון.

תודה ללוקי2 שעזר לי המון, ולהמלצות חברי הפורום על מכוני גירים איתם התייעצתי בטלפון.

פורים שמח !

same beat different tone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים.

כשהאזעקה של הרכב שלי (פג'ו 306) התחילה לעשות בעיות, ניצן מ-"שאפט" הפנה אותי לבחור בשם הנרי מ-HS מערכות.

חברים, מדובר בפה באדם מקצועי מאוד ואדיב. צ'יק צ'ק הוא מצא את הבעיה ופתר אותה ללא תשלום, סידר את אחת הדלתות שלא נפתחה, גם זה ללא תשלום, ולבסוף הציע לי לסדר את החלונות החשמליים מאחור במחיר הוגן ביותר.

המלצה חמה חמה על המקום.

HS מערכות

ריב"ל 35, תל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לשבח ולהמליץ על בחור בשם אבי (בעל המקום) בצמיגיית אביצמיג שממוקמת באיזור התעשייה באשדוד

הכרתי אותו במקרה דרך חבר, ומאז אני מגיע רק אליו לכל דבר שקשור לצמיגים ברכב הפרטי שלי.

הוא הגון, מבין עניין והכי חשוב יש לו את המחירים הכי טובים בארץ . כל העובדים אדיבים והרכיבו לי את הצמיגים ללא שריטה

על ג'אנט שחור מבריק

כל ביקור אצלו יכלול בדיקה אישית שלו של כל צמיגי הרכב ובדיקת לחץ אויר

הצמיגים שרכשתי PIRELLI PZERO

על השם משתמש הזה יש כ4 אנשים שונים ו4 מכוניות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגעתי ל"סטופר" עם מפתח מתקפל שהוא חלק מקיט שלטי נוחות.

היה ברשותי כבר גולם למפתח, הייתי זקוק רק לחריטה של המפתח + שכפול צ'יפ.

שילמתי 100 ש"ח עבור התענוג. מחיר הוגן.

צוות מקצועי וסבלני שענה לכל השאלות החופרות שלי.

פעם הבאה שאתם רוצים לשכפל מפתח באזור באר שבע, ממליץ לבקר אצל "סטופר" דרך חברון 4 (קרוב לפאב 5 על 10) 08-6273888

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...