Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

עכשיו עם מה בעצם נשארנו אחרי כל הלהג הזה? עם שאלה קיומית. מה עושה רווק עם חמש כוסות קפה? איך אני אמור לבחור במה לשתות? אני רגיל לחוסר הברירה המאוד נוח, כי הכוס שלי הייתה אולטימטיבית. אלה כולן זהות. זה מעמיס עלי דילמת צבעים על הבוקר. היום שתיתי בירוקה, מבקש המלצות למחר.

אתה כמו בחורה שלא מצליחה לבחור מה ללבוש בבוקר, המוכר הדביק אותך במקרה?

בקרוב תתחיל לדבר איתנו בהיו, ביוש ושאר המילים הלא מובנות. גוועלד

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פעם חשבתי שאני פנקיסט. לא הייתי. היה לי את כל הגרדרובה ואז הבנתי שאני מעדיף להתקלח, מרד הנעורים המשיך בשלו רק בלי הגדינס הקרוע והמוהיקן, בעוד אני וחבר מרעיי עדיין תוהים מה, ולא למה כמו ששמעתי שהכתירו אותנו. אחר כך התגייסתי. לא נעשתי חכם יותר. קצת בוגר יותר, אבל עדיין בפיגור של כמה שנים על כולם. גם כן הבטחה מטפושת. דפקתי את הברך קצת. זה כן. אפילו רצתי לתוך קנה 105 של מג״ח 6ב׳ גל בזמן סופת פודרה ביסלשית. הקנה ניצח. אני חורש את העיר לעיתים על הבורד שלי. רואה ילדות מסתכלות עלי במעין פליאה. יש לו מלא (11) קעקועים, והוא אפילו חתיך (התוספת השנייה היא טפיחה על השכם של עצמי. אני מקווה שזה זה ולא סתם בהייה תוך כדי הלם טינאייג׳רי). הוא בטח לא מפה שמעתי מישהי אומרת פעם. פריק גם שמעתי לא מזמן, חשבתי שזה טרנד שפסק אי שם בשנות ה2000 המוקדמות. הכי הזוי שאמרו היה ילד ביציאה מהסנטר בדרכי לסרט ברב חן שאמר בפשטות ״נעליים יפות״, אמרתי תודה ותהיתי אם חשב לומר wanna fuck כדברי הקלישאה. היום, אוטוטו 29. ואני עדיין לא חכם יותר. בוגר יותר כן, משכיל יותר כן, אבל לא מרגיש חכם יותר. סבא שלי אמר לי ״כל החיים לומדים, בסוף מתים טיפשים״. הוא גם היה אומר הרבה אינדרר דריין, וצ׳פדחופ.

אם כבר בסנטר, החור הזה שדרת עליו? כמה מכות היו שם פעם. מזל שהייתי שקט. לא הפרעתי, לא הפריעו לי. היום אתה רק מסתכל והם מצתנפים לכדור. סחבות אמיתיות. שיירי הפאנק נודד בין סקוואט לסקוואט, ובלילה מבלים (בילו? לא עברתי שם הרבה זמן) בכיכיר דיזינגוף.

מוזר להזכר בזה. האמת לא מתגעגע לנעורים. יותר טוב לי היום מאשר מכאשר הייתי ילד ונער. לשרימפס טוב או קלאם צ׳אודר דווקא כן.

הנה ב1:21, תרמתי גיבוב לגיבוב.

I'M ON HORSE

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לישון. די עייף, אבל לא מצליח לישון. נראה לי שהגיע הזמן לנסות ת הSPLINTER CELL BLACKLIST החדש.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקפה, מוזר שכמעט מעולם לא יצא לי נס שדומה לקודמו. הנספרסו הכניסה לי סדר לבוקר. שחור זה פשוט. הרבה קפה, קצת סוכר. גם השחור וגם ההפו בקר בכוס דורלקס. המידה המושלמת לקפה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני קולט שנגמר החופש הגדול. תענוג. אני כבר מריח את השקט.

Counting all different ideas drifting away

Past and present -- they don't matter.

Now the future's sorted out

Watch, you're moving in elliptical pattern

Think it's not what you say

What you say is way too complicated

For a minute thought I couldn't tell how to fall out.

http://www.youtube.com/watch?v=gvss3uhSKjw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתח בידיעה משמחת, נגמר החופש הגדול.

הפעם הראשונה שאני לא הולך לבית ספר ביום הראשון, שסיימתי בית ספר החלטתי לתת לעצמי חודשיים חופש ובסוף החופש הגדול ללכת למצוא עבודה, עד היום כל העבודות שלי היו עבודות שסודרו לי (אבא מדבר עם זה, סבא מדבר עם זה) ואני לא יודע איך מחפשים עבודה.

ללכת לבתי קפה ולשאול אם צריך עובדים, זה פשוט נראה לי לא רציני, ומה תעזור לי המלצרית במציאת עבודה, היא לא הבעלים.

לחפש באתרים לחיפוש עבודה, זה הכול עבודה במוקדים, אני לא יכול לשבת כל היום בלי לזוז (אפילו בנסיעה מחיפה לתל אביב אני חייב לעזור לרגע ולזוז קצת).

בקיצור, איך מחפשים עבודה או שמישהו צריך עובדים (אני מחיפה).

עריכה: לשלוח קו"ח זה לא ממש רלוונטי כי אין לי מה לכתוב שם (חוץ מזה שלמדתי 12 שנים), עד היום העבודות שלי היו עבודות מזדמנת, שבוע פה, חודש שם, יומיים כאן.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת ייעול (אם קשה לעדכן את כותרת הגיבוב) - נורית צהובה תדלק (במקום הירוקה) אצל מי שגולש בשרשור בגיבוב

(אצל לוקו - צהובה מהבהבת).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, כמה פעמים נתקלתי בשיירות של הנשיא ושל רה"מ. אני רוצה שזה יהיה פעם אחת במהירות חוקית.

ואני נתקלתי בה לפני שבועיים נוסעת 70 בנתיב השמאלי של כביש 1.

התוצאה: "אלפא רומיאו תיסע לאט", "אלפא רומיאו זה לא חוקי לעקוף מימין"... רציני, רק בכביש 40 ימינה יכולתי להראות לזבל מה אני חושב עליו ואיפה אני משאיר אותו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם פתאום מוצאים את עצמכם בדאון בלי סיבה נראית לעין? אז מה עושים עם זה? :|

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^

כשזה קורה לי ואני בבית אני יוצא לחניה.

הידד לקרוקס!

טוב, זה לא באמת בזכות הקרוקס, אבל בכל זאת ניצלתי מלהתטרטר בתח"ץ מביתי לצריפין ביומים הקרובים השבוע.

האמת, שהעובדה שרק 2 אנשים הגיעו, שהגעתי רק ב12 בצהריים (כי ככה כתוב בצו) ועוד באתי לסנדה עם קרוקס ומכנסים קצרים (כי אמרו לי בטלפון שלא צריך להביא כלום) רק עזרו לבנות את הרושם של "אין לי מה לעשות אתכם, לכו הביתה".

האמת, חוץ מכאבי ברכיים מהנסיעה באוטובוסים והאוכל הסתמי של הצבא אין לי שום דבר להתלונן עליו. קמתי מאוחר, ב8 בבוקר במקום ב5:30. טיילתי כל היום באוטובוסים ממוזגים ואכלתי טוסט טעים בתחנה המרכזית. ב15:30 כבר הייתי בדרך הביתה מת"א.

ועוד אמורים לשלם לי על זה. נפלא.

אני רק מקווה שהזימון הבא יהיה יותר פורה ומעניין, אם כבר רוצים לשלם לי על משהו אז תנו לי לעשות משהו. אחרי הכל לא נעים כ"כ שהבטלה שלך ממומנת מכספי מיסים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שיש - רק לא זוכר איך קוראים לו. בקומה של סופרבוס. מול המסעדה שקוראת לעצמה "סינתזה". שם גרוע שמזכיר לי את תפוחי האדמה שחתכתי בבגרות בביולוגיה.

טוסט מבייגלה טרי עם כמה תוספות שאתה בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים, איפה אתה מסתובב במרכזית?

ייבדק, אינשאללה עוד הרבה זמן.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באוקטובר אני חוזר לשם לעוד צו, אתעד לך את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...