Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PayPal ועמלות המרה (עוד שרשור התבכיינות)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי כעת חיוב במאסטרכרט בנקאי שלי - רכישה מיום א' 26.6 הופיעה היוםבשער המרה של 5.28 ש"ח\ליש"ט. מתאים לשער יציג 5.17 שח של אתמול בתוספת עמלה של 2.3%

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה אומר בעצם שחוייבת לפי שער מיום קודם ליום העסקה?

בכל הפעמים שבדקתי חוייבתי לפי השער היציג (אגב, כ.א.ל לא קובעת אותו) של היום הקרוב ביותר אחרי ביצוע העסקה (כלומר למחרת, ואם אין מסחר באותו יום, אז יום אחרי וכו').

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... אני מניח.

חוייבתי לפי השער של יום חמישי על עסקה שנעשתה ביום שישי בבוקר.

למרות שבאתר של הבנק העסקה מופיעה בתאריך של יום ראשון.

בדיוק ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שער יציג 5.1531 ש"ח\ליש"ט הוא השער ב-27.6, כלומר ביום ב'. הגיוני לגמרי לעסקה שבוצעה בשבת. אפילו "הרווחת" כ-19 אג'\ליש"ט (השער בסוף השבוע היה בערך 5.34 ש"ח\ליש"ט).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב אצלך באתר של כ.א.ל? תאריך עסקה ותאריך המרה?

[ATTACH=CONFIG]464780[/ATTACH]

בבקשה:

Untitled111.png

עריכה אחרונה על ידי אני רוצה מכונית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד!

Capture.JPG

העסקה ב 24.6, ההמרה ב 25.6. ב-25.6 אין שער המרה אז הגיוני שלוקחים את הקרוב ביותר, או ה-24.6 או ה-27.6, אבל למה את ה-23.6.

מציע לך לפנות לכ.א.ל בשאלה. נראה חשוד ומטריד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אני לא מבין, צריך לבקש מחברת האשראי שתעשה את ההמרה?

כרגע הבנק שלי ימח שמם עושה את ההמרה ועשיתי כבר טעות פעם אחת והם חייבו אותי ב21 ש"ח עמלה, זו עמלה קבועה עד 100 דולר.

או שאני קונה דולר כל כמה זמן וזה 15 ש"ח לכל המרה.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לבקש. בקנייה במט"ח בכרטיס אשראי מחשבון שקלי מתבצעת המרה בכל קנייה. אתה משלם בדולר (או מטבע אחר) וחשבונך השקלי מחוייב בשקלים. אז מישהו צריך לבצע את ההמרה (ולגבות על כך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...