Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PayPal ועמלות המרה (עוד שרשור התבכיינות)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין מאוד!

[ATTACH=CONFIG]464795[/ATTACH]

העסקה ב 24.6, ההמרה ב 25.6. ב-25.6 אין שער המרה אז הגיוני שלוקחים את הקרוב ביותר, או ה-24.6 או ה-27.6, אבל למה את ה-23.6.

מציע לך לפנות לכ.א.ל בשאלה. נראה חשוד ומטריד!

חשבתי שהם ממירים לפי תאריך העסקה ולא לפי "תאריך המרה ל-ש"ח",כנראה שההמרה תלויה במועד הקליטה.

אצלי נתקלתי במוזרות אחרות ב4 עסקאות מ12-6 :

2 עסקאות הומרו בשער 4.336 " תאריך המרה ל-₪ 14/06/2016"

2אחרות בשער 4.3669 "תאריך המרה ל-₪ 13/06/2016"

השער ב14 מוזר- לפי בנק ישראל הוא עמד על על 4.335

44444.PNG

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה של מטבע שאיננו דולר, אאל"ט הם ממירים קודם לדולר ואז לש"ח לפי השער היציג.

בכל המקרים שראיתי, ההמרה היא בשער שביום ההמרה, בין אם היה נמוך או גבוה מהשער ביום הקנייה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן...

אחרי שיחה עם נציגה של ויזה מסתבר שביום שישי "הייתה תקלה" בעדכוני השער של הפאונד והוא לא עודכן אצלם.

נאמר לי שאזוכה על ההפרש.

נשמע לי קצת כמו שיטת מצליח, אבל ניתן להם להנות מהספק.

אעדכן כשאראה את ההפרש חוזר לחשבון שלי :lol: .

תודה רבה לך yuvk שהארת את תשומת ליבי לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרת המומחים..

אז ככה פתחתי משתמש פייפל חדש הוספתי שם כרטיס אמריקן אקספרס, חיכיתי לחיוב קטן עם הקוד קיבלתי ושמתי אותו והכרטיס אושר.

עכשיו שאני מנסה לשלוח כסף לבן אדם אני נכנס ממלא את הסכום בוחר את הכתובת לחיוב ואז זה מבקש מימני לבחור אמצעי תשלום והאפשרות היחידה שיש שם זה להוסיף כרטיס אשראי חדש -.-

למרות שכבר הוספתי את שלי ואישרתי אותו, בנוסף שאני רוצה להוסיף כסף לחשבון פייפל זה מבקש מימני להכניס את פרטי הבנק ממתי זה ככה?

יש לי משתמש פייפל ישן שיש שם ויזה לא אמריקן ואין את הבעיה הזאת..

האם הבעיה בכרטיס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה להעביר שקלים או דולרים?

שקלים..

עכשיו יש כבר בעיה אחרת שניסיתי להוסיף את הכרטיס מחדש טעיתי בתאריך של התוקף של הכרטיס והם הסירו לי את הכרטיס והוא נחסם, שלחתי להם הודעה כדי שיבטלו את החסימה :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אפשרות להשתמש בפייפאל עם אמריקן אקספרס ושקלים, רק חיוב דולרי (ואולי יורו).

לא ידעתי את זה מוזר..

בכל מקרה עכשיו הכרטיס חסום מכיוון שניסיתי להוסיף אותו טעיתי בספרה אחת של התוקף איזה עצבים, שלחתי להם מייל מקווה שיורידו את החסימה מהר.

אעדכן בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של מטבע שאיננו דולר, אאל"ט הם ממירים קודם לדולר ואז לש"ח לפי השער היציג.

בכל המקרים שראיתי, ההמרה היא בשער שביום ההמרה, בין אם היה נמוך או גבוה מהשער ביום הקנייה.

היה נכון בעבר.

כיום יש שני מצבים:

1. מטבע שבנק ישראל קובע לו שער יציג - מומר לפי השער היציג + עמלה בהתאם למדיניות חברת האשראי (מוצגת בטבלת העמלות באתר החברה).

2. מטבע שבנק ישראל אינו קובע לו שער יציג - מומר לדולר לפי שער חברת האשראי ומשם לשקלים לפי יציג + עמלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן...

אחרי שיחה עם נציגה של ויזה מסתבר שביום שישי "הייתה תקלה" בעדכוני השער של הפאונד והוא לא עודכן אצלם.

נאמר לי שאזוכה על ההפרש.

נשמע לי קצת כמו שיטת מצליח, אבל ניתן להם להנות מהספק.

אעדכן כשאראה את ההפרש חוזר לחשבון שלי :lol: .

תודה רבה לך yuvk שהארת את תשומת ליבי לנושא.

אז אחרי שלא קיבלתי החזר, התקשרתי שוב לויזה.

הנציג התעקש(!) שאין שום בעיה והשער בו חוייבתי (מזכיר - 5.7 במקום 5.3) הוא הנכון,

ועוד שאל אותי "כמה אתה חושב שהיה צריך להיות?" וגרם לי להרגיש קצת כאילו אני מתמקח בשוק.

בסופו של דבר אמרתי לו שיבדוק בבנק ישראל קודם כל לפני שהוא קובע בנחרצות כזו. עוד כמה דקות על הקו והוא אמר שאזוכה...

Stay tuned... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהובטח לי בשיחה הקודמת שבמועד החיוב (10.7) אקבל את הכסף וכמובן לא קיבלתי התקשרתי שוב היום.

ונחשו מה?

שוב הובטח לי שאקבל זיכוי בקרוב.

מתי? לא יודעים.

שבועים וחצי אני כבר רודף אחריהם בגלל שהם גנבו (אין לי מילה אחרת) לי כמעט 30 שקלים. זה כבר נהיה עקרון.

אני באמת מתחיל לחשוב על פניה הלאה...

(הכל מתועד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשעה טובה זוכתי* היום על הכסף שויזה לקחו לי על לא אבל בכפי ואפילו קיבלתי ריבית נהדרת על התקופה בשווי של 4 אגורות שלמות! :beerchug:

* לפחות לפי האתר של ויזה

עריכה אחרונה על ידי אני רוצה מכונית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה.

כנראה שלא נדע את התשובה.

לי באופן אישי זה עלה בשתי שיחות עם נציגים שלהם בצ'ט + שלוש שיחות טלפון וכל זה לאורך חודש שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...