Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PayPal ועמלות המרה (עוד שרשור התבכיינות)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה תקף רק לתשלומים חוזרים לא?

טוב, נראה בפעם הבאה שאזמין משהו מאיביי

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תקף רק לתשלומים חוזרים לא?

זה המקום היחיד שמצאתי וזה כן שינה לי את ברירת המחדל (עד היום).

הדף בו עושים את השינוי נקרא MANAGE FUNDING SOURCE ונראה שההגדרה שם היא כללית, לכל כרטיס אשראי שברשותך.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המקום היחיד שמצאתי וזה כן שינה לי את ברירת המחדל (עד היום).

הדף בו עושים את השינוי נקרא MANAGE FUNDING SOURCE ונראה שההגדרה שם היא כללית, לכל כרטיס אשראי שברשותך.

סימנתי את האפשרות השניה bill me in currency listed on the sellers invoice

למרות זאות כול פעם שאני מזמין מוצר באיבאי אפשרות ברירית המחדל היא המרה דרך פיפאל...

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

למען ההגינות, צריך לציין שגם באמאזון קיימת האופציה לשלם במטבע המקומי או במטבע המקור. גם פה, כנראה, כדאי לבצע את ההמרה בכרטיס אשראי.

דוגמה שלי:

רכישה שלי משבוע שעבר, 73.75 ליש"ט. אמאזון הציע להמיר ל- 430.41 ש"ח.

חייבתי בליש"ט ושילמתי לויזה כ.א.ל - 407.83 ש"ח. חסכון נחמד באפס מאמץ (רק לבחור אופן המרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע מוזר, תכלס מאז שפתחתי את השרשור הזה ושיניתי את שיטת החיוב זה אף פעם לא התאפס לי

לא שאני זוכר, בכל מקרה

בעצם פעם אחת זה כן עבר לשקלים, כשהוספתי כרטיס אשראי חדש, אבל מהרגע ששיניתי אותו גם ל"מטבע מקור" זה לא השתנה מעצמו

אולי יש טעם ליצור קשר עם התמיכה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי היום בפאונד ופייפאל המירו לי בשער נמוך יותר מהיציג...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... אה, גם אני קניתי היום בליש"ט. כשאחוייב בכרטיס האשראי אדווח פה באיזה שער חוייבתי, ונשווה.

אני פחות אופטימי ממך...

קניתי ביום שישי בליש"ט ואני משוכנע שאשלם לפי השער הגבוה של יום חמישי (זה גם מה שכתוב באתר של ויזה).

מבאס.

אם הייתי חושב על זה לפני הייתי נותן לפייפל להמיר.

לפחות גם אחרי העקיצה הזו המוצר יצא זול בהרבה מהמחיר הכי זול שמצאתי בכל מקום אחר... (אותו מבצע על כרטיס זכרון שפרסמתי בשרשור הרלוונטי. בינתיים המחיר קפץ :D)

עריכה אחרונה על ידי אני רוצה מכונית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ביום שישי בליש"ט ואני משוכנע שאשלם לפי השער הגבוה של יום חמישי (זה גם מה שכתוב באתר של ויזה).

באתר של ויזה כתוב:

עסקות מט"ח המחויבות בחשבון שקלי

• חשבונך יחויב בסמוך למועד ביצוע העסקה

זה די עמום. לא ברור לי אם לויזה יש את הזכות לבחור את מועד החיוב הנח לה (רטרואקטיבית) בו השער גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סומך עליהם שהם יעשו מה שיגרום להם להרוויח הכי הרבה...

אין לי ציפיות לשלם פחות מהשער המופקע שהם לקחו לפי האתר שלהם (5.69 שקל ללירה שטרלינג וזה לפני 2.5% עמלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...