Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PayPal ועמלות המרה (עוד שרשור התבכיינות)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החיוב הוא לפי שער יציג + עמלה (כנראה שבכרטיס שלך היא 2.5%), ביום ההמרה. כיון שהשער היציג האחרון הוא מיום ו' (5.34 ש"ח) אתה אמור להיות מחויב ב-5.47 ש"ח לליש"ט. אם החיוב יהיה יותר מאוחר הוא יהיה לפי היציג שיתעדכן עד אותו מועד.

ד"א ביום ו' קניתי ליש"ט לנסיעה, שער המכירה בדואר היה 5.47 ש"ח ללירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסתכלתי באתר של ויזה:

https://www.cal-online.co.il/he-IL/cal/GoingAbroad/Pages/calculator.aspx

עכשיו באמת מוצג שם 5.34 כמו שאמרת (לפני העמלה).

אבל ביום שישי וגם אתמול עוד הוצג שם 5.69 וקניתי ביום שישי בבוקר.

לא מצפה מהם לכלום... מקסימום אופתע לטובה (לא בונה על זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש השהיה מסוימת מהקניה עד החיוב, אתה מרויח (או מפסיד) מזה.

עוד הערה לגבי מועד החיוב: שער ההמרה לעסקה נקבע כאשר החיוב מבוצע בחברת האשראי, חיוב החשבון יכול להיות בחד משלושה מועדים: בסמוך לביצוע הפעולה באשראי, ביום קבוע בשבוע (כלומר - חיובי חו"ל פעם בשבוע) או ביום החיוב החודשי הרגיל שלך. מכל מקום, את הסכום הסופי (בש"ח) בו תחוייב תראה מרגע שהעסקה עולה לאתר חברת האשראי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. אני פשוט עוקב אחר חיובי האשראי שלי בתדירות יום יומית ורואה השהיות, בד"כ של 2-3 ימים לעתים אף יותר. גם עסקאות בארץ מופיעות לעתים באחור דומה. הכרטיסים העיקריים שלי מחוייבים ב-10 בחודש, ובד"כ חיובים מה-9 ואף 8 בחודש מופיעים רק בחודש הבא. בכרטיס אחר חיוב מה-22.6 הופיע רק היום.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם (זו תהייה, לא קביעה) ויזה קובעת את מועד החיוב המדוייק, רטרואקטיבית, היא יכולה להרוויח לא רע מזה. כמה אגורות בכל עסקה יכול להסתכם לסכום יפה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויזה נטען $ של הדואר?

עלותו - 40 ש"ח לעד שלוש שנים. נניח שתחזיק אותו 3 שנים מלאות, 13.33 ש"ח לשנה. אם תקנה ב-1300 ש"ח בשנה, מדובר באחוז אחד נוסף.

עמלה 0.8% אבל מינימום 7 ש"ח כלומר על טעינת סכום מנוך מ 875 ש"ח תשלם יותר.

בקיצור - יכול להשתלם למשתמשים "כבדים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שה 40 שקל מאפשרים לך לבצע טעינה ראשונה בלי עמלה. בטעינה של 800 ש"ח זה יוצא 5%.

ונניח שמטעינים 700 ש"ח - העמלה אומנם 1% אבל זה עדיין משמעותית פחות מה 2.5% של חברות האשראי.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד יעשה את החשבון שלו. כמו שכתבתי, זה יכול להיות משתלם רק למי שמשתמש הרבה.

נשווה ל-2.5% ונניח שאת כל הסכום אנחנו מטעינים בעת קניית הכרטיס => אם תטעין את הכרטיס ב-1600 ש"ח תקבל עמלה שווה לעמלת כרטיס האשראי הרגילה של 2.5%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי היום בפאונד ופייפאל המירו לי בשער נמוך יותר מהיציג...

עדכון:

העסקה משבת, 25.6 היתה בסך 1.1 ליש"ט.

ויזה חייבה אותי בשער של 5.1531 (השער היציג היום) ועוד 7 אגורות, בסה"כ 5.74 ש"ח (שקול לשער המרה של 5.218 ש"ח לליש"ט).

השער היציג האחרון לפני שבת היה 5.3432.

באיזה שער המרה חוייבת בשבת בפייפאל?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד יעשה את החשבון שלו. כמו שכתבתי, זה יכול להיות משתלם רק למי שמשתמש הרבה.

נשווה ל-2.5% ונניח שאת כל הסכום אנחנו מטעינים בעת קניית הכרטיס => אם תטעין את הכרטיס ב-1600 ש"ח תקבל עמלה שווה לעמלת כרטיס האשראי הרגילה של 2.5%.

מסתבר שגם השער היציג שלהם גבוה (הדולר אצלם 4 כשהיציג 3.9).

בקיצור לא משתלם, אפילו בנוסף למה שאמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...