Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנת תמיסה של QD

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו שלי קצת התאבק, בגלל האוטם אז האבק לא נדבק חזק.

כרגע אין לי ONR ( יגיע בשבוע הבא), ובא לי לנקות קצת.

אני שוקל להכניס למיכל ריסוס פקק V7 רבע פקק MR PINK ומעט שפריצים של חומר סיכוך של DJ, ולנסות לנקות איתו מעט בעדינות.

יש סיכוי שזה יעבוד?

אני חושב שאנסה את זה על האוטו של אחי לפני שאנסה על שלי, האם מישהו ניסה משו בסגנון בעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי קצת התאבק, בגלל האוטם אז האבק לא נדבק חזק.

כרגע אין לי ONR ( יגיע בשבוע הבא), ובא לי לנקות קצת.

אני שוקל להכניס למיכל ריסוס פקק V7 רבע פקק MR PINK ומעט שפריצים של חומר סיכוך של DJ, ולנסות לנקות איתו מעט בעדינות.

יש סיכוי שזה יעבוד?

אני חושב שאנסה את זה על האוטו של אחי לפני שאנסה על שלי, האם מישהו ניסה משו בסגנון בעבר?

משפט אדיר :roflmao:

מר ורוד הוא סבון ולא מיועד לשטיפה ללא מים, אז אני לא בטוח שיהיה נכון להשתמש בו מפני שהוא מחייב שטיפה לאחר שימוש. אתה יכול להשתמש רק בV7 אבל זה יהיה יקר מאד.

בכל אופן הייתי מרטיב את הרכב לפני המעבר עם הQD המאולתר, כדי להפחית סיכון לחיכוך, היום אני גם עושה את עם ONR.

הייתי פונה עם זה לדין מוויקס.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט אדיר :roflmao:

מר ורוד הוא סבון ולא מיועד לשטיפה ללא מים, אז אני לא בטוח שיהיה נכון להשתמש בו מפני שהוא מחייב שטיפה לאחר שימוש. אתה יכול להשתמש רק בV7 אבל זה יהיה יקר מאד.

בכל אופן הייתי מרטיב את הרכב לפני המעבר עם הQD המאולתר, כדי להפחית סיכון לחיכוך, היום אני גם עושה את עם ONR.

הייתי פונה עם זה לדין מוויקס.

לא הייתי פונה עם זה לאף אחד.

2 המוצרים לא מיועדים למטרות הללו. מעבר לזה זה משחק של ניסוי, טעייה והסקת מסקנות.

VIX לא ימליצו להתשמש במוצרים הללו לניקוי יבש /QD שכן הם לא מיועדים לכך.

מלבד ה-V7 שיכול לעשות זאת בפני עצמו אבל אז זה יהיה בזבוז של חומר יקר לדעתי.

באופן כללי אני חושב שלא צריך לערבב חומרים שונים ביחד. התוצאה לא ידועה. ייתכן ואחד מבטל את השני.

בדיוק כמו שלפעמים ווקס יוקרתי לא יושב טוב מעל אוטם.

אם הרכב רק מאובק קלות, 2 דליים בפחות משעה ואתה מסודר :)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי מה המטרה של הV7, לפי VIX זה מוצר שיכול לשמש גם כאוטם וגם וQD, לפי מה שהבנתי כאוטם הוא לא ממש מומלץ אז הוא QD אבל כרגע אתה אומר שלא היית משתמש בו כQD בגלל המחיר, אז מה הבחור אמור לעשות איתו ? :?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי מה המטרה של הV7, לפי VIX זה מוצר שיכול לשמש גם כאוטם וגם וQD, לפי מה שהבנתי כאוטם הוא לא ממש מומלץ אז הוא QD אבל כרגע אתה אומר שלא היית משתמש בו כQD בגלל המחיר, אז מה הבחור אמור לעשות איתו ? :?

שאלה טובה.

כאוטם הוא לא מומלץ מהסיבה הפשוטה, זה לא אוטם. יש לו תכונות של אוטם וזה טוב ויפה אבל זה לא אוטם.

לא תמצא דיטיילר בעולם/פורום/כולל נציגי החברה שימליצו על המוצר הזה כ LSP סופי. פשוט לא תמצא.

כשאני הייתי קטן היו לי תכונות של נץ (ראיתי הכל ממרחקים) ועדיין לעוף לא יכולתי שכן אני לא נץ! (וגם לא אוטם)

לדעתי לנקות בעזרתו את הרכב בשיטת ניקוי יבש זה יהיה מאוד לא חסכוני. (לא מדובר במוצר זול)

בפעמיים שעשיתי שימוש בחומר, זה היה לאחר ניקיון הרכב בסוף התהליך בשביל הברק הסופי או המעט הגנה הסופית שהוא נותן. (מעט / הרבה אני לא יודע)

הכמות שצריך לרסס על רכב נקי היא ממש מזערית בהשוואה לניקיון הרכב בעזרת ה V7

עריכה

לדעתי מדובר במוצר ממש מעולה, אבל לדעתי הוא קצת מתפספס בגלל שלא פעם שמעתי שמדביקים אליו את התווית "אוטם" מה שיותר בלבול בקרב המשתמשים.

מטרתו של המוצר היא להקנות ברק סופי בסוף תהליך השטיפה, בשלב הזה הוא הכי יעיל וכך צריך לשווק אותו.

אני זוכר לפחות 8 אנשים בפורום הנ"ל שרכשו את המוצר בתור LSP סופי במחשבה שהמוצר הזה יתן הגנה ארוכה. זאת טעות וחבל שהם לא בדקו לפני כן ושאלו אחרים.

אני מצרף סיקור טוב של המוצר שמסביר ומדגים ויש תמונות נחמדות

http://www.autogeekonline.net/forum/new-car-care-products/46304-chemical-guys-hybrid-v7-s-here-impresses.html

בסיקור יש 2 משפטים שאני מסכים איתם

משפט ראשון:

Chemical Guys Hybrid V7 Optical High-Gloss Spray Sealant is what I would call a quick detail spray on steroids. כמוהו גם אני רואה במוצר הזה QD (רציני יותר מה QD הסטנדרטי).

משפט שני:

I sprayed a liberal amount of Hybrid V7 האמריקאים שקונים בזול ואוהבים הכל בגדול משפריצים כמויות ענק של חומרים ולא חוסכים, בלשון המעטה. ורק במצב הזה הייתי ממליץ להשתמש במוצר כ QD לניקוי יבש. זאת אומרת ניתן לעשות זאת כפי שאמרתי בהתחלה אבל זה לא חסכוני בשום צורה.

אצלנו בישראל, כשהמוצר יקר ואנחנו אוהבים לחסוך שיטה זו לא תתאים בגלל שאנחנו לא מרססים "liberally"

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGo Green זה זה שיש בו חתיכות של פלסטלינה בפנים ?

זה שטיפה ללא מים של cg. עושה עבודה טובה על הרכב הלא מטאלי של אבא, ועבודה בינונית שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שהתכוונתי אליו זה זה

דרך אגב, מה זה המרסס הזה שהוא משתמש בו ?

זה מרסס עם פעולה כפולה. כלומר הוא מרסס גם בלחיצה של ההדק, וגם בשחרור שלו, חוסך מאמץ וזמן לאנשים שמרססים הרבה.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמופיע בלינק זה לא go green זה eco smart

הגו גריין היה אצלי בשימוש על AUDI שחורה ואני חייב לציין שהוא מדהים! מפרק כל לכלוך ומעניק ברק לצבע, נותן סוג של "בוסט" לווקס שכן יש בחומר גם קראנובה. מה שכן, הוא קצת יקר כ QD ליום יום.

ה eco smart נראה כמו התשובה של CG ל ONR. לא חושב שהוא משווק בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...