Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לשפצר הונדה סיויק ?

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הונדה סיויק סדאן סאנרוף שנת 98.

אני מאוד אוהב את האוטו וחשבתי איך אני יכל לעשות מימנו סופר יפה אבל בלי הגזמה שלא יראה אוטו מהשטחים.

אז מצד אחד חשבתי או שנעשה נגיעות ממש עדינות או שנלך על קו מטורף של מהיר ועצבני וככה זה יהיה מיוחד רצח.

חשבתי ככה, לשים לו הגה מקצועי ויפה יותר (שישלתב עם הפנים של האוטו ולא הגה ספורט שיראה לא קשור)

לשים סטריפים לג'אנטים (מאגנזיום יש כבר)

לשים ספויילר כנף אחורי גבוהה ממש כמו בסרטים

כונסי אוויר על הדלת ועל המכסה מנוע (שכמובן יהיו רק ליופי)

להחליף את האנטנה הבלוייה לאחת שנראת יפה

לשים סנפיר

להשחיר חלון אחורי ו2 אחוריים

מראות ספורט

ולצבוע את האוטו שחור מט

עכשיו השאלה ככה. כמה זה יכל לעלות/עם זה בכלל יעלה את ערך האוטו או שכשאני ירצה למכור אני רק יפסיד .. תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אי אפשר להעלות את ערך הרכב בצורה הזאת. אולי אם יש לך מערכת שמע מאד יקרה אתה יכול לדרוש עליה תשלום בנוסף למחירון של הרכב כשאתה מוכר.

לדעתי כל התוספות שרשמת יהפכו את הרכב לעוד ערסמוביל חסר טעם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו השאלה ככה. כמה זה יכל לעלות/עם זה בכלל יעלה את ערך האוטו או שכשאני ירצה למכור אני רק יפסיד .. תודה לעוזרים

אני לא הייתי מצפה שאמכור במחיר מחירון + ההשקעה על "השיפורים",

נניח שאני מחפש סיוויק כדי "לשפר" אותה, אז תגיד לי סיבה אחת למה שאני אשלם לך על "השיפורים" שאתה עשית, כשאני יכול לקנות עוד סיוויק מיקורית במחיר מחירון מינוס, ולעשות את "השיפורים" לפי הטעם שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוילר קטן כמו m3 מערכת שמע טובה וסופית קצת יותר גדולה לאגזוז יעשו את העבודה. לצבוע את האוטו במט זה מאוד מאוד יפה קח בחשבון שעדיף לך מדבקת שחור מט ולא צבע, עבודה כזו של מדבקה על כל הרכב צריכה לעלות בסביבות ה 5 אלף ש"ח!

בתוך הרכב הייתי משנה את התאורה לצבע כחול או לבן לדיים! שם מושבים דמוי עור ואתה אומר שמגנזיום יש כבר.

כל השיפורים שרשמת לא מתאימים בארץ הזו אלה אם אכן אתה אחד מהם(מקווה שהבנת)! בהצלחה

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תצורה הרכב לא ציינת? סדאן? קופה? ידני?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת מוגזם..

זה צריך להיות בטוב טעם לא צריך ספיילר ענק וכונסי אוויר

צשע שבחור מט

השחרת חלונות

ג'אנט שחור

אנג'ל אייז

סיימת ויצא לך רכב יפיוף

renault clio 2001 1.4 16V- מתה.

seat ibiza 2001 1.6 - נמכרה.

volkswagen passat 2002 2.0- עדיין איתנו =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי ככה, לשים לו הגה מקצועי ויפה יותר (שישלתב עם הפנים של האוטו ולא הגה ספורט שיראה לא קשור)

לשים סנפיר

מראות ספורט

ולצבוע את האוטו שחור מט

זה לקחת אוטו סתמי, לא יפה ומיושן ולהפוך אותו לפרודיה ערסית על 4 גלגלים. כדאי לך להוסיף לו סמל מזדקר בקצה מכסה המנוע בתוספת איזו נוצה יפה כדי להשלים את הלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה רע במראה נקי ופשוט כמו זה:

picture.php?albumid=22125&pictureid=63345

turbometal-96-97-98-honda-civic-type-r-grille-5.jpg

לא צריך להגזים ולהפוך את הרכב לערסמוביל עם ספויילרים ושטויות כמו זה:

99_civic_rear.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי (ויש כאלה שיחלקו עלי) שכל הונדה, גולף, סופר לנסר, וכדו' לא משנה מה תשים להם זה יראה מהשטחים.

ולדעתי זה טיפה גם מאוס, יודר מגניב ליפיף איזה רכב שהוא נדיר או אספנות.

גולף 1.8 שנת 99 ידני לא צריך יותר מזה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תוספת שתשים ברכב משפחתי 1600 סמ"ק הזה, מהרשימת תוספות שרשמת, לא יוסיפו יופי ורק יגרמו לרכב להראות מגוחך ומצחיק ברמות דביליות.

אני כן בעד שתשקיע ברכב על מנת שהוא יראה מקורי וחדש כמו שיצא מן הסוכנות, אי שם בשנת 98.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי (ויש כאלה שיחלקו עלי) שכל הונדה, גולף, סופר לנסר, וכדו' לא משנה מה תשים להם זה יראה מהשטחים.

צודק נמאס כבר לראות את הרכבים האלו. הערבים השתלטו עליהם חזק כבר אין כייף לראות אותם בכלל.!

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

כזה גיבוב שטויות בשרשור אחד לא ראיתי כבר הרבה זמן.

יש לי הונדה סיויק סדאן סאנרוף שנת 98.

אני מאוד אוהב את האוטו וחשבתי איך אני יכל לעשות מימנו סופר יפה אבל בלי הגזמה שלא יראה אוטו מהשטחים.

אז מצד אחד חשבתי או שנעשה נגיעות ממש עדינות או שנלך על קו מטורף של מהיר ועצבני וככה זה יהיה מיוחד רצח.

לשים סנפיר

מראות ספורט

ולצבוע את האוטו שחור מט

ספוילר קטן כמו m3 מערכת שמע טובה וסופית קצת יותר גדולה לאגזוז יעשו את העבודה. לצבוע את האוטו במט זה מאוד מאוד יפה קח בחשבון שעדיף לך מדבקת שחור מט ולא צבע, עבודה כזו של מדבקה על כל הרכב צריכה לעלות בסביבות ה 5 אלף ש"ח!

בתוך הרכב הייתי משנה את התאורה לצבע כחול או לבן לדיים! שם מושבים דמוי עור ואתה אומר שמגנזיום יש כבר.

כל השיפורים שרשמת לא מתאימים בארץ הזו אלה אם אכן אתה אחד מהם(מקווה שהבנת)! בהצלחה

נראה לי קצת מוגזם..

זה צריך להיות בטוב טעם לא צריך ספיילר ענק וכונסי אוויר

צשע שבחור מט

השחרת חלונות

ג'אנט שחור

אנג'ל אייז

סיימת ויצא לך רכב יפיוף

לא יודע מה איתכם, לא שמתי לב שהתחיל חופש גדול.

ילדים, תלכו לFXP.

זה לקחת אוטו סתמי, לא יפה ומיושן ולהפוך אותו לפרודיה ערסית על 4 גלגלים. כדאי לך להוסיף לו סמל מזדקר בקצה מכסה המנוע בתוספת איזו נוצה יפה כדי להשלים את הלוק.

סתמי לא יפה ומיושן תקרא לפוקוס שלך. יופי זה עניין של טעם, וטעם זה עניין אישי. אם המראה שלו לא לטעמך, אתה יכול לשמור את דעתך לעצמך.

אז בוא פשוט נפסול את הרכבים האלה, לא נקנה אותם, למי שיש שפשוט יזניח אותם, ונשאיר רק לאנשי השטחים.

ככה כי לדעתך זה מאוס ונראה "מהשטחים".

צודק נמאס כבר לראות את הרכבים האלו. הערבים השתלטו עליהם חזק כבר אין כייף לראות אותם בכלל.!

תתפלא אבל לערבים יש רכבים מדהימים שהיית חולם שיהיו ליהודים.

נכון יש גם זבל, אבל ראיתי פי 10 רכבים יותר רכבים מושקעים ויפים אצל ערבים מאצל יהודים.

עכשיו ברצינות לרגע.

איך יכול להיות שרק ל-SlowRide יש פה מוח?

אני פשוט לא מבין איך מכל השרשור הזה הוא היחיד שעונה בצורה נכונה...

כבל לא פעם אני מסכים עם דעותיו, וכך גם עכשיו.

פותח השרשור, מכל הלב, אתה תעשה לכולנו טובה גדולה אם תציל עוד הונדה אחת מלהפוך לצחוק.

ככה נראות הונדות המעוצבות בטוב טעם:

99-00-honda-civic-fog-lights-6.jpg

BBS_RM_white_civic_ek_01.jpg

attachment.php?attachmentid=283245&stc=1&d=1344455248

3440943988a4df2e0a34b1.jpg

תשכח מכל השטויות ילדים שרשמת שם, ותביא את הדברים הנכונים, הינה כמה שמות על הדרך:

1. ליפים (מהמילה ליפ) קדימה ואחורה (אלה סוג של חצאיות קטנות כאלה שמוסיפים לטמבון הקדמי והאחורי) לטעמך, מאיביי, יש בשפע ובזול ואין על זה מכס. אתמול מכרתי אחד קדמי לרכב כמו שלך ב300 שח.

2. ג'אנטים יפים ולא זבל.

3. הנמכה ע"י קוילאוברים או בולמים וקפיצים. אל תחתוך קפיצים, ואל תשים רק קפיצים בלי להחליף בולמים.

4. גריל בלי סמל. זה יפה יותר. יש מלא באיביי, תתפרע.

5. לסדאן יש ספוילר קטן כזה, מין פס קטן כזה על התא מטען. גם ספוילר מקורי שמגיע מהחברה בדגמים המאובזרים נראה טוב.

6. פנסים אדום לבן מאחורה. לא מהגרסא עם הלדים.

7. תדאג שהצבע יהה מבריק ויפה, בלי שריטות, בלי מדבקות ובלי קילופים.

זהו. יש לך סיוויק יפה שנראית טוב.

כמובן שהרשימה לעולם לא נגמרת, ויש עוד אלף דברים שאפשר להביא, אבל מה שפירטתי למעלה זה הבסיס לסיוויק שתתחיל לקבל צורה.

איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך דרכו.

וד"א, אתה תפסיד על כל שקל שתוציא על הרכב, כי אף אחד לא יעריך את זה.

אתה עושה את זה להנאתך, כדי להנות מהרכב.

ישראלים יקנו גם גרוטאה מלאה בשפכטל העיקר שנוסעת ועולה כמה אלפים פחות ממחירון.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...