Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, farkash7 כתב:

אני שואל את עצמי מה הסיכוי שהטיל נופל באל עקצה ואיך אפשר לשפר את הסיכויים שלו ליפול שם.

הטילים שלהם די טיפשים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4667

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

לפני 22 דקות, farkash7 כתב:

אני שואל את עצמי מה הסיכוי שהטיל נופל באל עקצה ואיך אפשר לשפר את הסיכויים שלו ליפול שם.

שים לב מה המרחק בין אל עקצה לכותל,  או בכלל לרובע היהודי. 

אין ממש דרך לשפר את הסיכויים של חמאס לפגוע ישירות באל עקצה. 

וגם זה לא יתן לך שום דבר, אז זה מיותר לחלוטין. 

השאלה האמיתית היא לאן אנחנו הולכים?  איך מקימים ממשלה חדשה במצב כזה?

לדעתי עכשיו המשותפת צריכה לבקש את תיק הביטחון ולהסדיר את כל הנושא מול הרשות ומול החמאס.

image.thumb.png.e877217c51ec398966acc07d0d793986.png

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ללכת על הגישה האקטיבית:

לחשב זווית פגיעה הגיונית.

להגדיל את האזור שבו מופעל צבע אדום.

להציב חוליה בשטח.

לירות תלול מסלול באופן ישיר להר הבית בזמן מוגדר אחרי צבע אדום.

הבעיה שלי היא רק עם הטיווח, בלי טיווח יחטיאו, סיכוי לא גבוה לפגוע במכה ראשונה, אבל לכו תדעו, היום יש גם פגזים חכמים.

יש פה מישהו מהמסייעת שירשום את דעתו?

לגבי יתן לי או לא, מבחינתי זה יהיה צדק פואטי. תמיד כיף.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אתה שומר את כל זה בסוד? 
תחשוב כמה אנשים צריכים להיות שותפי סוד על מנת להוציא מבצע כזה לפועל?

והשאלה הכי חשובה.. מה זה נותן לך? 

הרי גם אם אחד הטילים שהחמאס ירו היום היה פוגע במסגד , הוא היה עושה לו שריטה קלה.

והיו מאשימים את ישראל בזה. 

אין לזה שום ערך טקטי ולכן אין שום סיבה לעשות את זה.

אני רק לא מבין למה מ 18:00 עד 19:30 לא הורידו טילים על כל הנכסים של החמאס ברצועה.

כל הדירות של הבכירים , כל הוילות של הבכירים , כל המשרדים והבניינים שהחמאס שוכר או בנה. 

פשוט לצאת בגישה של השתגענו .... 

ואז להעביר את השילטון למשותפת שירגיעו את הרוחות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, yd b-4 כתב:

מעולם השמאל אוהב להתנהל בצורה שרק יחידי סגולה "נעלים" מבינים איך הכל אמור להתנהל.

בניגוד ליהדות החרדית, בה צריך המלצה של רב בן 100 כדי להחליט אם להתחסן. הגיוני.

לפני 44 דקות, yd b-4 כתב:

בד"כ זה נגמר בקטסטקרופה. 

בניגוד לעולם החרדי, שם המונים חלו בקורונה  ביחס לסביבה, בגלל שהחליטו שרבנים בני 100 יודעים יותר טוב מרופאים. על הר מירון אני אפילו לא מדבר. או על רבנים ששכנעו מאמינים להשאר באירופה בימי מלחמת העולם השניה. והסוף ידוע.

לפני 46 דקות, yd b-4 כתב:

הם לא מסוגלים להודות שהם ברברים ואלימים.

מזל שאתם פה כדי להראות לנו מה זה קידמה מפויסת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, korola כתב:

ואיך אתה שומר את כל זה בסוד? 
תחשוב כמה אנשים צריכים להיות שותפי סוד על מנת להוציא מבצע כזה לפועל?

והשאלה הכי חשובה.. מה זה נותן לך? 

הרי גם אם אחד הטילים שהחמאס ירו היום היה פוגע במסגד , הוא היה עושה לו שריטה קלה.

והיו מאשימים את ישראל בזה. 

אין לזה שום ערך טקטי ולכן אין שום סיבה לעשות את זה.

אני רק לא מבין למה מ 18:00 עד 19:30 לא הורידו טילים על כל הנכסים של החמאס ברצועה.

כל הדירות של הבכירים , כל הוילות של הבכירים , כל המשרדים והבניינים שהחמאס שוכר או בנה. 

פשוט לצאת בגישה של השתגענו .... 

ואז להעביר את השילטון למשותפת שירגיעו את הרוחות 

התגובה האחרונה שלי הייתה צינית. לא ממש נתתי התראה, והיה קשה להבין את זה. לא משנה.

לגבי התגובה שהצעת, הלוואי... אני אומר יותר מזה. חכה שבוע אחרי שהסבב הסתיים ואז תעשה את זה ככה תשיג אפקט מקסימאלי כמו שעשו בעופרת יצוקה.
תהיה בטוח שהחולדות התחפרו עוד לפני שנורתה הרקטה הראשונה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

בפשטות ובקצרה, אתה מנסה לעשות את מה שהימין מנסה לעשות כבר כמה שנים טובות: לייצר סימטריה בכל דבר. אני לא יודע מתי ואצל מי זה כלי שנראה שקל להשתמש בו, ומתי ואצל מי זה ממגיע מאמונה אמיתית וכנה שיש סימטריה. אבל אין. אין לי כח לנהל דיון סרק על ההבדל במעמדם של מתנחלים אל מול ערבים - במזרח ירושלים, מחוצה לה. אם אתה חושב שמתקיים שוויון כלשהו בינך לבין תושבי מזרח ירושלים - שיהיה לך בכיף. אבל זה מראה על פער כל כך קיצוני בינינו בעולם המושגים שלנו, שאין לנו איך לנהל את הדיון הזה. 

במחילה ידידי, אתה נתת רציונל סביר לגמרי (שאני יכול להבין אותו גם אם לא בהכרח מסכים איתו) לגבי שייח ג'ראח, אבל כשמנסים להכיל את אותה לוגיקה על יהודים ביו"ש התשובה שלך היא בייסיקלי בהיעדר הסבר אחר "זה לא אותו דבר".
זה פשוט מעקר את כל הרציונל שכביכול נתת לפני כן, ובסוף מתכנס חזרה לאותה נקודה בסיסית בגישה שלך ושל חלקים מסוימים בשמאל- לערבים מותר לגור בכל מקום במרחב כאן ובכל תנאי, וליהודים לא (או שכן מותר אבל "בכפוף לתנאי המבצע שהחברה רשאית להפסיק בכל עת"), כל השאר זה פשוט מסך עשן של מילים.
(רק בוא לא נקרא לגישה הזו ציונות אה?).

וחוזר גם לנקודה הראשונה בדברי, כשאתה מעודד אלימות/אי שמירת חוק במקום אחד, אתה לא יכול להתלונן עליה כשהיא מתפרצת במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:
לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

הם לא מסוגלים להודות שהם ברברים ואלימים.

מזל שאתם פה כדי להראות לנו מה זה קידמה מפויסת.

איך אני "מת" על הניתוק שלך. אם היה לי כח הייתי מוצא את כל הציטוטים הנאורים ומתקדמים שלך איך בינך לבין הערבים יש מן המשותף יותר מאחיך החרדים. המלצה שלי תתרחק לילה או שניים משותפיך.

אה, נזכרתי. אתה לא באמת מכיר אותם. בדמיון אתם קרובים...

• רעיון גרוע 3
  • משעמם 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות:

ברמה האישית, בין יהודי חילוני ממוצע מחיפה וערבי חילוני ממוצע מחיפה יש הרבה, הרבה יותר מן המשותף לעומת אותו יהודי לנגיד, יהודי חרדי מאותה העיר ממש.

ועכשיו הרגע שבו האירוניה מכה: ברמה הקבוצתית, ביניכם לבין הערבים הקיצונים מבחינה דתית יש הרבה, הרבה יותר מהמשותף לעומת רוב קבוצות האוכלוסיה השונות בישראל. יום אחד אולי גם תצליח לראות את זה ותתחיל לחשוב קצת.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, yd b-4 כתב:

איך אני "מת" על הניתוק שלך. אם היה לי כח הייתי מוצא את כל הציטוטים הנאורים ומתקדמים שלך איך בינך לבין הערבים יש מן המשותף יותר מאחיך החרדים. המלצה שלי תתרחק לילה או שניים משותפיך.

אה, נזכרתי. אתה לא באמת מכיר אותם. בדמיון אתם קרובים...

רחוקים גם מהם וגם מהם פחות או יותר באותה מידה.

לפני 20 דקות, Pika007 כתב:

יום אחד אולי גם תצליח לראות את זה ותתחיל לחשוב קצת.

יש רב שאומר הכל,בשביל מה לעשות כזו פעולה בכלל?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Pika007 כתב:

חדשות:

ברמה האישית, בין יהודי חילוני ממוצע מחיפה וערבי חילוני ממוצע מחיפה יש הרבה, הרבה יותר מן המשותף לעומת אותו יהודי לנגיד, יהודי חרדי מאותה העיר ממש.

ועכשיו הרגע שבו האירוניה מכה: ברמה הקבוצתית, ביניכם לבין הערבים הקיצונים מבחינה דתית יש הרבה, הרבה יותר מהמשותף לעומת רוב קבוצות האוכלוסיה השונות בישראל. יום אחד אולי גם תצליח לראות את זה ותתחיל לחשוב קצת.

מדויק.

אני מכיר יותר ערבים מחרדים בגילי, והם הרבה יותר דומים לי מבחינת תחומי עניין, תחביבים, שאיפות לחיים, מאשר חרדים.

לאדם לא דתי יש לזה הרבה יותר משמעות מאשר זה שאני ואדם חרדי שנינו חוגגים את פסח וראש השנה. יש לי הרבה יותר עניין לייצר קשרים וחברויות עם ערבים חילונים, מאשר עם חרדים.

זה חלק מההשלכות של הבועה שהחרדים רוצים לחיות בה. אבל זאת כבר בחירה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, yd b-4 כתב:

כל הציטוטים הנאורים ומתקדמים שלך איך בינך לבין הערבים יש מן המשותף יותר מאחיך החרדים

אהבתי שאצלך "נאור ומתקדם" זה מילות גנאי.

תסתכל על זה שניה מהצד. הערבים שמתפרעים וזורקים אבנים מייצגים ציבור שלם? אוקיי. אם ככה אז גם אלה שצרחו נאצים על שוטרים, שרפו אוטובוס, השתוללו ברחובות, שמו ז' על כל המאמצים להילחם בקורונה, עובדים בשחור, לא משלמים מיסים וחיים על כספי ציבור מייצגים אותך. כיף חיים.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

IMG-20210510-WA0058.jpg

האמת זה ההקדשים שקיבלו בחזרה ל3 שנים בתנאי את ניהול המקום.

במהלך שנת הקורונה הם קיבלו לקראת אירועי הר מירון דאז ובעצם היו אחראים על המתחם וניהולו, כמו שכתבתי ל3 שנים ניהול המתחם על תנאי. וזה מה שקרה באירוע הגדול הראשון שהם ניהלו.

כאשר כמובן יש את המועצה לשיפור ופיתוח מקומות קדושים ומשרד לשירותי דת היהודית שגם אחראים על המתחם כל אחד ותחומו

כפי שאני חושב כך חולק הניהול במקום

1. תקציבית - משרד לשירותי דת יהודית

2. רוחנית - הקדשים (3 הקדשים)

3. ניהולית - המועצה לשיפור ופיתוח מקומות קדושים

והאחריות אם קורה משהו לא טוב בעצם נופלת על המשטרה כי "היא מנהלת את האירוע".

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...