Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בתור אחד שאוהב הגדרות מדוייקות, וצועק "צביעות" בכל הזדמנות, אתה די גמיש פתאום.

לפעמים האום הוא גוף פוליטי אנטי ישראלי ולפעמים הוא גוף רציני ואובייקטיבי.

זה בדיוק מה שאמרתי לך מלכתחילה, הגוף שקיבל את ההגדרה של הIHRA (ולא הליגה למניעת השמצה) גם הוא גוף פוליטי, רק שבו יש לישראל השפעה ויש בו מדינות שיש להן אינטרס דומה לשלנו. זה הכל.

אגב, ההגדרה הזו התקבלה רק לאחרונה. איך היית מגדיר אנטישמיות לפני כן, כשלא הייתה הגדרה "רשמית"?

ועוד אגב, גם אם אני מקבל את ההגדרה הזו, אני לא ממש רואה איך היא הופכת את גולן לאנטישמי.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4314

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

בתור אחד שאוהב הגדרות מדוייקות, וצועק "צביעות" בכל הזדמנות, אתה די גמיש פתאום.

הסברתי את ההיגיון, אתה יכול לקבל אותו, או לא לקבל אותו.

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

לפעמים האום הוא גוף פוליטי אנטי ישראלי ולפעמים הוא גוף רציני ואובייקטיבי.

הוא תמיד פוליטי, לרוב אנטי ישראלי, ובכל זאת, גם הוא יכול להיות צודק פעם ב...

גם יאיר לפיד יכול להיות צודק מדי פעם, ואפילו אפילו, ניצן הורוביץ או יאיר גולן, יכולים מדי פעם להוציא דברי חוכמה.

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

זה בדיוק מה שאמרתי לך מלכתחילה, הגוף שקיבל את ההגדרה של הIHRA (ולא הליגה למניעת השמצה) גם הוא גוף פוליטי, רק שבו יש לישראל השפעה ויש בו מדינות שיש להן אינטרס דומה לשלנו. זה הכל.

סליחה טעות שלי, ה-IHRA, פשוט לליגה נגד השמצה הייתה הגדרה מאוד דומה.

למדינות האחרות אין שום אינטרסים דומים לשלנו, בטח לא בנוגע למלחמה באנטישמיות.

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

אגב, ההגדרה הזו התקבלה רק לאחרונה. איך היית מגדיר אנטישמיות לפני כן, כשלא הייתה הגדרה "רשמית"?

למיטב זכרוני הייתה הגדרה לאנטישמיות גם לפני כן, רק לא של האו"ם, אלא של הליגה נגד השמצה, ארגוני גג יהודיים אירופאיים ואחרים.

מה שעשה האו"ם זה קיבל את ההגדרות הללו (וגם אז לא בהכרח קיבל מילה במילה).

לפני 11 דקות, פינדר כתב:

ועוד אגב, גם אם אני מקבל את ההגדרה הזו, אני לא ממש רואה איך היא הופכת את גולן לאנטישמי.

עכשיו הגעת למה שיבגני הגיע לפני כמה עמודים כבר:

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

רוצה לבדוק שוב את ההגדרה של אנטישמיות? האשמת ישראל עם מוטיבים נאציים, זה בהגדרה של אנטישמיות.

לצורך העניין בבריטניה טקסט כזה נחשב כעבירה פלילית של אנטישמיות.

אחרי זה יבגני הגיב, ואני הגבתי לו וכו', אתה יכול להשתרשר לסוף הדיון הזה, בינתיים הגענו לפה:

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

אני לא הרגשתי מואשם. גם לא אף שמאלני אחר שאני יכול לחשוב עליו. זה לא נכון. עזוב נו, אתה מנסה לסחוט עלבון בכח..

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אתה לא, משפחות שכולות כן.

אני גם לא נעלבתי, בעיניי זה פתטי, במיוחד שאם קראת את כל ההודעות שלי מהיום אתה יודע שאני הכרתי אותו אישית, אז אני בטח לא איעלב ממה שהוא אומר. מה שנקרא "מכיר את מגבלות היכולות שיש שם".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ובכל זאת, גם הוא יכול להיות צודק פעם ב.

ולמה החלטת שבמקרה הזה דווקא הוא צודק?

כי זה מתיישר עם מה שמתאים לך.

וכמו שיבגני אמר לך,

"זיהוי תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו באירופה בכלל, ובגרמניה בפרט, אז לפני 70, 80 ו-90 שנה, ומציאת עדות להם כאן בקרבנו בשנת 2016" =!

האשמה של ישראל כמדינה נאצית

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוחד שאם קראת את כל ההודעות שלי מהיום

🤣😂🤣 🤣😂🤣 🤣😂🤣

בוא, אני לא מריץ קומפיילר שלוקח לו 5 שעות לייצר קובץ, הזמן שלי לזיוני השכל שלנו מוגבל בכל זאת

אז מה ההבדל בין יפו למזרח ירושלים?

מעמד בינלואמי, למשל. בטח יש עוד כל מיני.

אתה טוען שאילו הפולשים היו יהודיים (+ כל המסביב, כמו דייריים מוגנים שלא מוכנים לשלם שכירות ולא מכירים בבעלות על השטח) אז אלע"ד ועטרת כהנים לא היו מבקשים את הפינוי שלו?

אתה טוען שכן? :)

ככה או ככה, זו פרקטיקה גרועה (בשבילנו) של מי שאין לו טיעונים משפטיים, בעתירה משפטית, ופונה לאלימות כדי "לנצח" בויכוח משפטי בלי כלים משפטיים.

אתה שוב חוזר לנקודה כאילו אין עולם סביב. 

אם זה מתאים להגדרה של אנטישמיות, אז אפשר להשתמש במילה הזו.

אני מחבב את הסרקזם שלך, אבל אתה עושה 4-5 קיצורי דרך, אם או בלי שאתה שם אליהם לב. למשל: זוהי פרשנות שלך שגולן דיבר על כלל הישראלים או כלל היהודים. זה שיש עוד אנשים שחושבים ככה - זה נהדר. אבל יש גם מגוון אנשים שלא. אחר כך זו היא פרשנות שלך שזה נופל תחת ההגדרה של אנטישמיות. ואחר כך זה מחזיר אותנו לפוליטיקת זהויות. מה שאתה מציע לעולם זה קופי פייסט מהמציאות שכביכול מחרידה אותך בארה"ב, בה יכולים לפטר איזה מורה כי הוא אומר שאחוז הפשיעה אצל השחורים גבוה יותר. זה בדיוק זה. ולפני כל זה, המשפט הזה:

ציטוט

אבל טשטוש הגדרות זה חלק משיטה של השמאל:

לא נכון. מכל מיני סיבות. על אחת מהן כבר הצבעתי קודם: שימוש אינסטרומנטלי בכלים שמציע לעולם דמוקטריה מערבית ליברלי,ת מבוססת כל מיני עקרונות כמו התפיסה שבני אדם שווים הם, על ידי אנשים שעולם המושגים הזה גם לא בטופ 1000000 בפריוריטי שלהם. אבל גם זה ויכוח סרק.

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אחרי זה יבגני הגיב, ואני הגבתי לו וכו', אתה יכול להשתרשר לסוף הדיון הזה, בינתיים הגענו לפה:

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

אני עוד רגע עושה לנו git rebase. למי יש כח לעקוב אחרי כל העץ הזה? :)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

למה לא מדברים עליך? למה אתה לא מוכן לשים את עצמך למבחן כזה?

הרי לטענתך אם אני אדאג ל-53 כתבי אישום נגדך, הרי ששום דבר לא יתפוס נכון? כי לך אין תמונה של גולדשטיין בסלון.

אתה יכול לנסות להפוך סיבה ותוצאה כמה שבא לך, זה נונסנס. אין נגדי 53 כתבי אישום כי אין סיבה להגיש אפילו אחד. בזה זה מתחיל ונגמר.

ושוב המנהג המגונה של להכניס לאנשים מילים לפה-

"הרי לטענתך"

לא, לא טענתי. אתה אמרת שטענתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

ולמה החלטת שבמקרה הזה דווקא הוא צודק?

כי זה מתיישר עם מה שמתאים לך.

וכמו שיבגני אמר לך,

"זיהוי תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו באירופה בכלל, ובגרמניה בפרט, אז לפני 70, 80 ו-90 שנה, ומציאת עדות להם כאן בקרבנו בשנת 2016" =!

האשמה של ישראל כמדינה נאצית

תקרא טוב מה שכתבתי:

לפני 37 דקות, m3x7r3m3 כתב:

האשמת ישראל עם מוטיבים נאציים

לא האשמה של ישראל כמדינה נאצית (שגם זה אנטישמיות בפני עצמה), אלא האשמה של ישראל, תוך שימוש במוטיבים נאציים.

והוא צודק כי ההגדרה של אנטישמיות מתגלגלת כבר כמה מאות, כשהאשמת ישראל (בתור קולקטיב יהודי) התווספה כבר לפני כמה עשרות שנים טובות.

אבל היי, אולי אתה צודק, ובעצם אנטישמיות זה כשלא נותנים לפלסטינים לגנוב קרקעות מיהודים שקנו אותך בכסף מלא.

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

🤣😂🤣 🤣😂🤣 🤣😂🤣

בוא, אני לא מריץ קומפיילר שלוקח לו 5 שעות לייצר קובץ, הזמן שלי לזיוני השכל שלנו מוגבל בכל זאת

אתה מבין למה אני מתעצבן על מערכת המשפט? אחרת מזמן היה לי הרבה פחות קוד ענתיקה לקמפל

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

מעמד בינלואמי, למשל. בטח יש עוד כל מיני.

אז מי שצריך לקבוע לנו מה חלק מישראל ומה לא, זה מדינות אחרות, מי כן זכאית להיות בקבוצה הזו שקובעת לנו ומי לא?

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

אתה טוען שכן? :)

ברור שכן, זה שטח שלהם שהם קנו בהרבה כסף, למה להם לאפשר לפולש (יהודי או ערבי) להתנחל שם?

ועוד כשהדיירים מסרבים להכיר בבעלות של אותה עמותה! זה יריקה בפנים, ואני לא מכיר מישהו שהיה מקבל את זה מיהודי או מערבי.

לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

אתה שוב חוזר לנקודה כאילו אין עולם סביב. 

עובדתית לעולם אכפת מהנרטיב, לא מהדיון המשפטי, ובכל זאת הדיון המשפטי לא היה מודע בכלל לנרטיב, כי הוא משפטי, ולא יכל להתנהל אחרת במסגרת הנתונים.

לפני 23 דקות, יבגניפ כתב:

אני מחבב את הסרקזם שלך, אבל אתה עושה 4-5 קיצורי דרך, אם או בלי שאתה שם אליהם לב. למשל: זוהי פרשנות שלך שגולן דיבר על כלל הישראלים או כלל היהודים. זה שיש עוד אנשים שחושבים ככה - זה נהדר. אבל יש גם מגוון אנשים שלא. אחר כך זו היא פרשנות שלך שזה נופל תחת ההגדרה של אנטישמיות. ואחר כך זה מחזיר אותנו לפוליטיקת זהויות. מה שאתה מציע לעולם זה קופי פייסט מהמציאות שכביכול מחרידה אותך בארה"ב, בה יכולים לפטר איזה מורה כי הוא אומר שאחוז הפשיעה אצל השחורים גבוה יותר. זה בדיוק זה. ולפני כל זה, המשפט הזה:

יש לך שגיאה לוגית, אם זו פרשנות שלי, אז איך יש עוד אנשים שחושבים ככה? אני עוד לא פובליציסט שהפרשנויות שלו מגיעות לפומבי (חוץ מאשר כאן בפורום).

ועוד שגיאה לוגית היא שזה אכן נופל תחת ההגדרה של אנטישמיות, אתה יכול להגיד שההגדרה פוליטית, אבל זו ההגדרה שכרגע התקבלה בעולם היהודי.

ואיך הגעת מפה ללפטר מישהו? אמרתי לפטר את יאיר גולן?

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

לא נכון. מכל מיני סיבות. על אחת מהן כבר הצבעתי קודם: שימוש אינסטרומנטלי בכלים שמציע לעולם דמוקטריה מערבית ליברלי,ת מבוססת כל מיני עקרונות כמו התפיסה שבני אדם שווים הם, על ידי אנשים שעולם המושגים הזה גם לא בטופ 1000000 בפריוריטי שלהם. אבל גם זה ויכוח סרק.

אתה מודע לזה שהמים הזה, הוא באופן מילולי ביקורת על השמאל העולמי (והרב-תרבותיות שלו)?

לפני 27 דקות, יבגניפ כתב:

אני עוד רגע עושה לנו git rebase. למי יש כח לעקוב אחרי כל העץ הזה? :)

תעשה Prune וזהו

לפני 3 דקות, Pika007 כתב:

אתה יכול לנסות להפוך סיבה ותוצאה כמה שבא לך, זה נונסנס. אין נגדי 53 כתבי אישום כי אין סיבה להגיש אפילו אחד. בזה זה מתחיל ונגמר.

ושוב המנהג המגונה של להכניס לאנשים מילים לפה-

"הרי לטענתך"

לא, לא טענתי. אתה אמרת שטענתי.

כל מה שאתה אומר פה, זה שבן גביר מהווה מטרה, ואתה לא.

שזה אומר במילים פשוטות - שהפרקליטות וגורמים במשטרה הם פוליטיים, מסמנים מטרות, ומגישים נגדם כתבי אישום, כי הם לא מסכימים איתם פוליטית.

אני אשאל שוב - אם אני אדאג ל-53 כתבי אישום שונים ומשונים נגדך, אתה שם נפשך בכפך ששום דבר מהם לא יתפוס?

אולי כדאי להכניס לדיון הזה עוד נתון, 7 מתוך 53, זה 13% הרשעה (ומתוך אלוהים יודע כמה תיקים, כנראה שזה הופך להיות חד ספרתי ואולי פחות).

אחוזי ההרשעה בישראל עומד על כמעט 90%.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מבין למה אני מתעצבן על מערכת המשפט? אחרת מזמן היה לי הרבה פחות קוד ענתיקה לקמפל

:(

אז מי שצריך לקבוע לנו מה חלק מישראל ומה לא, זה מדינות אחרות, מי כן זכאית להיות בקבוצה הזו שקובעת לנו ומי לא?

זה יהיה דיון חסר טעם לחלוטין, לא? 

עובדתית לעולם אכפת מהנרטיב, לא מהדיון המשפטי, ובכל זאת הדיון המשפטי לא היה מודע בכלל לנרטיב, כי הוא משפטי, ולא יכל להתנהל אחרת במסגרת הנתונים.

אזכור את זה לפעם הבאה שתטען לסמולניותה של מערכת המשפט.

יש לך שגיאה לוגית, אם זו פרשנות שלי, אז איך יש עוד אנשים שחושבים ככה?

מה..

תן לי לספר לך משהו מרתק: כשאני קורא ספר פרוזה שמרגיש לי מורכב, אני מנסה להבין תוך כדי הקריאה ואחריה מה כוונת המשורר. לפעמים אני הולך ומחפש בגוגל לראות אם יש עוד אנשים שהבינו את הספר כמוני. וואללה, זה קורה. קסם לגמרי שאנשים מגיעים לפעמים למסנקות דומות.

...

גם לא נראה לי שאמרתי שזו פרשנות ייחודית לך או שאתה הראשון שהעלה אותה. היא שלך במובן הזה שיש אנשים, כמוני, שחולקים עליה. 

עזוב נו. אני קורא ברוטר בדיוק כמוך, ונתקל שם במגוון משתמשים שמאשימים את ליברמן באנטישמיות, למשל. וגם הם מסכימים אחד עם השני. אז מה?

ועוד שגיאה לוגית היא שזה אכן נופל תחת ההגדרה של אנטישמיות,

לא הראת איך, אלא אם אבדתי את זה בין שורות הקומפליציה. למעשה, אני די בטוח שאין לך איך בצורה שתהייה מוסכמת על כולנו, מכיוון שפינדר ואני נעצרנו בנקודה שבה הסברנו לך שלא ראינו בהתייחסות של גולן התייחסות כללית, ואתה חולק על זה. אי אפשר להמשיך מכאן, אתה מבין את זה, כן? אתה בונה את ההוכחה שלך על טענה שאין עליה הסכמה. 

אמרתי לפטר את יאיר גולן?

לא, רק הסברתי למה הגישה המתבכיינת הזו, שמחפשת אנטישמיות בכל דבר, היא בעייתית.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפחד שבוקר אחד עוד נתעורר עם ממשלת חירום בהובלת בנימין נתניהו אם המצב ימשיך להתדרדר.
או בחירות חמישיות בקרוב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, hwgeek כתב:

אני מפחד שבוקר אחד עוד נתעורר עם ממשלת חירום בהובלת בנימין נתניהו אם המצב ימשיך להתדרדר.
או בחירות חמישיות בקרוב.

כל עוד לא הושבעה הממשלה, יהיו בחירות חמישיות.

נ.ב. 

איזה כיף זה שאין אזעקות בכל אזור המרכז רק כי הטיל נופל בבית שמש?

אני בכלל לא ציני.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה המוח הקונספירטיבי שלי, אבל מה הסיכוי שנתניהו פודה עכשיו את התשלום על כל הכסף שסיע להעביר לחמאס לאורך השנים האחרונות...?

כמו בבדיחה הישנה על הבחור שנפל מטייס והלך לנ״מ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רציני?? אתה יודע איזה בלאגן זה יביא עלינו בעולם?? ישר יאשימו אותנו שלא יירטנו את הטיל כי ראינו היכן הוא עומד ליפול.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

ככה או ככה, זו פרקטיקה גרועה (בשבילנו) של מי שאין לו טיעונים משפטיים, בעתירה משפטית, ופונה לאלימות כדי "לנצח" בויכוח משפטי בלי כלים משפטיים.

מעולם השמאל אוהב להתנהל בצורה שרק יחידי סגולה "נעלים" מבינים איך הכל אמור להתנהל.

בד"כ זה נגמר בקטסטקרופה. 

מה שכן המצב בקנטים גם אם מחר מושבעת ממשלת בנט-לפיד. אין שמץ של סיכוי לפעול כמו שצריך היכן שצריך.

מבצעון קטן והממשלה נופלת. צפיתי היום בראיון בוינט עם חה"כ פריג' אדם אינטלגנט למדיי ומתון שהצליח להוציא את אלכס והפרשן הצבאי מהכלים.

הם לא מסוגלים להודות שהם ברברים ואלימים. לטענתו צריך להכיל ולהתקפל ואז שוב להתקפל ואז אולי לארוז וזהו.

וזה עוד ממרץ מעניין מה דעתם של החבורה מרע"מ. מה שבטוח עושים לביבי יופי של עבודה עוד יומיים כאלו ויש ממשלת שינוי בחלום השביעי :) מיכאלי תזדרזי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...