Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

לעשות כל מה שצריך לשמור על חיי אדם של חפים מפשע, להפגין ריבונות בכל שטח בשליטתך, ולא להתבייש להניף את הדגל שלך בפאקינג עיר הבירה שלך.
אהה וגם להגיד שחיי שוטרים יותר חשובים מחיי מחבלים. ככה על הדרך.
אם צה"ל כל כך מפחד מתגובת חמאס ארגון טרור הכי קיקיוני בכדור הארץ שהקצינים החלשים שלו יתכבדו ויתפטרו, לא צריך לשלם להם ולא ל"גורמי מערכת הביטחון" שכל כך מפחדים לעשות מה שצריך.
לא שירתתי כמתכנת ואני מאלה שברגע שיהיה מלחמה ויחליטו על כניסה יקבלו כנראה טלפון בין הראשונים, ואם זה מה שצריך כדי להבטיח ביטחון במדינה הזאת אז שיעשו את זה. אי אפשר לחיות כמו כאפות ולתת למיעוט מסריח לקבוע איך החיים ייראו פה ולתת לאזרחים בדרום או בירושלים לסבול כמו סוג ב'.
וכל מי שיגיד שזה סתם הגזמות זה מי שחי בסרט במרכז ולא צריך לחשוש לבת הזוג שלו/הילדה שלו/אחותו כשהיא יוצאת מהבית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

אי אפשר לחיות כמו כאפות ולתת למיעוט מסריח לקבוע איך החיים ייראו פה ולתת לאזרחים בדרום או בירושלים לסבול כמו סוג ב'.

מוזמן לעבור לעוטף עזה ולחזק את ההתיישבות החלוצית במקום. 

יש מקום ביתד (;

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך זה רלוונטי, ואם לא הבנת אני אחד מאלה שמתמודדים עם המצב בירושלים.
אבל אם כבר הזכרת את עוטף עזה, בוא נדבר על איך בלונים מסריחים הורסים להם את שגרת החיים, או שיגור של עמודי תמרורים שגורם לילדים לחיות עם פוסט טראומה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

ואני מאלה שברגע שיהיה מלחמה ויחליטו על כניסה יקבלו כנראה טלפון בין הראשונים,

נכנסו כבר כמה פעמים לעזה.

גם הפציצו והרגו מאות עזתים בעשור האחרון.

מה אתה תעשה שונה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

לעשות כל מה שצריך לשמור על חיי אדם של חפים מפשע, להפגין ריבונות בכל שטח בשליטתך, ולא להתבייש להניף את הדגל שלך בפאקינג עיר הבירה שלך.
אהה וגם להגיד שחיי שוטרים יותר חשובים מחיי מחבלים. ככה על הדרך.
אם צה"ל כל כך מפחד מתגובת חמאס ארגון טרור הכי קיקיוני בכדור הארץ שהקצינים החלשים שלו יתכבדו ויתפטרו, לא צריך לשלם להם ולא ל"גורמי מערכת הביטחון" שכל כך מפחדים לעשות מה שצריך.
לא שירתתי כמתכנת ואני מאלה שברגע שיהיה מלחמה ויחליטו על כניסה יקבלו כנראה טלפון בין הראשונים, ואם זה מה שצריך כדי להבטיח ביטחון במדינה הזאת אז שיעשו את זה. אי אפשר לחיות כמו כאפות ולתת למיעוט מסריח לקבוע איך החיים ייראו פה ולתת לאזרחים בדרום או בירושלים לסבול כמו סוג ב'.
וכל מי שיגיד שזה סתם הגזמות זה מי שחי בסרט במרכז ולא צריך לחשוש לבת הזוג שלו/הילדה שלו/אחותו כשהיא יוצאת מהבית.

ראש הממשלה ששולט פה כבר 12 שנה? כמה זמן זה? לא משנה. אותו ראש ממשלה היה יכול לרכז את צמרת צה"ל ולהגיד להם "תכבשו את עזה, זה היעד שלכם".
לאחר מכן הוא יכל לכנס את הקבינט שהוא שלט בו ביד רמה ולהגיד "כובשים את עזה, זה היעד שלנו".

הוא לא רצה. הצבא הוא די מטומטם אחרי הכל.. צריך להגיד לו בצורה ברורה מאוד מה רוצים ממנו ולתת לו לעבוד. איכות העבודה שלו היא כבר עניין אחר, אבל בינתיים הוא עשה את העבודה כשהגדירו לו מה לעשות.

אפשר להאשים את התקשורת/שמאל/אותנו עד מחר בגישה תבוסתנית או כל שיט אחר שרשמת, אבל העובדה היא שמי שנוקט גישה "תבוסתנית" (מינוח שלך) זה מי שמחליט את ההחלטות ואלו הפוליטיקאים שמנהיגים אותנו בשנים האחרונות, נו אלה מה"ימין". שהיו בממשלה עם בנט כשר ביטחון, וליברמן כשר ביטחון ושמוטריץ בממשלה נו אלה.

אריק שרון הוא האחרון פה שבאמת הוריד יעד לצבא no matter what. באותו הזמן הוא היה ימין, אבל אחרי זה הפך לשמאלני מסריח, כזה שמתפללים למותו כל מני רבנים ואנשי ימין.
אתה רוצה להאשים מישהו אז תאשים את האנשים הנכונים.

משום מה יש לי הרגשה שאם ה"שמאל" היה בשלטון החמאס היה משלם מחיר כבד הרבה יותר אם היה נשאר ממנו משהו בכלל, אבל שחס וחלילה לא ננסה כי תישרף המדינה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש שלא תטעה לרגע, מבחינתי ביבי ב-10 שנה האחרונות מלך הלוזרים. 
שילך הוא וההסכמי שלום המזויפים עם דובאי, מכר את הריבונות בשביל שכמה ערסים ופרחות ירגישו שהם עשירים עם ההלוואות שלקחו לממן טיול.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אם כבר הזכרת את עוטף עזה, בוא נדבר על איך בלונים מסריחים הורסים להם את שגרת החיים, או שיגור של עמודי תמרורים שגורם לילדים לחיות עם פוסט טראומה.

איך מתמודדים? חיים ועוברים הלאה.

לגבי הקסאמים, אם הם נופלים באמצע הלילה, רצים למקלט ואחרי שנגמרים כל נפילות הטילים והאזעקות חוזרים לישון (סוג של..).

לגבי הבלונים, רואים בלון נופל בשדה, מתקשרים למכבי אש ומקווים שיגיעו מהר לכבות את השריפה. 

PTSD? וואלה לא יודע, איך אתה מתמודד בירושלים עם זה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

פרקש שלא תטעה לרגע, מבחינתי ביבי ב-10 שנה האחרונות מלך הלוזרים. 
שילך הוא וההסכמי שלום המזויפים עם דובאי, מכר את הריבונות בשביל שכמה ערסים ופרחות ירגישו שהם עשירים עם ההלוואות שלקחו לממן טיול.

נו יפה, בנאדם חושב.
לא הבנתי את מי אתה מאשים בתבוסתנות? את התקשורת? במה בדיוק היא מעניינת? אותנו?
כשיש מנהיגות אמיתית היא עושה את מה שהיא חושבת לנכון. ככה פשוט. גם אם זה עולה בחיי אדם וגם אם זה עולה במנדטים.
רבין ה"שמאלן" כנראה היה שורף את עזה מזמן עם נפט ואני לא מגזים.
הוא גם היה שולח שוטרים עם אלות לשיח ג'ראח.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

יש מצב שהוא גם היה שולח שוטרים עם אלות לשיח ג'ראח.

וזה היה נוחל את אותה מידת הצלחה של השימוש באלות באינתיפדה הראשונה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7קודם כל את ביבי.
דבר שני את התקשורת שמזמינה כל מיני "פעילים חברתיים ערבים" כדי להגיד כמה הם מסכנים שה"שוטרים הרעים" באו להרביץ להם סתם בזמן שכל הר הבית מלא בבקבוקי תבערה.
דבר שלישי אזרחים תבוסתניים שעדיין מצביעים רק ביבי או לחילופין מצביעי מירב מיכאלי ותמר זנדברג שחושבים "מצעד הדגלים זה התרסה אל תניפו דגלים".
 @DareDevilזה כאילו נראה לך מצב הגיוני?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

@DareDevilזה כאילו נראה לך מצב הגיוני?

לא אבל עם זה מנצחים את המלחמה, למרות שברחתי כבר מהמועצה ואני לא רואה את עצמי חוזר לשם, לכל הפחות בשנה הקרובה. צריך לראות מה יקרה במהלך השנה הקרובה ואז אולי אחשוב לחזור אבל גם ככה לא משתלם לחזור בגלל שאין כל כך עבודה איכותית באזור. השקט שם נהדר אבל זה שקט מתעתע אז אני די חצוי בנושא החזרה למועצה.

אם תיכנס לתוך העניין זוגיות וילדים אולי זה יהיה אחרת אבל עכשיו לא מתכוון לחזור לגור.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

וזה היה נוחל את אותה מידת הצלחה של השימוש באלות באינתיפדה הראשונה.

לא תדע אם לא תנסה.
שימוש בכוח יכול גם להצליח, למשל חומת מגן. הוא יכול גם להיכשל כישלון חרוץ זה נכון, אבל היו גם הצלחות.

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

דבר שלישי אזרחים תבוסתניים שעדיין מצביעים רק ביבי או לחילופין מצביעי מירב מיכאלי ותמר זנדברג שחושבים "מצעד הדגלים זה התרסה אל תניפו דגלים".

למה אתה חושב שמצביעי עבודה/מרצ הם תבוסתניים?
לגבי המצעד לא מכיר אותו, אבל יש לי הרגשה שהוא עובר במקומות מסויימים מאוד בבירה, נגיד שזה לגיטימי כי זה שלנו וזו לא התרסה, אבל יש לי הרגשה שבמהלכו ובמקומות הרגישים שהוא עובר נקראות המון קריאות גזעניות לעבר אוכלוסיה מסויימת, ואז כן זה כבר הופך אותו למצעד שהוא התרסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:
לפני 17 דקות, פינדר כתב:

לא תדע אם לא תנסה.
שימוש בכוח יכול גם להצליח, למשל חומת מגן.

חומת מגן הצליחה נגד תשתית מאורגנת של פיגועי התאבדות.

מה שיש בירושלים אלו התפרעויות של צעירים ברחוב. וזה יותר דומה למה שהיה באינתיפדה הראשונה, איפה שאלות נחלו כשלון חרוץ.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...