Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אם אני פותח נגדך במאות חקירות, מגיש נגדך 53 כתבי אישום, רוצה להתערב שמשהו יידבק? רוצה לנסות?

שיא, אבל פשוט שיא הדמגוגיה.

אנחנו לא מדברים עלי ואנחנו לא מדברים על "אם". אנחנו מדברים על בן גביר ואנחנו מדברים על מה שקרה בפועל.

אנשים עם ערימות של כתבי אישום הם בד"כ אלו שבאמת עשו משהו לא בסדר. אתה מוזמן לערוך סקר מקיף ולבנות סטטיסטיקה של כמה כתבי אישום נוטים "להיתפס" מתוך כמה שהוגשו, את הפרמטרים לפילוח אשאיר להעדפתך האישית. (ממליץ על טעם אישי בגלידה, אחוז התלתלים בראש, ומספר התמונות של גולדשטיין בסלון)

אל תיקח את זה באופן אישי שאני לא נכנס איתך לדיונים- זה פשוט בלתי אפשרי עם סגנון החלוקה שלך ל 90000 שורות, אתה למעשה שובר רצף של טיעון ומתייחס לחלקים ממנו, מה שברוב המקרים גורם שהנושא האמיתי יאבד אי שם, ואיזו נקודה פעוטה תהפוך מבחינתך למרכז העניינים. גם לוקח כמויות של זמן וגם לא ממש פרודקטיבי.

אבל לקשקשת המצוטטת למעלה באמת שלא יכלתי לא להגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4597

• SlowRide

4420

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

לפני 23 שעות, יבגניפ כתב:

מלחמה על בתים שלא מעניינים אף אחד ולא תורמים דבר לאף אחד במזרח ירושלים, יש הרבה מקום

תיקון קטנצ'יק לא מעניינים אותך. האמת שגם אותי, אבל תשתדל לדבר בשם עצמך.

שאלה תאורטית אם מחר עו"ד מביא לך ערמת מסמכים שחמש בניינים ברובע המוסלמי הם רכוש שלך/אבותיך ואתה היורש החוקי. אתה מוותר על זה? 

לפני 22 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אגב אולי יש באמת משפחות ערביות עם בעלות חוקית על בתים, שברחו או הוברחו ב-48 או ב-67, יכול להיות. רק שבינתיים לא מכיר כאלה שממש הצליחו להוכיח.

זה סתם עניין מוזר. ת'כלס הם ב-א-מ-ת גרו שם אף אחד לא יכול להמציא בעלות חוקית? או שלא קיים בכלל מאגר מפורט כזה בתקופה ההיא. (ואז אנחנו סתם משחקים אותה תמימים)

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, yd b-4 כתב:

שאלה תאורטית אם מחר עו"ד מביא לך ערמת מסמכים שחמש בניינים ברובע המוסלמי הם רכוש שלך/אבותיך ואתה היורש החוקי. אתה מוותר על זה? 

אני לא יבגניפ, אבל- אם כבר גרים שם אנשים ואני צריך להתחיל עניין של פינוי אנשים+סחבת משפטית, אז בינינו? כן. מנסה להגיע איתם להסדר פשרה גם על סכום נמוך בהרבה ממה שניתן לקבל בפועל, לסגור את הסיפור ולהתקפל משם. שום דבר טוב לא יצא מנסיון להתנגח, וזה לא משנה כמה אני צודק על הנייר.

במערב העיר זה כבר סיפור שונה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא אנשים שירשו פתאום נכס.

אלו עמותות שקנו את הנכסים במיוחד כדי לייהד את מזרח ירושלים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה משנה במשהו?

השאלה פשוטה, מי בעל הבית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אשמח לקבל הבהרה מאלו שתומכים להשאיר את הדיירים בשייח ג'ארח ולפצות את אותן עמותות זה כן פתרון הגיוני וסביר, אבל חוק ההסדרה הוא לא סביר וגזל אדמות וכו'. 
ותזכורת- בניגוד לשייח ג'ארח שהבעלות על האדמות שם הוכחה מעל לכל ספק, ברוב רובם של המקרים שהגיעו לפתחו של בגץ (נתיב האבות, עמונה, שכונת האולפנה וכו')

כלל לא הליך הוכחת בעלות על הקרקע, וכל הסיפור נשאר בגדר טענות בלבד שלא ממש הוכחו. 

עריכה אחרונה על ידי netco
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, farkash7 כתב:

חבר אתה ג׳ובניק. תרמת הרבה לא מתווכח על זה, תרמת הרבה יותר ממני, אבל אתה ג׳ובניק.

לא אכלת חרא מימיך. אין לך מושג מה נדרש מקצין קרבי מבצעי בדרגות הללו ואיזה הפסד והקרבה נדרשים ממנו.

לבשת אפוד קרמי ואתה כותב את זה כאן כאילו זה איזה הוכחה להקרבה/סיכון שלקחת כדי לקבל איזה חותמת.

ג׳ובניק. נקודה סוף.

מזווית העין שלך בן גביר יותר פטריוט. עכשיו אני מבין איך זה הגיוני. הכל מסתדר לי עכשיו.

אז שאני אבין - אני תרמתי יותר ממך (לפי טענתך), ועדיין איכשהו זווית הראייה שלך מקבלת עדיפות.

Got it.

וכל זה במסגרת האד-הומינם, שלפיו לא חשוב מה אומרים אלא מי אומר.

גאוני, איך לא חשבו על זה לפני?

לפני 16 שעות, יבגניפ כתב:

spacer.png

אתה יודע לא פחות ממני שהוא היה ממש צריך להוציא את זה ממני, אני לא מסתובב ומספר איפה שירתתי.

אולי זה רק אני אבל כ-100% מטענות ה-"אתה אנטישמי ששונא את עצמו", "היית יכול לכתוב באיך שלא קוראים לעיתון הוא של הנאצים" מגיעות מקהל מאוד מסוים במדינת ישראל, בממוצע על כל מילת ביקורת שנכתבת עליו. מה שנעשה כאן זה פוליטיקת זהויות שעושה משהו דומה למה שאתה מתאר: מנסה לנפץ כל ביקורת לרסיסים כי מי שמבקר בהכרח אנטישמי. 

אז זהו, שהוא היה יכול לכתוב את אותם דברים גם במקור ראשון או בביטאון של ז'בוטינסקי, וזה לא היה משנה.

כי אכפת לי מה הבנאדם אומר ולא באיזה אכסניה הוא מפרסם אותם. (אם כי לומר מה שהוא אמר דווקא בטקס יום השואה זה לחרבן מהמקפצה).

הדברים עצמם הם אנטישמיים, קח את הטקסט הזה, תוריד את שם המצוטט (ככה שזה יכול להיות נניח ערבי או אירופאי או אמריקאי ממוצע), וזה נופל להגדרה של אנטישמיות. מה לעשות? נשנה את ההגדרה של האנטישמיות כדי שלא תתפוס את המקרה שלו?

אין הבדל.

טוב לדעת, אז מה המשמעות (בעיניך) של הקריאות של השמאל שמחוץ לקו הירוק זה לא כמו בתוך הקו הירוק כי לא החלנו שם ריבונות?

יכול להיות גם שזה מלמד על כך שבגצ הם פשוט פחות שמאלנים ממה שאתה או אחרים מניחים שהם. גם יכול להיות. 

לא, ואני יודע מה הדעות שלהם אל תשכח.

זה פשוט לא תיק שיכל להתנהל אחרת, במיוחד בהינתן הטענות של הדיירים.

תחשוב על זה בצורה אחרת, תופס אותך שוטר עם רכב גנוב, אתה מגיע למשפט, השופט אומר לך "אין בעיה שתחזיק את האוטו, אבל תשלם שכירות לבעל הרכב, ובמצב כזה אסור לו יהיה לקחת ממך את הרכב", ואתה אומר לו בתגובה "אני לא מכיר בזכות של בעל הרכב על הרכב הזה" השופט אומר לך "אז אתה הבעלים של הרכב?" אתה אומר לו "לא, אבל גם הוא לא ולכן לא אשלם לו", השופט מברר ומוצא שבמשרד התחבורה הרכב רשום על שם ההוא ולא על שמך.

רוצה לנחש מה תהיה התוצאה?

לא היה קורה כלום אם היו מדברים על פיצויים בכסף ולא מהלך שכל המטרה שלו היא, שוב, למנוע כל סיכוי להפרדות והסדר בינינו לבין הערים.

על איזה פיצויים בכסף אתה מדבר? הם קיבלו מעמד של דיירים מוגנים, אסור היה לפנות אותם כל עוד הם היו משלמים דמי שכירות.

גם את זה הם סירבו כי הם לא מכירים בקניין של יהודי.

אז אתה עכשיו רוצה שמי שלא שילם דמי שכירות - יקנה בכסף מלא את השטח שאליו הוא פלש?! אתה מסתובב סביב כדור הארץ במסלול לוויני?

לפני 16 שעות, MiniMiz3r כתב:

לומר שבן גביר הוא יותר פטריוט מיאיר גולן זה כמו לומר שהיטלר היה יותר פטריוט מפון שטאופנברג.

ברור, וגם איבתיסאם מרעאנה וגם אחמד יאסין יותר פטריוטים מבן גביר.

יש לך עוד בדיחות מאיפה שזה בא?

לפני 15 שעות, פינדר כתב:

אז מה הגישה של ווינרים?

להרוג מפגינים?

אחד שניים? עשרות?

As many as it takes.

מי שמתפרע וזורק אבנים, זוכה לכדורים, מי שזורק בקבוקי תבערה זוכה לרימון הלם ואז כדור.

ניסינו את שיטת להתחבא, קיבלנו אקס טריטוריות וערבים שמעלים סרטוני תקיפה של יהודים בטיק טוק.

אתה יודע מה אומרים על מי שמנסה את אותו דבר ומצפה לתוצאות שונות כן?

לפני 15 שעות, farkash7 כתב:

ראש הממשלה ששולט פה כבר 12 שנה? כמה זמן זה? לא משנה. אותו ראש ממשלה היה יכול לרכז את צמרת צה"ל ולהגיד להם "תכבשו את עזה, זה היעד שלכם".
לאחר מכן הוא יכל לכנס את הקבינט שהוא שלט בו ביד רמה ולהגיד "כובשים את עזה, זה היעד שלנו".

הוא לא רצה. הצבא הוא די מטומטם אחרי הכל.. צריך להגיד לו בצורה ברורה מאוד מה רוצים ממנו ולתת לו לעבוד. איכות העבודה שלו היא כבר עניין אחר, אבל בינתיים הוא עשה את העבודה כשהגדירו לו מה לעשות.

אפשר להאשים את התקשורת/שמאל/אותנו עד מחר בגישה תבוסתנית או כל שיט אחר שרשמת, אבל העובדה היא שמי שנוקט גישה "תבוסתנית" (מינוח שלך) זה מי שמחליט את ההחלטות ואלו הפוליטיקאים שמנהיגים אותנו בשנים האחרונות, נו אלה מה"ימין". שהיו בממשלה עם בנט כשר ביטחון, וליברמן כשר ביטחון ושמוטריץ בממשלה נו אלה.

אריק שרון הוא האחרון פה שבאמת הוריד יעד לצבא no matter what. באותו הזמן הוא היה ימין, אבל אחרי זה הפך לשמאלני מסריח, כזה שמתפללים למותו כל מני רבנים ואנשי ימין.
אתה רוצה להאשים מישהו אז תאשים את האנשים הנכונים.

בכל זה אתה צודק לחלוטין.

אגב הסיבוב שעשה שרון הוא מוכח, להביא שוב את נאום "דין נצרים כדין תל אביב"? שהתהפך ל"לא יישאר יהודי אחד ברצועת עזה"? או שאתה מקבל את העובדה שאני צודק?

משום מה יש לי הרגשה שאם ה"שמאל" היה בשלטון החמאס היה משלם מחיר כבד הרבה יותר אם היה נשאר ממנו משהו בכלל, אבל שחס וחלילה לא ננסה כי תישרף המדינה.

לך תתווכח עם הרגשות של מישהו. יש לך משהו מוחשי שיתמוך בהרגשה הזו?

כי אני יוצא מנקודת הנחה, שאם יש לי מינוס בבנק, ואני מושך עוד כסף, המינוס לא יקטן. אבל לך תדע, אולי התיאוריה שלי לא נכונה בכלל.

רבין ה"שמאלן" כנראה היה שורף את עזה מזמן עם נפט ואני לא מגזים.
הוא גם היה שולח שוטרים עם אלות לשיח ג'ראח.

שוב הרגשות...

למה אתה חושב שמצביעי עבודה/מרצ הם תבוסתניים?
לגבי המצעד לא מכיר אותו, אבל יש לי הרגשה שהוא עובר במקומות מסויימים מאוד בבירה, נגיד שזה לגיטימי כי זה שלנו וזו לא התרסה, אבל יש לי הרגשה שבמהלכו ובמקומות הרגישים שהוא עובר נקראות המון קריאות גזעניות לעבר אוכלוסיה מסויימת, ואז כן זה כבר הופך אותו למצעד שהוא התרסה.

אולי כי הם הצביעו לזה:

שאני מצטער לבשר לכם, אבל אין דרך אחרת להסתכל על זה מאשר על תבוסתנות.

אז אם הצבעת לתבוסתנות, כנראה שאתה תבוסתן.

אגב אתה מניח דיי הרבה הנחות, היית במצעד הזה פעם? אה, לא, אתה שוב מדבר על הרגשות.

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

שיא, אבל פשוט שיא הדמגוגיה.

אנחנו לא מדברים עלי ואנחנו לא מדברים על "אם". אנחנו מדברים על בן גביר ואנחנו מדברים על מה שקרה בפועל.

אנשים עם ערימות של כתבי אישום הם בד"כ אלו שבאמת עשו משהו לא בסדר. אתה מוזמן לערוך סקר מקיף ולבנות סטטיסטיקה של כמה כתבי אישום נוטים "להיתפס" מתוך כמה שהוגשו, את הפרמטרים לפילוח אשאיר להעדפתך האישית. (ממליץ על טעם אישי בגלידה, אחוז התלתלים בראש, ומספר התמונות של גולדשטיין בסלון)

למה לא מדברים עליך? למה אתה לא מוכן לשים את עצמך למבחן כזה?

הרי לטענתך אם אני אדאג ל-53 כתבי אישום נגדך, הרי ששום דבר לא יתפוס נכון? כי לך אין תמונה של גולדשטיין בסלון.

ציטוט

אל תיקח את זה באופן אישי שאני לא נכנס איתך לדיונים- זה פשוט בלתי אפשרי עם סגנון החלוקה שלך ל 90000 שורות, אתה למעשה שובר רצף של טיעון ומתייחס לחלקים ממנו, מה שברוב המקרים גורם שהנושא האמיתי יאבד אי שם, ואיזו נקודה פעוטה תהפוך מבחינתך למרכז העניינים. גם לוקח כמויות של זמן וגם לא ממש פרודקטיבי.

אבל לקשקשת המצוטטת למעלה באמת שלא יכלתי לא להגיב.

תעשה מה שטוב לך. אני לא מכריח אותך להגיב.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

זה סתם עניין מוזר. ת'כלס הם ב-א-מ-ת גרו שם אף אחד לא יכול להמציא בעלות חוקית? או שלא קיים בכלל מאגר מפורט כזה בתקופה ההיא. (ואז אנחנו סתם משחקים אותה תמימים)

בטח שיש! הרי מה כל הסיפור עכשיו? היהודים הוכיחו בעלות שהם קנו את השטח עוד מהעות'מאנים, במאה ה-19!

אז ערבים לא מסוגלים להוכיח בעלות על שטח חצי מאה אם לא יותר מאוחר יותר?! עם שלטון הרבה יותר מסודר מאשר העות'מאנים? (האימפריה הבריטית)

האמת היא מה לעשות, גזענית, בזמן שיהודים אספו כסף ברחבי העולם (קק"ל למשל), וקנו אדמות בצורה מסודרת בכסף מלא, ערבים התיישבו איפה שמצאו חלקת אדמה פנויה, ובנו עליה.

והם באמת גרו שם מ-1950 בערך, עד 1947-8 גרו שם יהודים, במלחמת העצמאות ירדן כבשה את השטח, וב-1950 התחילה לשכן שם (עם חוזי שכירות! לא בעלות! ל-33 שנה) משפחות ערביות, כאלה שברחו או גורשו כפיצוי.

הגיע לה שנת 1967, והשלטון הירדני לא הצליח להחזיק בשטח, והוא נכבש, לאחר מכן השלטון הירדני הודיע שאין לו שום טענות לבעלות על יו"ש (ונשאר רק עם הר הבית) כולל מזרח ירושלים, כולל שייח ג'ראח.

לאחר מכן בא בית המשפט בישראל ואמר - יש בעלים? יש. הוכיח בעלות? הוכיח. יש דיירים? יש. אז בהכרחה של המדינה הבעלים הופכים למשכירים, והדיירים הופכים לשוכרים, שוכרים מוגנים, הם ישלמו דמי שכירות, ויהיו דיירים מוגנים (תיאורתית לנצח).

הדיירים אמרו "לא משלמים, ליהודים אין זכות להחזיק בשטח בכל שטחי "פלסטין", ולכן הם לא הבעלים.

הבעלים אמרו - לא משלמים שכירות, לא דיירים מוגנים, רוצים פינוי.

בית המשפט שאל את הדיירים אם מוכנים לשלם, אמרו לא, בית המשפט שאל - "אתם הבעלים?" הם עונים "לא, אין לנו תביעת בעלות", אז מי הבעלים? לא יודעים, אבל לא יהודים.

בית משפט אמר - אוקיי הבנתי את המטריה, אתם לא דיירים מוגנים, תתפנו.

לפני 46 דקות, Pika007 כתב:

אני לא יבגניפ, אבל- אם כבר גרים שם אנשים ואני צריך להתחיל עניין של פינוי אנשים+סחבת משפטית, אז בינינו? כן. מנסה להגיע איתם להסדר פשרה גם על סכום נמוך בהרבה ממה שניתן לקבל בפועל, לסגור את הסיפור ולהתקפל משם. שום דבר טוב לא יצא מנסיון להתנגח, וזה לא משנה כמה אני צודק על הנייר.

במערב העיר זה כבר סיפור שונה לחלוטין.

אנחנו מדברים על משפחות שמסרבות לשלם דמי שכירות תוך שהם דיירים מוגנים, אז איזה הסדר פשרה?

הם באו לבית המשפט ואמרו "אנחנו לא מכירים בזכות של יהודי לבעלות על שטח נקודה."

הם משחקים דמקה ואתה שחמט.

לפני 43 דקות, פינדר כתב:

בטח שכן, ממי העמותות קנו את השטח והבתים בדיוק? מהנסיך המצרי?

אגב גם הבעלים המקוריים של השטחים והבתים, לא היו אנשים פרטיים, אלא "הקדש" (שזה הגירסה העות'מאנית בערך לעמותה).

אז הקדש מכר את הבעלות לעמותה.

אגב הסיבה שההקדש מכר את השטחים לאלע"ד ועטרת כהנים - זה חוסר הרצון להתמודד עם העתירות והפינויים.

שזה בדיוק מה שפיקה הציע לעשות עם הערבים:

לפני 46 דקות, Pika007 כתב:

אם כבר גרים שם אנשים ואני צריך להתחיל עניין של פינוי אנשים+סחבת משפטית, אז בינינו? כן. מנסה להגיע איתם להסדר פשרה גם על סכום נמוך בהרבה ממה שניתן לקבל בפועל, לסגור את הסיפור ולהתקפל משם.

אבל משום מה @פינדר גם נגד הרעיון הזה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

כן.

לפני 15 דקות, netco כתב:

אני רק אשמח לקבל הבהרה מאלו שתומכים להשאיר את הדיירים בשייח ג'ארח ולפצות את אותן עמותות זה כן פתרון הגיוני וסביר, אבל חוק ההסדרה הוא לא סביר וגזל אדמות וכו'. 

קראת את מה שכתבתי לליאור? נראה לי מסביר את זה, לא?

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הדברים עצמם הם אנטישמיים,

להגיד שאתה מזהה תהליכים שמזכירים את גרמניה הנאצית זו לא אנטישמיות. בשום צורה שהיא. אפילו לא קרוב לזה.

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

טוב לדעת, אז מה המשמעות (בעיניך) של הקריאות של השמאל שמחוץ לקו הירוק זה לא כמו בתוך הקו הירוק כי לא החלנו שם ריבונות?

אין לי מושג על המ אתה מדבר. החלת הריבונות במזרח ירושלים היא עוד שקר של כאילו ריבונות, עם שום דבר מאחורי זה. ירושלים, מה שקורה בה, איך שהיא נראית, הבריחה של כל מי שאין לו כיפה על הראש, וכנראה גם מי שיש לו כיפה אבל הוא לא חרדי, ממנה ועוד זה ה-שקר הכי גדול שמשווק כאן. היא מייצגת את כל מה שלא עובד במדינה הזו. מה איכפת לי מהשכונות של הערבים שם בכלל? למה שארצה אותן תחת הריבונות המזויפת של ישראל? כדי שמה?

נראה לי כתבת עוד דברים אבל אני קצת מפספס, לא נורא

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

קראת את מה שכתבתי לליאור? נראה לי מסביר את זה, לא?

כן, אבל להגיד - לערבים אזרחי ישראל בתוך מדינת ישראל זכות הקניין חשובה (ואפילו יותר מזה, לערבים שלא אזרחי ישראל, בתוך מדינת ישראל זכות הקניין חשובה), אבל ליהודים אזרחי ישראל בתוך מדינת ישראל זכות הקניין לא חשובה, זה לא יכול לעבוד חוקית 😂

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

להגיד שאתה מזהה תהליכים שמזכירים את גרמניה הנאצית זו לא אנטישמיות. בשום צורה שהיא. אפילו לא קרוב לזה.

רוצה לבדוק שוב את ההגדרה של אנטישמיות? האשמת ישראל עם מוטיבים נאציים, זה בהגדרה של אנטישמיות.

לצורך העניין בבריטניה טקסט כזה נחשב כעבירה פלילית של אנטישמיות.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

אין לי מושג על המ אתה מדבר. החלת הריבונות במזרח ירושלים היא עוד שקר של כאילו ריבונות, עם שום דבר מאחורי זה. ירושלים, מה שקורה בה, איך שהיא נראית, הבריחה של כל מי שאין לו כיפה על הראש, וכנראה גם מי שיש לו כיפה אבל הוא לא חרדי, ממנה ועוד זה ה-שקר הכי גדול שמשווק כאן. היא מייצגת את כל מה שלא עובד במדינה הזו. מה איכפת לי מהשכונות של הערבים שם בכלל? למה שארצה אותן תחת הריבונות המזויפת של ישראל? כדי שמה?

לא שאלתי אותך למה שאתה תרצה אותן, עובדתית הכריזו על ריבונות שם, כולל אזרחות לתושבים הערביים.

מצד שני מהשמאל כל הזמן אומרים - הבעיה ביו"ש זה שלא הכריזו שם ריבונות, ולכן זה "שלטון אפרטהייד".

ואז אתה בא ואומר - במקום שבו הכריזו ריבונות, ובמקום שבו לא הכריזו ריבונות - זה בדיוק אותו מצב.

אז מה משמעות הדיבורים מהשמאל שהבעיה היא שלא הכריזו ריבונות?

שני דברים חשובים שפספסת:

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה פשוט לא תיק שיכל להתנהל אחרת, במיוחד בהינתן הטענות של הדיירים.

תחשוב על זה בצורה אחרת, תופס אותך שוטר עם רכב גנוב, אתה מגיע למשפט, השופט אומר לך "אין בעיה שתחזיק את האוטו, אבל תשלם שכירות לבעל הרכב, ובמצב כזה אסור לו יהיה לקחת ממך את הרכב", ואתה אומר לו בתגובה "אני לא מכיר בזכות של בעל הרכב על הרכב הזה" השופט אומר לך "אז אתה הבעלים של הרכב?" אתה אומר לו "לא, אבל גם הוא לא ולכן לא אשלם לו", השופט מברר ומוצא שבמשרד התחבורה הרכב רשום על שם ההוא ולא על שמך.

רוצה לנחש מה תהיה התוצאה?

ואת זה:

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

על איזה פיצויים בכסף אתה מדבר? הם קיבלו מעמד של דיירים מוגנים, אסור היה לפנות אותם כל עוד הם היו משלמים דמי שכירות.

גם את זה הם סירבו כי הם לא מכירים בקניין של יהודי.

אז אתה עכשיו רוצה שמי שלא שילם דמי שכירות - יקנה בכסף מלא את השטח שאליו הוא פלש?! אתה מסתובב סביב כדור הארץ במסלול לוויני?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רוצה לבדוק שוב את ההגדרה של אנטישמיות? האשמת ישראל עם מוטיבים נאציים, זה בהגדרה של אנטישמיות.

הוא לא האשים את ״ישראל״. הוא דיבר על קהלים ספציפים. כמו שעשו כאן בשרשור.

רק כדי להבהיר: גם כשהחרדים צועקים לשוטרים ״נאצים״ הם לא הופכים לאנטישמים. 

ושוב זו פוליטיקת זהויות. לחלוטין. 

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מצד שני מהשמאל כל הזמן אומרים - הבעיה ביו"ש זה שלא הכריזו שם ריבונות, ולכן זה "שלטון אפרטהייד".

לא יודע מי אומר את זה. אני אומר שצריך להפרד מיו״ש. זו גם העממדה של רוב התומכים בפתרון שתי מדינות. יש גם כאלו שרוצים מדינה אחת מהים עד לירדן - אני סקפטי אם זה משהו שיכול לעבוד. אבל כרגע זה לא המצב, וההתנחלויות כל מטרתן בעייני היא למנוע כל סיכוי לכל פתרון. ובהקשר הזה לא איכפת לי אם זו התנחלות על שטח ריק, התנחלות בבית שהיה של יהודים לפני 100 שנה או כל דבר דומה. המטרה זהה לחלוטין.

לגבי השאר: אתה מנסה לגרור אותי לויכוח משפטי שאין לי עניין בו. הסברתי גם למה נראה לי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

הוא לא האשים את ״ישראל״. הוא דיבר על קהלים ספציפים. כמו שעשו כאן בשרשור.

כשאתה לא מפרט למי אתה מתכוון - אתה מכליל.

ולכן הוא כן האשים את ישראל (או יותר נכון את היהודים בישראל).

רק כדי להבהיר: גם כשהחרדים צועקים לשוטרים ״נאצים״ הם לא הופכים לאנטישמים. 

ושוב זו פוליטיקת זהויות. לחלוטין. 

תגיד את זה לליגה נגד השמצה, אולי הם ישנו את ההגדרות של אנטישמיות כי זה פוליטיקת זהויות.

לא יודע מי אומר את זה. אני אומר שצריך להפרד מיו״ש. זו גם העממדה של רוב התומכים בפתרון שתי מדינות. יש גם כאלו שרוצים מדינה אחת מהים עד לירדן - אני סקפטי אם זה משהו שיכול לעבוד. אבל כרגע זה לא המצב, וההתנחלויות כל מטרתן בעייני היא למנוע כל סיכוי לכל פתרון. ובהקשר הזה לא איכפת לי אם זו התנחלות על שטח ריק, התנחלות בבית שהיה של יהודים לפני 100 שנה או כל דבר דומה. המטרה זהה לחלוטין.

אבל גם מי שתומך בפתרון שתי המדינות מבין שקו הגבול לא יהיה 67, אלא יהיה חילופי שטחים למיניהם. ובשטחים האלה יהיה צורך להחיל ריבונות.

אז מה המשמעות של החלת ריבונות? הרי אתה אומר אין לי שום הבדל בין מזרח ירושלים תחת ריבונות לבין יריחו לא תחת ריבונות.

אגב ליהודים שגרים ביפו - זה גם בעיניך התנחלות?

לגבי השאר: אתה מנסה לגרור אותי לויכוח משפטי שאין לי עניין בו. הסברתי גם למה נראה לי.

אבל זה ויכוח משפטי, שהצד המפסיד בו, הפסיד (כי לא יכל לנצח בו), ובגלל שהפסיד גורר אותו למחוזות לאומיים, כי זה הסיכוי היחיד שלו לנצח.

ואתה, בתמימותך (אני מקווה שמתמימות) - זורם עם זה.

זה כמו ביריון שהפסיד במשחק אז הוא דופק מכות למנצח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אז שאני אבין - אני תרמתי יותר ממך (לפי טענתך), ועדיין איכשהו זווית הראייה שלך מקבלת עדיפות.

Got it.

תרמת יותר ממני כן. אני הייתי כולה חייל פשוט. יש עוד 1000 כמוני. אתה היית מתכנת שכתב קוד למערכת שהצילה חיי אדם, אז כן צריך להגיד את האמת תרמת יותר.

מבחינת זווית הראיה שלך אבל זה מסביר הרבה.

לא אכלת חרא מימך, מבחינתך לשים קסדה ואפוד זה אירוע, ועכשיו אתה יורד על קצינים קרביים שעשו דבר או שניים והקריבו המון וטוען שהם תבוסתנים ופחות פטריוטיים מבן גביר שההישג הכי גדול שלו הוא החדרת אוטובוס של אריתריים לקאנטרי ברמת אביב.

כל זה נתמך ע״י כל מני ציטוטים וניתוחים שהקשר בינם למציאות הוא כלום ושום דבר.

תבין האנשים האלה לא צריכים אישור למה שהם עשו ולמי שהם. אתה ושכמותך לא מעניינים אותם. הם עשו מספיק ויודעים שאם יקראו להם הם התייצבו ראשונים. בזמן שאתה תמשיך להקליד שטויות הם יעשו את העבודה ולא משנה כמה היא גרועה.

בקיצור זווית הראיה שלך שווה כלום בפיתה, ואם זה גורם לי לבטל את דעתך נהדר! לפעמים צנזורה היא דבר טוב, במיוחד אם מדובר באוסף של שטויות ושקרים. 

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, farkash7 כתב:

תרמת יותר ממני כן. אני הייתי כולה חייל פשוט. יש עוד 1000 כמוני. אתה היית מתכנת שכתב קוד למערכת שהצילה חיי אדם, אז כן צריך להגיד את האמת תרמת יותר.

תודה אבל לא מודד שום דבר בזה.

ואני גם לא מסתובב ומספר את זה.

מבחינת זווית הראיה שלך אבל זה מסביר הרבה.

לא אכלת חרא מימך, מבחינתך לשים קסדה ואפוד זה אירוע, ועכשיו אתה יורד על קצינים קרביים שעשו דבר או שניים והקריבו המון וטוען שהם תבוסתנים ופחות פטריוטיים מבן גביר שההישג הכי גדול שלו הוא החדרת אוטובוס של אריתריים לקאנטרי ברמת אביב.

מאיפה אתה יודע כמה חרא אכלתי או לא? ומה אני עושה במילואים נניח (שזה "קצת" יותר קרבי, וגם לא קשור לתכנות בכלל)?

אבל לצורך העברת הנקודה - אני הייתי שם בחוד על תקן המומחה הטכני שמאפשר ללוחמים להפעיל מערכות.

אז נכון שזה הסתפק בטירונות 02, אבל הייתי כתף אל כתף בפעילויות עם רובאי 07 למיניהם.

כל זה נתמך ע״י כל מני ציטוטים וניתוחים שהקשר בינם למציאות הוא כלום ושום דבר.

תבין האנשים האלה לא צריכים אישור למה שהם עשו ולמי שהם. אתה ושכמותך לא מעניינים אותם. הם עשו מספיק ויודעים שאם יקראו להם הם התייצבו ראשונים. בזמן שאתה תמשיך להקליד שטויות הם יעשו את העבודה ולא משנה כמה היא גרועה.

שוב, אתה מדבר על הרגשות, אני שואל לגבי תימוכין.

איפה @חן ג. שיגיד שאין מובאות אז אין טיעון?

בקיצור זווית הראיה שלך שווה כלום בפיתה, ואם זה גורם לי לבטל את דעתך נהדר! לפעמים צנזורה היא דבר טוב, במיוחד אם מדובר באוסף של שטויות ושקרים. 

אם אלו שקרים אז אתה בקלות אמור להוכיח שאלו שקרים לא?

מחכה להוכחות.

מה קרה? נפגעת שחשבת שהיית יותר קרבי ממני ולכן טיפסת על עץ שאתה לא יודע לרדת ממנו?

או שנפגעת שאמרתי שמצביעי מר"צ הם תבוסתנים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

הנכסים בבעלות יהודית , שום סיבה לוותר עליהם לטובת פורעים ערבים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם אלו שקרים אז אתה בקלות אמור להוכיח שאלו שקרים לא?

מחכה להוכחות.

מה קרה? נפגעת שחשבת שהיית יותר קרבי ממני ולכן טיפסת על עץ שאתה לא יודע לרדת ממנו?

או שנפגעת שאמרתי שמצביעי מר"צ הם תבוסתנים?

על ויקפדיה שמעת? מוזמן לקרוא

חלק מהדברים:
"בשנת 1997 נפצע בהיתקלות עם חוליית מחבלי חזבאללה סמוך למוצב סוג'וד[9] אולם חרף הפציעה המשיך לפקד ולנהל את הקרב נגד המחבלים[10]. בשנים 19982000 שימש ראש מחלקת מבצעים באגף המבצעים[11]. בשנים 2000–2002 פיקד על חטיבת הנח"ל[12]. יחד עם קבוצת מפקדים נוספים היה מהדוחפים לפעול כנגד מקורות הטרור הפלסטיני באינתיפאדה השנייה[13], בקסבות ובמחנות הפליטים, למרות היותם מרחבים עירוניים צפופים ומסובכים ללחימה[9]. גולן הוביל את החטיבה במבצע חומת מגן ובמבצעים נוספים ברחבי יהודה ושומרון כנגד"

נשמע לי כמו בנאדם תבוסתן, עוכר ישראל. בטח לא פטריוט כמו מחדיר האריתראים ומגן הטרוריסטים היהודיים מר בן גביר.

זיפה נוספת קיבל מהרמטכ"ל גבי אשכנזי, על כך שכמפקד אוגדת איו"ש איפשר לחייליו להשתמש בנוהל שכן, בניגוד לפסיקת בג"ץ בנושא. קידומו עוכב בתשעה חודשים[19]. ב-2008 הועלה לדרגת אלוף, מונה למפקד פיקוד העורף, ופיקד עליו במהלך מבצע עופרת יצוקה[9]."

נשמע לי כמו שמאלן מחבק בג"צ.

בקיצור כל מה שאתה כותב הוא שטויות של גיבורי מקלדת, דברי הבל, שקרים, בלבולי מוח, זווית ראיה שהחשיבות שלה היא כלום בפיתה.
גם על השירות שלך אתה מספר סיפורים, היית ג'ובניק תפסיק לבלבל במוח כי לבשת פעם קסדה. ג'ובניק. תרמת כמו 100 חירניק"ים אבל היית ג'ובניק מת. גם פה אתה מנסה לשנות את המציאות?

איפה שירתתי או איפה אני עושה מילואים לא צריך לעניין אותך כי לא הזכרתי את זה ולא ניפנפתי בזה (בניגוד אליך, כן חבר כן ניפנפת בזה). יותר "קרבי" ממך בטוח הייתי, אז תאמין לי שאני לא טיפסתי על שום עץ ולא נפגעתי.
זה גם לא קשה,  כי שוב היית ג'ובניק מת בהגה המקצועית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...