Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

זה העניין במשילות, אם היית בונה מרפסת והולך רב עם שוטרים גם היו עוצרים אותך וגם מביאים פסק דין מחמיר נגדך כעונש. הם יכולים לעשות מה שבא להם כי כל מיני עופר כסיף יאיר גולן ותמר זנדברג ישמרו עליהם.

על מה אתה מדבר? ישראל משילות? באיזה פלנטה אתה חי?
לא רחוק מאיפה שאני גר איזה מישהו הרים בית על שטח שלא שלו. באו שוטרים לפנות אותו, הבחור קשר את עצמו לבלון גז עם הילד ואיים שהוא מפוצץ את הבלון. מאז כבר 4-5 שנים שהוא גר בבית, עם חשמל, ביוב והכל.
על איזה משילות אתה מדבר? בישראל? בכל נקודה בארץ שתדקור אני אמצא לך בניה לא חוקית/קומבינות.

זה לא קשור בכלל לדיון.

אם אתה חושב שללכת ראש בקיר בכל הזדמנות זה מה שהופך אותך לגבר שיהיה לך בהצלחה בחיים. מתישהו תחטוף נבוט לראש (מטפורית, לא מאחל לך נבוט אמיתי), ותתעורר.

לגבי הצבא הוא מגייס את כולם, שמאל/ימין, כולם. פוליטיקה לא מעניינת אותו, ואם היא תתחיל לעניין אותו הלכה המדינה, אז בבקשה אל תערבב בינהם. 
אם הוא לא גייס מישהו כנראה שהבעיה לא אצל הצבא. לצורך העניין כם אני לא הייתי מגייס אותו, אלה אם המטרה להושיב אותו בכלא 3 שנים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4607

• SlowRide

4426

• פינדר

3483

• m3x7r3m3

2926

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

מציע פשוט לכל אחד לשאול את עצמו שאלה היפוטטית.

נניח שהיה אפשר לשכפל את בן גביר או את יאיר גולן.

באיזו מדינה הייתם מעדיפים לחיות? זו שרובה מורכבת מבני דמותו של גולן או מדינה שבה הרוב הם בן גבירים?

אישית, אני לא מעריץ של גולן, אבל אני יודע במה הייתי בוחר.

לא את זה ולא את זה , קיצוניות משני הצדדים של המפה הפוליטית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, farkash7 כתב:

יש קשר בין מה שאדם אומר לאדם עצמו ולמה שהוא עשה. עובדה שלא טעיתי בהערכה שלי לתפקיד שמילאת בצבא. תפקיד סופר חשוב עם המון תרומה כבר אמרתי, אבל לא תפקיד לחימה.

אני חוזר על מה שכתבתי לך:

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

לסיכום אני מציע לך לא לזלזל באנשים, כי אתה לא יודע מי יושב מאחורי המקלדת, מה הוא עשה, מה הוא יודע וכו'.

בכלל בדיון תנסה להימנע מאד הומינם, תתעסק בדברים שאדם אומר, ולא באדם עצמו.

למה הוא גרף רק 6 מנדטים? הוא לא גרף מנדטים, מרץ גרפה. זו לא המפלגה שלו ובהתחשב בתחזיות 6 זה הישג בשבילם.

עם נכס אלקטורלי כזה, מר"צ הייתה צריכה להיות לפחות פי 2.

אחרת הוא לא כזה נכס אלקטורלי, או שהוא לא נתפס כפטריוט כמו שאתה חושב.

שום כסף לא שווה תפקיד לחימה אמיתי בשטח. שום כסף. צריכים להיות הרבה דברים מעבר. להיות פטריוט נראה לי כמו חובה אחרת אין מצב לשרוד את זה.

נראה לך, אז אני אומר לך שאתה טועה.

תכף גם תטען שבדואים שהיום מבריחים סמים, אבל היו בתפקידי לחימה בשירות הצבאי, הם פטריוטים. זה חובה לא?

לגבי התפקוד שלו והתוכניות שלו אני לא יודע. לא נחשפתי אליהן. הם לא יצאו לפועל. אתה ניזון משמועות. דברים ששמעת ואתה נתפס אליהם אולי נכונים ואולי לא. מצד שני מהדבר היחיד שעליו יש וודאות אתה מתעלם. מה שהוא עשה בתור לוחם ומפקד. לא מתיישב עם כל מה שאתה חושב וכותב ומוכיח שאתה בעיקר מקשקש. התירוץ - הוא השתנה, זה לא אותו בנאדם.

חבר אנשים בגיל 50 לא משתנים, הם אולי מקבלים זווית ראיה אחרת אבל הם לא משתנים.

אז אני כן נחשפתי אליהן, אני לא ניזון משמועות, אין דרך יותר ברורה לומר את זה.

אני לא יודע אם הוא השתנה או לא, לא הכרתי אותו לפני שהגיע להיות מפקד פיקוד צפון. זה מה שאמרו עליו.

מה שברור הוא שהאדם שהיה מפקד פיקוד צפון - הוא תבוסתן, עם תוכניות תבוסתניות שלא יכלו לעמוד במבחן המציאות.

זה שכוכבי שינה את התוכניות לא מפתיע. קודם כל משנים תוכניות אופרטיביות זה לא משהו קבוע, ובטח שמגיע מפקד חדש ובטח אחד שחושב מחוץ לקופסה.

כוכבי חושב מחוץ לקופסה, למשל הוא חילק לחיילים פטישים בחומת מגן כדי שיעברו דרך הבתים במקום ברחוב. 

אני לא יודע אם העובדה שהוא החליט לשנות היא כי מה שהיה שם היה רע או פשוט כבר לא התאים למציאות או שפשוט היה לו רעיון טוב יותר (לדעתו).

אז זהו, שהוא אמר, אני ממש לא מתכוון לצטט לך מתוך שיחות סגורות ומסווגות כן? אבל התוכניות שהיו - היו רעות.

לפני 41 דקות, farkash7 כתב:

הצבא לא יכול להתמודד עם בלונים מה לעשות? 

הצבא גם לא מחליט אם יוצאים או לא יוצאים למבצע מה לעשות?

בסוף מי שמחליט זה ראש הממשלה.

הצבא יכול לתת תסריט בלהות לגבי כיבוש עזה. אתה יכול להגיד שזה מפחדנות. אולי זה באמת מפחדנות, אבל אולי זה גם פשוט התסריט שצריך מקבל ההחלטות לקבל לפני שהוא מחליט.

גם לפני חומת מגן היו תסריטי בלהות, עדיין שרון הנחה את הצבא לצאת למבצע.

אתה יכול להגיד שהצבא לא מוכן למלחמה.

אתה יכול להגיד שהצבא לא מספיק מקצועי.

אתה יכול להגיד שהצבא שמן.

אתה יכול להגיד שהמפקדים הבכירים באים להריץ תפקיד אחרון לפני פרישה בלי דרמות.

להגיד ״הצבא מפחד״ לא רלוונטי. מי שמחליט מפחד. אולי זה מהסיבות שמניתי קודם, אולי גם הוא חושב ככה, אם כן הוא נכשל והמפקדים נכשלו והוא היה צריך לפטר אותם ולעשות זעזוע. אם לא זו בעיה שלו לא של הצבא.

אישית אני חושב שהצבא לא מספיק מוכן לעימות הבא. אלה אם הוא יפעיל באמת כמויות אדירות של אש מיד בפתיחה. זו הביקורת שלי לצבא, לא עושים מספיק מילואים, לא עושים מספיק תרגילים. זה רק הרושם שאני קיבלתי, אבל מי יודע, אולי אחרים מזמנים יותר.

מקווה שאני טועה.

בגירסה מקוצרת זה אומר ששרי הביטחון וראש הממשלה אשמים, ואני מסכים איתך לגמרי.

לפני 40 דקות, פינדר כתב:

מעניין שאלו שנפגעים כל כך מהמילה "תהליכים",

מישהו נפגע מהמילה "תהליכים"? לא, רק מצביע על האמת, נתרגם את הנאום לאנגלית, נמחק את שם הדובר, וזה נחשב אנטישמיות, מה לעשות? נשנה את ההגדרה של אנטישמיות?

לפני 40 דקות, פינדר כתב:

אני ממש לא אוהב את הויכוח למי יש יותר גדול, או מי יותר פטריוט מאת'ר פאקר.

מציע פשוט לכל אחד לשאול את עצמו שאלה היפוטטית.

נניח שהיה אפשר לשכפל את בן גביר או את יאיר גולן.

באיזו מדינה הייתם מעדיפים לחיות? זו שרובה מורכבת מבני דמותו של גולן או מדינה שבה הרוב הם בן גבירים?

בגדול אני נגד שכפול, שכפול זה פתרון קל וגרוע.

שום דבר טוב לא יוצא אף פעם משכפול.

לפני 34 דקות, farkash7 כתב:

לגבי הבתים שצריך לפנות. יקבע בית משפט שצריך לפנות תפנה. עדיף שתעשה את זה בזמן נוח יותר מעכשיו אז אולי עשה טוב בית המשפט שדחה את הדיון, חסך מהמדינה את העניין הזה. כן אם תדחה מעט את הפינוי ותחכה לשקט זה לא יהפוך אותך לפחדן, זה יהפוך אותך לחכם.

גם אתה התבלבלת, יש 2 תיקים (רלוונטיים לתקופת הזמן הנוכחית) לגבי בתים בשייח ג'ראח, אחד כבר קיבל פסק דין, הוחלט שצריך לפנות.

לגבי ההחלטה מתי - זו לדעתי החלטה פוליטית שהדרג הפוליטי צריך להחליט מתי. (מצד שני לדעתי זו גם הייתה החלטה פוליטית מתי לפנות את נתיב האבות).

וזכותנו להעניש אלקטורלית את הגורמים הפוליטיים שבוחרים לא לבצע החלטות פוליטיות שאנחנו רוצים.

לגבי התיק השני - אין עדיין פסק דין, אבל לא צפוי להיות שונה כי העובדות לא שונות, וגם טענות הדיירים לא צפויות להיות שונות.

ובכל זאת החליטו לדחות, שידחו, פינוי שטח פרטי בנגב מתעכב כבר איזה שניים או שלושה עשורים בהכשר הבג"צ.

לפני 32 דקות, SlowRide כתב:

מה זה הקישקוש הזה מי היה יותר קרבי ואכל יותר חרא, איך זה קשור בכלל? 

זה כשל לוגי שנקרא "פנייה לסמכות", הוא מסתמך על זה שמישהו עם "סמכות" תמיד צודק, או במילים אחרות "אני צודק כי אני הייתי קרבי" או לחילופין "אתה טועה כי לא היית קרבי", או "הוא צודק כי הוא שופט" או "הוא צודק כי הוא קצין".

לפני 34 דקות, farkash7 כתב:

בן גביר לא עשה שום דבר כדי לשמור עליך. זה כל העניין.
השני דווקא כן. זה מגובה במעשים לא בדיבורים.

גדול, אז הצבא סירב לגייס את בן גביר, מחשש שהוא ישפיע אידיאולוגית על חיילים מסביבו (שזה במילים אחרות - "באמאש'ך אתה ימני מדי בשבילנו").

גולן לא ימני מדי, ולכן כן גויס.

ואז אתה בא ואומר - אבל לא גייסו אותו אז הוא לא תרם, בזמן שהצבא הוא זה שלא רצה לגייס אותו למרות פעילות אקטיבית שלו כדי שכן יגייסו אותו.

לפני 21 דקות, farkash7 כתב:

לגבי הצבא הוא מגייס את כולם, שמאל/ימין, כולם. פוליטיקה לא מעניינת אותו, ואם היא תתחיל לעניין אותו הלכה המדינה, אז בבקשה אל תערבב בינהם. 
אם הוא לא גייס מישהו כנראה שהבעיה לא אצל הצבא. לצורך העניין כם אני לא הייתי מגייס אותו, אלה אם המטרה להושיב אותו בכלא 3 שנים.

אתה טועה, כרגיל אתה מניח הנחות, שפשוט מתנגשות בקרקע המציאות.

ציטוט

לפני כחודש כינה ד"ר יועז הנדל את יו"ר להבה בנצי גופשטיין 'משתמט' ולאחר מכן הוסיף כי גם עורך דין איתמר בן גביר השתמט משירות בצה"ל.

בתגובה לדברים פנה בן גביר ודרש התנצלות וכן פיצוי על סך מאה אלף ש"ח. במכתב ציין עורך הדין כי הוא וגופשטיין ביקשו לשרת בצה"ל אך בעקבות התערבות חברי כנסת מהשמאל נמנע גיוסם.

בן גביר, בן לאמא שפעלה כנערה באצ"ל וכקצינה בצה"ל, פירט כיצד שבת רעב מול לשכת הגיוס, וכן סיפר כיצד אימו ז"ל שלחה מכתבים לרמטכ"ל דאז אהוד ברק. גם גופשטיין ששלושת בניו בגיל גיוס משרתים בצה"ל ביחידות קרביות ניסה להתגייס אך לצערו צה"ל דחה אותו".

עכשיו נתעלם רגע מהתערבות חברי כנסת מהשמאל (אם כי זה לגמרי הגיוני שהם התערבו, אבל אני לא ראיתי הוכחה לכך), הוא טוען ששבת רעב מול לשכת הגיוס ואמא שלו שלחה מכתבים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

כשאתה לא מפרט למי אתה מתכוון - אתה מכליל.

ולכן הוא כן האשים את ישראל (או יותר נכון את היהודים בישראל).

אני לא הרגשתי מואשם. גם לא אף שמאלני אחר שאני יכול לחשוב עליו. זה לא נכון. עזוב נו, אתה מנסה לסחוט עלבון בכח..

אז מה המשמעות של החלת ריבונות? הרי אתה אומר אין לי שום הבדל בין מזרח ירושלים תחת ריבונות לבין יריחו לא תחת ריבונות.

הסברתי בתגובות הקודמות. אני חושב שאתה גם מבין בעצמך את ההבדל, כשאתה מתלונן, למשל, על העדר משילות בדרום. כלומר ברור לך שמה שחשוב זה לא סתם סימון וי, נכון?

אגב ליהודים שגרים ביפו - זה גם בעיניך התנחלות?

לא. 

בל זה ויכוח משפטי, שהצד המפסיד בו, הפסיד (כי לא יכל לנצח בו), ובגלל שהפסיד גורר אותו למחוזות לאומיים, כי זה הסיכוי היחיד שלו לנצח.

ואתה, בתמימותך (אני מקווה שמתמימות) - זורם עם זה.

זה ויכוח משפטי בעולם שבו אין משמעות לשום דבר מעבר לזה. בעולמימ יש. זה לא ״מי שהפסיד בו גורר אותנו למחוזות לאומיים״. זה למכתחילה מאבק לאומי לאומני. ממניח שזה ברור לך גם. אם לא אז מיציתי את כל הכלים שלי לשכנע

לפני 47 דקות, netco כתב:

אז כאמור למה כאן העיקרון של הפרגמטיות נזנח, ויש צורך לקדש את הצדק עד המטר האחרון?

בפשטות ובקצרה, אתה מנסה לעשות את מה שהימין מנסה לעשות כבר כמה שנים טובות: לייצר סימטריה בכל דבר. אני לא יודע מתי ואצל מי זה כלי שנראה שקל להשתמש בו, ומתי ואצל מי זה ממגיע מאמונה אמיתית וכנה שיש סימטריה. אבל אין. אין לי כח לנהל דיון סרק על ההבדל במעמדם של מתנחלים אל מול ערבים - במזרח ירושלים, מחוצה לה. אם אתה חושב שמתקיים שוויון כלשהו בינך לבין תושבי מזרח ירושלים - שיהיה לך בכיף. אבל זה מראה על פער כל כך קיצוני בינינו בעולם המושגים שלנו, שאין לנו איך לנהל את הדיון הזה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא הרגשתי מואשם. גם לא אף שמאלני אחר שאני יכול לחשוב עליו. זה לא נכון. עזוב נו, אתה מנסה לסחוט עלבון בכח..

אתה לא, משפחות שכולות כן.

אני גם לא נעלבתי, בעיניי זה פתטי, במיוחד שאם קראת את כל ההודעות שלי מהיום אתה יודע שאני הכרתי אותו אישית, אז אני בטח לא איעלב ממה שהוא אומר. מה שנקרא "מכיר את מגבלות היכולות שיש שם".

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

הסברתי בתגובות הקודמות. אני חושב שאתה גם מבין בעצמך את ההבדל, כשאתה מתלונן, למשל, על העדר משילות בדרום. כלומר ברור לך שמה שחשוב זה לא סתם סימון וי, נכון?

אני מבין את ההבדל בין יריחו למזרח ירושלים. לכן שאלתי למה מה שתופס ביריחו תופס גם במזרח ירושלים לתפיסתך?

אני לא מבין את ההבדל בין שגב שלום לבין מזרח ירושלים. או שאתה חושב שגם ביניהן אין הבדל?

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

לא. 

אז מה ההבדל בין יפו למזרח ירושלים?

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

זה ויכוח משפטי בעולם שבו אין משמעות לשום דבר מעבר לזה. בעולמימ יש. זה לא ״מי שהפסיד בו גורר אותנו למחוזות לאומיים״. זה למכתחילה מאבק לאומי לאומני. ממניח שזה ברור לך גם. אם לא אז מיציתי את כל הכלים שלי לשכנע

אתה טוען שאילו הפולשים היו יהודיים (+ כל המסביב, כמו דייריים מוגנים שלא מוכנים לשלם שכירות ולא מכירים בבעלות על השטח) אז אלע"ד ועטרת כהנים לא היו מבקשים את הפינוי שלו?

ככה או ככה, זו פרקטיקה גרועה (בשבילנו) של מי שאין לו טיעונים משפטיים, בעתירה משפטית, ופונה לאלימות כדי "לנצח" בויכוח משפטי בלי כלים משפטיים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וזה נחשב אנטישמיות, מה לעשות? נשנה את ההגדרה של אנטישמיות?

כרגיל, אתה בורח להגדרות. איפה שאפשר להתפלפל לנצח.

אנטישמיות היא לא מושג מתמטי, ובשנים האחרונות הרחיבו את ההגדרה שלה, בכל מיני מקומות, עקב לחצים פוליטיים, שנועדו בדיוק בשביל לסתום את הפה למי שרוצה לבקר את מדינת ישראל או חלקים מהחברה הישראלית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תבקש מהליגה נגד השמצה לשנות את ההגדרה.

אבל אתה לא יכול להתלונן שדברים מסוימים מתאימים להגדרה, אז משתמשים במונח הזה.

אם זה מתאים להגדרה של אנטישמיות, אז אפשר להשתמש במילה הזו.

אבל אי אפשר להגיד אנטישמיות על ביקורת על פינדר, או על ליאור, כי זה לא מתאים להגדרה.

מה לעשות, אנחנו חיים בעולם שמורכב מהגדרות. כי אחרת איך נתנהל? אם אני אומר לך שיש לי שקל, אבל אין הגדרה לשקל, ואין הגדרה ל"יש לי" (כלומר לבעלות) אז אני אגיד לך שיש לי שקל ואתה לא תבין מה זה אומר.

אבל טשטוש הגדרות זה חלק משיטה של השמאל:

this-is-hasan-he-was-born-in-sweden-hasa

אחרת איך יספרו לנו שעופר כסיף הוא פאטריוט ואיבתיסאם מרעאנה היא צויונית?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי מת ומינה את הליגה נגד השמצה להיות אחראית בלעדית על הגדרת האנטישמיות.

מדובר בארגון מטעם עצמו, שבשנים האחרונות בעצמו הפך לארגון ימין טראמפי, שמקדם שנאה לאסלם, גייז וכו'.

שאר הקשקוש שמרחת שם הוא דוגמא קלאסית להטיות הלוגיות שאתה זורק כל פעם שאתה לא יכול להתמודד.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, farkash7 כתב:

אף אחד לא טען שהוא סופרמן. גם לא טענתי שהוא גיבור. טענתי אבל שהוא עשה דבר או שניים, והוא פטריוט.
לגבי מה קשור ג'ובניק, קשור גם קשור.
כשגיבור מקלדת לועג לאדם אחר חשוב מאוד להבין מה אותו גיבור מקלדת עשה בחייו, זה נותן פרספקטיבה.
כשאתה מגלה שאותו גיבור מקלדת היה גם בצבא "מתכנת לוחם" זה רק מדגיש את הנקודה, וזה גם לא במקרה.

כולם פטריוטים. פשוט כל אחד חושב שהמדינה צריכה להיות בכיוון טיפה שונה, זה הכל. מי שלא פטריוט לא מקדיש את החיים שלו בהתעסקות בשיט הזה, בצבא או בפוליטיקה או בשתיהן.

לגבי מה קשור ג'ובניק, אם הדיון היה בנושא לחימה אז כן, הביקורת של מי שכל הניסיון שלו בלחימה מסתכם ב 3000 שעות בקול אוף דיוטי לא שווה יותר מדי, אבל הביקורת היתה בעיקר על אמירות של גולן ולא על היכולות המקצועיות שלו כקצין וכלוחם. גם ביבי היה קצין קרבי ואני לא רואה כאן מישהו מונע מעצמו לבקר את האמירות שלו.

לדעתי כל התעסקות בסמכות ודרגות, "קרבי זה הכי אחי" ופטריוטיזם זה לכלוך שמפריע להסתכל בצורה אובייקטיבית על דברים. הוא מטומטם כי הוא היה טבח בצבא, זה טיפש בגלל שהוא לא עשה קורס קצינים, עם זה אסור להסכים כי הוא לא שם דגל על האוטו בעצמאות ואני יודע יותר טוב מכולם כי שכבתי 3 שעות במארב ודבורה נכנסה לי לאוזן ויצאה לי מהאף.

ככה זה נשמע מהצד, מטומטם לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מי מת ומינה את הליגה נגד השמצה להיות אחראית בלעדית על הגדרת האנטישמיות.

מדובר בארגון מטעם עצמו, שבשנים האחרונות בעצמו הפך לארגון ימין טראמפי, שמקדם שנאה לאסלם, גייז וכו'.

שאר הקשקוש שמרחת שם הוא דוגמא קלאסית להטיות הלוגיות שאתה זורק כל פעם שאתה לא יכול להתמודד.

בין היתר האו"ם (שאי אפשר לחשוד בו בימניות טראמפית) השתמש בהגדרה שהליגה נגד השמצה ישבה וכתבה והציעה.

אבל כאמור, מישו נולד באקווריום ולכן הוא דג, אם אנחנו רוצים לומר משהו שנופל להגדרה של אנטישמיות, אבל לא רוצים שזה ייחשב אנטישמיות - נאמר שאנחנו לא מקבלים את ההגדרה של אנטישמיות.

ואני זה לא שלא יכול להתמודד, גדול.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו או"ם שהגדיר עד לפני כמה שנים את הציונות כגזענות?

אכן, ארגון לגמרי לא פוליטי, עם הגדרות אובייקטיביות ונטולות אינטרסים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זו זרוע אחרת של האו"ם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או"ם שמום..

כשהאום הגדיר את הציונות כגזענות, זו היתה הגדרה לגיטימית לדעתך?

או שאז היית פחות בקטע של הגדרות? חבר שואל.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע האחרון: הדרג המדיני קבע כי מצעד הדגלים לא יעבור בשער שכם | משדר מיוחד (ynet.co.il)

אפס משילות של ביבי הלוזר. ניצחון למחבלים  וחגיגות במזרח העיר שרק ימשיכו ויתדלקו את המהומות.
איזה כיף להיות יהודי שומר חוק במדינה הזאת אתה ממש מרגיש שיש מי ששומר עלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

או"ם שמום..

כשהאום הגדיר את הציונות כגזענות, זו היתה הגדרה לגיטימית לדעתך?

או שאז היית פחות בקטע של הגדרות? חבר שואל.

כשהגוף באום שאחראי על ההגדרה הזו הוא הגוף שאחראי לזכויות האדם, והחברות בו הן איראן, סין וערב הסעודית, אז כדאי לקחת את זה עם קילו של מלח.

כאמור כשמחליטים שמישו הוא דג כי נולד באקווריום, ההגדרה פחות רצינית.

כשההגדרה באה ממדינות קצת יותר רציניות, כמו ארה"ב ובריטניה, עם גוף שחקר השואה והאנטישמיות זה המומחיות שלו, זה קצת שונה.

אבל עזוב, בוא נסתכל על זה מנקודת מבט אחרת, אני מסכים איתך שהאו"ם ברובו אנטי ישראלי, אז אם הוא אומר שזו הגדרה לאנטישמיות, כנראה שההגדרה הנכונה אפילו יותר מקיפה מזו. ההסקה הזו נקראת "קל וחומר"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...