Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 40 דקות, SlowRide כתב:

גם אני חשבתי שלא נכון להחליף ממשלה באמצע מלחמה, אבל התפקוד שלהם באמת מתחת לכל ביקורת. נראה שהנזק יהיה קטן יותר.

מודה שתוצאות המלחמה אני מעדיף שירשמו על ביבי. כי גם ככה מאשימים את השמאל בכישלון של המצב הנוכחי. 

לפני 16 דקות, KipodYam כתב:
  • מסוממים (הן גביר הבטיח לגליזציה!)
  •  

זה חדש לי שבן גביר הבטיח ליגליזציה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3795

• m3x7r3m3

2926

לפני 42 דקות, SlowRide כתב:

גם אני חשבתי שלא נכון להחליף ממשלה באמצע מלחמה, אבל התפקוד שלהם באמת מתחת לכל ביקורת. נראה שהנזק יהיה קטן יותר.

מסכים.

הם פשוט חבורת הזבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, DareDevil כתב:

שתוצאות המלחמה אני מעדיף שירשמו על ביבי. כי גם ככה מאשימים את השמאל בכישלון של המצב הנוכחי

במדינה הזאת מאשימים את "השמאל", מה שזה לא יהיה, בכל הכשלונות של ביבי. הממשלה שלו תלך הביתה, תפסיק לגרום נזקים לא יהיה במה להאשים.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף מחשבה שעברה לי בראש

ינון מגל פירסם בטלגרם שלו על כך ש"חמאס" נותן הוראות בעברית דרך הערוץ Gaza now.

קצת בדיקה ונראה לי שהוא צודק, חמאס מכתיב הודעות ולא נותן הוראות כביכול לפעילים ישראלים. יעני גיס חמישי..

קשה לי להאמין שלפני הריגת בעל הערוץ (21.11.23) השתמשו בחטופים ורק לאחר מכן (מניח שהודעות ארוכות יוצאות קצת מחורבשות בתרגום מכונה) התחילו להשתמש באחד או שתיים. צורת הכתיבה יותר מדי סלנג ישראלי. סימני פיסוק או סתם שלושה נקודות לאחר משפט...

גם תמוה מאוד לאבד גרש בסוף הפסקה האחרונה, מניח שעבר עריכות רבות לפני שפרסמו את ההודעה הזו.

screenshot-t.me-2024_02.05-20_40_11.png.a3d19537e40df81c911542d15a5b85c8.png

לא התפלא אם באמת משתמשים בחטופים בשביל הודעות ארוכות ואולי גם החטוף מנסה להעביר מסר סודי בתוך ההודעה הזו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותו, שהיא אזרחית ישראלית. מה בדיוק צריך לעשות? לשלול לה את האזרחות? למנוע ממנה שירותי רפואה? להחזיק אותה בצינוק?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 דקות, DareDevil כתב:

משתף מחשבה שעברה לי בראש

קצת בדיקה ונראה לי שהוא צודק, חמאס מכתיב הודעות ולא נותן הוראות כביכול לפעילים ישראלים. יעני גיס חמישי..

קשה לי להאמין שלפני הריגת בעל הערוץ (21.11.23) השתמשו בחטופים ורק לאחר מכן (מניח שהודעות ארוכות יוצאות קצת מחורבשות בתרגום מכונה) התחילו להשתמש באחד או שתיים. צורת הכתיבה יותר מדי סלנג ישראלי. סימני פיסוק או סתם שלושה נקודות לאחר משפט...

גם תמוה מאוד לאבד גרש בסוף הפסקה האחרונה, מניח שעבר עריכות רבות לפני שפרסמו את ההודעה הזו.

לא התפלא אם באמת משתמשים בחטופים בשביל הודעות ארוכות ואולי גם החטוף מנסה להעביר מסר סודי בתוך ההודעה הזו..

למה אתה מתייחס למה שאומר ינון מגל?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, עדי-אל כתב:

להגיד תתפטרו זה לא נכון. אם דברים בעבודה לא בדיוק הולכים כמו שרוצים לא ישר מתפטרים

אם אתה נהג אוטובוס ונותנים לך אוטובוס בלי בלמים אז כן, ישר מתפטרים.

שר אחראי ושותף לכל החלטה וופעולה של הממשלה ומחוייב להצביע בעדה. אם אתה מפגין נגד ההחלטות שלך עצמך לא רק שתתפטר אלא רוץ מיד לבי"ח פסיכיאטרי לבדיקה.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Coro כתב:

להחזיק אותה בצינוק?

כן ! את שתוכיח שהיא לא משתפת פעולה עם החמאס ולא מעבירה מידע להנייה.

צריך דחוף לזמן לחקירה את כול המשפחה שגרה בתחומי ישראל ויפה שעה אחת קודם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

למה אתה מתייחס למה שאומר ינון מגל?

כי זה חשוב, אחרת זה יכול להוביל לעוד בעיות שאני לא רוצה לגלות אותם.

וגם שמעתי את התוכנית ברדיו של גולדשטיין ותדמור והם דיברו על זה מנקודה שלא כל כך הסכמתי איתה וחשבתי שהם מייחסים להודעה הזו משמעות שלא מתאימה ולכן החלטתי לפרסם את זה פה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, DareDevil כתב:

משתף מחשבה שעברה לי בראש

תעשה לעצמך טובה בחיים, וצא מטוויטר ובטח ובטח שמכל ערוצי הטלגרם. מה הם מוכרים לך שם חוץ משנאה, שקרים בלי סוף, הסתה.... אתה שוכח משהו אחד, כל האנשים האלו זו הפרנסה שלהם והם מסוג האנשים שימכרו את האמא שלהם תמורת עוד כמה שקלים בחשבון הבנק. הם פשוט חלאות המין האנושי. 

בכלל, זו בדיוק הסיבה שאני חושב לאחרונה שחמאס לא רק ניצח אותנו אלא הביס אותנו. הוא אולי לא ישלוט בעזה יותר, ראשיו יחוסלו וכו', אבל מה שבטוח הוא שמדינת ישראל היא כנראה ז"ל, אם האסון של 7 באוקטובר לא שינה כאן כלום וכל האנשים האלו לא ברחו לחורים שלהם, בן גביר עם המפגרים שהצביעו לו ועדיין מעריצים אותו הם כבר 10 מנדטים, המשיחיים ועוד, פשוט לא יישאר מה לעשות במדינת הפח אשפה הזו שאני כבר די בטוח שביבי עדיין יהיה ראש הממשלה שלה לעוד שנים רבות. 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

אחותו, שהיא אזרחית ישראלית. מה בדיוק צריך לעשות? לשלול לה את האזרחות? למנוע ממנה שירותי רפואה? להחזיק אותה בצינוק?

לא הכרתי שהיא ישראלית. מקווה שהטיפול ייכשל.

מה שכן הייתי עושה להם איחוד משפחות בצד השני של הגדר.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם זה באמת יקרה מה הביביסטים האדוקים יאמרו לעומת המים הטריטוריאלים.

איזו המצאה בעד ביבי הם ימציאו. אולי שהשטח הזה אינו מתאים למטה בננות ולכן אין בו צורך?

אולי תהיה המצאה שגם ככה זה שטח עודף ואין בו צורך כי אף אחד לא יגור פה. או שבכלל התשובה תהיה אבל לפיד.....

Screenshot_20240206_065801_Chrome.jpg

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...