Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קשר שמיטה להר סיני?

אני בוחר את המוצרים שלי לפי ההתאמה שלהם לצרכים שלי.

ה-iRiver היה בעל איכות סאונד טובה יותר, הגיע סטוק עם אוזניות בכמה רמות מעל ה-iPod, ואיפשר לי עם ה-OCD שלי לבנות בעצמי את מבנה התיקיות של הנגן שלי ולנווט את דרכי לפי איך שאני סידרתי ולא לפי החשקים של iTunes או ה-ID3 Tags.

האנדרואיד הרבה יותר נוח לי, הרבה יותר פתוח ומאפשר לי לעשות הרבה יותר מאשר אייפונים מקבילים שעולים יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד שאלה לגבי המוטו ג'י החדש. מישהו נתקל בתופעה שמראה לי הודעה שהמכשיר לא מזהה את כרטיס הסים? בעיקרון אני נכנס להגדרות ומגדיר לו מחדש את הסים אבל זה קורה לי כמה פעמים ביום וזה מתחיל להציק. החלפת סים לא עזרה, אני כרגע מנסח מייל לאתר ממנו הזמנתי, נראה מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס כבר 5 מטענים מקוריים הלכו לפח וזה לא זול.

מחפש באיביי קישור למוכר אמין למטען לS4

מה אתה עושה איתם שהם הולכים כל כך מהר אצלך?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/2A-GENUINE-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-4-3-2-S5-S4-S3-DUAL-USB-CAR-CHARGER-ADAPTER-CABLE-/261132054891?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item3cccaef16b

זה הדגם של המטען,את המוכר אני לא מכיר.

יש לי את המטען הנ"ל מעל לשנה בשימוש יום יומי והוא מצוין.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה עושה איתם שהם הולכים כל כך מהר אצלך?

אחד סתם יצא מהמקום לא ברור למה,

השאר או שפתאום החיבור מאוד נחלש או מטעין לאט.

גם אחים שלי כל הזמן משחקים כשהמכשיר בטעינה אז הוא זז מצד לצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש יחסית באנדרואיד, כשאני מעביר שירים בעברית לתיקיית MUSIC במכשיר, השירים בג'יבריש.

תקלה נוספת היא שחלק מהשירים בכלל לא נמצאים ברשימת שירים.

ועוד דבר- אני מארגן את השירים שלי בתיקיות, ובמכשיר הכל מבולגן. יש פתרון ?

מכשיר M8

עריכה אחרונה על ידי SmartCoupe

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד סתם יצא מהמקום לא ברור למה,

השאר או שפתאום החיבור מאוד נחלש או מטעין לאט.

גם אחים שלי כל הזמן משחקים כשהמכשיר בטעינה אז הוא זז מצד לצד.

תבדוק אם זה לא הכבל במקרה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש יחסית באנדרואיד, כשאני מעביר שירים בעברית לתיקיית MUSIC במכשיר, השירים בג'יבריש.

תקלה נוספת היא שחלק מהשירים בכלל לא נמצאים ברשימת שירים.

ועוד דבר- אני מארגן את השירים שלי בתיקיות, ובמכשיר הכל מבולגן. יש פתרון ?

מכשיר M8

יש לך את התוכנה שמגיעה מובנית למוזיקה, השתמשתי בה רוב הזמן אמנם ללא תיקיות, ג'יבריש לא קרה אצלי, ולא שמתי לב לשירי שנעלמו מהרשימה.

אצלי זה M7

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

אני מבקש המלצה לטלפון (לא בשבילי), הדרישות בסיסיות יחסית - גלישה בסיסית באינטרנט, וואטסאפ ומייל.

התקציב גמיש מאוד, אך ההעדפה להישאר בגבול ה 1,000 ש"ח בקנייה בארץ (אלא אם כן בקנייה מחו"ל ההנחה

היא מאוד משמעותית).

עדיפות למכשיר עם חיי סוללה ארוכים ואחריות של שנה ומעלה.

החיפוש התחיל מאייפון 6 (שהוחלט שהוא יקר מידי ואין בו צורך) דרך ה LG G3 (שנפסל מסיבה דומה), והוחלט

לחפש משהו פשוט שיענה על הדרישות הבסיסיות שהוא נדרש להן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה למוטו G. המחיר כ-900 ש"ח מאמאזון צרפת (אולי כעת קצת יותר בגלל הדרדרות שער השקל). הבעיה היחידה מבחינתך היא האחריות, אבל האמת היא שבמשך 19 שנה ואחרי עשרות טלפונים ניידים מימשתי אחריות רק פעם אחת, וזה היה ב-1998. מכשירים מחזיקים אצלי ואצל בני המשפחה בין 1.5-4 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - קיבלתי כעת מייל מאמאזון צרפת - המוטו G4G (מסך "4.5) נמכר כעת ב-150 אירו, אני מעריך שבחיסור המע"מ הצרפתי ובתוספת המע"מ הישראלי ודמי המשלוח תגיע לסביבות 800-850 ש"ח. במחיר זה העסקה מומלצת למי שמעוניין במכשיר 4G ו"מסתפק" במסך 4.5. שים לב שההצעה תקפה עד חצות, כך שאם אתה מעוניין עליך להזדרז.

לגבי חיי הסוללה - נסיוני עם מוטו G מדור ראשון (מסף "4.5) ושל אשתי עם מוטו G מדגם 2014 (מסך "5) הוא שאין בעיה של חיי סוללה, מחזיקה 1-2 ימים בהתאם לשימוש. עם זאת אצלנו המכשירים משמשים בעקר לשיחות, גלישה ומייל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי G3 שנרכש בארה"ב (ספק הסלולר ספרינט).

הוא כמובן סימפרי באופן מלא.

עשיתי לו ROOT.

העניין הוא עם רומים (ROMׂ): ידוע לכם על רום עם עברית מלאה שעובד עם הדגם הנ"ל (LS990) למעט CloudyG3 ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...