Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יודע שאפשר לשנמך, אבל אני מנסה להמנע מזה. לא ברור לי למה אין פתרון פשוט (או ברמה יותר פילוסופית, למה במערכת שקוראת לעצמה "פתוחה" גוגל לא מאפשרת לעשות רוט בקלות).

כי המערכת שאתה מקבל היא לא אנדרואיד כפי שגוגל הוציאה אותו, הוא עטוף בתוכנות של LG, ממשק של LG וכו'.

אי אפשר להאשים למשל את גוגל על זה שסמסונג שמו KNOX לצורך העניין.

LG בחרו שלא לאפשר לך רוט באופן חופשי ופשוט.

גוגל היא הבעיה בבסיס. למה אנדרואיד לא מגיע פתוח לגמרי סטוק? למה אני חייב לבצע סדרה של פעולות בשביל להיות מסוגל לבדוק מדוע הטלפון שלי אוכל סוללה? זה פשוט מגוחך. או שיסדרו לנו רוט בקלות, או שיסדרו את המערכת הפעלה המטופשת שלהם שלא תאכל משאבים בקצב לא הגיוני...

אנדרואיד לא מגיע אליך בכלל, הוא מגיע ל-LG, הם שמים בו מה שהם רוצים, עוטפים במה שהם רוצים ומביאים לך.

לצורך העניין אנדרואיד סטוק לא מגיע ל-Tap to wake ולא מגיע עם אפליקציית שלט.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהבטחתי SPIRE אני מעדכן.

הורדתי את התוכנה שעושה את הרוטינג והגדרתי את סוג המכשיר וגרסת הבילד אבל כאשר אני לוחץ על רוטינג הוא בודק ומודיע לי שהוא לא מוצא את המכשיר.

נדמה לי שרשום ADB NOT FOUND.

בדקתי ואופצית הדיבאגינג מופעלת והמכשיר מוגדר על MTP ומחובר למחשב דרך הכבל המקורי של המכשיר כפי שכתוב בהוראות של התוכנה.

מה לעשות עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מוזר מאוד שהעדכון מחק את הדרייברים של ה-ADB... פשוט תוריד אותם מחדש ותנסה את הרוט עוד פעם.

http://developer.android.com/tools/extras/oem-usb.html

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPIRE נכנסתי לקישור שנתת אבל לפי הדיאגנוסטיקה של האתר כל הדרייברים (לפחות אלו שקשורים) מעודכנים.

יש דרך נוספת לעשות את הרוטינג?

פעם שעברה שעשיתי רוטינג לא היו לי בעיות בכלל וגם השתמשתי בתוכנה אחרת שלא זכור לי שמה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה - האם יש רומים לנקסוס 5 עם touchwiz או sense?

כי אנדרואיד סטוק זה יפה והכל, אבל יש המון דברים שחסרים שם לעומת גירסאות מוגמרות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמניאק, לא שידוע לי, כי כל הממשקים האלה הם בלעדיים של היצרניות האלה ולא נראה לי שמישהו רוצה ש-HTC או סמסונג יבואו לתבוע את האימ-אמא שלו כי הוא העתיק את הממשק שלהן. בזמנו אני חיפשתי גם כן רום עם סנס לגלקסי נקסוס אחרי שהרגיש לי דיי ערום אחרי שעברתי אליו מדיזייר שהיה עם הסנס המעולה. החיפושים העלו חרס.

איש_קרח, היה לי קצת זמן להתעסק עם זה וקראתי קצת. האם הבוטלואודר שלך פתוח, או שהוא נסגר בעקבות העדכון? (אם הוא פתוח, כשאתה מפעיל את הטאבלט אמור להיות למטה ציור של מנעול פתוח). אם הוא סגור, לא יהיה ציור בכלל.

בגדול, הוא אמור להישאר פתוח למרות שעדכנת, נשמע לי מאוד מאוד מוזר שעדכון של האנדרואיד יינעל את הבוטלואודר. לא אמור לקרות. בכל מקרה, אם הוא באמת נעול, צריך לפתוח אותו מחדש. חפש בגוגל Nexus 7 2013 unlock Bootloader (אני מניח שזה הדגם שלך). בעקרון, אם מותקנים אצלך הדרייברים של ה-ADB (הלינק הקודם ששמתי לך) אז זאת פעולה פשוטה וקצרה, סך הכל שתיים שלוש פקודות דרך CMD.

אחר כך, תכנס ללינק הזה, שם יש הסבר מקיף ומפורט לפי צעדים של מה צריך לעשות. יש תוכנה של מישהו בשם ChainFire שאפשר להוריד מהלינק הזה, היא אמורה להיות גם עניין של קליק אחד שעושה הכל.

תעדכן.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גובה השמע בשיחה אצלי, הוא מתחת לכל ביקורת ( הטלפון תקין ).

יש איזושהי אפליקציה שמטפלת בעניין ומגבירה את השמע?

ראיתי אפליקציות שעוזרות ברמת חוזק הצליל בכל מיני דברים, אבל לא בשיחה.

תודה מראש :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי את הנקסוס הנבלה, וקניתי ביד 2 מכשיר נוט 2 מדגם SHV-E250K, שזה גירסה קוריאנית של נוט 2, שתומכת בדור 4.

האם המכשיר זהה חומרתית לN7105? אני רואה שיש לו מעבד EXYNOS וכרטיס מסך זהה

האם אוכל להתקין עליו רום סטוק או קסטום שמיועד לN7105?

file.php?id=21246&t=1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

אני טס לחו"ל עם חבילת גלישה מוגבלת ובתשלום פר מגה.

באופן כללי הגלישה בטלפון תהיה חסומה, אך אני מעוניין לשחרר אותה מידי פעם עבור וואטאפ בלבד.

האם יש אפליקציה המאפשרת לחסום את הגלישה של המכשיר פרט לאפליקציות שאני בוחר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אפשרי ע"י ROOT בלבד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...