Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ההגדרה לחוסר עירנות פשוטה מאוד - זמן תגובה של 1.5 שניה ויותר.

מעל שתי שניות זה כבר נפשע (ברמה של היה בטלפון/שיכור/נרדם בנהיגה).

מהסרטון נראה (ואני אומר את דברי בזהירות רבה), כי יכלה היתה לבלום הרבה לפני, למעשה עוד כשהרכב החל להיכנס לנתיב שלה.

בנהיגה צריך גם לצפות מראש (תמיד להיות דרוך מכיוון שתמיד יש דברים שקורים בהפתעה - במיוחד אצלנו בכבישים).

יכול להיות מאד שהתאונה היתה נמנעת אילו היתה בולמת כמה שניות מראש, אין לי ספק שהנהגת ברכב הנפגע לא היתה מפוקסת.

מצד שני ובשורה התחתונה, היא לא אשמה בזה אין ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מנעה את זה כמה שניתן.

כשאתה יושב ורואה את הסרטון אתה יכול לצקצק ולהגיד שהיית רואה את הסכנה מראש.

רוב האנשים לא יאמינו שנהג שמאותת ימינה יעבור 2 נתיבים תוך חצי שניה, באלכסון , בכביש בינעירוני.

לעומת זאת, אנחנו חברי הפורום, שנוהגים עם חשיבה יותר רצינית מאשר רוב הישראליים שמשחקים פוקימון גו בכבישים, נסרוק ב7 עיניים כל רכב שנמצא בקרבתנו על הכביש, ונצפה ונחכה לראות מה יעשה בהתאם להתנהגותו בכבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי כמה וכמה פעמים.

זה מקרה קיצון ואף אחד לא היה מצפה שזה מה שיקרה שם.

אין מספיק זמן לתגובה.

הנהגת היתה בסדר.

חוץ מהצעקה.

הצעקה מרתיחה ממש כי היא לא תורמת.

אם היתי נוהג ומי שלידי הייתה צועקת ככה, התאונה היתה יותר גרועה כי זה מסיח את הדעת מהכביש לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט וואו.

זהירות, צרחה חזקה... לבעלי אוזניות

[video=youtube;7t-7IkXt7Tg]

לא הקשבתי לך.

טעות.

שכנה צעקה תהיו בשקט.

אני לבד :shock:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהצעקה.

הצעקה מרתיחה ממש כי היא לא תורמת.

אם היתי נוהג ומי שלידי הייתה צועקת ככה, התאונה היתה יותר גרועה כי זה מסיח את הדעת מהכביש לחלוטין.

מזל שאתה לא חובש :-D

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכלה היתה לבלום הרבה לפני, למעשה עוד כשהרכב החל להיכנס לנתיב שלה.

בסרטון רואים בבירור שהיא החלה לבלום עוד לפני שהרכב נכנס לנתיב שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שאתה לא חובש :-D

כן, באמת מזל.

אבל ברצינות, כשאתה נוהג והנוסע שלך מתחיל לצעוק משהו לא קוהרנטי (סתם אאאאאההההה!), זה מסיח את דעתך לחצי שניה כשאתה מנסה להבין מה הוא רוצה ועד שאתה קולט שמנסים להודיע לך שיש סכנה.

רוב הנוסעים שלי לא צועקים בבעתה כשאני נוהג אבל אם אני נוסע עם אמא שלי והיא בלי המשקפיים ורואה משאית 400 מטר מאיתנו וחושבת שאני עומד להכנס בה, היא תצעק וגם תקבל צרחות בחזרה כי זה נורא מפריע ויש מצב לתאונה בגלל הצעקה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, באמת מזל.

אבל ברצינות, כשאתה נוהג והנוסע שלך מתחיל לצעוק משהו לא קוהרנטי (סתם אאאאאההההה!), זה מסיח את דעתך לחצי שניה כשאתה מנסה להבין מה הוא רוצה ועד שאתה קולט שמנסים להודיע לך שיש סכנה.

רוב הנוסעים שלי לא צועקים בבעתה כשאני נוהג אבל אם אני נוסע עם אמא שלי והיא בלי המשקפיים ורואה משאית 400 מטר מאיתנו וחושבת שאני עומד להכנס בה, היא תצעק וגם תקבל צרחות בחזרה כי זה נורא מפריע ויש מצב לתאונה בגלל הצעקה שלה.

אותו דבר עם סבתא שלי המצריה, וזה מלווה בצקצוקי לשון "טצ טצ טצ, תתרחק אייייי עוד רגע אתה מתנגש בו!" היא לא מבינה שהיא פשוט לא רואה טוב.

ד"א היו כמה מקרים שהיה לי CLOSE CALL ובלמתי בזמן, לא זכור לי שצעקתי אבל הדופק ישר מטפס ל3 ספרות.

מתי אני כן צועק? כשאני רואה מישהו מנסה לעקוף ולא מסתכל במראות, כמעט נכנס בזה שלידו, אז יוצאת לי איזו צעקה קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה שם גם התנגשות בין כלי הרכב שכנראה הסיטה את הרכב השחור מהמסלול, כאשר לא ברור כל כך מי הגיע מאיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לקסוס לכאורה ולא מרצדס.

בכל אופן, הלקסוס עוברת באדום ומגיעה מהכיוון של המצלמה.

המונית (סטיישן) עוברת מימין לשמאל בירוק ופוגעת במרצדס, ושאם לא כך, הלקסוס היתה מורידה את האופניים.

* התגובה היא לתגובות אחרי הסרטון שהעלתי בעמוד הקודם.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...