Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס של מגוויר הגיע לישראל. זה 40 שקל או 140 שקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וידעתם שהחברה שהמוצר IRON-X וגם TAR-X ונקראית http://www.cquartz.com/

מנוהלת ע"י ישראלי שחי בארץ?

אני גם הופתעתי שניסיתי לקנות מוצר שלהם

אני ממש בספק עם הIRONX יותר חזק מהסונקס, לנקודות ישנות וקשות במיוחד אני משתמש בפלסטלינה עם הסונקס כQD.

אף פעם לא הייתי בטוח האם השם הוא Carpro או cquartz

מניין המידע על הישראלי?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף פעם לא הייתי בטוח האם השם הוא Carpro או cquartz

מניין המידע על הישראלי?

פניתי אליו פעם בהודעה פרטית בAUTOGEEK ולהפתעתי הוא ענה לי בעברית וסיפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-CARPRO אמורים להיות מוצרים מעולים. לבחור קוראים אבי אבל בפורומים הוא תמיד הציג את עצמו כקפריסאי והחברה עצמה, אם אינני טועה, יושבת בקפריסין. אני לא יודע אם הוא אשכרה "יושב בארץ" אבל כנראה נמצא על הקו בין לבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-CARPRO אמורים להיות מוצרים מעולים. לבחור קוראים אבי אבל בפורומים הוא תמיד הציג את עצמו כקפריסאי והחברה עצמה, אם אינני טועה, יושבת בקפריסין. אני לא יודע אם הוא אשכרה "יושב בארץ" אבל כנראה נמצא על הקו בין לבין.

הוא התחרה במירוץ הדראג בשדה תימן, זה מספיק בישראל בשבילך? :wink:

יקיר,

שמענו את זה ממך גם על המגווירס, אבל מסתבר שהיה כראה מישהו יותר רציני שכבר הביא אותם לארץ,

לא מספיק רק לפתוח דף פייסבוק של מגווירס ישראל, זה לא נקרא להביא את המוצרים לארץ.....

הלוואי שאני אתבדה מי יתן ויהיו כמה שיותר מוצרי דיטיילינג בארץ וכמובן במחירים סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל הנראה בקרוב יהיה יבואן מסודר.

בגלל הודעות מהסוג הזה הפורום הנ"ל מרגיש כמו טריילר זול לסרט גרוע..

Yakir וחבריו עזבו אתכם שטויות, אנחנו אנשים בוגרים ואין צורך לעשות לנו משחק מקדים מדי שבוע.

כולנו מעודדים ייבוא של מוצרי דיטיילינג וחלקנו גם פועלים בנושא מאחורי הקלעים.

כשיהיה לכם מה להציע: אתר מסודר, מחירון, מחסן שבו נוכל להתרשם, מלאי זמין ולא דוגמיות... עדכנו את חברי הפורום ואני מאמין שרבים יבואו להתרשם.

ישנם דרכים טובות יותר לקדם את העסק העתידי שלכם.. ולדעתי לפזר אין סוף הודעות נוסח טרול בפורומים היא הדרך הכי פחות טובה.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ :mm_yeah:

חסל סדר לכל הטרולים פה באתר. מי שיש לו קשר לאתר מסחרי שיציין זאת במפורש ולא יציג את עצמו כאחד העם.

מסכים.

אני אשמח לשמוע את עמדת מנהלי הפורום בסוגייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הודעות מהסוג הזה הפורום הנ"ל מרגיש כמו טריילר זול לסרט גרוע..

Yakir וחבריו עזבו אתכם שטויות, אנחנו אנשים בוגרים ואין צורך לעשות לנו משחק מקדים מדי שבוע.

כולנו מעודדים ייבוא של מוצרי דיטיילינג וחלקנו גם פועלים בנושא מאחורי הקלעים.

כשיהיה לכם מה להציע: אתר מסודר, מחירון, מחסן שבו נוכל להתרשם, מלאי זמין ולא דוגמיות... עדכנו את חברי הפורום ואני מאמין שרבים יבואו להתרשם.

ישנם דרכים טובות יותר לקדם את העסק העתידי שלכם.. ולדעתי לפזר אין סוף הודעות נוסח טרול בפורומים היא הדרך הכי פחות טובה.

אחלה חבר׳ה,קיבלתי.

ערב טוב שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות לגביי החנות:

ההזמנה הגיעה בסוף עם אביב שיגור, בלי תוספת תשלום, נכון לעכשיו אין חיוב נוסף בכרטיס האשראי שלי.

הווקס והשמפו הגיעו עם נצרה סגורה, אבל משום מה החומר לניקוי הג'נטיום הגיע פתוח ונראה משומש - מישהו יודע האם זה צריך להיות כך, או שיש קייס לפנות לחברה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי תמונות של החבילה לחברה.

לצערי הרב כשהחבילה הגיעה לבית לא הייתי בבית, ומי שקיבלה את החבילה היא אמא שלי, ולא חשבתי בכלל על זה שהיא תפתח ותראה שהכול בסדר.

כתבתי להם מייל ממורמר, אני מקווה שזה יעבוד.

יכול להיות שזו סתם טעות (אני מקווה בשבילהם), ואם לא יעבוד באפיק מולם - אז אפנה לחברת האשראי. יש לי אפשרות שם לתבוע את הכסף שלי בחזרה, לפחות על המוצר הפגום.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...