Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס של מגוויר הגיע לישראל. זה 40 שקל או 140 שקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך המוצרים שלהם נחשבים?

http://gymshop.co.il/products/2309.html

זה נראה אחלה שמפו לרכב, וגם המחיר טוב ביחס לכמות ממה שאני מבין, השאלה אם זה באמת מקורי וטוב"?

יכול להיות שאני יסע לבדוק אני מחיפה.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם האתר הזה קשור למשלוח שהזמנת או שאין קשר?

לא קשור בשום אופן.

ונמנעתי מלציין את זה בתגובה הראשונה אבל לאחר התגובות המצחיקות פה אני פשוט חייב להגיד שלפי דעתי המחירים יקרים מאוד, לא מבין למה הם נראים לכם זולים, עשרות ובחלק מהמוצרים אפילו מאה אחוזים יותר מהמחיר לצרכן בארהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור בשום אופן.

ונמנעתי מלציין את זה בתגובה הראשונה אבל לאחר התגובות המצחיקות פה אני פשוט חייב להגיד שלפי דעתי המחירים יקרים מאוד, לא מבין למה הם נראים לכם זולים, עשרות ובחלק מהמוצרים אפילו מאה אחוזים יותר מהמחיר לצרכן בארהב.

חלק מהמוצרים דומים במחירם לאיביי ולטרטל וקס. בשבילי מחירים סבירים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להביא את מגייורס, כבר יש להם כאן יבואן בלעדי שמתחיל בשיווק בימים אלו.

אני מגיב על המחירים סתם כמשתמש בפורום וחובב דיטיילינג ולא כמתחרה שלהם, הם לא מתחרים בי ואני לא בהם, 2 סוגים ורמות שונות של מוצרים, מאחל להם רק בהצלחה, ובכלל לפי דעתי החנות הזו לא קשורה אליהם, המחירים גבוהים מדי עבור יבואן, לא הגיוני לי.

לגבי החנות הזו, אני לא יודע אם היא עשתה יבוא מקביל או קנתה ישירות מהיבואן פה בארץ, אבל סתם מסקרנות בדקתי את המחירים בהשוואה למחירים באמזון, ו AutoGeek:

(לכל מוצר ציינתי את המחיר הכי זול שמצאתי מבין ה-2)

1. סינטטיק סילנט, בהנחה שהכמות אכן 1.9 כמו שכתוב באתר (ולא כמו בתמונה שזה 16oz), זה אומר 64oz והמחיר באמזון הוא 36.5$ששווים ל 140 ש"ח בקירוב, בחנות הזו המחיר הוא 279, פי 2 בדיוק.

2. אולטימט ליקוויד ווקס, 16oz שזה 0.473 לפי החנות, עולה 139 שקלים כשאותו המוצר בדיוק באמזון עולה 18.97 דולר שהם בקירוב 72 שקלים. שוב פי 2.

3. gold class paste wax בחנות עולה 95 שקלים, בעוד מחירו באמזון 11 דולר שהם 41 שקלים בקירוב, קצת יותר מפי 2.

ואני יכול להמשיך ככה עם יתר המוצרים.

בסה"כ דעתי היא שהחנות הזו הביאה את המוצרים בייבוא מקביל, קנתה אותם במחיר יקר, וחשבה שתחזיר את ההשקעה.

לא מאמין שהיא קנתה מהיבואן פה בארץ, ואם כן אז אני מאמין שהתמחור הגבוה מגיע מבעל החנות הזו שחולם על התעשרות מהירה ממכירת ווקס ופוליש, ולא מהיבואן.

בחישוב שלי גם אם נחשב בשכלול משלוח, עדיין יצא זול יותר להזמין באינטרנט.

החנות הזו בכלל נראית מבולגנת בטירוף! לא הייתי מרגיש בנוח להשאיר פרטי אשראי.

שיעשו קצת סדר בממשק, התמונות שלהם שלא תואמות למוצרים (תמונה של 16 oz כשהמחיר מדבר על 64), ועל ההסברים למוצרים שצריכים להיות בעברית ולא העתק הדבק מאיזה אתר אמריקאי.

שוב אני מציין, התגובות שלי נכתבות בכובע של משתמש בפורום ולא מתחרה מכל סוג, כשצריך לפרגן אני הראשון שיגיד מילה טובה, ובמקרה הזה התאפקתי אבל כל התגובות של משתמשים פה שבד"כ מבינים ובקיאים בחומר, וטענו שהמחירים בחנות הזו טובים, גרמו לי לבלבול קל, לא ידעתי אם לשמוח או להתעצבן.

כחובב דיטיילינג ומשתמש בפורום זה מעצבן לראות שסוף כל סוף חברה שאנשים רצו הגיעה לארץ, אבל המחירים מאוד גבוהים, ובכלל מעצבן שרוב האנשים חשבו שהמחירים טובים מה שיגרום להם להשאר גבוהים! כשיש ביקוש גבוה המחיר לא ירד זה בטוח.

אבל מצד שני זה משמח, כי ממש תכף גם החברה שלי תשווק את המוצרים מהסוג הזה, ובהחלט שימח אותי לדעת שאני יכול להכפיל את המחיר ועדיין אנשים יגידו שהמחירים טובים, הוספתם לי 100% לרווח הנקי, תודה אבל לא תודה.

בסופו של דבר, בעסקאות של 2 צדדים יש מחיר שהאחד יהיה מוכן לשלם, והשני יהיה מוכן לקבל, אם מישהו מוכן לשלם את המחירים שיש בחנות הזו אז כנראה שכולם יצאו מרוצים!

אז שכל אחד יעשה את החישוב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רוב דבריך, עכשיו חובת ההוכחה היא עלייך ואני מקווה שהמחירים שתגבה יהיו קרובים מאד למחירים בחו״ל

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רוב דבריך, עכשיו חובת ההוכחה היא עלייך ואני מקווה שהמחירים שתגבה יהיו קרובים מאד למחירים בחו״ל

אין עליי שום חובת הוכחה, אמרתי דברים שכל אדם עם הגיון בריא או הבנה בסיסית בשיווק יבין בעצמו, במטרה להאיר את העיניים של יתר המשתמשים פה.

אין עליי חובת הוכחה של כלום כי הדברים נאמרים כלקוח פוטנציאלי ולא כמתחרה, אני ממש מוצא את עצמי מתלבט אם להזמין מהם פולישר כי אני מאוד סקרן לגבי איכות הפולישרים של Meguiars, אז אם אני אומר שגם אני לקוח פוטנציאלי תאמין לי.

אני כן יכול להבטיח לך שמתוך הגינות בסיסית אני אתן את המחיר הכי קרוב שאני יכול למחירו האמיתי של המוצר, כי אין סיבה שבן אדם ישלם 300 שקלים על מוצר ששווה 150, ומחירו בארה"ב נקבע 150 כי הוא באמת משקף את ערכו ורמתו של המוצר, אז פה אני פתאום יתמחר אותו כמו איזה מוצר אולטרא פרמיום?! כי מה? מה השתנה?

אז נוספו לי כמה שקלים על הובלה, לוגיסטיקה וכו', אבל ביבוא מארה"ב זה אפילו לא קרוב בשביל להכפיל את המחיר של המוצר (מגייורס זה מארה"ב ואני מדבר על הסיטואציה הזו בלבד כרגע).

אם המחיר בארה"ב הוא 150 והחנות שמוכרת מרוויחה ממנו יפה, אז כל שנותר לי הוא להוסיף את העלויות הנלוות לייבוא, ואולי עוד טיפה על המאמץ הנוסף שכרוך בייבוא שאין לחנות רגילה בארה"ב, כל תמחור אחר יהיה סתם מוגזם.

ברור לך שהמחיר לא יכול להיות זהה בדיוק למחיר בארה"ב כי בטח שיש פה עלויות נוספות, ובטח שיש פה מאמץ נוסף ולוגיסטיקה, עכשיו השאלה היא איך כל יבואן יחליט לתמחר את המאמץ שלו והזמן שלו, והאם הלקוחות יעריכו זאת בהתאם ויקנו את המוצר.

זמנים יגידו אם יצאתי פה פרייאר בכך שאני חשבתי לתמחר את המוצרים שלי בצורה א, ויבואן אחר העדיף לתמחר בצורה ב, אולי אני עושה טעות עסקית רצינית ומפסיד פה כסף בזמן שיבואן ב ימכור בקצב מסחרר וירוויח 200 אחוז על כל מוצר, ואולי בזה שאני הגון הלקוחות יעריכו אותי ואת המוצרים שלי לפי שווים האמיתי ויעדיפו לקנות ממני.

מהנסיון שלי, תסמוך על הלקוח הישראלי המצוי שהוא לא טיפש, יודע מה מוכרים לו, ובתחום כזה הוא בטוח עשה מחקר קטן בגוגל לפני שהביא לך את האשראי לגהץ 300 שקל על ווקס, אבל התגובות פה קצת גרמו לי לפקפק בכך והתפלאתי לראות תגובות של אנשים שחושבים שהמחירים הוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שחובת ההוכחה היא עלייך מכיון שראיתי שהתגובה שלך הגיעה מנקודת מבט של לקוח ולא יבואן. מהדברים שלך הבנתי שזה למשל משהו שהייתה רוצה לראות בכל דבר שמיובא לארץ ולא רק במוצרי דייטילנג, אני סבור שאם תנקוט בגישה שאותה אתה מתכוון ליישם, אתה תצליח, ברור לי שהמחירים לא יכולים להיות כמו בחו״ל ולכן ציינתי שאני מקווה שהם רק יהיו קרובים ולא דרשתי יותר מזה, אני מאד אשמח לרכוש ממך במיוחד עם גישה שכזאת. מאחל לך המון הצלחה באמת מכל הלב!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שחובת ההוכחה היא עלייך מכיון שראיתי שהתגובה שלך הגיעה מנקודת מבט של לקוח ולא יבואן. מהדברים שלך הבנתי שזה למשל משהו שהייתה רוצה לראות בכל דבר שמיובא לארץ ולא רק במוצרי דייטילנג, אני סבור שאם תנקוט בגישה שאותה אתה מתכוון ליישם, אתה תצליח, ברור לי שהמחירים לא יכולים להיות כמו בחו״ל ולכן ציינתי שאני מקווה שהם רק יהיו קרובים ולא דרשתי יותר מזה, אני מאד אשמח לרכוש ממך במיוחד עם גישה שכזאת. מאחל לך המון הצלחה באמת מכל הלב!

תודה רבה! מעריך את זה.

m.l, היבואן הוא חברה שנקראת בסט פורמולה, שהיא חברת בת של חברת זהר דליה שמייבאת מוצרי ניקוי.

למיטה ידיעתי עוד לא החלה מכירה סדרתית, אתה מוזמן ליצור איתם קשר (גוגל) הם בטח יפנו אותך למי שכן מוכר, נקווה שדרכם המחירים יותר טובים ממה שרואים בחנות הזו פה בפוסט.

תפנה לבחור בשם שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתעלק על השרשור -

בפעם האחרונה שביצעתי הזמנה של מוצרים מחו"ל היה דרך shinearama. אשמח להמלצה של אתרים נוספים ששולחים ארצה, ואם אפשר גם משלוח במחיר שפוי אז עוד יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר פעמיים הזמנתי מהם מוצרים, והאמת מרוצה מאוד, בפעם ראשונה נגשתי ישירות לנורדאו 5, לשרות לקוחות (חשבתי שזו חנות) הסבירו שאליי לעשות הזמנה דרך האתר, אך בכל מקרה עשיתי הזמנה ישירות בשרות לקוחות ואז ירדתי לעיר התחתית לאסוף מוצרים, 5 דקות נסיע, בקיצור פעם ראשונה בדקתי, כי היה לי מוזר שהם עוסקים בתחומים שונים, אבל בסופו של דבר, אני מרוצה. פעם שנייה הזמנתי מוצרים דרך האתר, שלחו לי מהר הביתה עם חברת UPS ועוד קבלתי קוד להנחה קבוע באתר, לקניות הבאות. בסופו של דבר ממש לא אכפת לי במה הם עוסקים בנוסף, בדקתי סחורה, הסחורה של חברת MEGUIAR, זה עדיף מאשר להזמין מאיביי ולחכות חודשים במחשבה "מתי זה יגיע", המחירים? עזבו, המחירים נורמליים, ואני יכול לצבור קניות ולקבל הנחות קבועות גבוהות יותר, לשיכולכם. 8) 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...