Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס של מגוויר הגיע לישראל. זה 40 שקל או 140 שקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Meguiars All Purpose Cleaner - בגלון (3.78 ליטר)

עלה לי 99 שקל ובאנגליה 21.95 GBP כ 135 שקל

מצורפת תמונה להמחשה - לא היה לי אבטיח (לא העונה) אז צירפתי תות :-P

20121205223655.jpg

CYC נמצאים באירופה, השוואה נכונה תיהיה גם בחנות בארה"ב ששם מייצרים את המוצר

http://www.autogeek.net/mg10101.html

16$ = 60 ש"ח

סחטיין על התות

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודק אבל יצא לך פעם להזמין גלון מארה"ב?

אתה יודע כמה יצא לך השילוח.

אל תשכח שבארץ ב60 שקל מוכרים בקבוק של שמפו DUPONT "טפלון" ( ואם אני זוכר נכון הוא אפילו לא שני ליטר)

ופה אתה יכול לקנות שמפו של מגווירס (לא מה שאני קניתי) כמעט 4 ליטר במאה שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אבל יצא לך פעם להזמין גלון מארה"ב?

אתה יודע כמה יצא לך השילוח.

אל תשכח שבארץ ב60 שקל מוכרים בקבוק של שמפו DUPONT "טפלון" ( ואם אני זוכר נכון הוא אפילו לא שני ליטר)

ופה אתה יכול לקנות שמפו של מגווירס (לא מה שאני קניתי) כמעט 4 ליטר במאה שקל

המחיר האירופאי שציינת הופיע ללא דמי שילוח משמע עשית השוואה בין מחיר מוצר במדינה מסויימת מבלי קשר למשלוח שלו ולכן על מנת שההשוואה תיהיה הוגנת ציינתי מחיר במדינה אחרת שהוא זול משמעותית.

דרך אגב תבדוק בCYC את מחיר השילוח למוצר הזה, יש סיכוי טוב שהמשלוח יהיה יקר בהרבה מארה"ב למרות הקרבה.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני חדש כאן בפורום ולכן סליחה מראש על הבורות.

אני משתמש כיום בווקס Auto Finish של CarPlan ורציתי לדעת האם הווקסים של חברת MEGUIARS נחשבים איכותיים יותר ואם כן איזה וקס ממולץ? (רכב חדש לגמרי, צבע אפור כהה מטאלי).

תודה מראש על עזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר האירופאי שציינת הופיע ללא דמי שילוח משמע עשית השוואה בין מחיר מוצר במדינה מסויימת מבלי קשר למשלוח שלו ולכן על מנת שההשוואה תיהיה הוגנת ציינתי מחיר במדינה אחרת שהוא זול משמעותית.

דרך אגב תבדוק בCYC את מחיר השילוח למוצר הזה, יש סיכוי טוב שהמשלוח יהיה יקר בהרבה מארה"ב למרות הקרבה.

אני יודע בדקתי מקודם 55 פאונד, אבל הי על מה אנחנו מתווכחים, פעם ראשונה שייש לי גלונים של מגווירס במחיר שפוי (כן כן כולל משלוח :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בדקתי מקודם 55 פאונד, אבל הי על מה אנחנו מתווכחים, פעם ראשונה שייש לי גלונים של מגווירס במחיר שפוי (כן כן כולל משלוח :-) )

לא מתווכחים על כלום!

מברוק ידידי, מי יתן וכל שנה תתחדש בכמה גלונים נחמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר ישראל ישראלי הנרגן - אני מציע לך להחליף משקפיים לפני שאתה נכנס לעולם הדיטיילינג. איך תראה את הסווירלס ככה? :lol:

הלינק הראשון שלך של איביי זה כמות של 473 מ"ל. בג'ים-שופ המחיר הוא עבור 1.89 ליטר (פי 4 כמות).

זה המוצר שאתה מחפש:

http://www.autogeek.net/meguiars21.html

ציפיתי לתגובת נציג החנות, אבל בכל מקרה אם טעיתי אני מתנצל, הכוונה שלי לא היתה להתלונן אלא לעזור להם, שיעשו מחירים נורמליים ויביאו הרבה קליינטים...

בכל מקרה הם אלה שגרמו לי לטעות - לפי התמונה זה נראה בדיוק אותו דבר...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי לתגובת נציג החנות, אבל בכל מקרה אם טעיתי אני מתנצל, הכוונה שלי לא היתה להתלונן אלא לעזור להם, שיעשו מחירים נורמליים ויביאו הרבה קליינטים...

בכל מקרה הם אלה שגרמו לי לטעות - לפי התמונה זה נראה בדיוק אותו דבר...

צודק ב100% התמונה מבלבלת! צריך להיות עם עין בוחנת ועל פניו היה נדמה שאתה בא בטענות (כנראה גם אני שבוי בקונספציות על ישראלים שחושבים שמגיע להם הכל ובזול...)

מתנצל! לי המחירים נראים טובים ואני אשמח אם יהיו עוד פירמות רציניות פה בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך שחלקכם הזמנתם מוצרים וקבלת אותם מהאתר של gymshop, האם יצא לכם לדבר טלפונית עם נציגי החברה?

שלחתי להם פעמיים מייל ולצערי לא זכיתי למענה.

לפני דקה התקשרתי לברר האם יש להם במלאי את Meguiars - Ultimate Compound

וחייגתי למספר שמופיע בלינק שלהם למטה 077-5420834

ענה בחור נחמד בשם אסף שטען שהוא עובד ב http://gymshop.co.il אבל לטענתו אין לו מושג על מה אני מדבר, הוא בכלל לא מודע לכך שנמכרים מוצרים של חברת Meguiars בחברה ואמר לי שאני מתבלבל.

התעקשתי והסברתי לבחור שיש להם קטגורייה של מוצרי Meguiars באתר.

אז הוא אומר לי "אתה יודע מה זה gym באנגלית? זה מכון כושר! למה נראה לך שיש לנו מוצרים לרכבים" :roflmao:

אמרתי לו שאני לא יודע וזה באמת מפתיע, בדיוק כמו שזה מפתיע שבאתר ספורט מוכרים כורסאות סלון, סירים ומחבתות.

נכון לעכשיו הוא התעקש שאין מוצרים כאלו והוא יבדוק עם מנהליו ויעדכן אותי בקרוב.

היות ואנשים אכן קבלו משם סחורה אני מניח שמדובר בעובד חדש, או לחלופין עובד לא מעודכן כלכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגי החברה עצמם לא מבינים את האג'נדה של עצמם ...

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגי החברה עצמם לא מבינים את האג'נדה של עצמם ...

אין ספק שהנציג הזה ששמו אסף הפתיע אותי בתגובתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, וזה ניחוש מושכל בלבד,

שלא כמו שהם הצהירו כאן, החנות הזו אינה יבואנית של דבר, והיא עובדת בשיטת Dropshipping.

שיטה שמבוססת על מכירת מוצר כשאין לך אותו במלאי, ההזמנה באתר עוברת לצד 3 והמוצר נשלח מהיצרן/מחסן/ספק וכו'.

ניסיתי להבין מה הקשר בינם לבין בסט פורמולה שמייבאים את מגייורס, ולא מצאתי קשר, כך שהגיוני שהם עובדים בשיטה אותה תיארתי.

ד"א זה בסדר גמור, לא אומר שזה רע, סתם מסקרן לדעת מה הולך שם באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך שחלקכם הזמנתם מוצרים וקבלת אותם מהאתר של gymshop, האם יצא לכם לדבר טלפונית עם נציגי החברה?

לפני דקה התקשרתי לברר האם יש להם במלאי את Meguiars - Ultimate Compound

וחייגתי למספר שמופיע בלינק שלהם למטה 077-5420834

ענה בחור נחמד בשם אסף שטען שהוא עובד ב http://gymshop.co.il אבל לטענתו אין לו מושג על מה אני מדבר, הוא בכלל לא מודע לכך שנמכרים מוצרים של חברת Meguiars בחברה ואמר לי שאני מתבלבל.

אז הוא אומר לי "אתה יודע מה זה gym באנגלית? זה מכון כושר! למה נראה לך שיש לנו מוצרים לרכבים" :roflmao:

אמרתי לו שאני לא יודע וזה באמת מפתיע, בדיוק כמו שזה מפתיע שבאתר ספורט מוכרים כורסאות סלון, סירים ומחבתות.

היות ואנשים אכן קבלו משם סחורה אני מניח שמדובר בעובד חדש, או לחלופין עובד לא מעודכן כלכך.

מוזר..

כשאתה מתקשר אליהם תלחץ כדי להגיע לשירות, אם תיפול על הבחורה היא תדע על מה אתה מדבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, וזה ניחוש מושכל בלבד,

שלא כמו שהם הצהירו כאן, החנות הזו אינה יבואנית של דבר, והיא עובדת בשיטת Dropshipping.

שיטה שמבוססת על מכירת מוצר כשאין לך אותו במלאי, ההזמנה באתר עוברת לצד 3 והמוצר נשלח מהיצרן/מחסן/ספק וכו'.

ניסיתי להבין מה הקשר בינם לבין בסט פורמולה שמייבאים את מגייורס, ולא מצאתי קשר, כך שהגיוני שהם עובדים בשיטה אותה תיארתי.

ד"א זה בסדר גמור, לא אומר שזה רע, סתם מסקרן לדעת מה הולך שם באמת.

רבים הגיעו למחסן שלנו ואספו מוצרים במקום, באותו היום, לאחר שעשו הזמנה. אנחנו עובדים עם בסטפורמולה, אבל ממש לא בשיטה שאתה מתאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענה בחור נחמד בשם אסף שטען שהוא עובד אבל לטענתו אין לו מושג על מה אני מדבר, הוא בכלל לא מודע לכך שנמכרים מוצרים של חברת Meguiars בחברה ואמר לי שאני מתבלבל.

שעות העבודה שלנו, עד שעה 17.00 לאחר אתה מועבר לנציג טלפוני לקבלת הודעה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...