Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס של מגוויר הגיע לישראל. זה 40 שקל או 140 שקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון קטן בנושא.

הזמנתי מהחנות ווקס אולטימט, פוליש אולטימט, פד מריחה ממיקרופייבר (רשום שזה זוג פדים) ושמפו של מגווירס.

עד כה השירות היה מצויין!!

התקשרו אלי תוך דקות ספורות ממש לקחת פרטי אשראי, הביאו לי משלוח עם אביב שיגור באותו מחיר של משלוח רשום רגיל שביקשתי.

בנוסף קוד הנחה של 5% (לא כמו 10 שרשמו פה)

וגם SMS עם מספר הזמנה.

עד כה ניראה טוב מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמיד רציתי לנסות את הפולישרים של מגייוור, למרות שנראה שהדגם היחיד שמוכרים מעט חלש ביחס למה שאני רגיל אליו אבל זה אמור להספיק לעבודה ביתית.

עד עכשיו יש לי Flex, Porter Cable, ואחת של DeWalt שהיא לא DA, כולן מאוד מספקות וחזקות.

לפני כמה דקות הזמנתי את המכונה היחידה שיש בהיצא של GymShop- ה G220

בשונה מהרבה מוצרים, המחיר טוב ביחס למחירים בחו"ל!

אעדכן בהמשך,

שיהיה להם בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן בנושא.

הזמנתי מהחנות ווקס אולטימט, פוליש אולטימט, פד מריחה ממיקרופייבר (רשום שזה זוג פדים) ושמפו של מגווירס.

עד כה השירות היה מצויין!!

התקשרו אלי תוך דקות ספורות ממש לקחת פרטי אשראי, הביאו לי משלוח עם אביב שיגור באותו מחיר של משלוח רשום רגיל שביקשתי.

בנוסף קוד הנחה של 5% (לא כמו 10 שרשמו פה)

וגם SMS עם מספר הזמנה.

עד כה ניראה טוב מאוד!

שלום רב, הלקוחות שלנו מקבלים 10% הנחה להזמנה הבאה, במידה ויש טעות תיצור קשר עם שרות לקוחות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי שנציג של החנות מגיב כאן... אז ככה:

0. קודם כל צל"ש על השירות המצויין בטלפון, משלוח מהיר עד הבית במחיר סביר (של משלוח). ועכשיו לביקורת...

1. הבלגן באתר שלכם חוגג - אי אפשר בכלל להבין איזה מוצר מדובר, רק לנחש, אין תיאור של המוצר ואין גם תמונה אמיתית (לדוגמא, אני לא ידעתי מה ההבדל בין הווקסים עד שהזמנתי. היה צריך להיות פירוט מדוייק: ווקס בלי קופסה - גודל מינאטורי לאספנים - 40 שקל, ווקס בגודל פי שניים וחצי - עם קופסה ומטלית - 140. ברור?) הסדר הזה חיוני בשביל הלקוחות!

2. גם אני קניתי ב200 ש"ח ולא קיבלתי איזה קוד כלשהו להנחה בקניה הבאה, ואני מצפה להנחה של 20 אחוז כי אני זה שפירסמתי אותך כאן :wink:

3. למה אנחנו צריכים להשוות את המחיר שלך למחיר באיביי + משלוח מחו"ל? לדעתי המחיר צריך להיות כמו באיביי + משלוח בארץ של 20 שקל מקסימום...

שים לב, המוצר הזה באיביי - 17 יורו (85 ש"ח)

למה?

פשוט מאוד, המיסוי בין ארה"ב או אירופה שונה בהרבה מארץ, לכן בארץ המחיר יותר גבוה. לגבי בלאגן, אם יש מוצר ספיציפי שיש איתו בלאגן, תרשום לינקים ואנחנו נבדוק את הנושא, לגבי קוד, תפנה לשרות לקוחות, קבל קוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדף של מוצרי מגווירס סובל מבלגן.

אין שום תיאור על המוצר, בקושי כתוב "ווקס מטעם מגווירס" (ניסוח מצחיק לכשעצמו, אולי תרגום של גוגל) וכל הפירוט מופיע באנגלית.

אתם צריכים מישהו שיתרגם לכם את כל התיאור של המוצר שמופיע באתר המקורי של מגווירס, מישהו שינסח את זה טוב ויתאר לקונים בדיוק מה הם קונים, ויתן להם תמונה אמיתית של המוצר (ראה בתגובות הקודמות, טעות בגודל של מוצר בגלל תמונה שגויה) ובאופן כללי בניה של כל העמוד מחדש, עם עוד הרבה מוצרים טובים של מגווירס.

יש לך פרסומת חינם באתר הזה - לפחות תנצל אותה לעזור לציבור הקונים שעד עכשיו נאלצו לקנות מאיביי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדף של מוצרי מגווירס סובל מבלגן.

אין שום תיאור על המוצר, בקושי כתוב "ווקס מטעם מגווירס" (ניסוח מצחיק לכשעצמו, אולי תרגום של גוגל) וכל הפירוט מופיע באנגלית.

אתם צריכים מישהו שיתרגם לכם את כל התיאור של המוצר שמופיע באתר המקורי של מגווירס, מישהו שינסח את זה טוב ויתאר לקונים בדיוק מה הם קונים, ויתן להם תמונה אמיתית של המוצר (ראה בתגובות הקודמות, טעות בגודל של מוצר בגלל תמונה שגויה) ובאופן כללי בניה של כל העמוד מחדש, עם עוד הרבה מוצרים טובים של מגווירס.

בנוסף:

1. לא ייתכן שבקטגוריה הראשית שנקראת "מוצרי ניקוי והברקה לרכב" ישנה תת קטגוריה שנקראת מוצרים לסירות...

אני מבין שהמשותף זה מוצרים של מגווירס אבל אולי עדיף שתפתחו לזה קטגוריה בנפרד.

2.כאשר אני נכנס לתוך מוצר אני כצרכן מצפה שיהיה שם הסבר מפורט אודות המוצר..

הנוסח הבא שחוזר על עצמו מעמיס על העין והוא די מיותר למען האמת לדעתי.

"חברת ג'ים שופ לראשונה בישראל מציגה מוצרים של חברת MEGUIARS, החברה בעלת פופולריות רבה באירופה וארה"ב, איכות גבוהה ומוניטין משנת 1901.

אוהבים לשמור על על הרכב?! לחסוך אלפי שקלים בשנה בהחזקת רכב?! (לחסוך?) תכירו את חברת MEGUIARS עם מאגר גדול של מוצרים לתחזוקה, ניקוי והברקת הרכב. חברת מגוויאר המאפשרת לכם טיפול ברכב איכותי ביותר עם מוצרים שהוכיחו את עצמם בשווקי אירופה וארה"ב.", עדיף שהייתם מסבירים בעברית אודות המוצר ואולי עושים הפנייה לאתר הבית של החברה.

3. בקטגוריית שטיפה לרכב ישנם פולישים שונים, לדעתי זה מאוד מקשה לחפש את המוצר הרלוונטי מתוך הקטגוריה. פוליש הוא לא מוצר שמשמש לשטיפה לרכב.

4. אם בחרת למכור מוצרים של יצרן מסוים אני מקווה שישנם אנשים בחברה שאכן מכירים את המוצרים. יצא לי לשלוח מייל ולשאול אודות מוצר מסוים שלא קיים במלאי ובתגובה הצעתם לי מוצר שעושה פעולה הפוכה לחלוטין ללא קשר לשאלה שלי.

מה גם שלקח לכם לפחות כמה ימים לענות למייל.

קח את הביקורות שלנו ותחשוב איך אתה יכול לשפר את חווית הקנייה/גלישה באתרכם ובהצלחה!

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. אם בחרת למכור מוצרים של יצרן מסוים אני מקווה שישנם אנשים בחברה שאכן מכירים את המוצרים. יצא לי לשלוח מייל ולשאול אודות מוצר מסוים שלא קיים במלאי ובתגובה הצעתם לי מוצר שעושה פעולה הפוכה לחלוטין ללא קשר לשאלה שלי.

מה גם שלקח לכם לפחות כמה ימים לענות למייל.

קח את הביקורות שלנו ותחשוב איך אתה יכול לשפר את חווית הקנייה/גלישה באתרכם ובהצלחה!

שלום רב,

אתה צודק בכל מה שאתה אומר, אני רוצה להגיד שכעת אנחנו עובדים על תרגום מוצרים, נכון לעכשיו ישנה בעיה בהבנה ואנחנו עובדים על זה, שנית אנחנו עובדים כעת על שדרוג כל האתר, בקרוב תכירו אתר חדש לגמרה.

שנית, אני רואה כי אתה בעל רקע במוצרים מסוג זה ויש לך ניסיון, אני השמח לדבר איתך במייל לגבי שיתוף פעולה, תפנה לדוא"ל של ג'ים שופ, אם יש לך רצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהתעייפת מהביקורות פה אבל יש לי עוד אחת בשבילך,

כפי שתראה בפוסט פה, הזמנתי מכם פולישר לפני שבוע, והוספתי אופציה של שליח תוך 4-5 ימים.

כעת אנחנו 7 ימים לאחר מכן, לא יצרו איתי קשר אז הרמתי את הטלפון והתקשרתי אליכם.

הנציגה אמרה שהפולישר יגיע רק בשבוע הבא, ז"א שבועיים המתנה ולא 4-5 ימים.

כמו כן ביקשתי ממנה לפחות לטפל בעניין המשלוח, שהרי אין לי טעם לקבל את זה עם שליח אם זה שבועיים אחרי, כי כל המטרה שלי הייתה משלוח מהיר יותר. התשובה שלה הייתה מבולבלת מאוד, ואמרה שלא נראה לה שאפשר לשלוח את זה בדואר, אמרתי לה שכבר שלחתי בדואר דברים גדולים ויקרים יותר וזה בסדר, והיא התעקשה שאין מה לעשות.

בסופו של דבר, נראה שהמוצר לא היה במלאי שלכם ואתם מפרסמים אותו (כמו שטענתי מלכתחילה), שזה בסדר אבל רק תודיעו ללקוח! אם ידעתי שזה שבועיים המתנה מבחינתי יכלתי להזמין מארה"ב וזה כבר היה מגיע, הזמנתי מכם בשביל לפרגן לישראלי, אבל המינימום זה להיות גלוי עם הלקוח, למה אף אחד לא טרח להתקשר להודיע שהפולישר יגיע עוד שבועיים במקום 4 ימים?!

דבר שני, לא היה לי זמן או מצב רוח להתוכח עם פקידה בשביל 30 שקלים, אבל עניין המשלוח הזה דיי עצבן אותי, וודאי שאפשר לשלוח פולישר בדואר שלא כמו שאמרה הנציגה, ואם אתה נותנים ללקוח לשלם 30 שקלים על משלוח עם שליח לכל הפחות תדאגו לעדכן שהוא לא יגיע, ושהלקוח יקבל את כספו בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חושב שלא נאות להגיד לבן אדם איך לנהל את העסק שלו,

אם יש מענות או הצעות, זה נחמד לקרוא ולכתוב - כבר ראינו שחלקן טופלו.

אבל למחות על מחירים, זה קצת מוגזם. אם לא נוח, לא קונים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לדעתי המחירים נוחים מאוד.

צמד האולטימייט פוליש למשל (קומפאונד ופוליש) זולים יותר דרכם מאשר באיביי.

כך גם ENDURANCE, D300, M105-205 בגלון ועוד.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש רוצה להזמין אבל קצת מפחד מזה שלא באמת יש פירוט על המוצרים ושאני לא יקבל את מה שהזמנתי באמת,

יש פה עוד אנשים שהזמינו וכבר קיבלו את ההזמנה כמו שצריך?

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...