Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מאתרים בעלים של iPad שאבד ?

אמיר שליט
שימו לב! השרשור הזה בן 4183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש עליו אפליקציה כמו GOTCHA, לפחות השרשור הזה יהווה ראייה שניסית להחזיר את המכשיר ולא "נתפסת על חם" במקרה והוא זה שיאתר אותך.

בקשר לסים, אני לא יודע איך זה עובד ב IPAD אבל אי אפשר להוציא את הסים ולהכניס למכשיר אחר כדי לראות את אנשי הקשר?

או להתקשר לחברה של הסים ולברר פרטים על הבנאדם לפי המספר הסידורי שעל הסים?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש בו סים, תשאיר דלוק אולי הבעלים ינסה להתקשר אליו.

זה אייפד :D הסים משמש נטו לאינטרנט סלולרי.

בכל מקרה, הבעלים שלו כבר בדרך אליך, אל תדאג. אלא אם כן הוא היה מספיק טיפש כדי לא להפעיל את FIND MY IPHONE.

כדי לעזור לו להגיע אליך, תניח את המכשיר על אדן החלון, שם תהיה קליטת GPS טובה יותר. אל תכבה את המכשיר !

במקביל, תוציא את הסים כמו שאליקו הציע, תלך איתו לחברה הסלולרית ותנסה להוציא מידע על הבעלים.

אם זה לא אפשרי מבחינתם בלי ת.ז של בעל הסים, נסה למצוא בעלים של אייפון כדי להכניס לתוכו את הסים, אולי קיימים עליו אנשי קשר במקרה.

כדי להוציא את הסים, תיישר אטב נייר או שתאלתר שפיץ כלשהו מחפץ אחר, ודחוף אותו לחור של מגירת הסים, ככה:

ipad-sim.png

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הוראות להוצאת הכרטיס לפי דגם:

http://support.apple.com/kb/ht5163

אני בספק שתמצא עליו פרטים של אנשי קשר, בתור ברירת מחדל מכשירי אפל לא שומרים כלום על הסים. מה שכן תמצא, זה את החברה הסלולרית, ותוכל דרכה למצוא על שם מי הקו. צריך להיות מספר מזהה על הסים, ואם לא, אפשר להכניס אותו לטלפון ולבדוק, או לקפוץ לסניף של החברה הסלולרית והם יצרו קשר עם הבעלים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון לחפש מידע על בעליו בנתונים הקיימים במחשב, כבר עלה בדעתי. המחשב נעול בסיסמא ולכן לא ניתן.

המחשב הנעול מציג על המסך שם של רשת סלולרית -כנראה מחובר אליה. איפה אני מוצא את ה-SIM שלו על מנת לנסות דרך חברת הסלולר?

אני מניח שלבעליו חשוב המידע בתוכו יותר מאשר המכשיר עצמו. לפעמים הנזק באובדן מכשיר לכשעצמו, הוא נזק זניח לעומת מידע שנעלם (אפילו אם מדובר בתמונות משפחתיות או מטיול כלשהו).

מישהו יודע אם יש כפתור שניתן באמצעותו לכבות את המכשיר? הוא דולק מאז נמצא.

gozal - לקבל תשלום מבעליו/פרס כספי/תמורה, פירושו להעליב אותי. די לי לראות את החיוך של בעליו השמח לקבל את האבידה.

ממתין לתשובות פרקטיות יותר לגבי האפשרות לאתר בעלים דרך IMEI/סריאלי/SIM

תודה לעוזרים.

.

מבין אותך,

לא מזמן החזרתי מכשיר סלולרי לבעליו, הם התעקשו לשלם לי 50 שקל, ואני התעקשתי חזרה לא לקבל.

מבחינתי זה שהצלחתי להחזיר את האבידה זה התשלום שלי.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על המאמץ.

התקנת FIND MY IPHONE מסתבר אינה טריביאלית עבור רוב המשתמשים (האם היא עובדת גם באייפד ללא סים?).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסים חולץ. יש עליו סדרות מספרים אך אין לוגו מפעיל כלשהו.

כאמור, המכשיר הראה חיווי שהוא מחובר לרשת סלולרית כלשהי.

התקשרתי לאותה חברה סלולרית ישראלית והתשובה שלהם היתה מאוד מקוממת: אנחנו לא יכולים לדעת לאיזו חברת סלולר הוא שייך, אנחנו רואים שזה לא סים שלנו.

ניסיתי להסביר לנציג (שעונה לשם גיא), שאם הם יודעים להעביר חיוב לחברה בחו"ל, הם גם יודעים את שם החברה - התשובה נשארה זהה. אנחנו לא מתעסקים בזה, כך חזר מספר פעמים על אותה תשובה.

יש כאן אולי מישהו קצת יותר יצירתי שעובד בחברת סלולר ויכול אולי לסייע?

באפל ישראל, בדקו וראו שהמכשיר לא נקנה אצלם ולכן אינם יכולים לעזור.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן מצאתי מכשיר סלולרי בקניון. לשמחתי הוא לא היה נעול ויכולתי ליצור קשר עם הורי הבעלים והמכשיר הוחזר לבעליו. לא ציפיתי ליותר מתודה, כל מה שקיבלתי היו מבטים חשדניים.

עד שיצרתי קשר חשבתי על מספר אופציות:

1. להשאיר בהנהלת הקניון במחלקת אבדות את המכשיר או את הפרטים שלי.

2. לפרסם בלוחות המודעות עם פרטים איפה נמצא. מן הסתם מי שהמכשיר שלו יידע את הסיסמא.

3. לשים את הסים בטלפון אחר ולהוציא שיחה לנייד שלי לנסות לזהות את המספר. או לשלוח סמס אלי. כל זה במידה והסים לא חסום כבר.

כל הכבוד על המאמצים למציאת הבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סים לבן חלק של חברת 012.

שווה לך להרים אליהם טלפון אולי זה שלהם.

אם אתה צדיק אמיתי ויש לך זמן , תתחיל סבב טלפונים לכל חברות הסלולר.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לשים את ה סים כארד בטלפון, ולחייג לעצמך - כך אולי יתקבל מספר ותוכל לדעת לאיזו חברה סלולארית הוא שייך.

בנוסף אולי תצלם אותו, וננסה לעזור

ואין ספק שהחיוך שווה הכל, החיוך של הבחורה שקיבלה ממני בחזרה את ה 4S החדש שלה (שקנתה שבועיים לפני !!) היה PRICELESS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המכשיר נרכש ברשת איידיגיטל או באחד מהמשווקים המורשים שלה (ביג בוקס אופיס דיפו אייבורי וכו')

אז תוכל לאתר את הבעלים.

גש עם המכשיר שבידך לאחד הסניפים הם יריצו חיפוש במערכת ואם הוא נרכש דרכם יהיה להם את כל פרטי הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים:

1. נסה לחבר את האייפד למחשב שמותקן עליו אייטיונס, אם בעל המכשיר הגדיר שם זה אמור להופיע כשתחבר את האייפד למחשב.

2. שלח לי בה"פ את המספר הסידורי של המכשיר, לא צריך את ה IMEI.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצעות הקישור הזה תו, כל לזהות את החברה שלה מחובר המכשיר, לפי מספר ה-IMSI (המספר המוטבע על ה-SIM).

מכל מקום - מספר ה-SI מתחיל ב-89972 שהוא סימול של ישראל, ושתי הספרות הבאות מסמלות חברת סלולר: 01 לאורנג', 02 לסלקום, 03 לפלאפון, 07 להוט ו-08 לגולן. לא מכיר את מספרי הזיהוי של ה-MVNO's, אבל יחידה שרלונטית היא רמי-לוי, שאר חברות אלה זעיכות עם מספר קטן של מנויים (כנראה לא יותר מכמה מאות לכל אחת).

וכמובן שיש עוד אופציה - לפנות למשטרת ישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאתה מוצא דבר כזה אתה מחזיר אותו לבעליו ?

בחיי ממש פשע נגד האנושות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...