Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתמול עצרו אותי 2 רכבים של בילוש...שאלה...

Astro15
שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסעתי עם 4 חברים באוטו...כשאני רואה 2 ניידות משטרה נכנסות לנתיב הנגדי בכדי לעצור רכב מסוג פיאט פונטו בצד...ולידם היו 2 רכבים האחד הוא דייהטסו אפלהאוז עם סיומת 15 והשני הוא ג'יפ מיצובישי או טויוטה עם הסיומת 27...חשבתי שקרה משהו ולכן האטתי...העפתי מבט...והמשכתי לנסוע...איך שהמשכתי לנסוע קלטתי במראה האחורית שלי את הדייהטסו ואת הג'יפ עושים פרסה ומתחילים לנסוע אחריי...והייתי עם מוזיקה באוטו...לאחר 2 רמזורים גם הניידות שהיו במקום הצטרפו...ככה שנוצא מצב שאני עומד ראשון ברמזור...האפלהאוז מאחוריי...בנתיב לידי עמדו 2 הניידות...ובשלישי עמד הג'יפ...לאחר כמה שניות אני שומע מאחורה פונטו עצור בצד אחריי הרמזור...הנמכתי את המוזיקה יצאתי מהחלון וצעקתי לו מה לא שמעתי...ואז הבחור מהג'יפ צעק לי לעצור בצד אחריי הרמזור...עצרתי בצד ואחריי עצרה האפלהאוז ומלפניי הג'יפ...הניידות המשיכו לנסוע...הצגתי להם תעודת זהות והם עיקבו אותנו כי לחברים שלי לא היו תעודות...עשו עלינו הרבה פוזות...

עכשיו השאלה שלי היא האם הייתי חייב לעצור בצד?...כי אני זוכר שמישהו רשם פה את המקרים שבהם זכותי לא לעצור בצד (משהו כמו אם זאת לא ניידת כחול אדום והשוטר צועק לי ברמקול לעצור אני לא חייב לעצור...)

מישהו יכול להגיד לי את המקרים שבהם אני לא חייב לעצור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו מה אתה מצפה שיענו לך.............????????!!!!!!! ילמדו אותך איך לברוח ממשטרה.?? מי אתה שתברח למשטרה........???? יש להם סמכות לעצור ולבדוק אותך, ואם יש לך בעיה אתה תטופל, ואם לא אז לא קרה כלום.... תנסה לברוח אם אתה רוצה, ותראה מה קורה... מקסימום, תעצר, תוזמן למשפט. מספיק שיש לך את הספק הקל ביותר שזו משטרה אז תעצור, מקסימום תבקש תעודה....:snipersmi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "מקרה שבו אני לא חייב לעצור".

אם אתה חושב שעובדים עליך תבקש לראות תעודת שוטר (חייבים להראות לך). כששוטר אומר לך לעצור בצד, אתה עוצר בצד. (ולא אני לא שוטר)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שדברים כאלו רק המני** של בת ים עושים..... מסתבר שגם בערים אחרות הם ככה!!!!!!

ת'אמת אני לא יודע מה איתך אני עוצר בכל מצב---וככה כל שאר הבת ימים!

אם לא היס"מ והבילוש של פה רעים מאוד! הסטירות והאגרופים שהם מחלקים פה ממש כואבים.....

מאיפה אתה?????

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה דומה שקרה לי.. רק בלי הניידות בצד, רכב מסוג טויוטה ידועה באשקלון שהיא בילוש קרזה לי לעצור בצד... למרות שאני יודע שזה בילוש ממש לא עניין אותי, כי אין צ'קלקה וכו' וכו'. והחלטתי פרנציפ שאני לא עוצר.

נסעתי הם אחרי קורזים ואני בפול ווליום עם עוד חבר. ממשיכים עד שהגענו לרמזור והבחור צועק לי לפתוח חלון ואני בתמימות שואל מה ?... והוא מתחיל לצעוק שאני יעצור בצד... ואז ביקשתי תעודה ורק אחרי זה עצרתי.. אם לא היה רמזור הייתי ממשיך הלאה,

אבל זה אני והשטויות שלי.

למרות שעצרו אותי לשניה בדיוק ונתנו לי ללכת זה היה דיי משעשע.

בשורה התחתונה אתה לא חייב לעצור לכל רכב שאומר לך לעצור בצד, למרות שדיי ברור שזה בילוש וכו' אבל עדיין אין חובת העצירה שהרי אין שום סממן שזה רכב משטרתי. פרט לידע האישי שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם במשפט (פלילי אגב...) על בריחה משוטר השופט יאכל את זה שתגיד לו "מה...סתם אוטו לבן עם מערכת כריזה" כמו כן....קח בחשבון שעם המצב הבטחוני היום בריחה משוטר יכולה מהר מאוד להגיע למסוק באוויר ואיזה כדור לגלגל שלך.....ומשם הדרך לגזר הדין קרובה מאוד, אם לא ביצעת עבירה אין סיבה לא לעצור, אם ביצעת עבירה עדיין אין סיבה לא לעצור...חוץ מבמיקרים שיש סיבה לא לעצור (אני לא מכיר כאלו :snipersmi אולי אקדח לייזר ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי את המקרים שבהם אני לא חייב לעצור?

תקנות התעבורה קובעות כי אתה חייב לעצור במקרים הבאים :

1. שוטר (בין אם שוטר או מתנדב) במדים (המאפשרים את זיהויו כשוטר) המסמן לך באמצעות תנועות ידיים ,אור מהבהב ,פנס ,מערכת כריזה וכו' .

2. שוטר (לא מתנדב) שאינו במדים אך הזדהה בפניך באמצעות תעודה מתאימה.

3. שוטר צבאי במדים.

4. פקח עירוני שעבר הכשרה מיוחדת במשטרה והוא בעל תעודת מינוי כזו.

מסופקני אם תפגוש את מקרים 3 ו-4 , אך 1 ו-2 בהחלט ייתכנו.

כל שאר המקרים ? ברמת החוק אינך חייב לעצור. אם יצא לך לראות מדורניקים מקרוב , תבחין בוודאי שהם בנויים בד"כ גבוה ורחב. אם יצליחו לעצור אותך בהמשך - זה בעיקר עניין של משא ומתן (כמה שיניים יישארו לך במקום :? ) . תעשה את השיקול שלך אם לעצור או לא. חוקית לא יוכלו לעשות לך הרבה אם לא הזדהו בפניך כראוי , מעשית - העצמות שלך לא יגיבו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין סממן משטרתי ואתם יודעים שזה משטרה, אין טעם לברוח.

כי הרי בסוף יתפסו אותכם, ואם לא, ככבר יש להם את המספר רישוי של הרכב שלכם.

ואחרי שיעצרו אותכם כבר ימצאו על מה לתת לכם דו"ח.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שהם מעצבנים ועוצרים סתם, זה העבודה שלהם והם צריכים לעשות אותה!!!

לך תדע אולי יש התראה על מחבל ברכב בדיוק כמו שלך?

או שרכב כמו שלך הוא גנוב?

אי אפשר לדעת, ואם לא עשית שום דבר רע תעצור , תציג רישיונות ולא יקרה כלום!!

ומקרה שקרה לי , חזרתי בלילה מחבר ברחובות לכיון יבנה, הייתי עייף , ושנסעתי בכביש של האזור תעשיה

גיפ משטרתי אחרי עם אורות גבוהים, הוא לא סימן לי כלום לכן לא עצרתי, המשכתי לנסוע ונכנסתי לכפר גבירול להוריד 2 טרמפיסטים, הגיפ נסע מקביל אלי וצעק לי לעצור,

אני עוצר הם אמרו לכולם לצאת מהרכב ידים על האוטו ובדקו כול אחד ואחד מאיתנו, בדקו בתוך הרכב מתחת כול חור, לא מצאו כלום ונסעו!!!

(כמובן אחרי בדיקת רישון שיגרתית, והיה לי מזל ענקי, כי נגמר לרכב הטסט כמה ימים קודם ולא ידעתי, והטפסים [ביטוח וכו..] היו בבית)

למחרת מה התברר, תפסו באזור רכב כמו שלי עם סמים והרבה!!!

ששמעתי את זה, שמחתי שעצרו אותנו, למרות שבאותו מקרה התעקבנו חצי שעה והייתי גמור מעייפות!!

נקודה למחשבה......

איתמר.

בסדנא, עובד....

הידעת:

אם תשפוך טיפת אלכוהול על עקרב, הוא ישתגע ויעקוץ את עצמו למוות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס קל מאודד להתחמק מהמשטרה בישראל, זה ארה"ב שיהפכו עיר שלמה עד שימצאו אותך...

אם מכונית חזקה אפשר לקחת כל מזדה לנטיס :-P בעיקר המכוניות שחברי הפורום מחזיקים, ואני בעצמי הייתי עד למרדף משטרתי (גיסי שוטר) בארוחה משפחתית לפני כחודש ישבנו לאכול והקשר היה פתוח על השולחן והוא היה חייב להתעדכן אז שמענו הכל...על איזה מכונית ניסן מסחרית גנובה שפרצה לחנות מחשבים העמיסו את האוטו ב"ציוד", ונסענו והמשטרה בעיקבותם...והניהול של המרדף היה כ"כ כושללל

לא כל השוטרים ידעו להסביר בדיוקק איפה הם נמצאים, עד כדיי כך שלא כולם ידענו בדיוק את דגם האוטו שהם רודפים אלה מסתמכים רק על מספר, ולהתחיל באמצע מרדף להסתכל מספר מספר שיש תנועה על הכביש?? אממ לא רעיון ממש מוצלח...

בסוף נכנסו לתוך לוד ואז כבר הם הרימו ידיים כי לא היה להם מושג איפה הם נמצאים.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס קל מאודד להתחמק מהמשטרה בישראל, זה ארה"ב שיהפכו עיר שלמה עד שימצאו אותך...

אם מכונית חזקה אפשר לקחת כל מזדה לנטיס :-P בעיקר המכוניות שחברי הפורום מחזיקים, ואני בעצמי הייתי עד למרדף משטרתי (גיסי שוטר) בארוחה משפחתית לפני כחודש ישבנו לאכול והקשר היה פתוח על השולחן והוא היה חייב להתעדכן אז שמענו הכל...על איזה מכונית ניסן מסחרית גנובה שפרצה לחנות מחשבים העמיסו את האוטו ב"ציוד", ונסענו והמשטרה בעיקבותם...והניהול של המרדף היה כ"כ כושללל

לא כל השוטרים ידעו להסביר בדיוקק איפה הם נמצאים, עד כדיי כך שלא כולם ידענו בדיוק את דגם האוטו שהם רודפים אלה מסתמכים רק על מספר, ולהתחיל באמצע מרדף להסתכל מספר מספר שיש תנועה על הכביש?? אממ לא רעיון ממש מוצלח...

בסוף נכנסו לתוך לוד ואז כבר הם הרימו ידיים כי לא היה להם מושג איפה הם נמצאים.

אני לעומת זאת שמעתי מחבר בעל איביזה טורבו משופרת שהוא ניסה לברוח מB4 משטרתית ותוך שניה היא השיגה אותו...

אם לא עשית כלום - אין טעם לברוח, אם עשית - תעצור ותקבל את זה כמו גבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר צבאי??

אני רוצה לראות ששוטר צבאי יסמן לי לעצור ואני יעצור, באמת, בשביל זה הוא שוטר צבאי - לא זכור לי שלמשטרה צבאית יש להם סמכות לעצור רכב אזרחי ובמיוחד עוד להביא לו דו"ח.

שימו לב שבד"כ שוטרי תנועה צבאיים נמצאים ביחד עם משטרת תנועה (בכל זאת אני שמתי לב לרב הפעמים באיזור רמלה - צריפין - בית דגן).

גם ששאלתי שוטרים צבאיים לגבי תנועה אין להם שום סמכות לעצור רכב אזרחי - רק רכב צבאי עם לוחית רישוי צבאית/אזרחית

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר צבאי??

אני רוצה לראות ששוטר צבאי יסמן לי לעצור ואני יעצור, באמת, בשביל זה הוא שוטר צבאי - לא זכור לי שלמשטרה צבאית יש להם סמכות לעצור רכב אזרחי ובמיוחד עוד להביא לו דו"ח.

שימו לב שבד"כ שוטרי תנועה צבאיים נמצאים ביחד עם משטרת תנועה (בכל זאת אני שמתי לב לרב הפעמים באיזור רמלה - צריפין - בית דגן).

גם ששאלתי שוטרים צבאיים לגבי תנועה אין להם שום סמכות לעצור רכב אזרחי - רק רכב צבאי עם לוחית רישוי צבאית/אזרחית

גיבור גדול.

לך אולי לא זכור ,אבל לי דווקא כן.

שוטר צבאי הוא בעל אותן סמכויות כמו שוטר אזרחי ,מבחינת החוק היבש. קרא את תקנות התעבורה (להשיג בחנויות המובחרות ובתחנת המשטרה הקרובה לביתך) ותראה.

מבחינה מעשית , שוטר צבאי לעולם לא ירשום לך דו"ח באופן ישיר ,אלא (אם ירצה להתעסק עם הפרוצדורה , מה שלא קורה בד"כ) יעביר דו"ח פנימי לתחנת המשטרה , ושם יחליטו אם לנפק לך תעודת זכייה באי אילו שקלים (הזכייה של קופת המדינה ,לא שלך) , ובפועל שוטר צבאי לא יתייחס לדו"חות מהירות וכו' של אזרחים (מולטנובה/לייזר).

למרות זאת - חוקית ורשמית - שוטר צבאי יכול לעצור או לעכב אותך כמו כל שוטר , אתה לא מוזמן לבדוק זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...