Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ניתן לקנות בארץ או בחול Grit-Guard

שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה המוצר אך מחירו די יקר בחול.

היה לי אחד כזה בעבר והוא היה מאוד נח.

תפקידו למי שלא יודע הוא להפריד בין האבק והלכלוך ששוקעים לתחתית לבין למים הנקיים.

במידה וישנו מקום בארץ או בחול שניתן לרכוש כזה מוצר אני אשמח לשמוע אודותיו.

http://www.ebay.co.uk/itm/Meguiars-Grit-Guard-Insert-Accessories-G408-/270691443798?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item3f0677a456

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיונות?

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אתרי מוצרי הדיטיילינג מחזיקים את המוצר הזה.

בין היתר:

car superior care

auto geek

אני מזמין מהם בד"כ.

אני יודע שזה קיים אצל כולם אבל המחירים יקרים.

אתה יודע כמה גובים על משלוח באתרים שציינת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה קיים אצל כולם אבל המחירים יקרים.

אתה יודע כמה גובים על משלוח באתרים שציינת?

גובים המון!

זה תלוי במשקל ובגודל החבילה שלך, אבל לרוב בהזמנה של 100-120 דולר המשלוח יוצא גם 100-120 דולר.

לעיתים, אם אני מזמין כמות גדולה שבד"כ מגיעה לסכום של 150-200 דולר, אז המשלוח בתוך ארה"ב הוא חינם, ומשם אני משתמש בחברה כמו Mustop ששולחת עבורך את החבילה לארץ וזה יוצא קצת יותר משתלם, בסביבות ה70-90 דולר לחבילות של 5 קילו, ואם היא נעצרת במכס אז עוד 25-40 דולר, בהתאם לסכום הקניה.

קח בחשבון שישנן חברות שאוסרות על המפיצים לשלוח מחוץ לארה"ב, לדוג' Chemical guys (שבמקרה יש לה מוצר מצויין כמו שאתה מחפש בדיוק), ולכן השימוש בMustop עוקף את האיסור הזה.

אם אתה קונה מAutoGeek תגיד שאייזק מישראל שלח אותך, אני אחראי לחצי מהמחזור השנתי שלהם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה מAutoGeek תגיד שאייזק מישראל שלח אותך, אני אחראי לחצי מהמחזור השנתי שלהם :lol:

:-) במידה ואזמין דרכם אמסור זאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-) במידה ואזמין דרכם אמסור זאת!

סתם צחקתי...

אבל תנסה!! תדבר עם Kendra ממחלקת משלוחים בינלאומיים, היא עושה הנחות במשלוח אם מבקשים יפה במייל נפרד לאחר ההזמנה (לאחר ההזמנה שולחים לך מייל עם עלות המשלוח המשוערת).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם צחקתי...

אבל תנסה!! תדבר עם Kendra ממחלקת משלוחים בינלאומיים, היא עושה הנחות במשלוח אם מבקשים יפה במייל נפרד לאחר ההזמנה (לאחר ההזמנה שולחים לך מייל עם עלות המשלוח המשוערת).

בהצלחה

תודה על העיצות!!!

מתי כבר יגיע היום שנוכל לרכוש מוצרי דיטיילינג בארץ במחירים נוחים כמו בחול?

מוזר שבפורום כזה שניתן למצוא בו הרבה אנשים שמוכנים להשקיע במוצרים איכותיים עדיין לא מצאו דרך להתאגד ולעשות הזמנות גדולות בארץ או בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העיצות!!!

מתי כבר יגיע היום שנוכל לרכוש מוצרי דיטיילינג בארץ במחירים נוחים כמו בחול?

מוזר שבפורום כזה שניתן למצוא בו הרבה אנשים שמוכנים להשקיע במוצרים איכותיים עדיין לא מצאו דרך להתאגד ולעשות הזמנות גדולות בארץ או בחול.

עובדים על זה.

מכון התקנים לא מקל, הדברים האלה לוקחים זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדים על זה.

שמח לשמוע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ניתן לראות מוצרים שהם מייבאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמה יבואים בעלי שם שמצויינים בבלוג הזה שצירפת, יש יבואן פעיל אחד מבין ה-2 שמצויינים שם והוא של מנזרנה, וגם הוא מוכר בכמויות מזעריות- ניתן למצוא את המוצרים באוטוסטור.

יבואן נוסף שלא מופיע שם היא חברת אמביל, שמייבאת את מוצרי Sonax שגם אפשר להשיג באוטוסטור, לפי דעתי רמה בינונית פלוס.

אני גם לא כל כך מבין מה ההתלהבות ממוצרי מגיוור, כל מוצר שלהם שניסיתי, היה בינוני.

המחירים אומנם בהתאם אז אני יכול להבין שהכל תלוי תקציב, אבל בהשוואה לחברות דיטיילינג אחרות כמו Chemical Guys, Zaino, Dodo Juice ועוד, הם לא הרשימו אותי.

מתכנן לעשות בקרוב השוואה של כמה ווקסים שיש ברשותי, לעשות 4-5 משבצות על מכסה המנוע, עם 4-5 סוגים שונים של ווקסים בקשת מחירים רחבה.

זה יהיה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל ל meguiars יש מוצרי תחזוקה שוטפת שזולים פי כמה מהחברות שציינת. אין ספק שיש טובים יותר אבל זה כבר יותר טוב מאוטו דיפו וקאר פלאן.

אין להקל ראש גם ב optimum. לא הכל נמצא באוטוסטור לכן שווה להתקשר ליבואן ולשאול על מוצר ספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להקל ראש גם ב optimum. לא הכל נמצא באוטוסטור לכן שווה להתקשר ליבואן ולשאול על מוצר ספציפי.

כיצד פונים ליבואן של אופטימום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...