Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מיצובישי לנסר

eladn11
שימו לב! השרשור הזה בן 3745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאחרונה רכשתי מיצובישי לנסר 2007 , מבדיקה שעשיתי (ב2 התדלוקים הראשונים) ,

מצאתי כי צריכת הדלק הינה 1/8.5-9 האם זוהי צריכה הגיונית של הרכב הזה?!

בנוסף נאמר לי (ללא קשר לצריכת הדלק) שצריך לשים על מנת לשפר את מערכת הפליטה שהיא מעט חורגת מהתקן

תוסף דלק בשם K44 , האם התוסף יכול לעזורו לשפר את צריכת הדלק?

אני ממש לא מרוצה מהצריכת דלק ושוקל להחליף את האוטו, האם יש טיפים בנושא?

(חשוב לציין שאיני נהג פרוע ואני לא מחפש "להיות ראשון ברמזור הבא"...

הנסיעות הינן בינעירוניות ברובן ללא יותר מדיי פקקים , בנסיעה עם מיזוג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לצריכה של פריוס , אבל זו לא המשפחתית הראשונה שאני נוהג בה (אמנם זו הראשונה שאינה חדשה מהחברה)

ולא נתקלתי בפחות מ1/10-11....

במחירי הדלק הנוכחיים , הודות לממשלתינו היקרה לא נראה שזה גם הולך להשתנות , זה הבדל של לתדלק אחת ל5-6 ימים לבין אחת ל10-12 ימים מבחינתי...פער מהותי מבחינה כספית.

פרט לכך אני דיי מרוצה מהאוטו, הוא נוח רחב ומספק את המטרה לשמה הוא נרכש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב הקודם שלי.

כשהשקעתי בנסיעה רגועה, הצלחתי להגיע איתו הכי טוב ל-1:10 ובדרך כלל הצריכה הייתה כמו שאתה מתאר אותה ככה שאני לא רואה בעיה, חוץ מזה שטיפול מיד אחרי קניה יכול לעזור (תחליף את כל הפילטרים והשמנים לחדשים מקוריים).

לא הייתי מחליף את הרכב בגלל דבר כזה. האם אתה מרגיש בעיה בסחיבה למשל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב הקודם שלי.

כשהשקעתי בנסיעה רגועה, הצלחתי להגיע איתו הכי טוב ל-1:10 ובדרך כלל הצריכה הייתה כמו שאתה מתאר אותה ככה שאני לא רואה בעיה, חוץ מזה שטיפול מיד אחרי קניה יכול לעזור (תחליף את כל הפילטרים והשמנים לחדשים מקוריים).

לא הייתי מחליף את הרכב בגלל דבר כזה. האם אתה מרגיש בעיה בסחיבה למשל ?

בגלל בעית הדלק אני נוסע רגוע מאוד מאוד, בעיית סחיבה לא חושב שיש לרכב...לא נהגתי ברכב מקביל כך שאיני יכול להגיד .

באשר לטיפול אני אכן צריך לטפל בו מאחר והטיפול הקודם נעשה לפני כשנה (הרכב עשה כ8000 ק"מ בשנה האחרונה לכן כן הייתי מטפל בו כעת ולא ממתין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל בעית הדלק אני נוסע רגוע מאוד מאוד, בעיית סחיבה לא חושב שיש לרכב...לא נהגתי ברכב מקביל כך שאיני יכול להגיד .

באשר לטיפול אני אכן צריך לטפל בו מאחר והטיפול הקודם נעשה לפני כשנה (הרכב עשה כ8000 ק"מ בשנה האחרונה לכן כן הייתי מטפל בו כעת ולא ממתין)

אז כמו שאמרתי, כל רכב שאתה קונה, אני ממליץ לעשות טיפול, כלומר יישור קו, של החלפה של כל הדברים שמחליפים בטיפול ובדיקת דברים כלליים, לא משנה אם עשו או לא עשו טיפול. הרבה פעמים הרכב שאתה מקבל היה בליסינג ואפילו אם היה אצל אדם פרטי, לא בהכרח שטופל בחלפים מקוריים ואיכותיים, אז כשהוא אצלך שווה לך לפנק אותו. מעבר לזה, כמו שאמרתי לך, זו הייתה צריכת הדלק אצלי פחות או יותר, 1:9 ו-1:10 במקרים נדירים ואני מדבר על צריכה ממוצעת. בנסיעה בכבישים ישרים הגיע באמת ל-1:12-13. מעבר לזה אני יכול להיות לך שבשנתיים וחצי שהחזקתי את הרכב אצלי הוא די סיפק שקט נפשי ועבד בגבורה והוא היה יוצא ליסינג :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי, כל רכב שאתה קונה, אני ממליץ לעשות טיפול, כלומר יישור קו, של החלפה של כל הדברים שמחליפים בטיפול ובדיקת דברים כלליים, לא משנה אם עשו או לא עשו טיפול. הרבה פעמים הרכב שאתה מקבל היה בליסינג ואפילו אם היה אצל אדם פרטי, לא בהכרח שטופל בחלפים מקוריים ואיכותיים, אז כשהוא אצלך שווה לך לפנק אותו. מעבר לזה, כמו שאמרתי לך, זו הייתה צריכת הדלק אצלי פחות או יותר, 1:9 ו-1:10 במקרים נדירים ואני מדבר על צריכה ממוצעת. בנסיעה בכבישים ישרים הגיע באמת ל-1:12-13. מעבר לזה אני יכול להיות לך שבשנתיים וחצי שהחזקתי את הרכב אצלי הוא די סיפק שקט נפשי ועבד בגבורה :)

כן באמת אני אגש למוסך נעשה יישור קו , נקווה שהדבר יעזור .

דווקא הפחידו אותי לפני על צריכת הדלק של הרכב אך לא לזה ציפיתי...

העניין שהייתה לי הזדמנות לרכוש רכב עם ק"מ נמוך מאוד (כ7-8 א' בשנה) ולכן התעלמתי מחששות אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באמת אני אגש למוסך נעשה יישור קו , נקווה שהדבר יעזור .

דווקא הפחידו אותי לפני על צריכת הדלק של הרכב אך לא לזה ציפיתי...

העניין שהייתה לי הזדמנות לרכוש רכב עם ק"מ נמוך מאוד (כ7-8 א' בשנה) ולכן התעלמתי מחששות אלו.

זו צריכת דלק של משפחית ממוצעת 1600 אוטומטית. טויוטה למשל נחשבת יותר חסכונית. כשמדברים על 1:12-13 מדובר בדרך כלל בצריכת דלק בינעירונית ואת זה לדעתי הרכב שלך כן יכול לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לזה:

http://www.kml.co.il/Car/%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99_%D7%9C%D7%A0%D7%A1%D7%A8-%D7%A7%D7%9C%D7%90%D7%A1%D7%99%D7%A7_2004-2009_3897

זו צריכת הדלק ה"ידועה".

היום יש לי סיוויק 2010 שצורכת ככה ומשום ש-KML מדבר על צריכת דלק טובה יותר וגם ניסיון של אחרים, אני משתגע איתה, אבל במקרה שלך זה באמת ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מזגן הרכב הזה צורך באיזור 1:11 בערך בת\נאים דומים וזה די הגיוני שעם מזגן הצריכה כזו.

באופן כללי,בקבוצת הרכבים הללו, הלנסר ידועה כשתיינית יחסית אפילו באופן יחסי למאזדה 3 1600 העצלנית משהו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן שלנו העברנו כריזמה 2003, אותו אוטו ומנוע כמו הלאנסר שלך, ממשיך לעשות אצלו 12.5- 12.7 ממוצע ארוך - כמו שהיה חדש.מטופל כל השנים רק בחולון מוטורס - מוסך ייבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אני קניתי לא מזמן גם מליסינג ושמעתי מלא קישקושים

אז מהניסיון האישי שלי:

נסיעה בתוך העיר 1:11 בערך אחד לאחת עשרה

נסיעה מחוץ לעיר 1-11/13 אחת ל11 עד אחת ל13

נסיעה משולבת 1:11.6 עד ל 1:13 (לפעמים גם הגיע ל1:14)

יש לך מחשב דרך:

במחשב דרך שים לב שבהגדרות (ניתן לכניסה ע"י מקש הINFO) יש אפשרות לבחור L/100km וגם L/km

תשנה לL/km(בהתחלה שלא עשיתי את זה נבהלתי,כי זה היה על L/100km) ותבדוק במהלך שבוע את הנסיעות שלך

+ אפשרות חישוב המצב ע"י תדלוק מלא וחלוקה של הקילומטראז' (מיכל מלא הוא בערך 60 ליטר חלקי קילומאטרז' שעברת)

אני נוסע בנתיים כבר שבוע +/- ברכב שורה תחתונה אם אתה נוסע כמו בן אדם (וכן אני לוחץ על הגז) ובלי מזגן או מזגן באופן יחסי

אתה יכול להגיע לצריכה של בממוצע אחת ל11 אחת ל13 בממוצע כללי וזו לא צריכה משוגעת... (לרכבי 1600 סמ"ק)

בהשוואה למתחרות: מזדה3 ,ריו,אקסנט,I30 (ואין לי שום אינטרס פה) זה אחל'ה אוטו שיש עליו הרבה בילבולי מוח שהיו יכולים להרתיע אותי מלקנות אותו, ס"כ בנתיים אני מרוצה עד הגג (ביחס לאלטרנטיבות)

סתם מניסיון של דרך אגב: I30 של עמית מהעבודה שנסעתי עליו אוכלת בפועל על הכביש 1:10 וכן בדקתי את זה כי אני נסעתי

מזדה 3 מ8 אנשים שונים ששאלתי

(ולא אין להם אינטרס לשקר כי הם לא משלמים דלק - זה בליסינג מהעבודה)

אוכלת 1 ל9 באופן ממוצע

ריו (1400 סמ"ק הייתה לי כזאת מליסינג) אוכלת 1:10 צריכה אמיתית (בהתחלה חשבתי לקנות אותה)

ואקסנט (1400+1600 נסעתי עם מישהי שיצאתי איתה ) אוכלת 1:10 צריכה אמיתית

(בדקתי מול מלא חברות ליסינג שונות רכבים כאלה בפועל לפני הקנייה ואני גם יכול להגיד לך שבהשוואה למה שיש בתקציב לקניית רכב כזה משנת 2009 זה הרכב הכי פחות שחוט! ושנותן אחל'ה תמורה ביחס למחיר / תמורה.)

לא יודע מה הבולשיט של הסיפורים שמספרים (שמעתי טובים ורעים בערך כמו מה הדעה של אנשים בקשר למזג האויר)

אבל כמובן שכל אחד ייעשה מה שנוח לו...

אתה יכול לעשות כמה שאתה יכול לעשות כדי להיות כמה שאתה יכול להיות טוב יותר (מעבר לזה זה כבר לא תלוי בך) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתוספת נסיעה מאזור ת"א לירושלים

mid = מהירות ממוצעת

130 = כביש מהיר, 130 קמ"ש +/-

end ride = סוף נסיעה ומצב כמות דלק שנשארה + מד דלק יחסי

---מצ"ב צילום לוח מכוונים --סורי על האיכות

אני קניתי לא מזמן גם מליסינג ושמעתי מלא קישקושים

אז מהניסיון האישי שלי:

נסיעה בתוך העיר 1:11 בערך אחד לאחת עשרה

נסיעה מחוץ לעיר 1-11/13 אחת ל11 עד אחת ל13

נסיעה משולבת 1:11.6 עד ל 1:13 (לפעמים גם הגיע ל1:14)

יש לך מחשב דרך:

במחשב דרך שים לב שבהגדרות (ניתן לכניסה ע"י מקש הINFO) יש אפשרות לבחור L/100km וגם L/km

תשנה לL/km(בהתחלה שלא עשיתי את זה נבהלתי,כי זה היה על L/100km) ותבדוק במהלך שבוע את הנסיעות שלך

+ אפשרות חישוב המצב ע"י תדלוק מלא וחלוקה של הקילומטראז' (מיכל מלא הוא בערך 60 ליטר חלקי קילומאטרז' שעברת)

אני נוסע בנתיים כבר שבוע +/- ברכב שורה תחתונה אם אתה נוסע כמו בן אדם (וכן אני לוחץ על הגז) ובלי מזגן או מזגן באופן יחסי

אתה יכול להגיע לצריכה של בממוצע אחת ל11 אחת ל13 בממוצע כללי וזו לא צריכה משוגעת... (לרכבי 1600 סמ"ק)

בהשוואה למתחרות: מזדה3 ,ריו,אקסנט,I30 (ואין לי שום אינטרס פה) זה אחל'ה אוטו שיש עליו הרבה בילבולי מוח שהיו יכולים להרתיע אותי מלקנות אותו, ס"כ בנתיים אני מרוצה עד הגג (ביחס לאלטרנטיבות)

סתם מניסיון של דרך אגב: I30 של עמית מהעבודה שנסעתי עליו אוכלת בפועל על הכביש 1:10 וכן בדקתי את זה כי אני נסעתי

מזדה 3 מ8 אנשים שונים ששאלתי

(ולא אין להם אינטרס לשקר כי הם לא משלמים דלק - זה בליסינג מהעבודה)

אוכלת 1 ל9 באופן ממוצע

ריו (1400 סמ"ק הייתה לי כזאת מליסינג) אוכלת 1:10 צריכה אמיתית (בהתחלה חשבתי לקנות אותה)

ואקסנט (1400+1600 נסעתי עם מישהי שיצאתי איתה ) אוכלת 1:10 צריכה אמיתית

(בדקתי מול מלא חברות ליסינג שונות רכבים כאלה בפועל לפני הקנייה ואני גם יכול להגיד לך שבהשוואה למה שיש בתקציב לקניית רכב כזה משנת 2009 זה הרכב הכי פחות שחוט! ושנותן אחל'ה תמורה ביחס למחיר / תמורה.)

לא יודע מה הבולשיט של הסיפורים שמספרים (שמעתי טובים ורעים בערך כמו מה הדעה של אנשים בקשר למזג האויר)

אבל כמובן שכל אחד ייעשה מה שנוח לו...

130.jpg

Mid.jpg

End ride.jpg

אתה יכול לעשות כמה שאתה יכול לעשות כדי להיות כמה שאתה יכול להיות טוב יותר (מעבר לזה זה כבר לא תלוי בך) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי לנסר מודל 2011 לא יודע אם זה אותו דגם כמו 2007, הצריכה אצלי היא 400 קילומטר על 50 ליטר.

הנסועה עירונית ברובה, רגל כבדה על הגז.

מיצובישי תמיד הייתה ידועה כיצרנית מכוניות שתייניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה באמת חשוב לך הצריכת דלק אני ממליץ על נסיעה רגועה ואיטית.

אני נוסע ביונדאי לנטרה 1.8 אוטומט 1998 עם 261 אלף על השעון ואני משיג קבוע 11.9-12.3 לליטר.

רוב הנסיעות אכן בינעירוניות אבל לא חסר נסיעות בעיר.

השיטה:האצה רגועה, שיוט על 82-85 קמש(שזה החלק הכי קשה) ולעזוב את הגז הרבה לפני עצירה או האטה שצפויה מראש.

זוהי שיטה שמצריכה הרבה מאוד סבלנות אבל לטווח הארוך זה חוסך מלא כסף.

הנהג הקודם באמת השיג 9-10 לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...