Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החל מ-219,000 שקל

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת תמונות של באגירה משתעשע ב-BRZ על המסלול בנחשונים:

(יש לי גם תמונות של באגירה עושה כביסה, אבל חסכתי מכם)

attachment.php?attachmentid=293950&stc=1&d=1340772249

attachment.php?attachmentid=293951&stc=1&d=1340772251

attachment.php?attachmentid=293952&stc=1&d=1340772251

attachment.php?attachmentid=293953&stc=1&d=1340772323

DSC_0288.JPG

DSC_0298.JPG

DSC_0326.JPG

DSC_0321.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מדהים בעיני , במחיר הזה אני אפילו לא ניגש לעשות נסיעת מבחן לצערי . כבעלים גאה ומאוהב של סובארו פורסטר XT טורבו מודל 2009 אני יותר מאוהב את המנועים של סובארו אבל במחיר הזה הרכב הזה מוגזם בטח שמשווה לרכבים מקבילים בארץ במחיר מול חו"ל.

אני לא נופל לטריק השיווקי הכול כך נדוש של סוחרים מהשוק של נתניה ,יש לנו רק 20 רכבים מהיצרן ולכן המחיר כזה ומי שרוצה שיבוא מהר מהר לפני שיגמר וגם שיגיד תודה שהצליח לקנות במחיר שחיטה הזה, את העיסקה הכי גרועה בחיים שלי עשיתי שעשו לי את התרגיל הזה ואני מתפלא שחברי פורום מכובדים בעיני נופלים למלכודת הזו של יש 20 בואו מהר ,בטח מי שמגיע לאולם מכירות גם אומרים לו שיסגור מהר בשעה הקרובה כי ממש עכשיו נמכר ה19 וממש ה20 תיכף נמכר ולא יהיה בשבילו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGT והWRX זה המיתוג הכי טוב שהיה לכל יצרן עממי שאני רק יכול לחשוב עליו. בגלל זה רבים שומרים חסד לסובארו וכשהם רואים אימפרזה, הם נזכרים באחותה המגניבה.

להוציא אנשים שמבינים במכוניות, ויודעים שהקשר לא קיים, אף אחד לא מקשר את "מכונית הערסים עם הכנף" לשאר המוצרים של סובארו. אם כבר תדמיתית, זו היתה תצוגה של תדמית שלילית.

שלוש שנים היתה לי WRX, כבוד לא קיבלתי בגללה..

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמכרו GTI ב 220 אלף שקל כולל ריפדי עור לא ראיתי תלונות כאלו,שלא נדבר על סיאט לאון קופרה.....

סובארו לפי הבנתי קיבלו 20 יחידות בסך הכול. אתם חושבים ש20 אנשים לא ירכשו את הרכב במחיר הזה?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מוגזם לרכב בינוני, כבר עדיף לרכוש מיאטה.

לא משווקת יותר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חושבים שיש בעיה בתמחור, מהסיבה הפשוטה שהם יכולים לקבוע איזה מחיר שהם רוצים, משום שהם מונופול על הרכב הזה. בדיוק כמו טויוטה עם הגרסה שלהם. באמת מפתיע שאין תחרות אמיתית בין שני היבואנים...

זה נובע משלושה מקורות עיקריים: (א) אין פה באמת תחרות, היות שהשוק קטן; (ב) אין פה באמת רגולציה, היתה שהשוק פחדן (כלומר הרגולטורים מתכננים לעבוד בעתיד בשוק הפרטי); ו- (ג) יותר מידי חמדנים מרוכזים במקום אחד.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמכרו GTI ב 220 אלף שקל כולל ריפדי עור לא ראיתי תלונות כאלו,שלא נדבר על סיאט לאון קופרה.....

סובארו לפי הבנתי קיבלו 20 יחידות בסך הכול. אתם חושבים ש20 אנשים לא ירכשו את הרכב במחיר הזה?:roll:

מסכים !

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די עם השטות הזו קיבלו רק 20 רכבים ,ממש מסכנים , אתם באמת חושבים שבמצב של סובארו היום לא יכלו לקבל כמות גדולה יותר במידה ויהיה צורך.תרגיל במכירות ולא יותר כדי להצדיק את החמדנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חושבים שיש בעיה בתמחור, מהסיבה הפשוטה שהם יכולים לקבוע איזה מחיר שהם רוצים, משום שהם מונופול על הרכב הזה. בדיוק כמו טויוטה עם הגרסה שלהם. באמת מפתיע שאין תחרות אמיתית בין שני היבואנים...

זה נובע משלושה מקורות עיקריים: (א) אין פה באמת תחרות, היות שהשוק קטן; (ב) אין פה באמת רגולציה, היתה שהשוק פחדן (כלומר הרגולטורים מתכננים לעבוד בעתיד בשוק הפרטי); ו- (ג) יותר מידי חמדנים מרוכזים במקום אחד.

זה בדיוק כמו שכלמוביל תמחרה את האבולושיין 10 כפולת המצמדים ב...429,000 שח , בלי להתבלבל !

ואז יצא מצב ש 7 מכוניות כאלו נמכרו בארץ ב 3 שנים , כאשר כבר לפני שנה , הוחלט לא להביא אותה יותר

לארץ , ואגב זה לא מעניין אותם למכור איבו בארץ יותר , כנראה ככה זה כשיש ליבואן אחד 3 יצרניות כגון

מרצדס ויונדאי ומיצובישי , אז לא ככ מעניין אותו להביא איבו לארץ , וחבל.

אני מהמר כי אתם יכולים להתנחם בעובדה שאם סובארו היתה בידי כלמוביל הרכב הזה היה עולה הרבה יותר :lol:

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי הכוס המלאה:

אני במצבי הנוכחי היום (נשוי בלי ילדים) הייתי מעדיף מיאטה משופרת קלות (מתלים בעיקר) מאשר מגאן קאפ\גולף GTI.

לא כי היא יותר טובה או יותר מהירה- פשוט כי לי אישית היא הרבה יותר מהנה!!

הסיבה להקדמה הזאת היא שאני לא בטוח שלחובב נהיגה שמחפש את הסוג הזה של הכייף (הנעה אחורית מהנה) מגאן קאפ\GTI או כל חלופה אחרת במחיר הזה תספק יותר כייף מהסובארו הזאת.

אני אומנם לא נהגתי עליה אבל אולי אחרי סיבוב מהנה הייתי מעדיף אותה על החלופות.

וכשמסתכלים על זה בצורה הזאת - היא כבר לא כלכך יקרה בהתחשב שהדבר הבא אחריה יהיה ניסן Z (מדהימה לכל הדעות). ויקרה בעוד כמאייה...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די עם השטות הזו קיבלו רק 20 רכבים ,ממש מסכנים , אתם באמת חושבים שבמצב של סובארו היום לא יכלו לקבל כמות גדולה יותר במידה ויהיה צורך.תרגיל במכירות ולא יותר כדי להצדיק את החמדנות .

אתה חושב שאת היצרן מעניין המצב של היבואן בארץ הקודש.

הרבה מאוד פעמים היבואן בארץ מקבל הקצבה של רכבים ולא יכול להזמין עוד גם אם הוא רוצה.

בתור אחד שעובד אצל יבואנית רכב אני יכול לאשר תסריט שכזה.

ואם אכן כך הדבר, התמחור הגיוני.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכחתי אתמול בהשקה לעיתונאים שנערכה במסלול בכוכב יאיר,

רכב שבהחלט חוויה לנהוג בו לטעמי. מצ"ב שרשור ההתרשמות האישית שלי מן הרכב:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3454629#post3454629

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...