Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 1.6 ידני, התרשמות לאחר נסיעת מבחן, עדיין מבולבל.

Guest S2DON
שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אתה בעצם אומר שסידרו את זה והעדכון תוכנה הזה כבר מגיע ככה מהיצרן? אני צריך לבדוק את העניין..

זה בדיוק מה שאני אומר - הנושא סודר.

ולגבי האיתוראן, בולשיט. ביטי אין לי איתוראן ואפילו קודנית לא ביקשו...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תקנה חלק חלק ותרכיב לך אוטו. לא מובנות לי ההצעות של לרכוש רכב חדש ולהתחיל להחליף בו חלקים.

כמו שאמרו חלק מהאנשים כאן, לא קונים אוטו בגלל הפוזה או האבזור כי זה יכול להעלם עם הזמן, לעומת זאת, נוחות הנסיעה זה משהו מהותי שיכול לסכל את ההנאה שלך מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S2DON, הפאביה האקסית שלי חוגגת שנתיים ומעל 30K - הבעלים שלה הוא חבר קרוב מאוד שלי, הוא מסתובב פה בזמנו הפנוי.

בכל מקרה, הוא מאוד מרוצה ממנה. עד כה לא היה שום דבר (מלבד הכניסה ל-TSB הידוע, הוספת הספייסר לווייסטגייט ועדכון התוכנה). מאמין שבקרוב הוא יצטרך גם החלפת צמיגים, אבל זה כבר ממש לא קשור לנושא :wink:

כל עוד תקפיד על טיפולים בזמן (ושמן איכותי) ותקפיד על המתנה לפני נסיעה / לאחר נסיעה (לחיי הטורבו) - אין סיבה שיקרה משהו בשנים הראשונות. אתם עושים מה-TSIים מנועים חסרי אמינות בעליל - וזה לא מדוייק. מסכים בהחלט שה-1.4TSI טווין צ'ארג'ר הוא אשפה מבחינת אמינות - אבל אין זה משליך על האחרים. קח למשל את ה-1.8TSI וה-2.0TSI, מגלים אמינות מופתית - גם לאחר שדרוגים ("שיפורים") מעמיקים.

בטיחות עדיפה היא הסיבה היחידה לכך שהייתי בוחר ביונדאי I20 על פני השקודה פאביה.

יצא לי לבלות סופ"ש עם I20 (לאחר מכירת הפאביה ובזמן ההמתנה למסירת היטי) - וצר לי, היא פשוט נחותה מהפאביה. הנוחות נסיעה נוקשה לא פחות (והיונדאי נועלת מידת צמיגים שפויה משמעותית), המושבים דומים לקרש גיהוץ ואינם נוחים ברמה מעיקה, ההגה מרגיש כמו מסטיק דביק ונמרח, תא נוסעים פחות נעים ואיכותי, תא מטען קטן יותר והמרחב מקדימה הרגיש דחוק ולחוץ יותר. לא נהנתי בה כנהג או נוסע - בכלל...

+1

אני מחכה ליטי הידנית שלי שתגיע.

בינתיים יש לי I20 מושכרת.

לעבור ממנה לפאביה שלי מרגיש מעבר מסוסיתא למרצדס.

לפחות לי זה הוכיח ששקודה בהחלט עדיף.

גם צריכת דלק רעה יותר, מזגן חלש,גם איכות נהיגה גרועה - מה זה ההגה המוזר הזה?

היה לי אקסנט ישנה בעבר ואהבתי יותר...

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...