Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו גולייטה

Amroy
שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי GT אחר כך 159 ואחר כך עוד פעם GT וביום שני אני מקבל את הגוליטה החדשה שלי.

אני חייב לציין שאחד הדברים שאני קונה בגללם אלפא זה האמינות. לא היה לי עם אף רכב בעיות בכלל חוץ מה159 שהתפוצץ הצינור של המיים לרדיטור, חוץ מזה כלום. וחוץ מזה יש להם שירות מעולה.

לגבי שמועות: כל פעם ששכן שלי רואה אותי עם אלפא חדשה הוא חייב לספר לי כמה חברים שלו אומרים לו שזה חרא של רכב ושהוא כל הזמן מתקלקל.

גם אני בעלים של אפלא במשך שנים רבות. האמינות זה לא מה שמספרים והחדשות אמינות כמו כל רכב אחר. ייתכן שיש רגישות רבה יותר לביצוע טיפולים בזמן בהשוואה ליפניות והחלקים יקרים יותר, אבל זה המחיר שמשלמים על איכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בסך כל שואל לא מחפש ראיות ולא כלום ! כי סליחה על הביטוי כשאתה עובד פשוט כמו חמור להרוויח כל פרוטה פשוט כואב לך על הכסף שילך לתיקון ! ולכך אני ממנסה לא למהר ורדת כמה שאפשר לעניינים כי הרי מדובר בסכומים גדולים !

אל תדאג, בקניית מכונית כזה רוב הכסף לא ילך לתיקונים אלא להוצאות שוטפות ולירידת ערך. כמו שכבר אמרתי - תתכונן ל-4000 שקלים בחודש בממוצע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא באמת אמינה ושווה ? למה לדעתכם יש המון אלפות חדשות עם קילמותרז כמעת אפסי ! אף אחת לא עברה את ה 40 אלף !! וכולן 2010+ !

האם הרוכשים מתחרטים ואם כן למה ?

ודרך אגב מצאתי אחת תחת הדגם מילאנו אך המוכר דורש הרבה מעב למחירון ולא ההפך !

הג'ולייטה הגיע לארץ רק בסוף 2010 ולכן כל המעט שיש למכירה הוא יחסית חדש.

הק"מ בהתאם.

אנשים מחליפים את האלפא שלהם מאותן סיבות שאנשים אחרים מחליפים את הרכב שלהם.

אין סיבה לחפש את המטבע מתחת לפנס.

לגבי אמינות, אין בעיות כרוניות שחוזרות על עצמן בדור החדש של האלפות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתכונן ל-4000 שקלים בחודש בממוצע.

בהנתן תנאי מימון זהים (מבחינת אופי ההלוואה ופריסת התשלומים), כמה לדעתך תעלה מאזדה3/פוקוס/i30 ?

- פחות, לא בהרבה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הג'ולייטה כמו רכבים אחרים בסגמנט הזה נקנות בשביל פוזה והרבה פעמים לאחר תקופה קצרה, הבעלים מוכר וקונה רכב אחר, כדי לשנות פוזה.

מה לעשות? ישנם אנשים שהפרוטה מצויה בכיסם והם יכולים להרשות לעצמם לקנות רכב כזה, להחזיק אותו שנה וחצי ואז לקנות רכב אחר חדש מהסגמנט הזה או אף לשדרג לרכב יקר יותר.

לדעתי אם מוצאים אחת שמורה, האמינות היא בדיוק כמו כל רכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...