Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור מנוע מ1800 ל2000 BMW E30 Touring

E-man
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

האם מישהו יוכל להסביר מה האינטרס שלהם לסרב לבקשה? אני מנסה ומנסה ולא מצליח לחשוב על סיבה הגיונית.

גם צ'מפיון אותו דבר. לא נותנים אישורים אפילו אם תתחייב לעשות אצלם את העבודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה שלא ירצו לעזור? הרי הם ירוויחו מזה לא מעט. החלפת מנוע, גיר, מתלים ובלמים במוסך מורשה יבואן זה סכום של 5 ספרות לפחות.

למה בבריטניה למשל מאשרים להחליף ממנוע 1.1 ל1.8 ופה מ1.8 ל2.0 לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול לדעתי זה נובע מכך שבקרב יבואני הרכב, כמו בשאר הקרטלים בישראל, אין באמת תודעה של הלקוח כצרכן תבוני שכדאי להשקיע בו. כמו"כ, התפיסה השלטת בתחום הרכב בישראל היא שרוב העוסקים בו הם חאפרים, ולכן צריך לאסור באופן גורף על "התעסקות" עם הרכב על ידי הבעלים במקום להתיר אותה על פי כללים ברורים ולהעניש את החאפרים.

מבחינת היבואנים- תבוא תקנה רכב מהמבחר המצומצם שבחרנו להביא לך ותעזוב אותנו באמא'שך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smiro, אני מוכן לחתום על מסמך שמסיר מדלק מוטורס כל אחריות כלפי או כלפי הרכב שלי לאחר מתן האישור.

גם ככה הם לא יודעים\מסוגלים\רוצים לטפל במנועים\רכבים ישנים :roll:

בקשר להסבה רצינית יותר אם אני אגיע לגרמניה, יתכן שכן, כמובן שהכל יעשה באישור ב.מ.וו העולמית והבתאם לחוקים בארץ.

אני לא מוצא שום היגיון בסירוב שלהם, אני מניח שאני גורם להם יותר בלאגן וכאב ראש מאשר אם הם היו פשוט בודקים לי את האוטו,אומרים לי מה להחליף ונותנים לי את האישור.

התנהגות היבואנים בארץ היא מחפירה.

אומרים לנו מה יש ולא שואלים מה נרצה. מוכרים לנו רכבים עם 2 חלונות חשמל, בלי רדיו ורמת איבזור נחותה בפי 10 מהמחיר לגרסה מאובזרת בחו"ל. מוכרים לנו רכבים פגומים וכשבאים לממש אחריות אז עוברים 7 מדורי גיהנום ובסוף משלמים חצי.

גובים הון על חלקי חילוף ובסוף מתברר שהחלק אפילו לא מקורי אלא "תחליפי תואם".

ואם חס וחלילה תבקש משהו קצת שונה יגידו לך "לא רוצה לא צריך יש עוד 1000 אנשים בתור"

הייתי שמח לחשוב שכאשר אקבל את האישור יפתח עידן חדש והתהליך לבאים אחרי יהיה קל יותר, אבל סביר להניח שהבאים אחרי יסבלו באותה צורה אם לא יותר :-(

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם פשוט לא רוצים ליצור מצב תקדימי שאז יגיעו אליהם כל מני ילדים שממש לא מתכוונים להשקיע גרוש בשיפור מכלולי הבטיחות ברכב אלא רק מעוניינים בהעלאת הספק, ויקבלו אישורים בדרך-לא-דרך רק בגלל שפעם מישהו הצליח לעשות את זה.

קבל טונות של ריספקט על המאמץ וההתמדה, מאחל ותצליח :-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E-man, כנראה שיש לך הרבה מאוד זמן פנוי...

הסיכוי שתקבל אישור כזה מהיבואן כל כך נמוך שאין לי מושג בשביל מה אתה טורח מלבד הפקת הנאה מלהציק לנציגי היבואן. היבואן לא יאשר זאת כי האחריות עליו גדולה מאחר ומדובר בשינוי מבנה ברכב. האשמה היא במשרד התחבורה והתקנות הדרקוניות שלו בכל מה שנוגע לשינוי ברכב. דלק מוטורס סה"כ פועלת במסגרת החוק וההמלצות של היועצים המשפטיים שלה...לא תמיד זה מתיישב עם הצרכים של הלקוח, אבל זה המצב לא רק בתחום הרכב.

אם אתה באמת מעוניין במנוע משופר, נתנו לך פה מספר פתרונות אחרים יעילים ופשוטים יותר והכי חשוב עם הרבה פחות חפירות.

שיהיה בהצלחה בהשחטת זמנך.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר צודק, אל תחפש הגיון איפה שאין ותנסה להיות יותר ישר מסרגל. אתה מתעסק עם נוכלים שקבעו את כללי המשחק וסתם מושך אל עצמך אש. בסוף תבין שמה שאתה מבקש אינו אפשרי או שהולך לעלות לך סכום עתק ותרצה לבחור בפתרון הפשוט יותר והחוקי פחות, ואז כבר יהיה paper trail רציני שאומר שהיית נורא נחוש להחליף מנוע. פשוט תפעל במחשכים כמו כל היתר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper, בקושי יש לי זמן פנוי

אבל אני לא מוכן לוותר על החלום שלי רק בגלל כסת"ח של יבואני רכב, דלק מוטורס לא יכולה לתת שרות מלא ללקוחות שלה, שתמסור את השרביט ליבואן שכן יכול.

נמאס לי מההסתרות הזו מאחורי "מפלצת משרד התחבורה" אם רב בוחנים במשרד הרישוי אומר לי "מה שהיבואן אומר זה מה שנאשר" כנראה שאת משרד התחבורה לא מעניין גם אם דלק מוטורס תרשה לי להתקין S65B40 (מנוע V8 של M3 E92) הם רק דורשים אישור יבואן.

roee,אני לא מעוניין במנוע משופר ואני לא מעוניין בפיתרונות הלא חוקיים שנתנו לי (וכן M42 הוא הסבה לא חוקית,אני יכול באותה מידה לשים S14 הרי הוא גם 4 צילינדר).

למנוע M40 יש המון תקלות וידוע כמנוע לא אמין ולא חסכוני, M20 לעומת זאת ידוע כמנוע שיכול לשרוד הכל ולמרות 2 הצילינדרים הנוספים מסוגל להיות גם די חסכוני בדלק

לא מנסה להיות ישר או הגון, אבל אני גם לא רוצה לפחד מכל ניידת שאני רואה ואני לא רוצה לפחד שיבקרו אותי באמצע הלילה בגלל שמישהו הלשין שביצעתי איזו הסבה לא חוקית.

מספיק כל פעם שעוברת לידי ניידת זה נגמר ב"ב.מ.וו עצור בצד" ושלא תחשוב לרגע שזה בגלל משהו שאני עושה או בגלל המראה שלי (יותר אשכנזי ממני אני מטיח לך שאין).

ממתי הרצון לדאוג לרכבך שיסע כמו שצריך וכמו שאתה רוצה הפך ל"השחטת זמן"?

אם זו גישה של מנהל בcarsforum כנראה שיבואני הרכב ניצחו :? והM3 היחידה שמגיע לנו לסוע בה היא MAZDA 3

אני לא הולך להתייאש וגם אם העסק יקח לי שנים ויגזול ממני את כל הכסף והזמן שלי אני לא אוותר

אני אקבל בסוף את האישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני לא מוכן לוותר על החלום שלי רק בגלל כסת"ח של יבואני רכב, דלק מוטורס לא יכולה לתת שרות מלא ללקוחות שלה, שתמסור את השרביט ליבואן שכן יכול.

נמאס לי מההסתרות הזו מאחורי "מפלצת משרד התחבורה" אם רב בוחנים במשרד הרישוי אומר לי "מה שהיבואן אומר זה מה שנאשר" כנראה שאת משרד התחבורה לא מעניין גם אם דלק מוטורס תרשה לי להתקין S65B40 (מנוע V8 של M3 E92) הם רק דורשים אישור יבואן.

roee,אני לא מעוניין במנוע משופר ואני לא מעוניין בפיתרונות הלא חוקיים שנתנו לי (וכן M42 הוא הסבה לא חוקית,אני יכול באותה מידה לשים S14 הרי הוא גם 4 צילינדר).

למנוע M40 יש המון תקלות וידוע כמנוע לא אמין ולא חסכוני, M20 לעומת זאת ידוע כמנוע שיכול לשרוד הכל ולמרות 2 הצילינדרים הנוספים מסוגל להיות גם די חסכוני בדלק

לא מנסה להיות ישר או הגון, אבל אני גם לא רוצה לפחד מכל ניידת שאני רואה ואני לא רוצה לפחד שיבקרו אותי באמצע הלילה בגלל שמישהו הלשין שביצעתי איזו הסבה לא חוקית.

מספיק כל פעם שעוברת לידי ניידת זה נגמר ב"ב.מ.וו עצור בצד" ושלא תחשוב לרגע שזה בגלל משהו שאני עושה או בגלל המראה שלי (יותר אשכנזי ממני אני מטיח לך שאין).

אם זו גישה של מנהל בcarsforum כנראה שיבואני הרכב ניצחו :? והM3 היחידה שמגיע לנו לסוע בה היא MAZDA 3

אני לא הולך להתייאש וגם אם העסק יקח לי שנים ויגזול ממני את כל הכסף והזמן שלי אני לא אוותר

אני אקבל בסוף את האישור

אני מוריד בפניך את הכובע. אני מאוד מקווה שהנחישות הזאת תשתלם.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שדלק מוטורס לא מוכנים לתת לך את האישורים שאתה רוצה ושנראה לך הגיוני שתקבל ושקבלת מהיצרן תשובה מעורפלת שלא לוקחת אחריות על כלום ולא מבטיחה כלום לא אומר שאתה לא מקבל שירות. לא תמיד אם לא קבלת את מה שרצית אומר שלא קבלת שירות טוב. ברור שאם נציג דלק מוטורס היה אומר כן לכל מה שכל לקוח רוצה אז השירות היה 10, אבל לא זאת המציאות ואני לא בטוח שאפשר לצפות מדלק מוטורס לאשר דברים כאלו מספר חודשים לאחר שקיבלו את זיכיון הייבוא (אני בטוח שהמחלקה הטכנית שם עדיין לא מסונכרנת על כל התחום של BMW ובטח לא על רכבים ישנים. אגב, אתה מקבל לדעתי שירות טוב יותר ממה שתקבל אצל חלק מהיבואנים האחרים בישראל במקרים כאלו.

משרד התחבורה יצר את המצב שכל אחד פוחד על התחת שלו עם הגדרות מפוצצות של "שינוי מבנה" על כל החלפת בולם ברכב. משרד התחבורה יצר את המצב שמחלקה טכנית של יבואן רכב עובדת על דרך השלילה במתן אישורים לשינוי מכלולים ברכב. התשובה שקבלת מאדון בוחן היא פשוט גלגול האחריות אל מישהו אחר כי הוא בעצמו פוחד על התחת שלו בגלל התקנות של משרד התחבורה.

בחיים אפשר להיות צודק ואפשר להיות חכם, תחליט איפה אתה רוצה להיות.

אם אתה חושב ששוטר\בוחן יודע להבדיק בין מנוע 4 צילנדרים X לבין מנוע 4 צילנדרים Y אתה נותן קרדיט ענק למשטרה שלנו. שוטרים נמשכים לכל מיני כבלי הצתה בצבעים זרחניים או פילטרים פתוחים בגדול של הראש שלך. מנוע סטנדרטי של BMW לא מפריע להם.

אתה צריך להבין שאנשים פה מייעצים לך איך להגיע למנוע המיוחל בקלות. הדרך בה אתה הולך נראית לי טרחנית ובסופו של דבר תחסום אותך לגמרי מהחלפת מנוע. כמו שאמרתי, אם המטרה שלך היא מנוע אחר בקלות אני לא חושב שאתה בכיוון הנכון כי בשלב כשלהו היבואן יתעלם ממש כי שיגעת אותו...ומהיצרן לא תגיע הישועה. הלוואי ואתבדה ותצליח בקלות דרך דלק מוטורס, אני אהיה הראשון להסיר בפניך את הכובע ואז לאכול אותו.

אני אקבל בסוף את האישור

כמו שאמרתי, טרחני ולא יעיל.

התייחסותי באדום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אני אקבל בסוף את האישור

אם תעבוד לפי החוקים של הנוכלים אתה תמיד תפסיד, כי הם קובעים את החוקים ולהם הכוח. שיהיה לך רק בהצלחה, אבל אתה מכלה זמנך לריק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper, קשה יש רק בלחם וגם אותו אני זורק לפח :wink:

ברור שאם הייתי מחפש קלות הייתי יכול פשוט לשים מנוע, לדפוק מספר ולחפש מקום שיעביר אותי טסט בקומבינה.

זה לא מה שאני מחפש, אתה צריך להבין שהיום הבעיה היא לא הבוחן שיעצור אותך בכביש לביקורת אלא הסיכון שמישהו ילשין עליך ואז אותו בוחן מגיע אליך הביתה ואומר לך במפורש מה כבר יש לך.

משרד התחבורה יצר את המצב שכל אחד פוחד על התחת שלו עם הגדרות מפוצצות של "שינוי מבנה" על כל החלפת בולם ברכב. משרד התחבורה יצר את המצב שמחלקה טכנית של יבואן רכב עובדת על דרך השלילה במתן אישורים לשינוי מכלולים ברכב. התשובה שקבלת מאדון בוחן היא פשוט גלגול האחריות אל מישהו אחר כי הוא בעצמו פוחד על התחת שלו בגלל התקנות של משרד התחבורה.

אילו תקנות בדיוק?

אם משרד התחבורה אומר שהוא נותן ליבואן יד חופשית במתן אישורים ואני מצד שני אומר ליבואן שאני מוכן לחתום על מסמך שמסיר מהם כל אחריות לאחר מתן האישור, ממה בדיוק היבואן מפחד?

זה שדלק מוטורס לא מוכנים לתת לך את האישורים שאתה רוצה ושנראה לך הגיוני שתקבל ושקבלת מהיצרן תשובה מעורפלת שלא לוקחת אחריות על כלום ולא מבטיחה כלום לא אומר שאתה לא מקבל שירות. לא תמיד אם לא קבלת את מה שרצית אומר שלא קבלת שירות טוב. ברור שאם נציג דלק מוטורס היה אומר כן לכל מה שכל לקוח רוצה אז השירות היה 10

לא זכור לי שאמרתי שאני לא מקבל שירות מדלק מוטורס, גם כסת"ח הוא סוג של שרות בארץ :-(

אני לא בטוח שאפשר לצפות מדלק מוטורס לאשר דברים כאלו מספר חודשים לאחר שקיבלו את זיכיון הייבוא (אני בטוח שהמחלקה הטכנית שם עדיין לא מסונכרנת על כל התחום של BMW ובטח לא על רכבים ישנים.

לכן הגשתי את הבקשה עכשיו, אולי אם נרגיל את דלק כבר מעכשיו שיש לקוחות שמבקשים טיפול "מיוחד" אולי המשך הדרך שלהם תהיה גם לטובת הלקוחות (תרשה לי לחלום:roll:)

אגב, אתה מקבל לדעתי שירות טוב יותר ממה שתקבל אצל חלק מהיבואנים האחרים בישראל במקרים כאלו.

זה עצוב, אולי נכון, אבל עצוב

כמו שאמרתי, טרחני ולא יעיל.

אשמח להצעות יעול :-P

roee, אני מבין מה שאתה אומר וחצי מסכים

נכון שהכוח בידי היבואן, אבל יבואן הוא כלום בלי לקוחות ופה הכח הוא שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...