Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנס בי רכב מאחור

שימו לב! השרשור הזה בן 4449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהיותי היום נוסעת במהירות של כ20-30 קמ"ש זמן קצר לאחר החלפת הרמזור מאדום לירוק שמתי לב שהרכב שלפני בולם בפתאומיות עד כדי עצירה מוחלטת כשאני במרחק של כמה שניות ממנו. למזלי (בגלל היותי נהגת זהירה:-D) הצלחתי לבלום בלימת חירום ולא לפגוע ברכב שלפני. ולאחר שנייה נכנס בי רכב מאחורה.

על פניו לא ראיתי כי ניזוק הרכב שלי, אלא רק שהמספר רישוי נפל. הרכב שפגע בי עוד היה צמוד אליי לכן זה מה שראיתי וחשבתי שזהו זה ויצאתי במזל. הרמתי את מס' הרישוי, לקחתי את כל הפרטים והמשכתי לנוסע.

בזמן הנסיעה אני שומעת רעש של גרירה (כאילו אני גוררת משהו) ומרגישה משהו שונה באופן הנסיעה, כאילו הרכב מתאמץ ויש רעש חזק (מהאגזוז או המנוע לא יודעת...). לאחר כ7 דק' מזמן התאונה עצרתי את הרכב ושמתי לב שכל האגזוז שלי נפל לריצפה וגררתי אותו כל הדרך, (כולל העמודים האלה שקשורים לאגזוז). בנוסף גם לפנצ'ר רציני בגלגל הימיני אחורי. מה שלא יכולתי לראות קודם לכן בגלל שעוד הרכב שנתקע בי היה צמוד אליי..

התקשרתי מיד לחברת הביטוח שהם הפנו אותי למוסך ושלחו גרר שהגיע תוך 20 דק'8)...

יש לציין שבבעלותי יונדאי לנטרה 96 ואין לי ביטוח מקיף אלא חובה וצד ג'.

הבטיחו לי מהביטוח שהמוסך הנ"ל יביא לי רכב חלופי במידה והרכב ישאר שם מעל 48 שעות.

כשהגעתי למוסך כבר היה 3 וחצי והשמאי אמר לי שכבר אין טעם ויגיע למחרת.

במוסך זרקו אותי החוצה בלי רכב ובלי כלום בטענה שבלי שמאי לא יכולים להעניק לי רכב חלופי כי לדעתם כבר ישביתו לי את הרכב ומחר נדע כבר את הכל.

האישה שפגעה בי מאחור לא הפסיקה להתקשר אליי ולאיים עליי כי לא תשלם את ההוצאות בטענה שלאחר התאונה ראתה כי נסעתי רגיל. היא הטרידה אותי בטלפונים, מסרה את המספר שלי לאנשים שגם לא הפסיקו להתקשר ולהציק.

יש לי כמה שאלות:

1.האם יש מצב כזה שאף אחד לא ישלם את הוצאות התיקון והשמאי ובסוף הכל ייפול עליי?

2. אני ממש לא רוצה להשבית את הרכב כי זה רכב מאוד מטופל שהחולף לו לא מזמן המנוע ושופץ הגיר וכל הטיפולים נעשו בזמן ואני לא חושבת שאמצא רכב במחיר הזה שישרת אותי במידה הזו. אם השמאי יחליט על השבתה אני אקבל את המחיר לפי מחירון שזה 7000 ש"ח?

3. יכול להיות מצב כזה שבגלל ששמתי לב לאגזוז ולפנצ'ר רק לאחר 10 דקות יגידו לי מטעם חברת הביטוח של זאת שפגעה בי שאין בכוונתם לשלם כי יש סיכוי שזה קרה לא באשמת התאונה?

אודה לתשובתכם:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות:

1.האם יש מצב כזה שאף אחד לא ישלם את הוצאות התיקון והשמאי ובסוף הכל ייפול עליי? כן

2. אני ממש לא רוצה להשבית את הרכב כי זה רכב מאוד מטופל שהחולף לו לא מזמן המנוע ושופץ הגיר וכל הטיפולים נעשו בזמן ואני לא חושבת שאמצא רכב במחיר הזה שישרת אותי במידה הזו. אם השמאי יחליט על השבתה אני אקבל את המחיר לפי מחירון שזה 7000 ש"ח? לאור מצבו השמאי אמור להעריך את הרכב במחיר הגבוה ממחיר המחירון נאמר 8000 ש"ח והתיקון צריך להיות בסביבות כ5000 ש"ח כדי להשביתו. אני לא חושב שעל פי התיאור שלך זו תהיה עלות התיקון

3. יכול להיות מצב כזה שבגלל ששמתי לב לאגזוז ולפנצ'ר רק לאחר 10 דקות יגידו לי מטעם חברת הביטוח של זאת שפגעה בי שאין בכוונתם לשלם כי יש סיכוי שזה קרה לא באשמת התאונה? כן

תשובותי בכחול.

אבל כדי להרגיעך , אם לא ילך בטוב עם חברת הביטוח , מה שבד"כ קורה, אז יש בית משפט לתביעות קטנות שיפסוק ב 99% לטובתך לרבות את הוצאות השמאי.

את צריכה שמאי ידידותי כדי שלא יכריז על רכבך טוטל לוס.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בהיותי היום נוסעת במהירות של כ20-30 קמ"ש זמן קצר לאחר החלפת הרמזור מאדום לירוק שמתי לב שהרכב שלפני בולם בפתאומיות עד כדי עצירה מוחלטת כשאני במרחק של כמה שניות ממנו. למזלי (בגלל היותי נהגת זהירה:-D) הצלחתי לבלום בלימת חירום ולא לפגוע ברכב שלפני. ולאחר שנייה נכנס בי רכב מאחורה.

על פניו לא ראיתי כי ניזוק הרכב שלי, אלא רק שהמספר רישוי נפל. הרכב שפגע בי עוד היה צמוד אליי לכן זה מה שראיתי וחשבתי שזהו זה ויצאתי במזל. הרמתי את מס' הרישוי, לקחתי את כל הפרטים והמשכתי לנוסע.

בזמן הנסיעה אני שומעת רעש של גרירה (כאילו אני גוררת משהו) ומרגישה משהו שונה באופן הנסיעה, כאילו הרכב מתאמץ ויש רעש חזק (מהאגזוז או המנוע לא יודעת...). לאחר כ7 דק' מזמן התאונה עצרתי את הרכב ושמתי לב שכל האגזוז שלי נפל לריצפה וגררתי אותו כל הדרך, (כולל העמודים האלה שקשורים לאגזוז). בנוסף גם לפנצ'ר רציני בגלגל הימיני אחורי. מה שלא יכולתי לראות קודם לכן בגלל שעוד הרכב שנתקע בי היה צמוד אליי..

התקשרתי מיד לחברת הביטוח שהם הפנו אותי למוסך ושלחו גרר שהגיע תוך 20 דק'8)...

יש לציין שבבעלותי יונדאי לנטרה 96 ואין לי ביטוח מקיף אלא חובה וצד ג'.

הבטיחו לי מהביטוח שהמוסך הנ"ל יביא לי רכב חלופי במידה והרכב ישאר שם מעל 48 שעות.

כשהגעתי למוסך כבר היה 3 וחצי והשמאי אמר לי שכבר אין טעם ויגיע למחרת.

במוסך זרקו אותי החוצה בלי רכב ובלי כלום בטענה שבלי שמאי לא יכולים להעניק לי רכב חלופי כי לדעתם כבר ישביתו לי את הרכב ומחר נדע כבר את הכל.

האישה שפגעה בי מאחור לא הפסיקה להתקשר אליי ולאיים עליי כי לא תשלם את ההוצאות בטענה שלאחר התאונה ראתה כי נסעתי רגיל. היא הטרידה אותי בטלפונים, מסרה את המספר שלי לאנשים שגם לא הפסיקו להתולטיפול לפי הצורך, שיש לך

יש לי כמה שאלות:

1.האם יש מצב כזה שאף אחד לא ישלם את הוצאות התיקון והשמאי ובסוף הכל ייפול עליי?

2. אני ממש לא רוצה להשבית את הרכב כי זה רכב מאוד מטופל שהחולף לו לא מזמן המנוע ושופץ הגיר וכל הטיפולים נעשו בזמן ואני לא חושבת שאמצא רכב במחיר הזה שישרת אותי במידה הזו. אם השמאי יחליט על השבתה אני אקבל את המחיר לפי מחירון שזה 7000 ש"ח?

3. יכול להיות מצב כזה שבגלל ששמתי לב לאגזוז ולפנצ'ר רק לאחר 10 דקות יגידו לי מטעם חברת הביטוח של זאת שפגעה בי שאין בכוונתם לשלם כי יש סיכוי שזה קרה לא באשמת התאונה?

ד

דברי איתי בבוקר אני ידאג לך לרכב חלופי במקום, ולטיפול ברכב, אני מקוו שיש לך את כל הפרטים של צד ג

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...