Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעלה עקרבים

mazda626
שימו לב! השרשור הזה בן 6119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל שאי אפשר לפתח שם מהירות, זה לא שהנקודות השחורות הקטנות והמגוחכות האלו יעצרו בפניך לעוף לתהום אם תכנס לתת היגוי רציני :p

אמנם לא הייתי בכביש הזה, אבל עכשיו אני גם לא רוצה. אחד הדברים שאני הכי שונא זה עשרות הירפינים אחד אחרי השני. אין לי לב לחסל לעצמי את בלם היד ובכלל - אני פשוט לא נהנה מכאלו פניות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אי אפשר לפתח מהירות בעליה?

כמה אתה רוצה לעשות את זה ? ב180?

הנתיבים שם ממש רחבים

האזורי האצה מספיקים ועם נהיגה נכונה אפשר לעשות את זה שם למיטב זכרוני בסיבות ה100 בלי יותר מדי בלאגנים ( אני עשיתי את זה בפחות אבל מצד שני זה היה גם יום ואני לא לבד על הכביש אז יש לי אחריות מסוימת.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתיבים שם ממש רחבים

האזורי האצה מספיקים ועם נהיגה נכונה אפשר לעשות את זה שם למיטב זכרוני בסיבות ה100 בלי יותר מדי בלאגנים ( אני עשיתי את זה בפחות אבל מצד שני זה היה גם יום ואני לא לבד על הכביש אז יש לי אחריות מסוימת.

ליביו

ליביו , אתה בטוח שאתה מדבר על כביש מעלה עקרבים :?:

נתיבים רחבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה חברה, אתכביש ערד-מצדה אני רואה מהחלון בבית שלי, דווקא האספלט בסדר גמור.

יוצא לי לנסוע בכביש, פשוט כביש מדהים לנהיגה, אפילו יותר מערד-ים המלח שבו יש תנועה די גדולה באור יום של מכוניות, לעומת הכביד המדובר שבו אין כמעט תנועה פרט לאיזה בדואי על טנדר סובארו חבוט!

:wink: שבת שלום ונהיגה מהנה.

נ.ב. בונוס לבאים לערד- מנחת נטוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה חברה, אתכביש ערד-מצדה אני רואה מהחלון בבית שלי, דווקא האספלט בסדר גמור.

יוצא לי לנסוע בכביש, פשוט כביש מדהים לנהיגה, אפילו יותר מערד-ים המלח שבו יש תנועה די גדולה באור יום של מכוניות, לעומת הכביד המדובר שבו אין כמעט תנועה פרט לאיזה בדואי על טנדר סובארו חבוט!

מעניין, אם אתה גר שם, אני מתפלא שהידע שלך על האזור כל כך שגוי.

האספלט לא בסדר גמור. הרחק מכך. יש לך את כביש סדום-ערד להשוואה, וקל לראות את ההבדלים. האספלט בערד-מצדה באיכות גרועה ביותר, ואולי זה הסטנדרטים שלך שם בדרום, אבל תגיע למשל לכבישי נהיגה בצפון ותבין :wink:

בנוגע לתנועה - בסדום ערד יש בשעות השיא תנועה, זה נכון. אבל אם באים בשעות לא שגרתיות, אפשר בהחלט להנות ממנו. בערד מצדה, לעומת זאת, לפעמים גם בשעות לא סטנדרטיות (ואני לא מדבר על אמצע הלילה) יש כל מיני מטיילים אבודים או עובדים של האתר. מניסיון - בכל פעם שהגעתי לשם היו מכוניות. מעט, אמנם, אבל היו. שלא לדבר על גמלים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אולי לדרום האספלט בסדר יחסי, אבל אל תצפה מכביש שולי כזה לאספלט משובך סטייל כביש 6 למשל :roll: , לא ישקיעו הרבה בכביש הזה בידיעה שאין בו כמעט תנועה. לגבי המטיילים, נסה לבוא באמצע השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתיבים שם ממש רחבים

ליביו

ליביו , אתה בטוח שאתה מדבר על כביש מעלה עקרבים :?:

נתיבים רחבים?

צודק

אני אתקן את עצמי

לא נתיבים רחבים

שוליים רחבים בחלק גדול מהפניות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אולי לדרום האספלט בסדר יחסי, אבל אל תצפה מכביש שולי כזה לאספלט משובך סטייל כביש 6 למשל :roll: , לא ישקיעו הרבה בכביש הזה בידיעה שאין בו כמעט תנועה. לגבי המטיילים, נסה לבוא באמצע השבוע.

לא ציפיתי לאספלט משובח, אבל ציינתי שהוא לא. אתה טענת שהוא בסדר, וזה פשוט לא נכון... מסכים?

באמצע שבוע? אם הייתי יכול...

ולליביו - שוליים רחבים? יש תמונות בעמוד הקודם, אני חושב שזה די מוכיח שלא רק שהנתיב עצמו צר, אלא גם השוליים לא משהו... :?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נזכר שהייתי שם עם חבר שלי לפני כמה שנים כאשר נסענו בALLROAD לאילת.

איזה זכרונות 8)

resize_of_114_1482.jpg

Resize of 114_1482.JPG

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לאספלט משובח, אבל ציינתי שהוא לא. אתה טענת שהוא בסדר, וזה פשוט לא נכון... מסכים?

באמצע שבוע? אם הייתי יכול...

רוני

יש הסכמה.. אם הסתייגות קטנה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הזכרתם לי את זה מהטיול האחרון, בהשוואה:

זהירות תמונה גדולה 1.22M אבל אפשר לעשות zoom לפרטים

תמונה קטנה שלא אני צילמתי, אבל רואים יותר טוב את התוואי

Stalheimskleiva: הכביש התלול ביותר בצפון אירופה (לא שאני יודע איפה זה 'צפון אירופה'), שיפוע 1:5, 13 היירפינים, 1.5 ק"מ, הפרש גובה 300 מטר בערך, שני מפלי מיים אדירים משני צידי הכביש (אחד מוסתר ברובו בתמונה הגדולה). נתיב אחד בלבד, כמובן, דו סטרי. אספלט משובח !

בירידה עם מאזדה 6 זה לא כל כך כיף.

תודו שהדשא אצל השכן ירוק יותר (literally).

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

סליחה שאני מוציא מהקבר את השירשור הזה אבל אני חייב לדעת עוד כמה דברים לפני שאני נוסע לשם...

מעלה העקרבים זה השם הרשמי של המקום?

הוא יהיה ריק בתקופה זו (בחופשת פורים)?

אולי יש עיכונים אחרים על מה שקורה שם?

כי אם אני כן אסע... זאת הולכת להיות חתיכת נסיעה.. :shock:

תודה מראש

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מוציא מהקבר את השירשור הזה אבל אני חייב לדעת עוד כמה דברים לפני שאני נוסע לשם...

מעלה העקרבים זה השם הרשמי של המקום?

הוא יהיה ריק בתקופה זו (בחופשת פורים)?

אולי יש עיכונים אחרים על מה שקורה שם?

כי אם אני כן אסע... זאת הולכת להיות חתיכת נסיעה.. :shock:

תודה מראש

תנמיך ציפיות, הכביש פשוט צר והדוק מדי, ובפורים בטח יהיו מלא מטיילים (לכיוון המצפה של המכתש הקטן).

אגב, הפעם הראשונה שעשיתי אותו היה עם פולקסווגן טרנספורטר טורבו-דיזל 2000,

10 דקות אחרי שעליתי בפעם הראשונה על אוטו אוטומטי (!) שהוא גם מסחרית (!), ועוד בירידה...

אוטו מעולה, אגב - הגה עם רגש ומנוע חזק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...