Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח ללא פרטי תשלום - האם תקני?

שימו לב! השרשור הזה בן 4526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,קיבלתי דוח על "הפרעה לתנועה" כי חניתי בחנייה כפולה כמובן ששמתי וינקרים, לא נרשם סכום הקנס ולא נתנו לי לחתום על הדוח- מה עושים במקרה שכזה? האם זה תקני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רשום סמל הסעיף באמצע הטופס בצידו השמאלי מספר בן 4 ספרות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנס על הפרעה לתנועה הוא 250 ש"ח אם הוא נרשם לרכב סמל סעיף 5938.

אתה יכול לפנות ליחידה של עורך הדוח בבקשה לתקן את הדוח ובו יופיע הסכום לתשלום.

הדבר לא גורע מחוקיות הדוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה זה.אני אספר את האירוע כי אני ממש ממש מקומם, הרכב היה בחנייה כפולה, עם משולש של וינקרים.אמי הייתה ברכב, עליתי הבייתה להביא לה משאף, מכיוון שיש לה קוצר נשימה, בעודי יורד מהבית (משהו כמו דקה וחצי), השוטרת התחילה לרשום את הדוח ברכב, הסברתי לה שזה היה באמת מקרה חירום, כי עליתי להביא משאף לאמי, והראיתי לה אותו.היא סירבה לקבל זאת והמשיכה לרשום.לאחר מכן אמי אמרה לה "אם זה היה קורה לאמך לא היית עולה שנייה? תנסי להתחשב", ואז היא התחילה להשתולל" אין לי אמא אל תערבו הורים, אמרתי לה שאני מצטער ושלא ידענו, ושזה היה בדרך לנסות שתבין אותנו.היא המשיכה להשתולל, אמא שלי אישה לא צעירה, השוטרת התחילה לצעוק על אמא שלי.כמובן שגם אני הרמתי קצת את הקול.( מי לא היה) לצעוק על אישה מבוגרת ככה? מכל מקום, אני ממש ממש עצבני מהמקרה, התקשרתי למשטרה ואמרו לי לי שם שאם אין סכום לתשלום יבטלו את הדוח.השאלה מה כדאי לעשות במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה זה.אני אספר את האירוע כי אני ממש ממש מקומם, הרכב היה בחנייה כפולה, עם משולש של וינקרים.אמי הייתה ברכב, עליתי הבייתה להביא לה משאף, מכיוון שיש לה קוצר נשימה, בעודי יורד מהבית (משהו כמו דקה וחצי), השוטרת התחילה לרשום את הדוח ברכב, הסברתי לה שזה היה באמת מקרה חירום, כי עליתי להביא משאף לאמי, והראיתי לה אותו.היא סירבה לקבל זאת והמשיכה לרשום.לאחר מכן אמי אמרה לה "אם זה היה קורה לאמך לא היית עולה שנייה? תנסי להתחשב", ואז היא התחילה להשתולל" אין לי אמא אל תערבו הורים, אמרתי לה שאני מצטער ושלא ידענו, ושזה היה בדרך לנסות שתבין אותנו.היא המשיכה להשתולל, אמא שלי אישה לא צעירה, השוטרת התחילה לצעוק על אמא שלי.כמובן שגם אני הרמתי קצת את הקול.( מי לא היה) לצעוק על אישה מבוגרת ככה? מכל מקום, אני ממש ממש עצבני מהמקרה, התקשרתי למשטרה ואמרו לי לי שם שאם אין סכום לתשלום יבטלו את הדוח.השאלה מה כדאי לעשות במצב כזה?

לך לבית משפט , תגרום לזה שיזמנו את השוטרת למשפט שני.

ואם מה שאמרת באמת נכון היא תאכל את הכובע :)

(הדוח יבוטל ותהנה מההצגה)

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק כמו שאני מתאר. מרוב שהיא הייתה בסערת רגשות היא אמרה לי אני רוצה לראות אותך במשפט, היא באה בפראות וממש שמה בפראות את הדוח על הגג של האוטו, כפי שאני אמרתי אני הרמתי עליה את הקול רק לאחר שממש צעקה על אימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לבית משפט , תגרום לזה שיזמנו את השוטרת למשפט שני.

ואם מה שאמרת באמת נכון היא תאכל את הכובע :)

(הדוח יבוטל ותהנה מההצגה)

העניין ש"המשטרה" תמיד צודקת. אני ככ עצבני, עד עכשיו איני יכול להרגע. אמרו לי לגשת לתחנת המשטרה עם הדוח וכנראה יבטלו,צריך לצרף מכתב? ולככת? מישהו התנסה בעבר?תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה עצבני כל כך?

האם השוטר המציא את זה שביצעת עבירה?

למזלך (אולי) , השוטר לא מילא את הדו"ח בצורה נכונה, ויש לך סיכוי טוב להתחמק מהעונש.

אני יודע, כולם מחנים חניה כפולה וחושבים שזה בסדר, בתנאי שמפעילים אורות חירום (הרי זה מקרה חירום)..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי טעות שלא פוגמת במאומה בחוקיות הדוח.

ההעתק שנמצא אצלך הוא העתק מנייר קופי ויכול להיות שפשוט לא עבר הסכום להעתק ובמקור הוא מופיע.

הרי העבירה נעשתה ואין זה משנה הנסיבות. הדוח נרשם וגם אם יש בה טעות שכזו היא לא מהותית ולא פוסלת את הדוח.

אתה מוזמן לנסות ולבזבז את זמנך בבית המשפט ודווח לנו אם השופט העלה את סכום הקנס בגלל בזבוז זמנו או שהותיר את הסכום על כנו.

במידה ויש לך אישור רפואי מאותו היום כי היה לה התקף (תעודה רפואית כלשהי) יתכן ובית המשפט יקל בעונש.

המשטרה לא תבטל לך את הדוח אלא פשוט תתקן את הטעות ותתן לך דוח מתוקן עם סכום לתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש בעיה להעלות לכאן את הדו"ח מבלי פרטים אישיים.

מה נכתב בדברי הנהג בדו"ח?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סורק. לא נכתב כלום בדברי הנהג.יש קו.ולגבי הסכום כל סעיף ה' של תשלום הקנס ריק לחלוטין.רואים שלא נכתב כלום במקור.כל שאר הדוח ממולא.וכמובן שלא החתימו אותי על קבלת הדוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתיח

פרטי הרכב ופרטיך האישיים נכונים ?

על סמך מה השוטרת זיהתה אותך?

מה נכתב בנסיבות המיוחדות של המקרה?

זה שלא חתמת לא מעלה ולא מוריד. האם השוטרת חבשה כובע ? לא !! גם לא משנה :lol:

מסתבר שלא רק אתם הייתם מזועזעים מהמפגש אלא גם השוטרת ( אולי ההערה של אימך לא הייתה במקום ) אף על פי שאני מבין מה אימך ניסתה להבהיר לשוטרת.

האם היה שוטר נוסף במקום ואם כן , האם פרטיו מופיעים בדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שוטר נוסף במקום, פרטיו לא מצויינים בדוח. פרטיי האישיים אינם מופיעים בדוח כלל, יש על זה קו. פרטי הרכב כתובים ונכונים.באמת שמתי לב היא לא לקחה ממני רישיון נהיגה ולא כלום. לא מופיעים בכלל פרטים, רק פרטי הרכב.

בניסבות המיוחדות כתוב רכב חנה בחנייה כפולה ואת ההמשך אני ממש לא מבין, כתב לא קריא בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...