Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday ברשת באג

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 4536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רק שאתה מסוגל להבדיל בטעם, אתה עוד שותה RC?!

אני לא מצליח להבין איך. זה ממש לא טעים לדעתי. אני דווקא עם הקוקה-קולה.

העיקר שיהיה לך לבריאות! אכן, כל אחד והטעם שלו- בדיוק כמו שהקניבלים אומרים.

יש מבצעים טובים על מחשבים ניידים איפה שהוא?

לא צריכים להיות קטנוניים, אבל בהחלט אפשר להבדיל בטעם :).

למה לקנות RC ולא קוקה?

23 ש"ח לשישייה, כאשר המתחרה מוכרת ב-38 ש"ח - זו חתיכת סיבה :).

לכל מי שטען זו מכירה גדולה בשביל לחסל מלאי, זה אכן נכון, אבל לא לכל המוצרים. מספיק מוצרים, שנמכרים עכשיו, ימישכו להמכר גם שנה הבאה. לצורך העניין, אפשר להסתכל על עכברים ומקלדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המחירים של באג בבלאק פריידי מצוינים, לא מבין את מי שטוען שלא..

הטריק הכי טוב הוא פשוט לשאול אנשים אחרים אם הם רוצים לקנות יחד אתכם.. תתפלאו באיזה קלות ומהירות אפשר למצוא מישהו כזה שקונה מוצר בעל ערך דומה, או אפילו את אותו המוצר.

למשל נכנסתי ביום שישי לבאג, רציתי סט של מקלדת ועכבר (מחיר בבאג 280; מחיר בזאפ 230). מישהו הסתכל על התצוגה של המקלדות, שאלתי אותו אם הוא רוצה לקנות גם את המקלדת הזאת וככה כל אחד יקנה בחצי מחיר מבלי לדחוף עוד מוצר.

הוא הסכים וישר הלכנו לקופה ויצא לכל אחד 140 ש"ח. שווה.

אחר כך גם קניתי אוזניית בלותות' Jawbone Era שבדר"כ עולה 500 ש"ח, ובגלל הבלאק פריידי נמכרה ב375. המחיר שלה היה יקר יותר בכ-80 ש"ח בהזמנת האוזנייה מאיביי, לפני מיסים ומע"מ. ועוד מקבלים עליה שנה אחריות בארץ.

(אגב, האוזנייה פשוט מצוינת! לדעתי היא אחת מהאוזניות הטובות בעולם כיום. מסננת רעשים בצורה מדהימה)

כדאי גם לבדוק כדאיות של מבצעים בKSP, לדעתי גם שם אפשר למצוא מציאות, במיוחד לגיימרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של באג בבלאק פריידי מצוינים, לא מבין את מי שטוען שלא..

הטריק הכי טוב הוא פשוט לשאול אנשים אחרים אם הם רוצים לקנות יחד אתכם.. תתפלאו באיזה קלות ומהירות אפשר למצוא מישהו כזה שקונה מוצר בעל ערך דומה, או אפילו את אותו המוצר.

צודק לחלוטין, כבר ממזמן חשקה נפשי בלהחליף את העכבר MX518 שיש לי במשהו יותר מתקדם, וכמוני גם איזה אחד מהעבודה.

בום טראח וכל אחד יצא עם לוג'יטק G500 ב150 ש"ח.

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריכים להיות קטנוניים, אבל בהחלט אפשר להבדיל בטעם :).

למה לקנות RC ולא קוקה?

23 ש"ח לשישייה, כאשר המתחרה מוכרת ב-38 ש"ח - זו חתיכת סיבה :).

לכל מי שטען זו מכירה גדולה בשביל לחסל מלאי, זה אכן נכון, אבל לא לכל המוצרים. מספיק מוצרים, שנמכרים עכשיו, ימישכו להמכר גם שנה הבאה. לצורך העניין, אפשר להסתכל על עכברים ומקלדות.

דווקא התייחסתי בחיוב ליכולת העל אנושית של דריש להבדיל בטעם. גם אני נמנה בין יחידי הסגולה שמסוגלים להבדיל בין 4 הסוגים העיקריים במבחן עיוור. אבל בחייך, עארסי קולה, פשוט מגעיל אותי. ולעזאזל המחיר הזול, הוא עולה יותר ממה שהוא שווה.

ולא באתי(לפחות אני מקווה) בקטע של קטנוניות... סליחה אם זה הובן כך.זה דווקא היה בקטע של פירגון...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה קטנוניות שורבבה למשפט באופן הומוריסטי בלבד (סמיילי?):).

אני לא גיבור על, אבל ברוב הפעמים, אני מצליח להבדיל בין RC, קוקה ופפסי וכן, עברתי כמה מבחנים בחיי :).

אני כבר ממזמן עברתי למשקאות ללא הסוכר ZERO/MAX וכו"...

רבאק, התמכרתי :(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ksp.co.il/h/

אצלנו יותר זול, כרגיל :lol:

זה בסדר, ההפרש חוזר בשירות (או שמא בהעדרו) אם יש איזו בעיה

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, זה לא שהשירות בבאג הוא כזה טוב... :?

פעם היה לי מקרה שמסרתי מוצר לתיקון ברשת באג(הוא נקנה אצלם והם שלחו אותו לתיקון), וכשבאתי לקחת אותו, המוכר המפגר לא רצה להחזיר לי את המוצר בגלל שלא היה לי את הטופס תיקון. אתה מבין? המוצר הוא שלי והחוצפנים לא רצו להביא לי אותו.

רק אחרי ויכוח שעוד שניה היה מתפתח לצעקות, הם הסכימו למסור לי את המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות RC ולא קוקה?

למה לקנות RC, ולא קולה של שופרסל ב2.70 ש"ח לבקבוק ליטר וחצי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי במדפסת הלייזר HP p1102, בכך אני חוסך לעצמי את הקטע המעצבן של דיו שמסיים את חייו במהירות שיא.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לצחוק, אבל אני קונה RC קולה בכל גיחה לאנגליה, זה "שוקולד השחר" שלי. טעם שמזכיר את הבית.

אין שום דבר מצחיק ב-RC... :lol: :lol: :lol:

לבריאות, כבודו! 8)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...