Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את השרשור הזה עוד שנפתח, עברתי על כל התגובות ולא רציתי להגיב.

ברור לכולם ששני הצדדים יכלו להתנהג יותר בכבוד.

אבל לא על זה אני מגיב, אני מגיב על היחס שנהגים מקבלים משוטרים בכל רחבי הארץ!

סתם קטע מהיום:

חזרתי עכשיו מהרצליה פיתוח, יצאתי מרחוב צדדי וניידת חסמה את כל הרחוב (אין אפשרות לעבור), עמדו ליד ג'יפ שבו ישבו עוד שוטרים, אני מתקרב, פותח חלון ואומר "ערב טוב" , לא מקבל תשובה, אפילו לא התייחסות!

טוב, ממשיך ואומר "אפשר לעבור?" הפעם קיבלתי תגובה "נו סע סע כבר" בטון עצבני, כאילו הפרעתי לראש הממשלה בפגישה עם אבו מאזן.

כמובן שנכנסו לבעיה נוספת, קיבלתי הוראה מפורשת משוטר עצבני להמשיך לנסוע, אבל כנראה שהוא לא מספיק חכם כדי לראות שהניידות שלו חוסמת את הכביש.

לאחר כחצי דקה הוא הבין ונתן לי לעבור.

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פשוט בדיחה התגובות פה.

כל אחד מנסה להיות גיבור במיוחד אלה שנוסעים על מזדה 3 וכו' שאף פעם לא מציקים להם בצורה שמציקים לרכבים ספורטיביים.

במידה והייתם נעצרים כל פעם רק מהסיבה שאתם נוהגים ברכב ספורטיבי או לקבל מספר הורדות מהכביש על דברים מגוככים גם כן הייתם מגיבים ככה?

למה שקורה בארץ אין סיבה מוצדקת.

וכל הבלבולי שכל, ארה"ב וארה"ב...איפה אתם חיים?! איפה ההשוואה?

כשהמדינה תגיע למצב של ארה"ב מבחינה תרבות בכל הבחינות אז תשוו, במצב הנוכחי אין שום השוואה - אולי רק בכיוון ההפוך.

שוטר שמראש מגיע בפוזה של מינימום מנהיג המדינה עם סיגריה ביד ומתחיל לחטט ברכב אחר ולזרוק דברים כאילו זבל.

לצעוק גראס בלי סיבה.

ובכלל הוציא אותי מדעתי האימרה המדהימה "איזה כיף זה לגרוס אוטו כזה"

תצאו מהבועה! אחרת המצב העגום ישאר עגום.

וכן הבחורים בסרטון לא התנהגו הכי בסדר ,אבל גם לא גרוע מדי. לשבת בצד ולשתוק לא היה נותן להם שום דבר, אולי אפילו השוטר היה מגביר את הגישה המגעילה.

על איזה שטויות הורידו לך את הרכב?

מישהו הכריח אותך לשים את התוספות האלה?? לא ידעת לפני שהתקנת אותם שהן לא חוקיות?? אז למה אתה בוכה שמציקים לך שבאופן מודע אתה מתקין ברכב פריטים שהם לא חוקיים (אני לא אומר שזה טוב שהחוק המטומטם המדינה הזאת לא מאפשר להוסיף בורג ברכב בלי שזה בא מהחברה)??

תאמין לי שהרבה אנשים כולל אנוכי היו יותר ממאושרים לשפר את רכביהם אבל לא לכולם יש כוח למשחקי החתול ועכבר האלה עם המשטרה, אלה שכלכך מטרידים אותך.

ושוב פעם הקטע של הרכבים, מה קרה מי שאין לו כסף לקנות ולהחזיק רכב ספורט אסור שתהיה לו דעה בתור נהג/בנאדם??

כל אחד שמח בחלקו וכל אחד בוחר במה להשקיע את כספו ולא כולם מקבלים מתנה מההורים רכב ספורט ב200 אלף שקל ליומולדת 18 אז אל תבואו ותגידו לנו מי חובב מוטוריקה ולמי אסור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך להזיל ריר על רכבים יפים כאלה כשאתה עומד בשבת בבוקר במאזדה שלוש שלך ברמזור ומקנא שאתה לא ביניהם.

אני מבין שהקינאה אוכלת פה חלק מהאנשים.:|

1. אין לי מזדה 3, ואני מאד מרוצה ממה שיש לי כרגע
  2. בשבת בבוקר אני ישן, ולא עומד ברמזור
  3. אני מקווה מאד שיעבור מתישהו חוק שיאסור שיפור רכבים, וכל רכב שימצא בכביש , יורד ממנו לאלתר
  4. כמו סעיף 3, רק בקשר למכירת רכבי ספורט, שיעשו כמו עם אלכוהול (לא למכור רכבי ספורט לקהל כמו שהיה בסרטון)
  5. זה לא מתוך קנאה, אלא מהבנה שאם 3 ו 4 לא ייושמו אנחנו נמשיך לראות סרטונים מהסוג הזה
    http://www.youtube.com/watch?v=wV0bxZdLaB4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Xp0BKMTB64s
  6. להמשיך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבר הזין מכל המדינה והשוטרים האלה כאילו הם אלוהים.

מספיק לא נשארו בארץ אימפרזות במצב טוב אז רוצים לגרוט(אומרים לגרוט ולא לגרוס, זה לא נייר), מה נשאר פה מה?

מדינת משטרה וחוק נטו, איפה הכיף איפה החשק למוטוריקה בארץ? מה נקנה בעתיד(חובבי הספורט ברכבים) איזה פונטו מחורבנת או מאזדה ונשים עלייה מגזניום וכריש ונחשוב שיש לנו פה רכב ספטריבי.

על סמך מה השוטרים הדוחים האלה עצרו את האנשים? מה יש להם להגיד על זה שעצרו אותם ל3 שעות וברחו להם לרבע שעה עם כל הפרטים המזהים שלהם?!! ריבונו של עולם, איזו מדינה מקולקלת.

אם היו פה ימי תחרות וימי מסלול מסודרים ומאורגנים(כמה זה כבר ייעלה למדינה שלנו, שרק ממסי הדלק תקנה את מפעל סובארו), הכל היה טוב יותר.

למה רוכבי אופניים צריכים לנסוע על השוליים? הרי זה נחשב לכלי רכב על פי ספרי התאוריה.

לאן הגענו? הרי אף פעם לא היינו במקום טוב בתחום המוטוריקה.

בעתיד אני ארצה מאוד לרכוש רכב ספורט כמו איפרזה, זה חלום חיי. אצטרך להוריד את הכנף האחורית בשביל למשוך לא שוטרים?

ולמה?!! הרי זה רק עוזר לרכב, אבל המדינה שלנו סתומה, זאת מדינת עולם שלישית מחורבנת מהיסוד.

הלוואי שיהיה לי את האומץ והכסף להסתלק מכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך להזיל ריר על רכבים יפים כאלה כשאתה עומד בשבת בבוקר במאזדה שלוש שלך ברמזור ומקנא שאתה לא ביניהם.

אני מבין שהקינאה אוכלת פה חלק מהאנשים.:|

תאמת,1+ ענק,צרות עין מסריחה(סליחה ל הביטוי).אל תדאג,הגלגל יעצור גם אצלך ואתה תקבל את זה במאזדה שלך ובמקרה

שלך,פעמיים כי טוב!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אני בצד של השוטרים אבל מבחינתי , השוטר הקירח שדיבר בזילזול , עישן סיגריה , חיטט בבורטליות בפלסטיק של האימפרזה בטענה שיש שם גראס , ועוד כמה פנינים מבית היוצר שלו , זאת חוצפה לשמה ! ושלא נדבר על המגבניק שכילל והביא מכה למצלמה שצילמה אותו כחוק .

אם זה , אני בתור שוטר הייתי גם עוצר שיירה של רכבים שעל פניו נראים משפורים ושווים בדיקה מעמיקה יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שכבר אמרו כאן כל מה שאפשר להגיד , יש לי רק שאלה אחת , מישהו זרק לפח את כל הניירות שהוא הוציא מהרכב והשליך על הכביש?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון הזה הפך לגול עצמי. כל כך שונה מהסרטון המפורסם על הבחור שעצר בעצור וקיבל דו"ח תנועה...

הצילום על הבחור שנעצר בעצור ,אומנם בוטל הדוח מצד אחד בגלל פרסומו בתקשורת ,אך זה היה גול עצמי כי

אף אחד לא יודע מה עשו לשוטר אחרי הצילום .... אני מהמר שהוא בטח באותה פינה נותן עוד דוחות כאלה

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל "החכמים" פה וה"בוחנים" שכבר מראש ידעו שהם עשו מרוצי פורמולה על הכביש בגלל כמה רכבים ספורטיבים מתבקשים לשתות מים קרים ולהירגע,אז נכון גם אני ראיתי את הסרטון,וזה שהרכבים שלהם ספורטיבים ולא מהיבואן ופדנטים כמוכם חברי הפורום זה לא אומר שהם עבריינים,קודם כל מי אתם בכלל שתקבעו איך הם נסעו? הייתם שם? ראיתם? וגם אם אתם בטוחים מיליון אחוז מי אתם שתקבעו שזה נכון? אולי כן אולי לא.

לא פעם ראשונה שרוכבי אופניים נבהלים מרכבים שעוברים טיפה קרוב אליהם,הם יודעים שמסוכן לרכב בשוליים ועושים זאת בכל זאת.

התגובות של אותם בעלי רכבים שהתנפלו על השוטר נכון לא מצדיקה אותם,לדעתי היו צריכים לשבת בצד לשאול אותם בצד בנימוס א' ב' וג' ובסוף לפעול ולעשות שיקולים.

בכל מקרה אם נסעתם ועשיתם "רייסים" אז מקווה שתקבלו את הדין בהתאם.

שנה טובה.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבר הזין מכל המדינה והשוטרים האלה כאילו הם אלוהים.

מספיק לא נשארו בארץ אימפרזות במצב טוב אז רוצים לגרוט(אומרים לגרוט ולא לגרוס, זה לא נייר), מה נשאר פה מה?

מדינת משטרה וחוק נטו, איפה הכיף איפה החשק למוטוריקה בארץ? מה נקנה בעתיד(חובבי הספורט ברכבים) איזה פונטו מחורבנת או מאזדה ונשים עלייה מגזניום וכריש ונחשוב שיש לנו פה רכב ספטריבי.

על סמך מה השוטרים הדוחים האלה עצרו את האנשים? מה יש להם להגיד על זה שעצרו אותם ל3 שעות וברחו להם לרבע שעה עם כל הפרטים המזהים שלהם?!! ריבונו של עולם, איזו מדינה מקולקלת.

אם היו פה ימי תחרות וימי מסלול מסודרים ומאורגנים(כמה זה כבר ייעלה למדינה שלנו, שרק ממסי הדלק תקנה את מפעל סובארו), הכל היה טוב יותר.

למה רוכבי אופניים צריכים לנסוע על השוליים? הרי זה נחשב לכלי רכב על פי ספרי התאוריה.

לאן הגענו? הרי אף פעם לא היינו במקום טוב בתחום המוטוריקה.

בעתיד אני ארצה מאוד לרכוש רכב ספורט כמו איפרזה, זה חלום חיי. אצטרך להוריד את הכנף האחורית בשביל למשוך לא שוטרים?

ולמה?!! הרי זה רק עוזר לרכב, אבל המדינה שלנו סתומה, זאת מדינת עולם שלישית מחורבנת מהיסוד.

הלוואי שיהיה לי את האומץ והכסף להסתלק מכאן.

אין אימפרזות אז המדינה לא טובה? גם אם תוריד את הכנף זה לא יעזור,עדיין היא לא נשמעת כמו אימפרזה 1.6,לגבי החוק זה מתקדם בכיוון הנכון,הנה סנונית ראשונה לכך והיא התחרות באילת.

אף אחד לא מחזיק אותך פה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני באמת רואה שחשוב שכל אזרח יוציא פלאפון כאשר משטרה באה אליו, זה נהיה סוג של טרנד כזה, חבל ששוטרים עדיין לא עושים את זה! מישהו פה זרק אמרה שהשוטר בה כאילו הוא ראש הממשלה, ורציתי לומר שזה שהתחיל לצלם עם הפלאפון עוד לפני שניגשו אליו בכלל ישר הצהיר אני פלצן ואני מכיר את המילה מח''ש! הרבה אנשים היום מנסים להוציא מהשוטר את הצד הרע שלו בכוונה מול המצלמה כדי שיהיה בשר למה שמצולם! יש שוטרים עם יותר סבלנות ועם פחות סבלנות וכל מה שהשוטרים עשו לכם הם יכלו לעשות הרבה יותר אבל כנראה העדיפו שלא (ואני מדבר על הצורה החוקית).

בתור אחד שמכיר את המשטרה הייטב וחובב את עולם הרכב אתם ביישתם את התרבות המוטורית ורק גרמתם לעוד כמה וכמה שוטרים לפתח סטיגמות על בעלי רכבי ספורט! קריאת התגובות פה רק מראה שאתם חבורה של ערסוותים מנופחי אגו + בבונים ועוד כמה תיאורים, לא אדם אחד אמר זאת ולא שניים! תחשבו אתם איפה אתם גרמתם לזה להראות איך שזה נראה, אני חושב שיש לכם חלק מאוד גדול בזה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי מעורב ביחד עם כמה מחברי הפורום בסיטואציה דומה.

עצרנו בצד בצורה מסודרת כ-10 רכבים, שתקנו, לא צילמנו, דיברנו בנעימות וברוגע, שוחררנו אחרי 2 דקות של הסתכלות על הרשיונות נהיגה.

לתשומת לב המעורבים.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איך שוטר מדבר או מה הוא לובש, צריך לדבר בכבוד.

השוטר לועס מסטיק, מעשן, בלי כובע, בלי שערות. אז מה?

אני שמעתי מישהו זורק לאוויר את איבר מינה של האמא של השוטר, לא במקום, וכן גם אם הדיבור בין הח'ברה, השוטר יכול לשמוע.

יש לשוטר כוח ויש לשוטר סמכות, ואני מאמין שהעיכוב של ה3 שעות לא היה קורה אם לא היו התחכמויות.

ואני רוצה לראות את זה שיקרא לי צבוע, אני התחכמתי עם שוטרים - וזה לא הוביל לשום מקום חוץ מלהוצאה כספית מצידי.

שוטר צריך לכבד, החב'רה מהסרטון, יושבים על הגדר הפרדה ועושים מהאירוע ישיבה בעיגול הבת-ימי.

שוטר שמתנהג לא כחוק יצולם, יטופל, מה שתגידו, לא צריך לבוא אליו לפנים עם מצלמה כאילו אתם מינימום חדשות ערוץ 2.

אני מחכה ליום שיהיה קצת כבוד בארץ, כבוד בין אנשים, שוטרים או אזרחים. באמת נראה כמו סרטון של נשיונל גיאוגרפיק.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהעלה את הסרטון - גועל נפש. דיבור של ערס מהשכונה אל שוטרים, שברור לך שזאת העבודה שלהם

לעצור נהגים לבדיקה שגרתית. בארה"ב היית מבלה לילה במעצר על דיבור כזה או על הישענות על החלון של רכב משטרה.

עצרתי את הסרטון אחרי 3 דקות כי זה הספיק לי להבין מי מבזה את מי פה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה שטויות הורידו לך את הרכב?

מישהו הכריח אותך לשים את התוספות האלה?? לא ידעת לפני שהתקנת אותם שהן לא חוקיות?? אז למה אתה בוכה שמציקים לך שבאופן מודע אתה מתקין ברכב פריטים שהם לא חוקיים (אני לא אומר שזה טוב שהחוק המטומטם המדינה הזאת לא מאפשר להוסיף בורג ברכב בלי שזה בא מהחברה)??

תאמין לי שהרבה אנשים כולל אנוכי היו יותר ממאושרים לשפר את רכביהם אבל לא לכולם יש כוח למשחקי החתול ועכבר האלה עם המשטרה, אלה שכלכך מטרידים אותך.

ושוב פעם הקטע של הרכבים, מה קרה מי שאין לו כסף לקנות ולהחזיק רכב ספורט אסור שתהיה לו דעה בתור נהג/בנאדם??

כל אחד שמח בחלקו וכל אחד בוחר במה להשקיע את כספו ולא כולם מקבלים מתנה מההורים רכב ספורט ב200 אלף שקל ליומולדת 18 אז אל תבואו ותגידו לנו מי חובב מוטוריקה ולמי אסור. 

לפני שאתה מכניס לי מילים לפה תקרא שוב ושוב ושוב את הקטע שטרחת להדגיש ותדגיש מחדש איפה מצוינת המילה משופר?

כשאני מדבר על דברים מגוככים אני מתכוון לדברים שיצאו מהמפעל כגון ספוילר, מכסה מנוע, אגזוז וכו'.

תאמין לי ששקל אני לא מקבל מההורים לשום מטרה, ולא בגלל שהם לא מוכנים לתת לי.

אני עובד 7 ימים בשבוע כולל שעות נוספות כדי לממן לעצמי את מה שאני אוהב.

צרות עין כזאת שהולכת פה בפורום ובכלל בארץ בזמן האחרון לא ראיתי בשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...