Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מילה אמת, אבל; ברור פה לגמרי שזאת היתה פרובוקציה כי השוטר עוד לא הספיק למצמץ ולהוציא מילה - ישר האזרח הנתקף האומלל והנגזל שרשויות החוק מתעללות בו דרש לראות תעודה.

אני רק אוסיף, שאותו שוטר שהיה בחולצה תכלת כנראה באמת אין לו תעודת שוטר כי לפי המדים והחוסר דרגות הוא מתנדב (אגב יש מתנדבים שיודעים את העבודה יותר טוב משוטרים)

ועוד מישהו אמר שהיה מאשפז את אחד השוטרים? קצת פלפל וגם הבבון הכי גדול נופל :)

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם עושים צוק מעצמכם.

איבו, STI ועוד רכבי ספורט שהיו שם, אני בטוח שמיליון אחוז שלא נסעתם כחוק. נכון לאותו מגבניק אסור היה להעיף את הפלאפון והוא לא התנהג כמו שצריך אבל עדיין אתם ממש לא הייתם בסדר. כדאי שתורידו את הסרטון הזה ותפסיקו לעשות צחוק מעצמכם...

על סמך המיליון אחוז שלך אפשר להאשים את כל הבעלים של ה STI וה EVO מראש בנהיגה מהירה, את היבואנים ב"שידול" ומכירת כלי רצח לאזרח.

במדינת ישראל כל אזרח הוא חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת, השארות, להיות בטוח או לראות את הנסתר. והגוף היחידי שקובע אם הייתה פה עבירה הוא משטרה והגוף שקובע אם באמת נסעתם שלא כחוק הוא בית משפט. ונכון לעכשיו אין לך את הכלים ולצאת בהצהרות, חבל שתצא עם הזנב בין הרגליים.

וכמו כן אם אתה "כל כך בטוח בדברים" הייתי משקיע וממלא ווינר, אולי בזה יהיה לך יותר מזל משכל...

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח... אם רק היו לנו כמה שוטרים אמריקניים. תהיו בטוחים שהסרטון הזה לעולם לא היה עולה ליו-טיוב, או בכלל מצולם, מרוב הפאדיחות שהם היו עושים לחבורת המהירים והעצבניים (והנעלבים) הזו.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי לספר לכם על הצגה נוספת באותו היום .אנחנו לא היינו עם הקבוצה המצולמת וכוון נסיעתנו הייתה בדיוק הפוכה.

נסענו מאשתאול עד לתחנת הדלק בבית גוברין שם עצרנו לשתות קפה .כעשר דקות לאחר העצירה הגיחו שתי ניידות

חסמו את היציאה מהתחנה וניגשו אלינו כאילו ומדובר בפושעים.כל אחד התבקש להציג תעודת זהות ולגשת לרכבו וזאת

על מנת לפתוח את הרכב .המכוניות הוצגו בפני השוטרים בנימוס ולמרות שאף שוטר לא ראה בכלל אותנו במצב נסיעה !!

הוחלט על ידי אחד השוטרים כי שני רכבים מעוכבים לחקירה!!!! שוב ...המכוניות היו בחניה .בנוסף, איימו עלינו כי אם בעל אחד הרכבים לא יגיע תוך שתי דקות ( הבחור היה בשירותים ) יגרר הרכב לתחנת המשטרה בבית שמש .

בחייאת...נראה לכם הגיוני?לא התחצפנו ...לא סירבנו לשום בקשה אבל עדיין קיבלנו יחס עוין רק בגלל העובדה שמדובר במכוניות

ספורט .

כמובן שהמכוניות ובעליהם עוכבו לחקירה ושוחררו כי לא היה שום דבר שיכל להביא למעצרם .

בנוסף , אני שלא הייתי עם רכב אלא הגעתי כנוסע נאלצתי לספוג את השיחה הבאה בשעת בוקר מוקדמת בתחנת דלק

באזור תל אביב בעת שחיכינו לחברה שיגיעו:

שוטר:שלום

אני: שלום וברכה

שוטר : מה ?מפגש חברים?

אני : כן

שוטר: אפשר לקבל תעודת זהות?

אני: כן ומגיש לו ת.ז

שוטר: תגיד ...היית עצור פעם?

אני: תקשיב יא חתיכת שוטר חוצפן...שלא תעיז לדבריי אלי ככה גם אם יש לך מדים ...

שוטר: תזהר שאני לא יעצור אותך

אני:פעם הבאה שתעיז לשאול אותי אם עצרו אותי פעם אני מבטיח לך תביעה כזאת שלא תדע מאיפה זה בא לך

שוטר: חוזר על השאלה: אתה מתחכם ומעצבן אותי

אני : תקשיב לי טוב...אם אני מואשם במשהו זה הזמן שלך להודיע לי כי אם לא אין לי מה לדבר איתך יותר

שוטר:בודק את הת.ז במסוף מחזיר לי את התעודה ואפילו לא מבקש סליחה .

תאמת? אני מתבייש שהגעתי לדיבור כזה עם שוטר אבל נראה מה כל אחד אחר היה אומר במקומי.

ולסיכום: השוטרים במדינת ישראל מביישים את המדים שלהם .

הבעיה בכביש נס הרים זה שהמפגש בין רוכבי האופניים למכוניות ספורט מעורר את חמתם של הרוכבים

ומפה כל הבעיות .

גבר מה נסגר איתך? זאת שאלה שגרתית,אתה יודע כמה פעמים שוטרים שאלו אותי את זה שעשו מחסומים או בדיקות שגריות?

באמת אחי שהגזמת פה,אתה לא אפיפיור ראש ממשלה או לא יודע מה שאתה צריך להעלב מהשאלה הזאת,לא שואלים רק אותך אלה את כולם,תרגיש בנוח. :wink:

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר יש לנו יס"מניקים ,תאמין לי.

רק שהם לא מתעסקים בדברים האלה ,חבורה של ילדים בגוף של מבוגרים (בערך...) ,מוציאים שם רע לכל חובבי הרכב בארץ.

לצערי יותר ויותר אני נתקל ברכבים שכיף לראות בארץ ועל ההגה במקום לראות מישהו אחראי אני רואה איזה ילד מסביון עם יד אחת על ההגה ,השנייה מחזיקה סיגר תוך כדי שהוא לבוש בטוקסידו וכובע שמכסה לו חצי פרצוף.

חבל לי על חובבי המוטוריקה האחראים והמקצועיים שיש בארץ ,כי הם אלה שסופגים את הססריאוטיפ של רכב ספורט\משופר\לא יודע מה=רוצח בכביש.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון התפקוד של שני הצדדים לא היה בסדר גמור

השוטרים לא באמת ידעו שהם נסעו מהר ועצרו אותם על סמך סטיגמה שהמכוניות האלה זה מכוניות ל"מרוצים" (מה שהשוטר אמר בסירטון).

מצד שני הבבונים הישראלים לא הגיבו כראוי, התגרו בשוטרים וצעקו עליהם לשווא, מה שגרם לסיכוך ועיקוב מיותר.

מה גם שהתפקוד של השוטרים לפי הסירטון היה חאפרי למדיי שהם נסעו להם עם התעודות ולא סידרו את העיניין עם דעה אחת של ענישה או שיחרור.

ובאמת כמו שמישהו אמר כאן אתם חייבים להפסיק לחפש טעויות של שוטרים אני בטוח שבעבודה שלכם אתם לא עושים הכל מושלם.

מחפש אנשים עם הפולו החדשה למפגשים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק אני רוצה להבהיר- השיחה שהתקיימה ביני לבין השוטר לא התקיימה במחסום כלשהו, לא נעצרנו

בגלל נסיעה פרועה או בגלל איזשהי הפרה של החוק .

השוטר ניגש אלי בתחנת דלק בשטח בחניה , לא הייתי עם רכב ולא נהגתי בכלל .

אני מתקשה להבין למה שוטר ניגש לאזרח סתם ברחוב ומבקש פרטים אבל מקבל את זה כי זאת עבודתו

וכולם משום מה נראים חשודים בעיניהם .

אני לא יפה נפש אבל ההתנהלות לא נראית לי הגיונית .שיהיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק אני רוצה להבהיר- השיחה שהתקיימה ביני לבין השוטר לא התקיימה במחסום כלשהו, לא נעצרנו

בגלל נסיעה פרועה או בגלל איזשהי הפרה של החוק .

השוטר ניגש אלי בתחנת דלק בשטח בחניה , לא הייתי עם רכב ולא נהגתי בכלל .

אני מתקשה להבין למה שוטר ניגש לאזרח סתם ברחוב ומבקש פרטים אבל מקבל את זה כי זאת עבודתו

וכולם משום מה נראים חשודים בעיניהם .

אני לא יפה נפש אבל ההתנהלות לא נראית לי הגיונית .שיהיה .

אפשר להחשיד על מליון ואחד דברים, לבוש, מראה, התנהגות ועוד ועוד, כמו כן העברייני צמרת בארץ לא בהכרח נראים כמו עבריינים (אם יש לזה הגדרה כלשהי). תאמין לי שבראש של השוטר כנראה נראה לו משהו מוזר בך או שבאמת החליטו לעשות בדיקה שגרתית, זאת בהחלט זכותם, אגב לאדם בעל עבר פלילי אין איפיון של מראה מסויים, זה יכול להיות אשכנזי, מזרחי, עם משקפיים ואחד שהולך גם עם חליפה ועניבה, אין לזה שום אפיון (חוץ מכאלה שדואגים להבליט את זה עם כובע קסקט של נייק או קפוצ'ון או מראה כזה או אחר שאיתו הם דורשים להבדק). בכל מקרה אל תקח שום דבר אישית, סה''כ באמת עושים את העבודה ועל אחד כמוך שנעצר לבדיקה ויצא נקי יש אחד שנעצר ונבדק ויש לו עבר של סמים וגם נמצאו עליו סמים אבל כאשר עוכב הוא טען שמעולם לא היה בתחנה!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינת ישראל כל אזרח הוא חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת

אתה צודק, אבל כנגד "רגע נשמה שלי אני לא מרביץ..." (תחילת הסרטון) נשמע לי קצת הזוי לנהג שנוסע כחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות מקצועיות :אני אהיה שקול ואוביקטיבי

א. הסרט ערוך, ולכן הוא חד צדדי. את המהומה עם שוטר מג"ב לא רואים, אלא שומעים צעקות בלבד.

ב. לעניין זיהוי שוטר, מספיק שיש לו תג שם מעל כיס החולצה, או תג בכותפת של המעיל. אין חובה להציג תעודה, וגם אין חובה לתת מספר אישי.

ג. כל העניין סביב הופעת שוטר, כובע, מדוגם, וכו' הוא לא רלוונטי כלל. לשוטר יש סמכויות אכיפה 24 שעות ביממה, במדים, על אזרחי, וגם בפיג'מה.

ד. לא אהבתי את החיפוש שעשה השוטר ברכב. הוא נעשה לל נוכחות בעל הרכב, וחוץ מזה הוא זרק את הניירות על הכביש. לטעמי היה צריך להשאיר את כל הטינופת בתוך הרכב.

ה. יש לציין שהשוטר תפקד יפה מאוד מול ה"קליינטים" שלו, בלי לחץ, עמד על שלו, והסביר יפה מאוד למי שצריך. אירוע שמעורבים בו כל כך הרבה אנשים הוא לא פשוט לטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה אמת, אבל; ברור פה לגמרי שזאת היתה פרובוקציה כי השוטר עוד לא הספיק למצמץ ולהוציא מילה - ישר האזרח הנתקף האומלל והנגזל שרשויות החוק מתעללות בו דרש לראות תעודה.

אני לא צריך לחכות עד שהשוטר ימצמץ, פנית אליי? טוב מאוד, עוד לפני שימשיך לבקש ממני דברים, קודם שיזדהה ויכבד את הבקשה שלי כמו שאני כיבדתי אותה!

ולשאלת המיליון של כולם, הבעלים והרכבים שוחררו ללא פגע, רכב אחד או שניים הובאו לחקירה משטרתית ללא קשר לחוקיות של הרכב כי הכל סטנדרטי מהחברה (באותה מידה כמו שהרכבים נכנסו למתחם משטרתי כך גם יצאו)

כמה הערות מקצועיות :אני אהיה שקול ואוביקטיבי

א. הסרט ערוך, ולכן הוא חד צדדי. את המהומה עם שוטר מג"ב לא רואים, אלא שומעים צעקות בלבד.

ב. לעניין זיהוי שוטר, מספיק שיש לו תג שם מעל כיס החולצה, או תג בכותפת של המעיל. אין חובה להציג תעודה, וגם אין חובה לתת מספר אישי.

ג. כל העניין סביב הופעת שוטר, כובע, מדוגם, וכו' הוא לא רלוונטי כלל. לשוטר יש סמכויות אכיפה 24 שעות ביממה, במדים, על אזרחי, וגם בפיג'מה.

ד. לא אהבתי את החיפוש שעשה השוטר ברכב. הוא נעשה לל נוכחות בעל הרכב, וחוץ מזה הוא זרק את הניירות על הכביש. לטעמי היה צריך להשאיר את כל הטינופת בתוך הרכב.

ה. יש לציין שהשוטר תפקד יפה מאוד מול ה"קליינטים" שלו, בלי לחץ, עמד על שלו, והסביר יפה מאוד למי שצריך. אירוע שמעורבים בו כל כך הרבה אנשים הוא לא פשוט לטיפול.

מבחינתי זה לא הספיק שיש לו תג שמי, כל אחד יכול להנפיק לעצמו תג שם, להזדהות התבקשה תעודת שוטר וודאית שאכן אני מדבר עם שוטר ולא אזרח שיכור המתחזה לשוטר אחרי ליל ראש השנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאית שאכן אני מדבר עם שוטר ולא אזרח שיכור המתחזה לשוטר אחרי ליל ראש השנה

זה הולך ומשתפר!!!

אחרי ליל ראש השנה, שבו כולנו שותים יין ומשתכרים "עד לא ידע בין ארור המן לברוך מרדכי"!

לא רק שצוות אחד היה "בני-דודים" שהתחזו, הצוות השני היה מורכב משני אזרחים שיכורים מתנדנדים שהדיפו ריח חריף של אלכוהול ושרו "משנכנס אדר מרבין בשמחה". :lol::lol::lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הולך ומשתפר!!!

אחרי ליל ראש השנה, שבו כולנו שותים יין ומשתכרים "עד לא ידע בין ארור המן לברוך מרדכי"!

לא רק שצוות אחד היה "בני-דודים" שהתחזרו, הצוות השני היה מורכב משני אזרחים שיכורים מתנדנדים שהדיפו ריח חריף של אלכוהול ושרו "משנכנס אדר מרבין בשמחה". :lol::lol::lol:

חח מה אתה רוצה באמא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנתקל עם שוטרים שעוצרים אותי על שטויות לפעמים בגלל סוג הרכב סטיגמה כבר אמרנו, או שלפעמים סמויים בלשים משחקים אותה עבדי "במוו עצור בצד" מתחילים לחפש לי סמים באוטו אפילו שאני עם אחי הקטן ומה לא רק כדי לחפש משהו ובסוף חוזרים לאוקטביה או הקרולה עם הזנב בין הרגלים, לי אישית יש מקורבים במשטרה ככה ברגע שיש עניין פשוט מרים טלפון והכול נפתר.

לגבי הסרטון הזה על סמך מה עוצרים אותם על זה שמישהו ראה המישהו הזה בכלל חי בסרט כי ראה רכבי ספורט שעושים רעש מהאגזוז, אז החליטו להתלבש עליהם פשוט בדיחה אותם שוטרים שמשחקים אותה בגלל שיש להם אקדח וחליפה של שוטר בסוף היום הוא מוריד את התחפושת והוא אזרח כמוני וכמו כולם, ואם שוטר חושב שהוא חסין בגלל שהוא לובש מדים אז רק שיחשוב כי הוא לא וכל הפוזה המגעילה שלהם שישמרו אותם לממונים עליהם כי עלי לפחות זה לא עובד אני אישית לא מנסה בחיים להגיע לעימות עם שוטר ומכבד אותו ככה אני גם מצפה שהוא יכבד אותי, אבל לפעמים צריך להרים את הקול כי יש לזה הצדקה ונכון שאולי אותם אלה שעוכבו לא היו צריכים להיגרר לדיבור או בכלל לנהל אתם שיחה קחו רישיונות תבדקו מה שאתם רוצים ותמשיכו בטיול שלכם, ואותו מגב'ניק שהרגיש גבר שהעיף את המצלמה אם אני הייתי בסיטואציה לא רוצה לחשוב איך זה היה נגמר.

ולכול אותם הצדקנים/ייפי הנפש/צבועים/אגואיסטים שנעמיד אתכם באותה הצורה הזאת, נראה אתכם מדברים בצורה שדיברתם.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...