Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בסלובקיה (ברטיסלבה)

Oracle
שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי נסיון בסלובקיה, אבל העקרון דומה בכל מקום:

1. אתה יכול לפנות לסוכנות נסיעות ישראלית, או לחברה ישראלית המתמחה בתיווך רכב להשכרה בחו"ל כגון אופרן.

2. אתה יכול להכנס לאתרים העולמיים של חברות ההשכרה הגדולות ושם לבחור בסלובקיה כיעד. לחילופין תוכל למצוא את האתרים הסלובקיים של אותן חברות (סיומת אינטרנט SK).

3. לבצע חיפוש של "car rental" וארץ או עיר היעד ב-google או bing. היתרון הוא שתמצאו גם חברות מקומיות שאולי יהיו יותר זולות.

4. לחפש באמצעות אתרים כגון expedia שבה מכניסים את ארץ היעד ותאריכי השכירות ומקבלים הצעות. יש גם אתרים ישראליים דומים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון קודם, יתנו לך משהו אחר ממה שהזמנת, פשוט תתווכח ואל תזוז משם עד שתקבל מה שהזמנת או מה שמתאים לך. (אל תתפשר.)

אני לדוגמא הזמנתי בהשדה בציריך, פאסאט\מונדאו ידני, איך שהגעתי הם אמרו שאין לא זה ולא זה, והציעו לי לנסר אוטומט בטענה שזה אותה רמה (בגלל שהלנסר אוטומט והפאסאט ידני.)

התווכחתי איתם איזה 40 דקות, בסוף קיבלתי לא סתם פאסאט, אלה פאטסאט סטיישן ידני עם 1KKM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לאתר של שדה התעופה ולבדוק שם את רשימת חברות ההשכרה זה היה הרעיון הבא שלי.

שמח לראות שכבר עלית על זה לבד.

לגבי להתעקש על מה שמגיע לך, זה נחמד אבל לא תמיד מציאותי.

זכור לי מקרה מלפני מספר חודשים - נחיתה בנמה"ת של טריאסטה באיטליה, על הגבול עם סלובניה.

כל הנמל הזה היה בגודל של תחנת הרכבת בבאר שבע, ולא עבר שיפוצים מאז שנות ה-70 המוקדמות.

החניה של חברות ההשכרה הייתה קטנה מזאת של הקניון השכונתי המצוי. היו שם 3 משרדי השכרה ודוכן

עיתונים שבו גם מכרו את מדבקת האגרה לכבישי המדינה השכנה. זהו.

הזמנתי פיאט 500 אבל קיבלתי בראבו, שדרוג של שתי קטגוריות. הרכב היה עם קילומטרז' גבוה, כמה מכות,

ללא אנטנה ועוד כמה דברים קטנים. אלטרנטיבות לא ממש היו, למעט איזה סקודה שחיכתה ללקוח השני ששכר

משם באותו שבוע. להתחיל להתעקש במצב כזה זה לירות לעצמך ברגל - גם תבזבז זמן וגם לא תדע מה תקבל

בסוף. לך תביא עכשיו רכב מאיזה עיר שכנה... לא רציני. אז זרמתי עם זה.

הבראבו התגלה כאחלה אוטו, גם כשהוא חבוט מעט. קניתי אנטנה אוניברסלית ב-3.5 יורו בסופר והרכבתי אותה

כדי שאוכל לשמוע רדיו בנסיעה. עבור כמה יורו נוספים השלמתי גם נוזל קירור וחבילת טישו שתהיה בתא הנוסעים.

מוסר ההשכל בסיפור הזה הוא פשוט - עקשנות לא תמיד משתלמת, לפעמים כדאי לזרום עם הסיטואציה גם כאשר

נראה שהיא לא לטובתך. בכ"ז מדובר באירופה, הגישה הישראלית לא ממש עובדת שם, ולהתחיל חופשה או נסיעת

עבודה בעצבים זה לא לעניין. ברטיסלבה זה לא נמ"ת גדול במיוחד למיטב זכרוני, ומקרים דומים עלולים לקרות שם.

אם יש מכוניות נוספות - סבבה, אפשר לדרוש שתקבל את מה שהזמנת. אם לא, קח את מה שנותנים ונסה להפיק

מזה את המיטב. זה בכלל בהנחה ומישהו ינסה לדפוק אותך, מנסיוני באירופה לאנשים בד"כ אין אינטרס כזה.

לבסוף, אני מבקש להזכיר שהזמנה מתייחסת לקטגוריה ולא לרכב ספציפי. יש לתת על כך את הדעת לפני שעוטים

את בגדי הקרב ויוצאים למערכה.

בברכת נסיעה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בעניין עקשנות זה אולי תמיד עובד בארץ.

בחול ממש לא ועם ממש תהיה מגעיל במיוחד מדינה מזרח אירופה כמו סלובקיה יכולים לעשות גם דווקא

מנסיון משתלם להיות נחמדים אליהם הם דווקא מעריכים יותר מאשר שתהיה מגעיל

שם זה לא חברות תקשורת גם בנחמדות אפשר לנצח, ולקבל הכל

הזמנתי קליאו ידני עם מיזוג קיץ חם שם פחות מהארץ אבל בלי מזגן חבל

היביאו לי בהתחלה DACIA לא זוכר את הדגם יותר גדולה אבל בלי מזגן אמרתי להם חברה בבקשה אני עם אישה בהריון וגם ככה היא חופרת על חום (כמובן שאישה לא הייתה) חיכיתי בדיוק 10 דקות וקיבלתי FORESTER אוטומאט שהיה עולה לי כמו 4 קליאו

היה פשוט מדהים וכן הוא זלל דלק אבל דלק שם 3.8 ש"ח כך שלא נורא:lol:

You should never drive faster than your guardian angel can fly, mine is electronicly limited to 300 km/h.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...