Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב ישראלים שקרנים מחפשים לעשות כסף

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם איזה זום אתה רואה את המספר?

צביקה.

גם ככה אפשר לראות את המספר בייחוד את 50550...

חוצמזה האיכות המקורית של התמונה גבוהה יותר, עקב העלאתה לרשת האיכות נפגמה(וגם הגודל קטן אני מאמין) ולכן אי אפשר לראות בירור כ"כ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאילו, יש 2 אפשרויות:

זה שעשה את התאונה, תיקן באופן מושלם וסוחר המכוניות לא ידע על זה (כניראה שזה לא האפשרות הנכונה).

או

הם תיקנו את התאונה בצורה מושלמת, ולכן על התאונה אין השפעה במחיר.

זה שהם שיקרו זה משהו אחר, אבל לא אמור להשפיע על המחיר במידה ולוקחים לבדיקה ובודקים הכל לגמריי. או שאני טועה פה איפה שהו?

קודם כל, אל תהיה תמים.

הסתרת מידע לגבי עבר של מכונית היא עבירה פלילית .

מעבר לזה, אם נראה לך שאפשר לסדר את המכונית הזו בצורה מושלמת אתה טועה.

ראית את התמונה של המכונית אחרי התאונה ? כל הסרן האחורי התעקם שם, אין מצב בעולם שהשילדה לא התעקמה לחלוטין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו, יש 2 אפשרויות:

זה שעשה את התאונה, תיקן באופן מושלם וסוחר המכוניות לא ידע על זה (כניראה שזה לא האפשרות הנכונה).

או

הם תיקנו את התאונה בצורה מושלמת, ולכן על התאונה אין השפעה במחיר.

זה שהם שיקרו זה משהו אחר, אבל לא אמור להשפיע על המחיר במידה ולוקחים לבדיקה ובודקים הכל לגמריי. או שאני טועה פה איפה שהו?

קודם כל, אל תהיה תמים.

הסתרת מידע לגבי עבר של מכונית היא עבירה פלילית .

מעבר לזה, אם נראה לך שאפשר לסדר את המכונית הזו בצורה מושלמת אתה טועה.

ראית את התמונה של המכונית אחרי התאונה ? כל הסרן האחורי התעקם שם, אין מצב בעולם שהשילדה לא התעקמה לחלוטין .

שמתי לב שהסרן האחורי נשבר כניראה.

להערכתי, היגוי יתר שהמשיך יותר מדיי, התחת נזרק קצת יותר מדיי, הגלגל האחורי עלה על המדרכה והתא מטען פגש בקיר שליד המדרכה, ולכן התא מטען נפגע, והסרן האחורי נשבר מהמפגש עם המדרכה.

אבל!

סרן אחורי אפשר להחליף לחדש...ולא בהכרח זה קשור לשילדה. אם רק הסרן נפגע והתעקם, אפשר להחליף את הסרן הנוכחי לסרן חדש ואז אין שום סיבה בעולם שיירד משהו מהמחיר או משהו כזה. גם לדעתי, אם העבודה תוקנה כראוי, אין שום דרך לגלות את החלפת הסרן.

החלפת סרן לא תמיד כוללת נגיעה בשילדה.

זה לא שאני מצדד בסוחרים, או שאני תמים, אבל בכל זאת תמיד תנסו להסתכל לכיוון השני גם.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסטיז מוטור קלאב... יש להם כל מני מכוניות "יפות" בצורה מחשידה ביותר...

יש שם יותר מרצדס SL מאשר שיש בכל כבישי הארץ יחדיו..

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה היום עברתי במקום בדרכי לגני התערוכה ...במקום נמצאת גם ה

S 2000

המדוברת כאן וגם Z 4 חדשה לחלוטין ( לפחות ניראת כך ).

אני חייב לציין שחיצונית שניהן ניראות בהחלט מצויין + כאילו הוציאו אותן מהחברה.

אבל...אסור לישפוט ספר לפי הכריכה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע דבר ראשון אני נראה לי אז הפניתי אותך לשם [יכול להיות עוד אנשים לא זוכר]

אני גר ברמת השרון ואני עובד שם בצורה קבועה דיי הרבה פעמים באמת יש לו כמויות של מכוניות יקרות בצורה טיפה מחשידה...

עכשיו להגנתו... לא בטוח שהאוטו טוטל לוס וזה כולה תיקון ולכן אני לא רואה פה שום רמאות [אלא אם הוא לא הזכיר את זה מעולם] ולכן צריך לחשוב על זה שגם אם הוא עשה תאונה יכול להיות שזה עדיין עסקה שווה בהחלט אם מצב האוטו באמת טוב לאחר התיקון :?

**עריכה...

אתה בטוח שהמספר זהה?! אני עכשיו מסתכל בתמונה של המכונית במגרש אכן ה505 זהה אבל המספרים האחרים לא נראים זהים..

נראה כמו משהו 34 בסוף או בהתחלה אבל לא 50 ולא 96...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock::shock::shock:

מי הדביל שהרס ככה את ההונדה???

תראו מה קרה לאגזוז,אני מתעלף מהתמונה הזו,עזבו את זה שהם שיקרו ככה אבל איך יכול להיגרם נזק שכזה אני לא מבין .

זה רכב יפני....מספיק שתתעטש לידו כדי לפגוע לו בשלדה....לדעתי קופסת שימורים יותר בטיחותית מזה...... :D

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסטיז מוטור קלאב... יש להם כל מני מכוניות "יפות" בצורה מחשידה ביותר...

יש שם יותר מרצדס SL מאשר שיש בכל כבישי הארץ יחדיו..

אם מישהו ראה לאחרונה את הקליפ של שרית חדד-"חגיגה" מופיעה בסוף הZ4 עם פרסומת בלבן על הטמבון של פרסטיז' מוטור קלאב... :p

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי אותה באזה"ת חולון אז... ממש זוועה :cry:

חוץ מזה מי שקונה רכב כזה במיוחד ממיגרש ובסכום שכזה בטח יקח אותו לבדיקה ויעלו על הקומבינה הזו די בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני רואה

בתמונה הראשונה רואים את המספר:

94-505-54

בתמונה השניה:

96-505-50

בידיוק על זה אני מדבר

במכונית "השלמה" יש טישטוש בלוחיות זיהוי ואי אפשר ליראות אחרי שבדקתי עדיין לא הבנתי אבל זה 50 בכבוצת המס' השלישית אולי אם תוכל להביא תמונה קצת יותר מקרוב בישבילנו ובישבילך תלך תיבדוק את המס' של האוטו ואולי אפילו יצא שסתם הכפשת את פרסטיז' מוטורס

דבר שני אתה ראשי הרי לקחת את האוטו לבדיקה בכל מוסך שאתה תחליט אומנם זה עולה כסף אך אתה יכול להצטער אח"כ ולשלם יותר כי לא שילמת את הסכום הזה ובבדיקה הזאת היום אומרית את כל הבעיות של הרכב

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...