Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הרכב שלי, שירד מהכביש .

שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החודש, ליתר דיוק ב 02.04.2011 נכנס בי רכב ... הרכב שלי לפי בדיקה של השמאי, ירד מהכביש (את הדוח עוד לא קיבלתי) .

הצד השני, לא מסכים אם זה שהוא אשם, ולכן צריך לגשת לבית משפט ודרכו לברר את העניין ...

הסוכן ביטוח שלי אומר לי ששווה לי למכור את שאר הרכב, לחלקים ....

והשאלה היא כזאת: אם בבית המשפט אני יצא זכאי (ואני הכן יצא) וחברת הביטוח של הצד השני היצטרך לשלם את סכום השוויו של הרכב שלי , ואם אני כבר ימכור אותו נגיד ב 2000 ש"ח (שוויו 10,000) אז מה יצא כאן?

האם הביטוח שלו ישלם לי את הסכום גם בלי שיקבל את הרכב שלי כמו שהוא מאז התאונה?

והאם שווה לי באצם לנסות למכור אותו או חלק ממנו בזמן הזה עד המשפט ואחריו ... ?

seat ibiza 1.4 2011 דגם פשוט וחיסכוני :))))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החודש, ליתר דיוק ב 02.04.2011 נכנס בי רכב ... הרכב שלי לפי בדיקה של השמאי, ירד מהכביש (את הדוח עוד לא קיבלתי) .

הצד השני, לא מסכים אם זה שהוא אשם, ולכן צריך לגשת לבית משפט ודרכו לברר את העניין ...

הסוכן ביטוח שלי אומר לי ששווה לי למכור את שאר הרכב, לחלקים ....

והשאלה היא כזאת: אם בבית המשפט אני יצא זכאי (ואני הכן יצא) וחברת הביטוח של הצד השני היצטרך לשלם את סכום השוויו של הרכב שלי , ואם אני כבר ימכור אותו נגיד ב 2000 ש"ח (שוויו 10,000) אז מה יצא כאן?

האם הביטוח שלו ישלם לי את הסכום גם בלי שיקבל את הרכב שלי כמו שהוא מאז התאונה?

והאם שווה לי באצם לנסות למכור אותו או חלק ממנו בזמן הזה עד המשפט ואחריו ... ?

רשום על איזה רכב מדובר ?

אולי יעניין כאן מישהו לחלקים .

יש לך זכות ראשונים בקניית הרכב מהביטוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מסוג סובארו אימפרזה שנת 1994 (גיר רגיל) . שמאי אמר משהו שמחיר של הרכב כרגע שווה ל 10% מהמחירון..

הבאסה שהרכב היה מטופל עד עכשיו במוסך מורשה סובארו, יש לי קלאץ חדש,רדיאטור ומנוע חדש, צמיגים חדשים ... בדיוק עשיתי טיפול ב 7 אלף לפני הטסט שעשיתי בפברואר :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורידו לך את המחיר שמכרת בו, כי לקחת את "השאריות" לעצמך.

השאלה איך הם ידעו בכמה מכרתי, לא כל חלק אני ימכור ויקבל קבלות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שהם מורידים 10% מהמחירון במקרה והחלטת למכור בעצמך או לשמור אותו אצלך.

לפני כשלוש-4 שנים השבתנו מיצובישי צ'אמפ, שהמחירון שלה אחרי שקלול היה בסביבות 13 ומשהו.

מכרנו את הרכב באופן עצמאי, וכשקיבלנו את הכסף של הביטוח, אז קיזזו 10% מהמחירון שהיה בעת התאונה.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...