Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליסת ביטוח=סלט טורקי אחד גדול,מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחרונה רכשתי רכב חדש מסוג סיאט איביזה SC

וכמובן לאחר רכישת רכב חדש צריך גם ביטוח חובה+מקיף,וכאן נכנסת הבעייה

עשיתי סקר שוק עברתי בין חברות של ביטוח ולבסוף מצאתי הצעה משתלמת

אני=נהג צעיר בן 22,ביטוח חובה יצא לי 2800,וביטוח מקיף 2500 בסך הכל יצא לי 5300.

את ההצעה הנל קיבלתי בביטוח ישר (555)

עכשיו הקטע התנאי למחיר זה העדר תביעות של 3 שנים...

אמרתי לנציג שירות שאין בעייה לא היות תביעות כלל וכלל לא היו (תאונות),הוא ענה לי אז לך לחברת הביטוח שלך ותביא מהם טופס שלא היו תביעות ב 3 שנים האחרונות.

אמרתי לאבא שלי שמצאתי ביטוח במחיר סביר והוא אמר לי שיארגן את הטופס.

לאחר פשפוש ברכב שיש לאבא שלי עכשיו ושנהגתי בו עד היום גיליתי שאין ביטוח כלל וכלל,ושעד היום נסעתי ללא ביטוח חובה אפילו!!

הרכב הוא מסוך יונדאי גטס.

יש לציין שאבא שלי הוא בן אדם שלא איכפת לו מכלום! הוא חיי איך אומרים "עלא בבאלה" וזה בכלל לא הפתיע אותי.

הקטע עכשיו שאין את הטופס הזה כי האוטו היה מבוטח רק שנה אחת מתוך ה 4 שנים שהוא אצלינו.

מה אני עושה עכשיו? איך אני מארגן את הטופס? ,יש לציין שאם לא אצליח להשיג את הטופס אצתרך לשלם עוד 1900 שקלים.

יש עוד בעייה האוטו רשום על שמי (היונדאי גטס) ואבא שלי כרגיל לא איכפת לו מכלום עושה לי דוחות והכל בא על שמי!!!

איך אני מעיף את הרכב בעלות שלא יהיה רשום על שמי?

אין לי דרך אגב למי להעביר אם אני רוצה כי לאף אחת מהמשפחה שלי לא ירצה לקחת אחריות על האוטו הזה.

זה מכונת הרג על הכביש עוד בלי ביטוח חובה!!!

לפעמים אני חושב לזרוק בלטה על הדוושה של הגז ולהעיף את הרכב מהצוק.

תודה רבה לכולם.

אני יודע שהסוגייה קשה אבל תנסו לעזור לי, אני יודע "משפחה לא בוחרים" אבל כל אחד והבעיות שלו..

שוב תודה

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס על שמך ואתה בחור נבון.

אם היא שלך, מחר קח אותה ותמכור למישהו. בצע העברת בעלות וחסל.

אולי זה יגרום לריב במשפחה, אבל לפחות תפטר מבעיה רצינית.

שים לב! אם חלילה תהיה תאונה עם הגטס - המחוקק רואה גם בך, האדם האחראי שהרשה לאחר (אבא) לנהוג ברכב ללא ביטוח ובכלל שימוש ברכב.

לענין הדוחות (בהנחה שהם לא עירוניים) - אם בבוא היום תצטרך את חסדי בית-המשפט/קצין את"ן בכדי לבטל דו"ח או לקבל הקלה בעונש, גליון ההרשעות שלך (תשלום קנס = הרשעה) יראה שאתה עבריין מועד. בתור עבריין מועד רק יחמירו איתך.

לענין ביטוח הסיאט - אם לא היה ביטוח ב-3 שנים האחרונות, אז לא היה ביטוח ולכן אין לך כל יכולת לספק אישור על העדר תביעות. לפיכך עליך לשלם מחיר מלא וכך בעוד 3 שנים תגיע להנחה מירבית.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם אני אומר שנהגתי על הרכב של דוד שלי 3 שנים זה יתפוס?

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואך רכב עבר טסט (אם בכלל) ללא ביטוח חובה???

אם אני זוכר נכון, אם רכב לא עבר שני טסטים במהלך שנתיים-שלוש, הוא יורד מהכביש.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אבא שלך שכח גם להעביר את הרכב טסטים :o

חביבי אתה בבעיה, אין מה לעשות מלבד לשלם את 1900 השקלים הנוספים. לא נורא, תחשוב שזה הכסף שהתקזז מהביטוח בשנים האחרונות:evil:

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם הרכב וביטוח היה רשום על שמך.

לא מדוייק.

אין הכרח שהביטוח יהא גם על שמו.

חברות ביטוח מכירות בעובדה שבני משפחה נוהגים זה ברכבו של זה הורים/ילדים.

אם אין תביעות לבני המשפחה, סביר שגם הצאצא לא גרם לתאונות ולכן העדר תביעות של הורים יחשב גם לטובת הצאצא.

ככל שהמעגל המשפחתי מתרחק, לא בטוח שהנכונות של חברות הביטוח תמשיך להתקיים.

יצא לי כבר להיתקל באבא (שהיתה לו תביעה) וכשביקש לחדש ביטוח, נעזר בהעדר תביעות של בנו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...