Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה הניתנת ברכישת סיאט לאון חדשה במבצע הנוכחי

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ממש היום קיבלתי את הרכב- לאון 1.8 tsi ... רכב מדהים!!!!!

כמו לכולכם גם אצלי לא עובדים הכפתורים על ההגה מצד שמאל וחיבורי ה usb , vux

אתמול התקשר אלי נציג המכירות ואמר לי שבתוך חודש יגיע מתאם ויקראו לכולם להתקין בחינם את המתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם,

ממש היום קיבלתי את הרכב- לאון 1.8 tsi ... רכב מדהים!!!!!

כמו לכולכם גם אצלי לא עובדים הכפתורים על ההגה מצד שמאל וחיבורי ה usb , vux

אתמול התקשר אלי נציג המכירות ואמר לי שבתוך חודש יגיע מתאם ויקראו לכולם להתקין בחינם את המתאם.

תתחדש ו ברוכים הבאים למועדון :) !!

נציג המכירות זה לא פונקציה אחינו הם יגידו את מה שצריך להגיד כדי לרצות אותך , אני מבחינתי עבר לי כל הקטע עם המתאם

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום דיברתי עם רדיו מילנו, הם אמרו שיש פתרון למתאם והוא נימצא ב PILOT על כמה רכבים של החברה.

במידה ויצמא כמתאים, יתקן ללא תשלום לכל הרכבים שמגיע להם.

השאלה היא למי מגיע? איך שאני הבנתי, כל מישה הבטיחו לו ברכישה של הרכב.

בקיצור... אם נציג מכירות שמכר לכם את הרכב אומר להם שמגיע לך אז מגיעת אחרת לא :roll:

Seat Leon 1.8 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא נאמר שמגיע לי, אבל אני יודע שכל מה שכתוב משמע קביל - בטופס הזמנת הרכב רשום שיש שליטה מלאה מגלגל ההגה. ולכל החכמולוגים, לא רשום שזה במערכת המקורית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

התלבטות לגבי מערכת המולטמידיה:

לפני כמה ימים הזמנתי סיאט לאון 1800 TSI עם חבילת EXCELENCE ונאמר לי שאני אקבל במתנה את מערכת המולטימדיה.

אבל הבנתי מהסוכן שברדיו מילאן החליפו את המערכת שהם מתקינים..

ראיתי שכתבתם כאן שהם מתקינים NECVOX !!

לי אמרו בסוכנות שמלפני שבועיים החלפיו למערכת מסוג CASKA !!

ושהשליטה מההגה מבוטלת לחלוטין!!

לא כמו שנאמר כאן לגבי מערכת ה NECVOX שיש שליטה חלקית..

האם יש למישהו מידע על המערכת של CASKA ??

האם מישהו התנסה עם מערכת כזאת על רכב מסויים ? ( לא חייב להיות לאון ) ..

כי קראתי באתר הזה http://www.caskamultimedia.com/en/products/multimedia-units/itemlist/category/61-passat-jetta-caddy-golf-vi

שזה מערכת שמתקינים ברכבי VW .

נא עזרתכם..

אני מלבט האם להסכים למערכת הזאת או פשוט לוותר עליה ולהישאר עם המקורי ..

ואיך האוטו באון כללי?? יש בעיות איתו ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב CASKA יש אפשרות להכניס SD card מה שלא אפשרי ב NECVOX

יש למישהו לינק עם פרטים על ה NECVOX, היתקנו לי מערכת מולטימדיה והם טוענים שזה NECVOX אבל לא כתוב בשום מקום

על המערכת שזה NECVOX גם באתר של NECVOX לא מצאתי אף דגם שנראה כמו הדגם שהתקינו לי.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.... מה שמוזר זה שבעליה המערכת מציגה HQ-6-12, אבל המכשיר לא דומה ל HQ-6-12 (כפי שמופיע באתר של Punch-video)

ייתכן ופשוט הם שמו גרסת Firmware על המכשיר, לא ראיתי אף דגם של NECVOX שנראה כמו המערכת שמותקנת אצלי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בקיצור נאמר לי בסוכנות שבהתכנה הם לא מתחייבים לשליטה מההגה ..לחלק יהיה שליטה לחלק לא תלוי בגרסה של התוכנה המותכנת באוטו!!!

זה נשמע לי כמו תירוץ אחד גדול !!

הסיבה לדעתי זה שהחברה שמתקינים ..פעם מצליח להם וכל הלחצנים מההגה עובדים! וחלק לא מסתדר להם בהתקנה .

אז הם מראש אומרים אנחנו לא מתחייבים לשליטה מההגה!!

מין כיסוי תחת שלהם.

אבל כל עוד זה לא כתוב במפורש!! אני אדרוש שליטה מלא מההגה מה שהובטח לי בהסכם!:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לי ברכב מותקנת השליטה מההגה על המערכת.

הייתה לי איזה בעייה חשמלית קטנה ברכב הסתבר שזה קשור לשליטה מההגה , כך שרדיו מילאנו לא אומרים סתם שיש בעיות עם השליטה.

נכון להיום אין עדיין שליטה מההגה שעובדת 100 אחוז , אך יש פיתרון לבעיה שהשליטה הנוכחית גורמת.

בכל זאת הם עדיין לא מתקינים את השליטה מההגה עד שיצא המתאם החדש.

לפי מה שהבנתי הבעייה היא שהשליטה מההגה שולחת מידע וכך גם המסך מגע במקביל למחשב של הרכב , לפעמיים הנתונים משתבשים ולא מגיעים למחשב כמו שצריך ואז צריל לרסט את המחשב.

המתאם כן עובד עם המחשב שמותן ברכבים עם המנועים הישנים ( לא TSI ) , המחשב של הTSI שונה ופה הבעייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...