Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה הניתנת ברכישת סיאט לאון חדשה במבצע הנוכחי

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מערכת הXDS קשורה לESP קח שברור שגם הנורה תידלק .

לגבי למי יש או אין אז לכל הלאונים משנת דגם 2011 וממנועי 1.2 עד ה2 ליטר טורבו מגיעים עם XDS כסטנדרט .

נ.ב

הדבר הכי כיפי שניתן לעשות בעזרת ה XDS הוא השיחרור זנב שיוצא בכיף.

את הרכב שלי קיבלתי כמה ימים לפני ה1.1.11 אבל נאמר לי כמה פעמים שמדובר ברכב מדגם 2011 .

הזמנתי את הרכב עם גג וחישנים מקוריים , לאחר כמה ימים הודיעו לי שבדגם של 2011 בחיישנים הם לא מקוריים אלה בהתקנה מקומית, האם זה מעיד על כך שמדובר בדגם 2011.

הבנתי שיש הבדלים בקוד הדגם של הרכב כך יודעים מאיזה דגם הוא , האם ניתן לבדוק את זה לבד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש קצת בלאגן בנושא האיבזור , למען האמת נראה לי שכל משלוח מגיע עם איבזור שונה.

יש כאלה שקיבלו חישנים מקוריים ויש שלא , יש שקיבלו חישני גשם ויש שלא , יש שקיבלו XDS ויש שלא.

יש שקיבלו חישני אורות ויש שלא , יש שהשליטה מההגה עובדת לו ויש שלא.

פשוט תעלומה הנושא של האיבזור בלאון.

האם יש מישהו שיכול לעשות סדר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש קשר , אני מכיר 3 אנשים שיש להם את אותו רכב כמו שלי ואצלי אני קיבלתי אבזור שונה מכולם .

אצלי יש חיישני גשם , חיישני אורות , חיישני רוורס אורגינליים ו מראה מונעת סינוור מכל החברים שלי רק אחד שהגיע עם כמעט אותו איבזור והראשון שהזמין את הרכב בדצמבר קיבל שליטה מההגה על המערכת .

באמת שאין סדר למרות שנראה לי שבאקסלנס יש כמה דברים שונים בפנים הרכב כמו שטיחונים ועוד כמה דברים .

איבזור בסיסי כגון XDS מגיע לכל הלאונים של 2011 אין לי מושג אם ב 2010 זה גם מגיע

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Coming home זו המערכת שמשאירה את האורות דולקים כמה שניות לאחר נעילת האוטו כדי שתוכל לראות את הדרך "הביתה" בלילה.

כדי להפעיל אותה פשוט תפעילו את האור הגבוה לאחר כיבוי האורות בחנייה, ואור המעבר (אור "נמוך") ידלק עד כ10 שניות לאחר נעילת הרכב.

יקיר.

MX-5 NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת אקסלנס הינה מקורית וכוללת :

- גג נפתח

- חיישני חניה אחוריים מקוריים

- מראה פוטוכרומטית (מתכהה אוטומטית)

- חיישן גשם

- חיישן אור

למיטב ידיעתי חיישנים בהתקנה מקומית הותקנו ברכבים ללא חבילת ה-EXCELLENCE או כאלו בצבע לבן (ושוב מדובר במידע לא רשמי ולא מאומת).

ה-XDS הוא עדכון לתוכנה (במחשב הרכב) שבא ביחד עם פונקציית ה-HILL HOLD ולכן לא תהיה אינדיקציה כלשהי מלבד VAG-COM (דרך עקיפה לבדוק היא לראות האם יש HILL HOLD, זה די קל) : ה-XDS הוא חלק ממערכת ה-ESP שהיא חלק מתוכנת ה-ABS, אם בסריקת VAG-COM מופיע תחת קטגוריית ה-ABS דגם "ESP MK60EC1" אזי מדובר ברכיב החדש שמעודכן גם ב-XDS בדגמי 2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xtr2004,

יש לציין שברכב של חבר (לאון שחורה) יש חישנים מקוריים הנראים כחלק מהטמבון - בחלקו התחתון!

אצלי בלאון (לבנה) החיישנים הותקנו במילאנו - נראים כמו החיישנים הפשוטים הרגילים שמבצבצים מעט החוצה ובפירוש נאמר לי שאין אופציה כזו להרכיב אותם בחלק התחתון של הטמבון ו"דמיינתי" שראיתי חיישנים בחלק התחתון למרות שהתעקשתי.

בכל זאת, עם עיניים לא מתווכחים אולי עם אוזניים כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום גיליתי שהגיר שלי דפוק, יצאתי מרמזור ואני על D2 [הילוך 2] והוא החליט לא להעביר לי לשלישי הוא מושך סל"ד ואז פתאום הגז מתנתק ומתחבר לשניה ושוב מתנתק והרכב מתחיל לרעוד ואיפה שרשום במחשב דרך שאני הילוך D2 זה הבהב.

כיביתי את הרכב והדלקתי והבעיה נפתרה [זמנית לדעתי].

מזה נראה לכם?

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת אקסלנס הינה מקורית וכוללת :

- גג נפתח

- חיישני חניה אחוריים מקוריים

- מראה פוטוכרומטית (מתכהה אוטומטית)

- חיישן גשם

- חיישן אור

למיטב ידיעתי חיישנים בהתקנה מקומית הותקנו ברכבים ללא חבילת ה-EXCELLENCE או כאלו בצבע לבן (ושוב מדובר במידע לא רשמי ולא מאומת).

ה-XDS הוא עדכון לתוכנה (במחשב הרכב) שבא ביחד עם פונקציית ה-HILL HOLD ולכן לא תהיה אינדיקציה כלשהי מלבד VAG-COM (דרך עקיפה לבדוק היא לראות האם יש HILL HOLD, זה די קל) : ה-XDS הוא חלק ממערכת ה-ESP שהיא חלק מתוכנת ה-ABS, אם בסריקת VAG-COM מופיע תחת קטגוריית ה-ABS דגם "ESP MK60EC1" אזי מדובר ברכיב החדש שמעודכן גם ב-XDS בדגמי 2011.

גם לי יש את החבילה הזאת אבל אין לי חיישן גשם\אור.

יש לי גג נפתח + חישנים לא מקוריים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי כולם,

רציתי לחזור קצת :) לנושא של השרשור הזה, וזה מערכת מולטימדיה. מישהו יודעה משהו חדש בנושא של שליטה מההגה???

האם רדיו מילנו או אולי מישהו מהמומחים פה יודע פיתרון לזה?

תודה

Seat Leon 1.8 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...