Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה הניתנת ברכישת סיאט לאון חדשה במבצע הנוכחי

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קיבלתי את הרכב אתמול 18.1.11 , הרכב הראשון גיר רגיל של 2011 שהוזמן בינואר .

המערכת באה ללא שליטה מההגה .

ברגע הדלקת המערכת ה GPS הוא של איתורן יוצא לך סמל של וולקסואגן ואז סיאט .

איכות רמת רמקולים ירודה ויש לאזן את האקולייזר במערכת עצמה כמו כן יש יציאות RCA במערכת עצמה עדיף להרכיב ציוד פרטי .

המצלמת רוורס בסדר ו גם בשעות הלילה אפשר לראות באיכות נחמדה לא כמו שאמרו בשרשור לפניי שלא רואים בכלל .

דיבורית בלוטוס לפעמים מתקטעת ולא עובדת , מחר אני הולך לרדיו מילאנו.

בכללי המערכת סבבה ! יותר טובה מהMP3 .

אבל ברגע שנוהגים ברכב כל זה מתגמד לעומת החוויה של לנהוג ברכב כזה -רכב חזק , מהנה לנהיגה ,מגיב טוב .

אין בנאדם בכביש שלא מסתכל על הרכב ולא שואל אותך עליו במיוחד כאשר עדיין יש את הניילון על הרכב.

המלצה שלי אחרי שמסיימים עם צמפיון - ללכת לשטוף את הרכב ! פשוט מחמם את הלב לראות את הרכב נקי

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לך מלוכלך ? הביאו חצי נקי , הם מעבירים את הרכב במכונה אבל על כל הרכב אתה יכול לראות סימני מים , קיצר לא ניקו את הרכב כמו שצריך ועדיף שאתה תנקה אותו יסודי או שלפחות תעבור עליו במטלית .

אני לחצתי עליהם בטונות עד שקיבלתי את הרכב - אני קיבלתי בצמפיון חיפה לא יודע בשאר הארץ אבל נאמר לי כמה פעמים שאני הראשון שמקבל רכב גיר רגיל עם רמת גימור EXCELLENCE .

בקשר להתקנה עצמה אף אחד לא יכול לראות מה עשו רק אם אתה מפרק את המערכת ואת החיווט ועדיף לא לגעת בזה יותר מדי זה נראה רגיש ביותר .

שלא תבינו לא נכון המערכת סבבה , איכות קול הינה של רמקולים אורגנלים ו יתר הפונקציות סבבה .

בתור מתנה אני לא מתלונן עליה יותר מדי.

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדו למחתרת אחרי שמסרו לי את הרכב :-)

היתה להם היום תקלה בקווים.

דרך אגב לכל מי שסיאט הרצליה אמרו שהרכב בהתקנות ורוצה לראות את הרכב הרכב כנראה יושב בחניון שנמצא בתוך הבניין ממש מאחורי הולם התצוגה.

לידיעתכם: הבחור שמנקה את אולם התצוגה (ראיתי אותו שוטף את השייש ליד הכיור באולם תצוגה) הוא הבחור שמעביר וויש אחרון על הרכב שלכם.

ואתם ממש לא רוצים לדעת עם איזה סמרטוטים (על הרכבים) הוא עובד.....(לא מיקרופייבר ולא נעליים סתם סמרטוט צהוב של מטבח)

כמובן שגם הרכב שלי מלא בSWIRL MARKS מכל כיוון.

ראיתי שם לא מעט ליאונים אתמול.... וגם נאמר לי שיש עוד כמה חונות בקומות התחתונות יותר

אולי שווה לכם לעשות סיבוב בחניון ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את הרכב,

ספר רכב נגמר לכל הלאונים - וכמובן הרכב הגיע ללא חיישנים מותקנים, כל זה עקב הלחץ המטורף שלהם.

אם נגמד את כל הבעיות שאמרו פה על המערכת או על השטיפה של הרכב.. אין מה להתלונן- נהנה מכל רגע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהסוכנות בראשון, אמרו לי להגיע יום ראשון ב11 בבוקר לקחת את הרכב.

מזתאמרת שלא מקבלים ספר רכב? זה חשוב לי!

אני יקבל בעתיד?

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלפעמים שווה לגור בצפון ולא במרכז :-P אצלי הרכב הגיע כפי שהזמנתי עם חיישנים , ספר טיפולים , ספר רכב וכל הבולשיט

כמו שציינתי ברגע שאתה על ההגה אתה שוכח הכל ! אבל באמת הכל .

הנאה מובטחת לכל בעלי הלאון ! חברה לנהוג בזהירות

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חאלד,

תסתכל על הספר רכב שלך ותגיד לי של איזה רכב הוא.

לטעמי מצפה לך הפתעה.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביומיים האחרונים הרכב לא היה איתי אבל הספר רכב שלי הוא של לאון לא של אלטיאה אם לזה אתה מתכוון .

כל מי שמקבל את הרכב שיעדכן בשרשור חוויות או כל משהו אחר שצץ לו ברכב כדי שנדע .

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה כבר מתחיל לעצבן ואפילו יותר מזה כי אני תלוי ברכב לפרנסתי.

יש אנשים שהזמינו בתחילת דצמבר ועדיין לא קיבלו את הרכב?

סיאט התחייבו בחוזה ל-15 ימי עבודה שזה ה-20.1 אם סופרים מתחילת ינואר, היום ה-23 ואפילו לא קיבלתי טלפון מהנציג לגבי הסטטוס של המסירה, עוד לפני 10 ימים אמרו לי שבימים הקרובים יתקשר אלי נציג המסירה לתאם מועד ושהרכב כבר מוכן.

קשה מאוד להשיג אותם טלפונית כי מאז יום חמישי יש שירות הודעות והשיחות לא מגיעות לאולם התצוגה.

לא יודע מה איתכם אבל אני מאוד מאוכזב מהיחס של החברה, כל הזמן אני צריך לרדוף אחריהם ואין להם מושג מתי ימסרו את הרכב, מבחינתי כל ההתנהלות הזו משאירה טעם רע למשהו שהתחיל יפה (כדי להבהיר - אין בכוונתי לבקר את הנציגים שהיו אדיבים מאוד אלא את ההתנהלות בנושא)

כשביצעתי את ההזמנה לא הייתה להם בעיה לחייב אותי לעמוד בבדד ליין של התשלום - 130K עד תאריך X או שהרכב ימסר לאחר...

ד"א - נראה לי שצריך לשנות את הנושא של השירשור הזה כי כבר מזמן לא מדובר בשירשור עם תגובות על מערכת המולטימדיה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם הנציג, תעלה את הבעיה בפניו,

התגובה הראשונית שתקבל היא שהם בעומס מטורף של מסירות (כנראה לא לקחו בחשבון כמה דברים)

אם הזמנת בסניף הרצליה - בקש לדבר עם ניסים שיגיד לך בדיוק מתי הרכב מגיע, הוא אחראי על המסירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...