Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה הניתנת ברכישת סיאט לאון חדשה במבצע הנוכחי

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שהובטח לך בע"פ אתה יכול לצבוע בכחול ולזרוק לים, מה שכתוב בחוזה אתה כמובן חייב לקבל ואם לא שיתנו לך פיצוי במידה ולא יכולים לממש את מה שכתוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם מושכים שוב ושוב את הדיון הזה , נראה כאילו כל מי שמחפש לאון לא מבין עיברית.

התשובה היא פשוטה הפונקציות של הרדיו /MP3 עובדות , טלפון לא עובדות .

די נראה לי שאפשר לסכם ולנעול את הדיון.

נראה לי שיש איזה כמה משועממים שהזמינו את הרכב אין להם כוח לחכות שיגיע , והם מבלבלים את השכל כבר 5 עמודים.

בבקשה תנעלו , אין פה שום דבר חדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בפירוש לא נכון. אתה מוזמן להגיע לראות שאצלי ברכב שניהם לא מחוברים...

אני קיבלתי את הרכב לפני חודש וחצי , קניתי אותה קצת לפני המבצע ,שיצא המבצע ( עוד לא קיבלתי את הרכב ) עדכנו לי את המחיר ואת האבזור.

פשוט היו הגונים וישרים התקשרו אלי יום לפני שיצא המבצע בעיתון ואמרו לי שהולך לצאת מבצע ואני אקבל את כל התנאים של המבצע ,לא חיכו שאני יראה ויבכה , ,אפילו לא דיברתי על מתאם , אך ידעתי שזה לא יעבוד , להפתעתי הכפתורים כן עובדים , אפילו מנהל אולם התצוגה היה מופתע מכוון שגם הוא ידע שזה תוספת בתשלום , בכל מקרה אין לי שום בעיות חשמל או קצר.אולי יש מספר רכבים שהיו ראשונים בתקנות כמו שלי שכן התקינו בהם , אחרי זה החליטו לא להתקין ולבקש כסף , בסיגנון שיטת מצליח , מי שלא רצה לשלם בישרו לו על בעיות שיכולים לצוץ.

לחץ על מוקד השרות של צמפיון יכול לעזור.

בקיצור אני מתקן יש כאלה שכן קיבלו ויש כאלה שלא , מי שלא קיבל שילך להתלונן בצמפיון סיכוי טוב שיקבל אפילו בתשלום סימלי את המתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שאול,

צר לי שהשרשור הנ"ל מדיר שינה מעינך ואולי משעמם אותך אבל עלו פה לפחות 5 וורסיות לאותו עניין:

1. אתה טוען שברכבך מותקן ויש שליטה מלאה.

2. בחור שקיבל את הרכב לפני יומיים וטוען ששום פונקצייה לא עובדת מההגה.

3. בחור (אני) שנאמר לו בסוכנות שהשליטה חלקית.

4. בחור שטוען שנאמר לו שאין שום שליטה.

5. בחור שנאמר לו שאין שליטה בגלל שלא חיברו מתאם עקב בעיות חשמל.

6. בחור שנאמר לו שאין מתאם, אם ירצה מתאם יוכל בעתיד בתשלום.

המערכת אינה המהות ברכב זה נכון,אך אם זאת מדובר בחלק לא מבוטל שמעודכן במקום המקור שברור בצורה חד משמעית שנשלט פונקציונלית ע"י ההגה .

יש פה בעייה שאין קו אחיד בסוכנויות סיאט והדבר תמוה מאוד.

ברגע שהמערכת מוצעת כתואמת מקור ובמקור הפונקציות עובדות, ובעת קבלת הרכב היא לא עובדת, תהה אשר תהה הסיבה יש כאן בעיה שלא לדבר על הפרת חוזה מאחר והמערכת היא חלק אינטגרלי בלתי נפרד מהחוזה.

הבחור שטען כאן שחוזה שבע"פ שווה לת*ת טועה טעות מרה וגם כאן לא חסר סעדים כאלה ואחרים .

האם יש פה טעם לפגם? האם יש פה חוסר תום לב? כנראה איפשהו באמצע.

אתה שואל למה השרשור הזה התפתח ל5 עמודים?---כי אף אחד לא מצליח לקבל תשובה נורמאלית/אחראית/ברורה/מרצה מצ'מפיונס, זה למה.

בן.

נ.ב- שלא תבין אותי לא נכון, זו הסיאט הרביעית שמשפחתי מוציאה חדשה ב5 השנים האחרונות כך שכנראה יש איזהו חיבור ביני למותג.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי

דעתי האישית היא שברכבים

1. המערכת מגיע לרדיו מילאנו עם כל המתאמים .

2. הם מפרקים מימנה את הHDTV ואת המתאם ומתמחרים אותם בנפרד.

3. ברכבים הראשונים שסופקו כן התקינו את המתאם , כנראה שזה היה לא פשוט להתקנה וגרם לתקלות או לנזקים ברכבים , או חוסר ידע מקצועי בהתקנה נכונה גרמה להם לעבוד על כל רכב 5 שעות.

4. בשלב הראשון החליטו שמבקשים תוספת תשלום , בשלב השני החליטו שלא מתקינים כלל ומספרים שיש בעיה.

5. עכשיו הם מחכים שהחברה תשלח להם מתאמים "פשוטים יותר " ואז יבקשו עלהם 2000 ש"ח.

הבעיה היא לפי דעתי ברדיו מילאנו ולא בצמפיון , מה שכן הם צמפיון צריכים להיות אחראים .

נראה לי שזה הסדר נכון תקנו אותי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מר וכואב עם רדיו מילאנו אני ממליץ להתקין במקום אחר

לי לדוגמא הם הוציאו לי את החיווט למשאבת דלק,האוטו היה נכבה באמצע נסיעה ומסרב להתניע בעצירה.

במוסך מורשה אמרו לי שמי שהתקין את המערכת לא ידע מה במה הוא נוגע,

בגגללם כמעט שרפתי את הסטרטר

רדיו(שוק) מילאנו רק מורידים לסיאט את המוניטין וכדאי שיתחילו להתעורר שם ומהר!!!!!

עצה שלי תתקינו בכל מקום רק לא ברדיו מילאנו:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בחירה איפה להתקין ,ולי אישית (דופק על שולחן מעץ) לא הייתה בעיה איתם מעולם.

אני לא מתייחס אליהם כזרוע נפרדת מצ'מפיון בעת קבלת רכב חדש כולל המערכת ולכן מצפה מצ'מפיון למענה.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם, היום קיבלתי את הרכב. ההתקנה ניראת בסדר, המערכת די בסדר גם.

השליטה מההגה לא עובדת, לא ווליום לא העברת שרים בקיצור כל הכפתורים מצד שמאל לא עובדים :(

Seat Leon 1.8 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, היום קיבלתי את הרכב. ההתקנה ניראת בסדר, המערכת די בסדר גם.

השליטה מההגה לא עובדת, לא ווליום לא העברת שרים בקיצור כל הכפתורים מצד שמאל לא עובדים :(

מוזר מאוד אני מציע לך לא ולוותר , תראה להם שיש אנשים שיש להם את הרכב וזה עובד .

במידה ויאמרו לך שזה עושה בעיות אז תשאל למה אצל אחרים זה לא עושה בעיות ?

ותסגור איתם שמסדרים לך את זה , או שיהיה פתרון יחברו לך את זה ללא עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אבא שלי קיבל את הרכב החדש .

בקרוב במסגרת הרשמים מהשבוע האחרון אתן את דיברתי לגבי המערכת ואון הטיפול שלי בעניין

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב ביום חמישי שעבר - תענוג של רכב !!

כמו שכבר צויין המערכת אינה מחוברת אצלי לכפתורי השליטה מההגה!

אבל יש לי בעיה אחרת עם ה USB.

כאשר בלם היד משוחרר אין אפשרות לראות את רשימת הקבצים שבUSB , ניתן לשמוע וכן ניתן לעבור שירים קדימה ואחורה , אבל לא ניתן להגיע למסך שבו יש את רשימת הקבצים ! . רק כאשר אני עוצר ומושך את בלם היד אני רואה שמתחלף המסך למסך רשימת הקבצים .

עוד נקודה חשובה , כאשר מסך הקבצים נעלם מופיעה הודעה באדום שאין אפשרות לראות וידאו כאשר בלם היד משוחרר .

דיברתי עם חבר שקנה גם לאון במבצע והוא לא זוכר שיש לו מגבלה כזאת .

מישהוא יכול לאמת מה קורה פה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...