Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה הניתנת ברכישת סיאט לאון חדשה במבצע הנוכחי

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף לשליטה מההגה, אני דיברתי עם רדיו מילנו ונאמר לי שנכון לעכשיו אין מתאם מתאים בגלל שמתאם של דגם קודם תוקע את המכשיר החדש. כרגע הם בודקים מתאם אחר, לכן בקרוב יהיה גם שליטה מההגה.

Seat Leon 1.8 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתי הזמנת? מאיזה סוכנות? מתי ביקשת לקבל את הרכב?

אני הזמנתי בהרצליה, לפני כשבועיים וביקשתי לקבל את הרכב ב2011.. בהתחלה אמרו לי שיש עלות למתאם, ולאחר מכן הסוכן אמר שאין בעייה, וזה לא כרוך בתוספת.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאני הבנתי.... אם עד שמתקנים את המערכת שזה יהיה סוף דצמבר יהיה פיתרון למתאם אז הם מרכבים אותו ללא תשלום....

אבל אם לא יהיה פתרון עד אז הם לא מתקנים אותו ובעתיד תצתרך לשלם עליו

Seat Leon 1.8 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בסוכנות וביקשתי לראות את המערכת המדוברת על הרכב , המערכת נראית מאוד איכותית וחלק אינטגרלי לחלוטין מהרכב ולא זבל סיני .

הGPS המותקן הוא של איתוראן ולא IGO כפי שרואים בתמונה , ועדיין אין פתרון לשליטה מהגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל המגיבים ,אכן האיר את עיני וממה שאני מבין ברמה הכוללת ,אכן אחלה מערכת.

הרושם שאני קיבלתי ממנהל האולם , שיש שליטה מההגה אך לא מלאה, כלומר בעיקר רק ווליום, כמו כן הוא אמר שיש להם בעיה עם המתאמים ולכן זה כך מאחר והדבר יוצר איזושהי בעיה.

כמובן שאני לוקח זאת בערבון מוגבל שכן הם פחות יודעים לתת מידע על המערכת הנ"ל.

אני קיוויתי שיש כאן מישהו שכבר קיבל את הרכב ויודע לתת רשמים ממקור ראשון לגבי העניין.

בן.

נ.ב מנסיון שלי עם2 דגמים קודמים של הלאון (2007 ו-2009) השליטה מההגה זה דבר מאוד נח ופונקציונלי ולכן הדבר במידה ויהיה קצת מציק לי.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רכשתי את הלאון שבמבצע וראיתי את המערכת (החלטתי בסוף לא לקחת אותה) -התייחסותי באדום.

סה"כ נראית מערכת לא רעה ואפילו מגיעה עם תאורה שמתאימה לסיאט כולל לוגו (באדום).

תתחדש!

הנתונים שרשמת באדום בציטוט הדעתי בודאות נכונים?

לעניין הAUX והUSB בקונסולה המרכזית, טענת שהם מתבטלים לגמרה, האם יש חיבורים כאלה אם כך במערכת עצמה?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים שרשמת באדום בציטוט הדעתי בודאות נכונים?

לעניין הAUX והUSB בקונסולה המרכזית, טענת שהם מתבטלים לגמרה, האם יש חיבורים כאלה אם כך במערכת עצמה?

בן.

כן. ראיתי את המערכת לא מזמן מותקנת בלאון חדשה עם כל הנתונים (אלא אם כן יש כל מיני סוגים של מערכות אבל אני בספק), וזה וודאי שאין כרגע שליטה מההגה כי היו בעיות עם זה.

גם אני שמתי לב שה-GPS הוא של איתוראן (הלוגו הופיע עם הדלקת הפונקציה)

יש חיבור של USB במערכת עצמה, ל-AUX לא שמתי לב.

מסכים שהמערכת נראית טוב ועם מלא פונקציות אבל עדיין לא מתקרבת ברמה ובאיכות למערכות מותג, אפשר לראות את זה אפילו באיכות של הפלסטיקה - עדיין זו מתנה טובה (במיוחד אם יתקנו את ממשק השליטה מההגה - זה לא רק עניין של נוחות אלא גם בטיחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר, יש אפילו בשרשור זה דעות לכאן ולכאן.

המידע שאני קבילתי בסוכנות היא כי המערכת פונקציונלית עם ההגה אבל לא בכל האופציות הרגילות.

מבחינתי מה חשוב הוא, ווליום, תחנות וMUTE ,כל השאר באמת לא רלוונטי.

גם אני אעלה את הנושא מול הסוכן.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סמוך ובטוח שבסיאט שוברים את הראש בשביל לטפל בבעיה הזו , ברור להם שכל עוד לא(וגם אם כן) חתמנו על משהו שאומר שהכפתורים בהגה לא עובדים הם חשופים לתלונות ותביעות , מה גם שמדובר בדבר בטיחותי כמו שציינו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...